Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 X-treme Max Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    seliuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-TREME MAX
    Alıntı ozgranl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi akşamlar..Ben bugün Şileye geldim hava oldukça kapalı,şuan şimşek çakıyor fakat yağış henüz yok. Son olarak neye karar verdik ?
    Bu gün butaraflar biraz kötüydü kardeşim yarında yağışlı gösteriyo riske girmeye gerek yok önümüzde güzel güneşli herkesin müsait olabileceği günler daha çok olur allah nasip ederse önümüz hafta ben müsaitim mesela birazda gezesim war şileye gelmeyi düşünüyorum bence artık forumu buluşmalar için meşgul etmiyelim özelden birbirimize tel nolarımızı yollarız atilla abiyle utkunun nosu war bende diğer arkadaşlarda yollarsa haberleşir çıkarız yolumuza sende bizi gezdirirsin kardeşim tabi bu naçizane benim fikrim
    AttilaXtreme, cenkito, kdiner ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dalangıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Buluşma iptal oldu sanırım hoş beykoza yağmur yağdı zaten çıkamadım :/ yarın sabah yağmur olmazsa erkenden bodrum yoluna çıkıyorum o taraflara giden var mı uzun yol yanlız hiç zevkli olmuyor :(
    ozgranl ve cenkito bunu beğendiler.

Slm arkadaslar. Ufak bir sitemim olacak. Yorumlarinzida okuyarak aldim bir tane xtreme. Konu su hani bu motorda vibrasyon yoktu. Izmirden kusadasina geldim indikten sonra 1 saat ellerim titremeye devam etti )

Motosikleti
    kuba garfield
    dalangıç
    yolun açıkolsun .

başlığı takip edenlerden biri olarak haberleşmenizden
    rahatsız olmuyorum biraz kıskanıyorum

tatvanli bir grup bisikletçide hatay-bodrum padallıyor şuan
    adana civarında olabilirler.
    osmaniyedeymişler. şuan 4 kişiler ilerde katılım olabilir kamplılar.
    seliuz ve AttilaXtreme bunu beğendiler.

demirutku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    Alıntı acs35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaslar. Ufak bir sitemim olacak. Yorumlarinzida okuyarak aldim bir tane xtreme. Konu su hani bu motorda vibrasyon yoktu. Izmirden kusadasina geldim indikten sonra 1 saat ellerim titremeye devam etti )
    öncelikle hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız binersin inşallah. titreşim konusuna gelirsek forumda kimsenin titreşim yok dediğini hatırlamıyorum ilk aldığımda 600km de iken beni de baya rahatsız ediyordu titreşim ama zamanla ya ben alıştım ya da motor açıldıkça azaldı şuan 5200 civarı oldu motor açıkçası pek hissetmiyorum,hele cb125e ye biraz bindikten sonra max baya bi rahat geldi ha bir de arazi lastikleriyle asfalta çıktıysan da rahatsız eder.
    cenkito bunu beğendi.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    öncelikle hayırlı olsun,güle güle kullanın,

eger sürekli dip gaz kullandıysanız ondan rahatsız olmus olabilirsiniz.

benim sahibi oldugum ilk motordur max. 10.000 km ye dayandı km si.

tiresimden asırı rahatsız oldugumu hatırlamıyorum, uzun yolda dahil.

motoru yuksek devir kullanmayı sevmememden olabilir.

bence tamamen kullanım tarzınız ve araca alısma süreciniz ile ilgilidir

en son dalangıc isimli arkadas antalya dan istanbul a Max ı ile gitti.

titresimden şikayet ettiğini duymadım
    AttilaXtreme bunu beğendi.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

demirutku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    ha bir de unutmadan foruma girmişken hazır tekrar söliyim, çay içmek isteyen olursa haberleşelim, şu sıralar elimde gopro 3+ var

cenkito, AttilaXtreme ve seliuz bunu beğendiler.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    çay a hayır demem ama istanbulda olusu işleri sekteye ugratıyor.

bakalım dalangıc dönüş yolunda fethiyeye ugrarsa bizde burada onunla çay sefası yapıcaz

bol bol resim cekilip foruma atarım
    Carbondioxid ve AttilaXtreme bunu beğendiler.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Öncelikle hayırlı olsun.

Ben 6000 km'yi buldum ve hemen hemen her akşam işten geç çıktığım için 25 km tapagaz gidiyorum. 80'den sonra olan vibrasyon öyle ahım şahım bir vibrasyon değil. Onun nedeni de zinciri gevşek bırakmam ki doğrusu zinciri gevşek bırakmaktır. Kısacası her vibrasyon motordan olmaz. Bunun çok farklı nedenleri de olabilir. Örneğin zincir gevşekliği, tekerlek havası balansı vidanın birinin gevşek olması vs vs gibi.

Bence o motorun her şeyini bir elden geçirip sık. Jant akortlarına bir bak. Eğer sadece caddede kullanacaksan tekerlekleride değiştir. Ondan sonra bir daha konuşalım çünkü bu kadar insanın rahatsız olmadığı ölçekte rahatsız olman beni de üzer. Saygılarımla.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:51 ----------

Alıntı dalangıç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buluşma iptal oldu sanırım hoş beykoza yağmur yağdı zaten çıkamadım :/ yarın sabah yağmur olmazsa erkenden bodrum yoluna çıkıyorum o taraflara giden var mı uzun yol yanlız hiç zevkli olmuyor :(
    Abicim hayırlı yolculuklar. Selametle inşallah.
    cenkito bunu beğendi.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

dalangıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olsun.

Ben 6000 km'yi buldum ve hemen hemen her akşam işten geç çıktığım için 25 km tapagaz gidiyorum. 80'den sonra olan vibrasyon öyle ahım şahım bir vibrasyon değil. Onun nedeni de zinciri gevşek bırakmam ki doğrusu zinciri gevşek bırakmaktır. Kısacası her vibrasyon motordan olmaz. Bunun çok farklı nedenleri de olabilir. Örneğin zincir gevşekliği, tekerlek havası balansı vidanın birinin gevşek olması vs vs gibi.

Bence o motorun her şeyini bir elden geçirip sık. Jant akortlarına bir bak. Eğer sadece caddede kullanacaksan tekerlekleride değiştir. Ondan sonra bir daha konuşalım çünkü bu kadar insanın rahatsız olmadığı ölçekte rahatsız olman beni de üzer. Saygılarımla.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:51 ----------

Abicim hayırlı yolculuklar. Selametle inşallah.
    Teşekkürler Attila abi İzmir'e vardım ama öldüm valla ya bu motoru çok seviyorum ama rüzgarlı havada hatim indirtiyor vallahi :/ akşama bodruma varmış olurum. Yanına da gelemedim abi kusura bakma hemen işe başla dediler bu nedenle varamadım yanına bir daha ki gelişimde seni Beykoza bekliyorum abi boğaza nazır mangal

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:05 ----------

Hazır konu açılmışken bodrum da max kullanan arkadaşlar var mı acaba?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:08 ----------

Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çay a hayır demem ama istanbulda olusu işleri sekteye ugratıyor.

bakalım dalangıc dönüş yolunda fethiyeye ugrarsa bizde burada onunla çay sefası yapıcaz

bol bol resim cekilip foruma atarım
    Şu lastikleri bodrumda değiştireyim gelicem yanına Cem çay, çorba Allah ne verdiyse

Motosikleti
    cbr 2000rr
    Sayın abiler ben parca bulamıyorum yaa nasil yapacaz avrupa yakasinda gitmedigim mondial servisi kalmadı. En son netten ikiler e sipariş gectim az once aradim bi, bizde max parcasi yok dedi.
    Sol arka ayak dayama lazım yola cikacam yemiyo en son uzun bi civata ayarlayacagim oraya.
    Bugün bulma sansi var midir sile agva kocaeli planim var.

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı cafridion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın abiler ben parca bulamıyorum yaa nasil yapacaz avrupa yakasinda gitmedigim mondial servisi kalmadı. En son netten ikiler e sipariş gectim az once aradim bi, bizde max parcasi yok dedi.
    Sol arka ayak dayama lazım yola cikacam yemiyo en son uzun bi civata ayarlayacagim oraya.
    Bugün bulma sansi var midir sile agva kocaeli planim var.
    Saat 15.30'da 02126103837 yi ara
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    cbr 2000rr
    Atilla abi Hızır gibi adamsin Allah Razı olsun, arkadaş baya ilgili alisik değilim mondialin diger parçaları varmis ugrarim bi ara ama ayak dayama yokmuş kendim bi care bulacam artık.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    ayak dayama da ne ola ki

eger yolcu ayaklıgı ise sorun uyumlu bir cok model bulunur. illa mondial max olarak aramayın.

bir tane çin malı parcacıya giderseniz bakarlar ve kesin bir seyler verirler
    Carbondioxid bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Karayele kardeş geliyor. Bajaj Pulsar için bankadan 24 ay vadeli krediyi ayarladım. SAVA tekerlekleri de aldım. Şimdi sıra motoru almakta.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:15 ----------

KAMPANYA MONDİAL CROSS X-TREME MAX KASK+KİLİT 36 TAKSİT 3.570 TL (Daha ne yapsın adamlar
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...74370318/detay
    Carbondioxid, cenkito ve seliuz bunu beğendiler.

Motosikleti
    2014 KIRMIZI BAJAJ BOXER BM 150
    Tahminim mondial kampanya ya gidicek baska firmalarda indirim yapmış
    2006 MONERO ANGEL 150/2013 ARORA KARTAL 100/2013 MONDİAL 100 MG PRİNCE/2014 BAJAJ BOXER BM 150

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Karayele kardeş geliyor. Bajaj Pulsar için bankadan 24 ay vadeli krediyi ayarladım. SAVA tekerlekleri de aldım. Şimdi sıra motoru almakta.
    http://i.hizliresim.com/vYZ7Dv.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:15 ----------

KAMPANYA MONDİAL CROSS X-TREME MAX KASK+KİLİT 36 TAKSİT 3.570 TL (Daha ne yapsın adamlar
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...74370318/detay
    vermiş olduğunuz sahibinden sitesine mesaj yollamıştım hala daha cevap gelmedi, 2. elinizi değerlendiriyoruz diye başlıklı yazıları var drifti verip peşin 180 z one almayı düşünüyorum diye hala cevap gelicek. peşin zaten 3400 bırakıyorlardı nisan ayında x-max ı şimdi 3700 mü olmuş.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Kocaeli-Sakarya-Bursa ve cevre ıllerden x treme bakıyoruz 2.el. Satmayı dusunen varsa pm atabılır.

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vermiş olduğunuz sahibinden sitesine mesaj yollamıştım hala daha cevap gelmedi, 2. elinizi değerlendiriyoruz diye başlıklı yazıları var drifti verip peşin 180 z one almayı düşünüyorum diye hala cevap gelicek. peşin zaten 3400 bırakıyorlardı nisan ayında x-max ı şimdi 3700 mü olmuş.
    Telefonla ara. Tanırım onları, işleri başlarından aşkın, muhtemelen sahibinden sitesine bakmıyorlardır bile. 3700 demiyor ki ilanda. Kask kilit dahil 3570 diyor. Hediyelerden vazgeçersen yine 3400'e bırakırlar sanırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:32 ----------

Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kocaeli-Sakarya-Bursa ve cevre ıllerden x treme bakıyoruz 2.el. Satmayı dusunen varsa pm atabılır.
    Sahibindene baktınız mı?

http://www.sahibinden.com/motosiklet...ting=price_asc

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    attila abi şimdiden hayırlı olsun diyelim o zaman. allah kaza bela vermesin
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)