Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 X-treme Max Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial x-treme max
    Yolda giderken stop lambasinin cami dusmus nerden bulabilirim heryerde full stop satiliyo bana sadece cami lazim uyumlu oldugu baska bi model varsa oda olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki GSXF 2004
    Merhaba Balcı mobilyadan almış olduğum 200 km de ki motorumun ön tekerleği 2.kez siboptan yarıldı.Satıcıyı aradım.Yarın Fabrika ile görüşüceklerini söylediler.İlk aldığımda 15 km gittim ön iç lastik yarıldı yolda kadlım.Aldırlar götürdüler.(1 gün boyunca telefonda aramadığım yer kalmadı almaları için)sonrasında tekrar iç lastiği değiştirip geri getirdiler üzerinde 185 km daha bindim.Cuma günü gene aynı şekilde yolda kaldım.Şimdi 2. defa servis görmüş olucak.Ayrıca sinyallerin içi yağmurdan sonra buğ oldu.Sizinkilere aynı şekil buğ yapıyormu bunun olmamamsı gerekmezmi sizce ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:14 ----------

Birde iade etmek için nasıl bir yol izlemeliyim.Gene işi yokuşa sürerlerse daha 1 ay olmadı motoru alalı vakit geçmeden iadesini isticem.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı FBCANER1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Balcı mobilyadan almış olduğum 200 km de ki motorumun ön tekerleği 2.kez siboptan yarıldı.Satıcıyı aradım.Yarın Fabrika ile görüşüceklerini söylediler.İlk aldığımda 15 km gittim ön iç lastik yarıldı yolda kadlım.Aldırlar götürdüler.(1 gün boyunca telefonda aramadığım yer kalmadı almaları için)sonrasında tekrar iç lastiği değiştirip geri getirdiler üzerinde 185 km daha bindim.Cuma günü gene aynı şekilde yolda kaldım.Şimdi 2. defa servis görmüş olucak.Ayrıca sinyallerin içi yağmurdan sonra buğ oldu.Sizinkilere aynı şekil buğ yapıyormu bunun olmamamsı gerekmezmi sizce ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:14 ----------

Birde iade etmek için nasıl bir yol izlemeliyim.Gene işi yokuşa sürerlerse daha 1 ay olmadı motoru alalı vakit geçmeden iadesini isticem.
    İade durumunu bilmiyorum ancak ön lastik havası inik kullanıyorsanız sibob kesmesi doğaldır
    Kuvvetli yagmurda benim sınyallerde buhar yapıyor kablolarının içeri girdiği yer açık.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

riderburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR 1000 K8 - MONDİAL RX3İ EVO
    merhabalar

bende 2. motor olarak mondial dusunuyorum. arada bir daga topraga cıkarım sehir icinde kullanırım diye dusunuyorum ancak motorun markasından dolayı suphelerim var kullanan arkadaslar son yorumlarını paylasırsa sevinirim.

dalangıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Beyler bugün servise gittim arka fren balata değişimi yaptırdım, yağ değişimi falan şimdi işin civcivli tarafı geliyo dedim ki fren hidrolik sıvısını da değişelim mi usta aynen şunu dedi 200.000 km den önce değişmez
    0_o

riderburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR 1000 K8 - MONDİAL RX3İ EVO
    Alıntı dalangıç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler bugün servise gittim arka fren balata değişimi yaptırdım, yağ değişimi falan şimdi işin civcivli tarafı geliyo dedim ki fren hidrolik sıvısını da değişelim mi usta aynen şunu dedi 200.000 km den önce değişmez
    0_o
    o zaman hemen alalım bu motordan ya iyiymiş :D bmw bile 100.000 de değiştiriyo.

dalangıç kardesim motordan memnun musun ne kadar süredir kullanıyorsun artıları ve eksileri neler? benimle bu zamana kadar olan tecrubelerini paylasır mısın?

borabuhara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    transalp 700

ilkadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme Max 210
    Selam Beyler,

Geçen hafta yazmıştım hatırlarsanız akü bitmişti. Dün garantiden yeni akü gelmiş taktırdım. Açıkcası şaşırdım, 16 kasımda rapor yazdık 30 kasımda yeni akü geldi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:38 ----------

Alıntı riderburak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar

bende 2. motor olarak mondial dusunuyorum. arada bir daga topraga cıkarım sehir icinde kullanırım diye dusunuyorum ancak motorun markasından dolayı suphelerim var kullanan arkadaslar son yorumlarını paylasırsa sevinirim.

Geçmiş sayfaları bi gözden geçir, kullanıcılar ne sıkıntı çekmiş biraz oku fikir edin.

Kısaca ben;
    1- Ön dişli pulu çıktı yolda kaldım.(zincir gergindi servisin hatası, düzeltmedim benim hatam.)
    2- Gaz telim koptu yolda kaldım.(3 sene aynı teli kullanan var)
    3- 6 ayda Akü bitti şarj almadı garantiden değiştirdiler.

Max aldığıma pişman değilim. Daha iyisini isteyen varsa Kawasaki KLX150L var 10bin lira
    cenkito bunu beğendi.

200 cc. Max tanıtmışlar toplantılarında, bence hoş görünüyor. Acaba ocak ayında hemen bayilere gönderirler mi, fiyatı uygun olursa 50 cc.'lik fark performans ne gibi bir değişiklik oluşturur acaba

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    50 cc fark az değil. Motor 100 - 110 gibi hızlarda rahat gidecektir.

BerkayGünönü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial X-Treme Max -- SYM Wolf SB250
    200 cc'nin grenajları 150 cc modele takılabilir mi acaba

valla araziye falanda çıkmadım ama 80 km hızla giderken ön lastik patlamış gidon da herhangi bir sarma yoktu bende fark etmedim durdugumda lastik inmişti siboba hava bastım şişmiyordu en sonunda lastği elimle yana dogru cektim sibobu kesmişti 30 tl ye yenisini aldım

Volteria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Treme Max 150
    Alıntı dalangıç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0_o
    Sana yine fren hidroliği gibi çok geç değişen bişeyden bahsetmişler, Ben ısrarla sormama rağmen 7.5bin km de bujilerimi hala değiştirtemedim.
    Sizce bujilerim değişmeli mi ? yoksa ustalar mı haklı ? şu an 8binde motorum

dalangıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Alıntı Volteria adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana yine fren hidroliği gibi çok geç değişen bişeyden bahsetmişler, Ben ısrarla sormama rağmen 7.5bin km de bujilerimi hala değiştirtemedim.
    Sizce bujilerim değişmeli mi ? yoksa ustalar mı haklı ? şu an 8binde motorum
    Valla buji yani sonuçta en kralı atıyorum bide kazık atacak olsa 50 lira hani abartarak söylüyorum yani varsa servisde ver parasını taksınlar ustalara kalsa işimiz var nasıl ustalar anlamıyorum daha önce benim lastiklere bakıp oo bunların havası tam iyi iyi hadi aslanım tadında ustalar da gördüm bakmak yalnız baya baktı yani adamın gözünüde ölçüm cihazı var neyse işte öyle yani.

Motosikleti
    Megelli 125 sm Mondial xtreme max 150
    Herkese iyi akşamlar mondial xtreme max egzoz tavsıyesi alabilirmiyim 250 tl bütçem var şimdiden teşekkürler

BerkayGünönü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial X-Treme Max -- SYM Wolf SB250
    Alıntı Eroy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi akşamlar mondial xtreme max egzoz tavsıyesi alabilirmiyim 250 tl bütçem var şimdiden teşekkürler
    Ben 150 liraya markası olmayan bir egzoz aldım sahibinden'den fakat aşırı derecede memnunum. Egzoz ses olarak çok güzel. Bayır inerken özellikle çok güzel patlıyor YBR125 Performans egzoz diye geçiyordu ilanda fakat artık ondan satılmıyor. Tip olarak aynı başka bir egzoz buldum aynı satıcıdan. Onunla konuşursan sana yardımcı olacaktır (İsmail bey). Kendisi müşterileriyle çok ilgilidir her sorunu yanıtlar. Bendeki egzozun videosunu ve yeni bulduğum ilanı ekliyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...43206417/detay
    ilkadam ve uday.31 bunu beğendiler.
    Her motorcu bir gün asfaltı tadacaktır

ilkadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme Max 210
    Alıntı BerkayGünönü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 150 liraya markası olmayan bir egzoz aldım sahibinden'den...
    Akropostij değil miydi ya bu
    Şaka bi yana da sesi güzel tam arazi için.
    ozgranl ve BerkayGünönü bunu beğendiler.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    istanbul pendik deki koyu mavi far siperlikli max sahibi burada mı?
    dün pendik carsıda park halinde gördüm, bugunde aydınlı yolunda hareket halinde gördüm?
    AttilaXtreme bunu beğendi.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    MONDİAL CROSS X-TREME MAX ARKA PORT BAGAJ DEMİRİ (4688)
    Tüm Hesap Numaralarımız İsa Kaçar Adınadır
    İŞ Bankası İban No:TR280006400000166030093597
    Ptt Hesap No:0182 17 53
    İLETİŞİM
    Tel: 0324 233 35 11
    GSM: 0535 233 47 88
    mail : isakacart@hotmail.com
    Moto Kaçar
    Yeni Mah. 117.cad No:49/D Akdeniz-Mersin

(Bu adresten getirtip taktım)
    http://www.motokacar.com/mondial-cro...aj-demiri-2641

cenkito, ilkadam, serdar8787 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

arkadaşlar motorlarımıza diğer çin motorlarından uyan parçaları bilen deneyen randıman alan arkadaşlar varsa bu parçaların isimlerini ve marka modellerini paylaşırlarsa çok faydalı olur kanımca.mesela komple debriyaj seti hangi markayla uyumlu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:48 ----------

Buda benimki

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:38 ----------

Benimki

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:42 ----------

[IMG]https://imageshack.us/i/p5zuTRJmj

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:46 ----------

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)