Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 X-treme Max Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    seliuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-TREME MAX
    özgür kardeşim burası bildiğin şile ben maslaktakidir diye düşünmüştüm neyse zaten ben atilla abiyle daha erken bi saatte biyerde buluşup beraber geliriz diye planlamıştım ben bi danışiyim atilla abiye o zaman
    AttilaXtreme bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dalangıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Alıntı seliuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özgür kardeşim burası bildiğin şile ben maslaktakidir diye düşünmüştüm neyse zaten ben atilla abiyle daha erken bi saatte biyerde buluşup beraber geliriz diye planlamıştım ben bi danışiyim atilla abiye o zaman
    Avrupa yakasından gelenler kavacıktan girecek dimi? Attila abi daha iyi bilir gerçi ama kavacıktan girecekseniz size katılabilirim...

Motosikleti
    X-TREME MAX
    Alıntı dalangıç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avrupa yakasından gelenler kavacıktan girecek dimi? Attila abi daha iyi bilir gerçi ama kavacıktan girecekseniz size katılabilirim...
    wallahi dalangıç ben atilla abinin hangi semtte olduğunu bilmiyorum ama ben bakırköyden geliceğim için kavacıktan geçicem

Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    wallahi dalangıç ben atilla abinin hangi semtte olduğunu bilmiyorum ama ben bakırköyden geliceğim için kavacıktan geçicem
    Onun dükkan hipodromun o tarafta büyük ihtimalle o da kavacığa gelecek öyle bir durumda üçümüz toplanıp gideriz, şimdi ben pek hakim değilim İstanbul yollarına ama google maps derki polonezkoyden geciceksin kavacik sapagindan kavacik köprü oradan kavacik merkez polonezkoy tabelasindan ver yansın edersek güzel manzaralı yeşillikli yollardan buluşma noktasına varırız sanırım burada Attila abi devreye girerse süper olur o daha iyi bilir yolları benim karada navigasyon 0 batuma kadar yolu var valla
    seliuz ve AttilaXtreme bunu beğendiler.

Motosikleti
    X-TREME MAX
    Alıntı dalangıç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onun dükkan hipodromun o tarafta büyük ihtimalle o da kavacığa gelecek öyle bir durumda üçümüz toplanıp gideriz, şimdi ben pek hakim değilim İstanbul yollarına ama google maps derki polonezkoyden geciceksin kavacik sapagindan kavacik köprü oradan kavacik merkez polonezkoy tabelasindan ver yansın edersek güzel manzaralı yeşillikli yollardan buluşma noktasına varırız sanırım burada Attila abi devreye girerse süper olur o daha iyi bilir yolları benim karada navigasyon 0 batuma kadar yolu var valla
    Waaay atilla abiyle dipdibeymişiz haberim yokmuş . ben hipodroma çok yakınım osmaniyede ewim .Biz burdan çıkarız o zaman senide alır atilla abiyede sorar dediğin güzergahtan gideriz dalangıç şileden de özgür gelir dewam ederiz bu arada metin ile utku da yazılanları görürse onlarda bir yerden dahil olurlar 10 numara olur sayımızda artarsa tadıdan yenmez

ozgranl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf SB250
    Waaay atilla abiyle dipdibeymişiz haberim yokmuş . ben hipodroma çok yakınım osmaniyede ewim .Biz burdan çıkarız o zaman senide alır atilla abiyede sorar dediğin güzergahtan gideriz dalangıç şileden de özgür gelir dewam ederiz bu arada metin ile utku da yazılanları görürse onlarda bir yerden dahil olurlar 10 numara olur sayımızda artarsa tadıdan yenmez
    Ben sizin yolunuzu gözlerim abi hayırlısıyla bende Yalovadan-Şileye varayımda
    Ek Olarak kendimiz takılıyoruz sanırsam,kimseye dahil olmuyorsak program şu şekilde olsun,size de uyarsa..

Buluşma saati:12.00 (Şile/Işık Üni BPET Önü)

Aç olursanız sizi pastaneye götürürüm,ardından limana çay-gazoz içmeye gideriz.
    Köyleri gezmek isterseniz Ağva yolunda ki Sahil Köylerini gezebiliriz,ek olarak gözleme yemek isterseniz Yeniköyde Boşnak kökenli bir teyze var oraya da götürebilirim :D
    Arazi işini yolları tam bilmediğimden (götürürüm ama dönüşümüz muhteşem olabilir) dolayı kısa tur şeklinde yaparız Saklıgöl mevkiinden girip Korucuköy'den çıkılacak şekilde barajıda görürsünüz böylece benim kafamdakiler bu şekilde umarım güzel olur heyecan yaptım
    AttilaXtreme ve seliuz bunu beğendiler.
    XV

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı ozgranl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Işık Üniversitesini görmeme gibi bir ihtimaliniz yok bence hemen girişte solda kalıyor,ben zaten üniversitede öğrenciyim yurt odamın camı yola bakıyor yolunuzu gözlerim ,

Tam olarak odamdan buluşma noktamızın görüntüsü

http://i.hizliresim.com/X2qERj.jpg
    senin yer iyi imiş

bulman zor olmayacak
    ozgranl, AttilaXtreme ve seliuz bunu beğendiler.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Motosikleti
    X-TREME MAX
    Alıntı ozgranl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sizin yolunuzu gözlerim abi hayırlısıyla bende Yalovadan-Şileye varayımda
    Ek Olarak kendimiz takılıyoruz sanırsam,kimseye dahil olmuyorsak program şu şekilde olsun,size de uyarsa..

Buluşma saati:12.00 (Şile/Işık Üni BPET Önü)

Aç olursanız sizi pastaneye götürürüm,ardından limana çay-gazoz içmeye gideriz.
    Köyleri gezmek isterseniz Ağva yolunda ki Sahil Köylerini gezebiliriz,ek olarak gözleme yemek isterseniz Yeniköyde Boşnak kökenli bir teyze var oraya da götürebilirim :D
    Arazi işini yolları tam bilmediğimden (götürürüm ama dönüşümüz muhteşem olabilir) dolayı kısa tur şeklinde yaparız Saklıgöl mevkiinden girip Korucuköy'den çıkılacak şekilde barajıda görürsünüz böylece benim kafamdakiler bu şekilde umarım güzel olur heyecan yaptım
    rehber sensin kardeşim sen ne dersen o

Motosikleti
    cbr 2000rr
    Yardim lazım dün debriyaj manetini takozuyla beraber degistirmistim, yeni manet beni mahfetti.
    Debriyaji birakiyorum manet tam geri cekmiyo kendini sehir içi manevralarda birden bi kavriyo artcim 3 kere kafa atti kaskima oyle söyliyim :D
    Teli maneti heryeri yagladim yine cekmiyo
    Lastikle gerdircem en son

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı cafridion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yardim lazım dün debriyaj manetini takozuyla beraber degistirmistim, yeni manet beni mahfetti.
    Debriyaji birakiyorum manet tam geri cekmiyo kendini sehir içi manevralarda birden bi kavriyo artcim 3 kere kafa atti kaskima oyle söyliyim :D
    Teli maneti heryeri yagladim yine cekmiyo
    Lastikle gerdircem en son
    Muhtemelen manet veya takozu ile alakası yoktur. Takoz ve manet değiştiği için debriyaj telinin uzunluk ayarı değişmiştir. Telin uzunluk ayarını değiştirmek gerekecektir heralde.

Daha önce debriyaj teli değiştirdin mi?
    Sadece iç teli mi değiştirdin yoksa dış tel ile birlikte mi değiştirdin ?
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    cbr 2000rr
    Daha önce degistirmedim abi ama bu mevzuyu cozeyim diye manetten de asagidaki baglantidan da alırdım taktim yokk..

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı cafridion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce degistirmedim abi ama bu mevzuyu cozeyim diye manetten de asagidaki baglantidan da alırdım taktim yokk..
    Debriyaj teli değişimi 1
    https://www.youtube.com/watch?v=TcPRWwo7elk

Debriyaj teli değişimi (ve ayarı) 2
    https://www.youtube.com/watch?v=EFShc7OBfL4

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:00 ----------

Herkese mutlu huzurlu bayramlar dilerim.
    Saygı ve sevgilerimle.
    cenkito ve seliuz bunu beğendiler.

Motosikleti
    cbr 2000rr
    Attila abi cok tesekkur ediyorum, tel gidonun iclerinde takiliyormus o yuzden germiyormus büyük oranda çözüldü.
    Bu vesileyle ben de sizlerin bayramını tebrik ediyorum.
    seliuz bunu beğendi.

Motosikleti
    X-TREME MAX
    Bütün x-treme cilerin bayramı mübarek olsun

Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Şimdiden herkesin bayramının mübarek olmasını diler büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden, yaşıtlarımın yanaklarından öperim
    seliuz ve cenkito bunu beğendiler.

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Seliuz özel mesajı cevaplamayı beceremedim cuma günü sabah 9dan akşam 9a kadar dükkandayım istediğinzaman gel
    seliuz bunu beğendi.

Motosikleti
    X-TREME MAX
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seliuz özel mesajı cevaplamayı beceremedim cuma günü sabah 9dan akşam 9a kadar dükkandayım istediğinzaman gel
    tamamdır atilla abicim cuma öğleden sonra yanındayım şimdiden iyi bayramlar abi

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    sayın max cılar
    herkesin ramazan bayramı kutlu olsun.
    saglıklı mutlu nice nice bayramlara...
    ertoros, braingulp, fafarslan ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

demirutku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    buluşma oldu mu ?

ozgranl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf SB250
    Alıntı demirutku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buluşma oldu mu ?
    Bir aksilik olmaz ise 3 Agustos Pazar günü Şile'de toplanacağız.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)