Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 X-treme Max Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Volteria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Treme Max 150
    Merhabalar abilerim, arkadaşlarım geçen hafta cumartesi akşamı bende bir X treme Max' sahibi oldum
    şimdi kısa bir kendimi tanıtayım, anlatacaklarımı anlatayım: Adım Onur K.maraş'ta ikamet ediyorum aynı zamanda burada üniversite öğrencisiyim. Kastamonu doğumluyum, Ailem Konyalı.
    yakın arkadaşlarım hep motorcu olunca(lifan pony100,Vstrom 650,MR Vulture150) bende cok dayanamadım 5 senelik B ehliyetim var bu ay a2 sınavına girecegim 4000km artçılığım mevcut. benim huyuma tipime en güzel x treme max yakışacagını düşündüm (tabi fiyat bunda hiç etkili olmadı desem yalan olur) 2015 0 km aldıgım aracım 1bucuk haftada 400km ettim, rodaja dikkat ediyorum ve hemen her gün yağmur yağıyor buraya :D
    boy 185 kilo 78 bir insanım. biraz biraz foruma alışayım merak ettiklerimi hep sizlere soracagım. şimdilik boğmayım :D yoksa sayfalarca sorum var. bu arada bu konunun ilk 105 sayfasını okudum 2013 yılındayım 2015 e gelmek biraz zor olacak belli :D Hepinize tekrar merhaba
    AttilaXtreme, spookslam ve nemesis-83 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı Volteria adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar abilerim, arkadaşlarım geçen hafta cumartesi akşamı bende bir X treme Max' sahibi oldum
    şimdi kısa bir kendimi tanıtayım, anlatacaklarımı anlatayım: Adım Onur K.maraş'ta ikamet ediyorum aynı zamanda burada üniversite öğrencisiyim. Kastamonu doğumluyum, Ailem Konyalı.
    yakın arkadaşlarım hep motorcu olunca(lifan pony100,Vstrom 650,MR Vulture150) bende cok dayanamadım 5 senelik B ehliyetim var bu ay a2 sınavına girecegim 4000km artçılığım mevcut. benim huyuma tipime en güzel x treme max yakışacagını düşündüm (tabi fiyat bunda hiç etkili olmadı desem yalan olur) 2015 0 km aldıgım aracım 1bucuk haftada 400km ettim, rodaja dikkat ediyorum ve hemen her gün yağmur yağıyor buraya :D
    boy 185 kilo 78 bir insanım. biraz biraz foruma alışayım merak ettiklerimi hep sizlere soracagım. şimdilik boğmayım :D yoksa sayfalarca sorum var. bu arada bu konunun ilk 105 sayfasını okudum 2013 yılındayım 2015 e gelmek biraz zor olacak belli :D Hepinize tekrar merhaba
    Allah kazasız belasız güle güle binmeyi nasip etsin kardeşim. Hayırlı uğurlu olsun
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    Şu an yapayalnız :(
    Hayırlı olsun.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Alıntı Volteria adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin. Keşke azcık daha ekleyip ybr almamışsın
    Adalet yok,eşitlik yalan. Hepimiz insanız ulan!! |Ne kadar yükselsende hayat 180' & Saygım kadar kinim de var

porsche911tt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey qm200
    http://www.aliexpress.com/item/Hydra...638622089.html

hidrolik debriyaj kiti almayı düşünüyorum düşünceleriniz nedir
    cenkito bunu beğendi.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı porsche911tt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.aliexpress.com/item/Hydra...638622089.html

http://i01.i.aliimg.com/wsphoto/v0/1...mic-font-b.jpg

hidrolik debriyaj kiti almayı düşünüyorum düşünceleriniz nedir
    benim de aklımda olan bişeydi, denemek istiyordum,
    ancak ona ayıracak nakit bulamamıstım, halende yok
    cok güzel olabilir. deneyip görmek lazım

Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

dalangıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Bugün sirkeci, Kadıköy, ne kadar motorcu, aksesuarcı varsa dolandım arkadaş bi 22 mm gidon yükseltici, universal elcik koruma bulamadım ya lanet ettim yeminle bi şu demirsiz plastik elcik korumadan bulamadım bide uygun fiyatlı gidon yükseltici çok alakasız şeyler toplayıp çıktım Attilla abi sirinevler dedi ama uzak geldi bir de oraya bakicam :/

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:06 ----------

Birde varmı etrafınızda motoran xf250 kullanan biraz bilgi verse güzel olur ,eski motoran bayi bi abi xtreme max i alıp üstüne biraz para ile satmaya çalışıyor motora baktım hoşuma gitti ama bilemedim naapsak ki?

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    ön fren manetinin ittiği piston kirden vs zor calısıyordu,
    maneti tam geri itmiyordu,geri zor geliyordu
    bende soktum temizledim, takınca nasıl olacak bakayım,
    resimleri atarım
    saglıcakla kalın
    AttilaXtreme ve serdar8787 bunu beğendiler.

porsche911tt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey qm200
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim de aklımda olan bişeydi, denemek istiyordum,
    ancak ona ayıracak nakit bulamamıstım, halende yok
    cok güzel olabilir. deneyip görmek lazım

6.ayda alabilirsem alıp denicem bakalım, maksadım 2 parmakla debriyajı çekebilmek, hidrolikte halatlıya nazaran kullanılan güç yarıya düşüyor deniyor yani 5 kilo ile çekiyorsak 3 kilo ile falan çekilir herhalde, daha sezonu açmadık burda kar yağıyor, bu arada modifiye parçalar da dolardan nasibini almış, bu sezon stock devam ederim belki, aklımda 63.5 mm silindirle 200cc var.

Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Hava güzel motorla gezmeye çıkan var mı?

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    3 yılın sonunda ön fren üst merkezi pistonunda takılmalar oldu, piston dibine toz toprak vs dolmus

bende wd 40, gress yagı vs sürdüm fakat iyice takılma yapmıstı.

söküp önce kaynar su ve deterjanla sonra balata spreyi ile temizledim,

yag haznesinde ve pistonda kirec benzeri tortular vs olusmustu, onları temizledim

az sonrada hidrolik yagı değişimi de yapıp montaj yapacam

Alıntı dalangıç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hava güzel motorla gezmeye çıkan var mı?
    gezmeye değilde bakıma cıkacam
    AttilaXtreme, Carbondioxid ve serdar8787 bunu beğendiler.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 yılın sonunda ön fren üst merkezi pistonunda takılmalar oldu, piston dibine toz toprak vs dolmus

bende wd 40, gress yagı vs sürdüm fakat iyice takılma yapmıstı.

söküp önce kaynar su ve deterjanla sonra balata spreyi ile temizledim,

yag haznesinde ve pistonda kirec benzeri tortular vs olusmustu, onları temizledim

az sonrada hidrolik yagı değişimi de yapıp montaj yapacam

http://i.hizliresim.com/pR3bmn.jpg

gezmeye değilde bakıma cıkacam
    Bakım şart bende Poyrazköy'e gittim geldim biraz hızlı gittim hızlı bitti gezi

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:27 ----------

http://hizliresim.com/XB1bN7
    Millet kız arkadaşı ile dolaşıyor elele, biz elcikele

http://hizliresim.com/rgk0am
    Köprü bitince bizim oraları çok değerlenecek satıcam tarlayı alıcam yamahayı Çinli motor kullananlarada selam neyin vermicen
    cenkito ve serdar8787 bunu beğendiler.

günelyildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial xtreme max
    Selam arkadaşlar bende bugün itibariyle xtreme max sahibi olmuş bulunmaktayım artik başlasın gezmeler tabi önce plaka falan çıkacak ta ben onunla ilgili birşey sorayim ben t.dağda oturuyom plakayı kırklar elinden çıkarmak istiyorum bunun için evrakları oraya yatırmak dışında birşey yapmam gerekiyormu

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı günelyildiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar bende bugün itibariyle xtreme max sahibi olmuş bulunmaktayım artik başlasın gezmeler tabi önce plaka falan çıkacak ta ben onunla ilgili birşey sorayim ben t.dağda oturuyom plakayı kırklar elinden çıkarmak istiyorum bunun için evrakları oraya yatırmak dışında birşey yapmam gerekiyormu
    İkametgahın neredeyse plakayı mecburen oradan çıkartacaksın. Başka yerden çıkartamazsın. Plaka ikametgaha bağlı yani.
    cenkito bunu beğendi.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı günelyildiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun
    ikamet ini de oraya alman gerekecek diye biliyorum
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

günelyildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial xtreme max
    Hadi yaaa bende kayıtlı başka motor var o eski adresime kayıtlı vergi dairesinde orda gözüküyor hala bende bunu da oradan çıkarmak istemiştim ve sigorta daha ucuz oluyor neyse artik buradan cikarticaz napalim teşekkürler yinede

Volteria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Treme Max 150
    Merhabalar 500 km'yi devirdim okuldan eve gide gele fln (7 km gidiş 7 km geliş), ben motoru aldığım ilk günden beri ciglesiz çalıştıramadım daha. vulture'cu bir arkadaşım var senin motor çok yüksek rolantide çalışıyor o yüzden ciglesiz çalışmıyor diyor. şimdi motor 2 saat stop etsin çalışmıyor (havalar soğuk değil (12-15 derece). - 700 km de yada ayın nisanın 10'unda (öğrenci kredileri yatıyor) servise ilk bakıma gideceğim- Birde vulture'a citygrip (şehir lastiği aldık) fena tutuş sağlıyor bende almak istiyorum supermoto gibi düşüncem yok ama şehir içi yoğun kullanacağım motoru şehrin asi çocuğu olmak istiyorum :D :D motorun 4.60 lastik ölçüsünü çeviremedim 120-110 ? gibi yardımcı olabilir misiniz ?

serdar8787 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Treme Max 220 modifiye
    bugün nevşehir avanos pistinde

cenkito ve CompanERROR bunu beğendiler.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Cenkito abi naptın motoru ? Bittimi bakım
    cenkito bunu beğendi.

serdar8787 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Treme Max 220 modifiye
    cem kardeş... dün arazide zıplama yaparken sol salıncak hafif büküldü.... aceba bu salıncak zayıfmı geliyor bu motora... içten veya diştan birer kalın demirle destek kaynatmayı düşümüyom, yanılmıyorsam yapan arkadaş vardı
    cenkito bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)