Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 X-treme Max Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    XTREME MAX 2015
    DENEME 123

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:17 ----------

Merhaba arkadaşlar
    Sonunda bende maximle aranıza katılmaktan çok mutluyum
    arz ederim
    AttilaXtreme ve ilkadam bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı yasin ysn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DENEME 123

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:17 ----------

Merhaba arkadaşlar
    Sonunda bende maximle aranıza katılmaktan çok mutluyum
    arz ederim
    hayırlı olsun , kazadan beladan uzak kullanın.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Motosikleti
    XTREME MAX 2015
    Allah razı olsun
    teşekkür ediyorum

Motosikleti
    Şu an yapayalnız :(
    Selam herkese,

Bir sorum olacak; Xtreme Max'e hidrolik debriyaj takılır mı? Takılırsa hangisi uyar?

Teşekkürler

arkadaslar max a zenon far takan varmı? far ampulu h4 galiba

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    hidrolik debriyaj nedir. Takip ne elde etmek sonuç ne olsun istiyorsunuz. Sizce ne eksik bu motorda. Bu arada max temel mekanik prensiple üretilmiştir ucuz olmasi beklentisi yaninda herzaman her yerde mekanik müdale tamir bakim deyiştirme olanakli parcalar vardir herangi mekanik sistemi cikarip modern bişey takmak mümkün olmaya bilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:52 ----------

ençok kaç kmde arkadaş motorlariniz.
    Durmadan max kaç km yol yapiyorsunuz.
    İlk seri motorlar kmde nekadar yakiyor merak ediyorum. Elektironik parcalarin dandıkligı dişinda kronik bi ariza cikarmadi galiba bu motor. 15 binden fazla debraj kullanan varmi aranizda

Volteria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Treme Max 150
    İyi günler abiler, kardeşler malum kışa giriyoruz yerler hep ıslak olacak bende orijinal lastikleri 5bindir kullanıyorum şükür vukuat yok henüz ama daha fazla dayanamayacagım sanırım

bu hafta içinde lastik sipariş vereyim diyorum maşallahı var tüm modeller uçmuş en uygun savalar gibi geldi siz ne önerirsiniz, sava nasıldır, kış performansını bilen var mıdır ? ön arka toplam 400-450tl tutuyor biraz fikir verin geçmiş mesajlara yönlendirmeyin ben güncel fikrinizi merak ediyorum (geçmiş mesajları okumuştum). Mc24 mü ? Mc23 mü onun kararını da bir türlü veremedim ?

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı Volteria adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi günler abiler, kardeşler malum kışa giriyoruz yerler hep ıslak olacak bende orijinal lastikleri 5bindir kullanıyorum şükür vukuat yok henüz ama daha fazla dayanamayacagım sanırım

bu hafta içinde lastik sipariş vereyim diyorum maşallahı var tüm modeller uçmuş en uygun savalar gibi geldi siz ne önerirsiniz, sava nasıldır, kış performansını bilen var mıdır ? ön arka toplam 400-450tl tutuyor biraz fikir verin geçmiş mesajlara yönlendirmeyin ben güncel fikrinizi merak ediyorum (geçmiş mesajları okumuştum). Mc24 mü ? Mc23 mü onun kararını da bir türlü veremedim ?
    mc24 daha cadde tiplidir
    mc23 rockrider ise ustundeki orjınal tipindedir.

cadde kullanımı için bir cok arkadasım mc24 invader aldı ve cok memnunlar

http://www.savaturkiye.com/UrunDetay...MC%2024&UID=30
    Volteria ve AttilaXtreme bunu beğendiler.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

Motosikleti
    X Treme Max 150
    sanırım bende mc24 almayı düşünüyorum cadde performansı daha önemli (cross aldık ama vaktimizin çoğu cadde de geçiyor) performansından memnunlarsa bizde memnun kalırız inş teşekkür ederim.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı Volteria adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım bende mc24 almayı düşünüyorum cadde performansı daha önemli (cross aldık ama vaktimizin çoğu cadde de geçiyor) performansından memnunlarsa bizde memnun kalırız inş teşekkür ederim.
    önemli değil
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

REASON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Breton S125
    bende bu makineden almak istiyorum ama sadece yazın 2 ay köydeyim dağ taş. kışında hafta sonu çıkarım bi yerlere. hafta içi her gün ev okul.Ve istanbuldayım cross seviyorum sizce commuter mi cross mu almalıyım ?

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    maksat sayfada hareket olsun

ilkadam ve Tolga Can bunu beğendiler.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

Motosikleti
    X Treme Max 150
    Henüz 15.000'i görmesek de 5 ayda 5.000Bini gördük

ilkadam ve Tolga Can bunu beğendiler.

byossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250r
    Arkadaşlar merhaba sizlere sormak istediğim bir kaç sorum var.

Şuanda Cbr 125r motorum var ve satıp cros yada naked enduro tarzı motor almak istiyorum yanı açıkcası gidonu yüksek kullanımı rahat hoplanıp zıplancak motor istiyorum aklımda aslında crf 250 var ama o para verebilecek durumum yok gibi wr125x ler var onlarda pahalı xtreme max ucuz baya ama aldığımda ben günlük 80 90 km yol yapıyorum avcılardan zincirlikuyuya gidip geliyorum aksam gelıncede azda olsa geziyorum haliyele yani cbr 125 3 aydır kullanıyorum 11 bin km yol yaptım varın gerisini siz düşünün. Ama çok sağlam motor hiç 1 kere üzmedi beni bir kere yolda kalma huyu olmadı benzini koy karsa kadar gider burdan. xtreme maxdada öyle olurmu çünki sorun çıkartırsa hergün çalışıyorum uğraşmaya vaktim yok ve araçsız kalmak istemiyorum. Her hafta sonu bakım ve temizliğimi yapmıştır bu arada cbr 125de en kotu 2haftada bir temiz bakım yapardım. zincir yağlama temizleme wd40 halada şuanda tertemiz durmakta motorum.

edit: yakıt tüketimide nasıldır bilgi verebilirmisiniz ?

Motosikleti
    Mondial Xtreme Max
    daha önceden yazdığım bandırma-antakya yolculuğumu 25.08.2015 tarihinde yapmış bulunmaktayım. aslında gündüz güneşle birlikte yolculuk yapmaktan yana değildim. saat 16 civarında çıkıp gece yolculuğu yapmak istedim fakat biraz geç kaldım motoru hazırlayamadım. yolculuk salı sabahına kaldı ve saat 07:15 te bandırmadan yola çıktım ve gece 12 sularında hatay sınırlarına yetiştim. çok fotoğraf çekmedim yolda. 1200 km yol geldim toplamda hiçbir sıkıntı yaşamadım. pek giremiyorum o yüzden yazamadımda yola çıktım vs vs diye en yakın zamanda çektiğim birkaç resmide buradan paylaşırım
    Volteria ve ilkadam bunu beğendiler.

Herkeze selam arkadaslar..ciddi bi kaza sonucu max imi satiyorum hasarli olarak detaylari linkte.. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-satilik-2015-model-az-hasarli-230433515/detay

Motosikleti
    x treme max
    arkadaşlar ben yedek parçadan çok sikayetçiyim mondialyp.com dan sipariş verdim gidon ve vites değiştirme mili kolu 2 hafta oldu sipariş verdigim servis daha ulaşmadıgını söylüyor ve bugün yarın hafta içi haftaya gibi sürekli oyalıyor

Motosikleti
    X Treme Max 150
    Alıntı uday.31 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha önceden yazdığım bandırma-antakya yolculuğumu 25.08.2015 tarihinde yapmış bulunmaktayım. aslında gündüz güneşle birlikte yolculuk yapmaktan yana değildim. saat 16 civarında çıkıp gece yolculuğu yapmak istedim fakat biraz geç kaldım motoru hazırlayamadım. yolculuk salı sabahına kaldı ve saat 07:15 te bandırmadan yola çıktım ve gece 12 sularında hatay sınırlarına yetiştim. çok fotoğraf çekmedim yolda. 1200 km yol geldim toplamda hiçbir sıkıntı yaşamadım. pek giremiyorum o yüzden yazamadımda yola çıktım vs vs diye en yakın zamanda çektiğim birkaç resmide buradan paylaşırım
    Elini hızlı tut kardeşim bende yolculuk planlıyorum 600gidşi 600 dönüş bana lazım vereceğin her detay :D soru cevap yapalım hatta

Iron&Road - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora Avantgarde 150 - Honey Badger
    Arkadaşlar merhaba,

Arora Avantgarde 150 motosikletim var, 2. motor olarak xtreme max almak istiyorum, hem 2 kişi gezmelere daha uygun olsun, daha büyük diye, hem de biraz maceraya atılmak için

Bir kaç merak ettiğim konu var, bu motorun yedek parçasını bulmakta ne kadar sıkıntı yaşarım?
    Satmaya kalksam satabilir miyim 1-2 sene içinde daha büyük cc bir motosiklet alabilmek için?
    Max hız nedir? amacım sürat değil ama titreşimsiz en ideal yüksek sürati bilirsem uzun yol için kafamdaki pek çok soruyu cevaplamış olacağım,
    Motosiklete bindim, parmak ucumla yere değebildim. Çok rahatsız değl ama çok rahat bir durum da değildi. Boyum 172, arka amortisörü 1-2cm alçaltabiliyor muyuz?
    0 km olarak 3,900 TL gibi bir rakama buldum, fiyat ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Şimdiden çok teşekkürler...

Motosikleti
    x treme max
    Alıntı Iron&Road adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

Arora Avantgarde 150 motosikletim var, 2. motor olarak xtreme max almak istiyorum, hem 2 kişi gezmelere daha uygun olsun, daha büyük diye, hem de biraz maceraya atılmak için

Bir kaç merak ettiğim konu var, bu motorun yedek parçasını bulmakta ne kadar sıkıntı yaşarım?
    Satmaya kalksam satabilir miyim 1-2 sene içinde daha büyük cc bir motosiklet alabilmek için?
    Max hız nedir? amacım sürat değil ama titreşimsiz en ideal yüksek sürati bilirsem uzun yol için kafamdaki pek çok soruyu cevaplamış olacağım,
    Motosiklete bindim, parmak ucumla yere değebildim. Çok rahatsız değl ama çok rahat bir durum da değildi. Boyum 172, arka amortisörü 1-2cm alçaltabiliyor muyuz?
    0 km olarak 3,900 TL gibi bir rakama buldum, fiyat ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Şimdiden çok teşekkürler...
    yedek parçasından başlayalım ben 2 hafta oldu sipariş vereli anca yola çıkmıs ve bu cumartesi pazar bayide olurmuş yani biraz sıkıntılı
    satmak konusunda birşey diyemem piyasayı bilmiyorum
    max hız 115 deniliyor benimki daha rodajda ilk 60 km de yolun(toz toprak) azizligine ugrayıp düştüm gidon yamuldu hala onu bekliyorum yedek parça olarak
    arka amortisör alçalmıyor fakat ön 4-5 cm civari alçaltılabiliyor fakat bu tavsiye edilen bir şey değil
    3.900 a iyi bi rakam fakat plaka ile daha artar fiyatı ben 4.800 e plaka ruhsat her şey dahil aldım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)