Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 X-treme Max Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı Arcadion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.Benim yaşım 18.Ve motora yeni merak saldım Şehir içi kullanabileceğim bir motor istiyorum.Öğrenci olduğum için bütçem bayaa kısıtlı.Xtreme maxi görünce aklıma yattı.Öğrenmek için ideal mi sizce.Birde hız göstergesini değiştirebiliyor muyuz.Şimdiden teşekkürler
    Kadran değişir
    ancak ilk aracın olacağı için
    Trafik sigorta fiyatını araştırmadan alma
    Kimine motor fiyatı kadar trafik sigortası cikabiliyor
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Sence biraz daha para biriktirip cbr mı aliyim yoksa xtreme max mi ?

selam arkadaşlar. 1000km yi devirmiş bulunuyorum. kendim yağını değiştirsem yeterli olur mu? ne dersiniz. servise pek gidemiyorum ekonomik sebepler malum. ancak elim bu işlere yatkındır azçok. ilk bakıma dair ekstradan neler yapabilirim bireysel olarak fikir verirseniz çok mutlu olacağım... zincir bakımı, fren hidroliği, karburator vs. kurcalasammı. herkese iyi günler dilerim...

Bari biri bana bu motorun yağ filtresi varmı yokmu onu söylesin. aradım taradım bulamadım, emin olamadım...

dalangıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Alıntı klien adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bari biri bana bu motorun yağ filtresi varmı yokmu onu söylesin. aradım taradım bulamadım, emin olamadım...
    Vites pedalının oraya bak hemen altta bi vida somun bisey var onu acınca yaylidir pıt diye atar zaten yağ süzgecini de görürsün yağ da akar gider bazı metal küçük parçalar çıkar ama korkmaya gerek yeni ise çıkıyor yeni değilse çıkmıyor öyle işte.
    cenkito bunu beğendi.

eyw arkadaşım sağolasın...

Motosikleti
    Xtreme max mondial
    Arkadaşlar selamlar anlaşılan ankarada baya xtreme maxci arkadaşlarımız var bi akşam xtreme gecesi yapsak haftalık görüşme yardımlaşma tarzında hem bilgi hem dostluk
    emrextreme bunu beğendi.

Motosikleti
    motocross
    arkadaşlar aranızda İstanbul da buluşup gezip,off road falan yapan varmı?var ise katılırım aranıza herkese selamlar.

arkadaşlar,

bilidniği gibi mondialin rx3i evo modeli dünyada başka isimlerle de satılmakta (şimdi isimleri aklıma gelmedi). bu isimleri youtubeda aratarak farklı ülkelerdeki youtube kanalları ile yabancıların yorumlarını izleyebiliyoruz. tahminimce xtreme max'ın da yabancı versiyounu vardır, ama adını duymadım. bilen var mı?

Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Merhaba arkadaşlar istanbulda benim karabatagi eskisi gibi güzel günler için toplayacak arkaya üçlü çanta demiri ve koruma demiri yapacak sağlam iyi bir usta önerisi lütfen, malum ben modifiye piston taktım dişli küçülttüm ve pişman oldum şöyle derleyip toplayıp tekrar yollara dönmek istiyorum.

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    arkadaslar acil olarak debriyaj teli ariyorum, nerden temin edebilecegimi konusunda yardimci olabilecek var mi. bir kac toptanci aradim elimizde yok dediler..

Mehmet19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam degerli dostlar x treme max 150 aldim araniza yeni katiliyorum cok neseli bir grup masallah herkes yardimci olmaya calisor. Benimde yardima ihtiyacim var birincisi parasi hic onemli degil arazi icin en iyi lastik hangisidir? Digeride boyum 1.70 arazide motor cok yüksek geliyor biraz dusuremezmiyim? Saygilar..

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı forzaBJK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar acil olarak debriyaj teli ariyorum, nerden temin edebilecegimi konusunda yardimci olabilecek var mi. bir kac toptanci aradim elimizde yok dediler..
    Adana cem motor
    Bizim motor
    Moto kaçar
    ��
    emrextreme bunu beğendi.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Hey gidi günler bee ne güzel zaman geçerdi bilgi alışverişi yapılır dı bu forum sayfasınd
    cenkito bunu beğendi.

Mehmet19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam degerli dostlar x treme max 150 aldim araniza yeni katiliyorum cok neseli bir grup masallah herkes yardimci olmaya calisor. Benimde yardima ihtiyacim var birincisi parasi hic onemli degil arazi icin en iyi lastik hangisidir? Digeride boyum 1.70 arazide motor cok yüksek geliyor biraz dusuremezmiyim? Saygilar..

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı Mehmet19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik konusundan marka söyleyecek tecrübem yok ama , cross lastik alırsan o lastiklerle yağmurlu havada asfalta çıkma Boy konusunda bence alçaltma derim, ne kadar yüksek o kadar iyi bence zamanla alışırsın boy olayına derim ..

burakragaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R 13'-ÇALINDI - Maxx 200-16' -Rx3i Evo'16 -
    Al benden de o kadar ! Nerde kullanacağın önemli Cross için aldıysan bak ama genelde asfalltaa kullancaksan hiç masraf etme bile arazi lastiğine.
    Bu arada marka öneren var mı yol lastiği için ? Diğer motoruma 1000 liraya lastik almıştıum bunda lastik fiyatları 250-400 olunca insan ister istemez işkilleniyor. Ne dersiniz lastik konusunda ve ölçülerde oynama olursa çok birdeğişiklik olur mu . 4,60/18 lastik ölçüsü kaça denk geliyor ?

BerkayGünönü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial X-Treme Max -- SYM Wolf SB250
    Alıntı burakragaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Al benden de o kadar ! Nerde kullanacağın önemli Cross için aldıysan bak ama genelde asfalltaa kullancaksan hiç masraf etme bile arazi lastiğine.
    Bu arada marka öneren var mı yol lastiği için ? Diğer motoruma 1000 liraya lastik almıştıum bunda lastik fiyatları 250-400 olunca insan ister istemez işkilleniyor. Ne dersiniz lastik konusunda ve ölçülerde oynama olursa çok birdeğişiklik olur mu . 4,60/18 lastik ölçüsü kaça denk geliyor ?
    Mitas MC24 Enduro lastiği öneririm. Hem asfalt hem arazi için uygundur. Forumda bi çok kişi bu lastiği taktı max'ına
    Her motorcu bir gün asfaltı tadacaktır

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Beyler gidon tavsiyesi olan varmı?
    Orjinal gidonu en ufak darbede yamuluyor, resmen alüminyum, her cross gidonu xtreme 150 uyarmi, bi tavsiye verin gidon duzeltmekten ciğerim soldu

motosero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial xtreme max 200
    Herkese selamlar arkadaslar 500 km de .xtreme 200 aldim .henuz binecek firsatim olmadi bakimlarimi kendim yaparim yag miktari 1 lt.midir? kac km sonra subap ayari ister? Zincirde bosluk yok biraz gevsetmelimiyim?telden yaziyorum affola.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)