Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 X-treme Max Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dalangıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Selamlar abiler umarım hepiniz iyisinizdir en son max ile fethiyeye gittim oradan hesapta olmayan başka bir durumdan ötürü antalyaya geri döndüm sonra yine hesapta olan ama yolu başka olan İstanbul seyahati başladı ve anladım ki hesapları tutmayan bir sürücüymüşüm bu sabah saat 5 de başlayan yolculuk akşam 6 da İstanbul da bitti Isparta, Kütahya, Eskişehir, İnegöl, Bursa, Yalova karman çorman bişey oldu sadece yakıt almak için ve wc durdum max ağladı resmen ama ölmedi saatte 80 km sabit yola ve trafiğe göre 100 km rüzgarda 50 km yine sevdim keratayı 2000 km doldu yarın bi bakımı hakketti istanbula girer girmez iki kaza atlattım ki insanlar burda delirmiş ve körleşmiş az kalsın ön camdan giriyordum İstanbul da çarpı 4 dikkat lazım :/ işte böyle abiler selametle...
    AttilaXtreme, ademx ve cenkito bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı dalangıç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar abiler umarım hepiniz iyisinizdir en son max ile fethiyeye gittim oradan hesapta olmayan başka bir durumdan ötürü antalyaya geri döndüm sonra yine hesapta olan ama yolu başka olan İstanbul seyahati başladı ve anladım ki hesapları tutmayan bir sürücüymüşüm bu sabah saat 5 de başlayan yolculuk akşam 6 da İstanbul da bitti Isparta, Kütahya, Eskişehir, İnegöl, Bursa, Yalova karman çorman bişey oldu sadece yakıt almak için ve wc durdum max ağladı resmen ama ölmedi saatte 80 km sabit yola ve trafiğe göre 100 km rüzgarda 50 km yine sevdim keratayı 2000 km doldu yarın bi bakımı hakketti istanbula girer girmez iki kaza atlattım ki insanlar burda delirmiş ve körleşmiş az kalsın ön camdan giriyordum İstanbul da çarpı 4 dikkat lazım :/ işte böyle abiler selametle...
    Hoşgeldin abicim. Geçmiş olsun, kazasız belasız inşallah.
    cenkito bunu beğendi.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    kuba garfield
    dalangıç iyi dayanmışsın 13 saat dile kolay.
    ben daha aralıksız 1 saat oturmuş değilim.,

kazasız bitirmen güzel . motordan indiğinde
    ne hissetmişdin ?
    AttilaXtreme ve cenkito bunu beğendiler.

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    S.a herkese hayırlı ramazanlar...ismim Fatih öğretmenim sivastan... ben de yarın ya da salı günü Xtreme max sahibi oluyorum hayırlısıyla. Motosiklet deneyimim hiç yok ama uzun araştırmalar sonucu ve forumun değerli motorculari sayesinde bu motosiklette karar kıldım inşallah güzel zamanlar geciririm motorumla.soracak cok sorum var ama forumun tamamını okuyayım oncelikle diyorum şimdiden sıkmayayım. Tek kafama takılan vites gostergesinin olmaması... sizlerden daha çok şey öğreneceğiz inşallah tekrar hayırlı ramazanlar
    cenkito ve AttilaXtreme bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Alıntı ademx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dalangıç iyi dayanmışsın 13 saat dile kolay.
    ben daha aralıksız 1 saat oturmuş değilim.,

kazasız bitirmen güzel . motordan indiğinde
    ne hissetmişdin ?
    Valla bende hayatım da bi motorun tepesinde o kadar zaman ve yol almamıştım. Pek bir yorgunluk hissetmedim ama rüzgarda kullanmak çok zordu ve nedense omuzlarım çok fena ağrıyor onun haricinde motorda bir değişiklik yok aynı hayvan yalnız bir durum var bilenler beni aydınlatırsa sevinirim bu km telinin dibinde siyah yağ gibi bir akıntı oluyor km telinin bağlı olduğu yerden sızıyor nedir acaba bu sorun?

Motosikleti
    kuba garfield
    km müşürüne fazla yağ sıkmış montajı yapanlar sorun yok.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Valla bende hayatım da bi motorun tepesinde o kadar zaman ve yol almamıştım. Pek bir yorgunluk hissetmedim ama rüzgarda kullanmak çok zordu ve nedense omuzlarım çok fena ağrıyor onun haricinde motorda bir değişiklik yok aynı hayvan yalnız bir durum var bilenler beni aydınlatırsa sevinirim bu km telinin dibinde siyah yağ gibi bir akıntı oluyor km telinin bağlı olduğu yerden sızıyor nedir acaba bu sorun?
    fethideyim bende keske haberim olsa idi görüşürdük
    ademx e katılıyorum oradaki fazla yag akıyordur önemli değil, kafana takma.
    iyi yolculuklar-gezmeler

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:38 ----------

Alıntı omertsen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abim zaten o yüzden size soruyorum bu kadar güvenip tek sözünüze o motoru direk gidip alacam.
    ikinci ele o kadar para vermek yerine ben olsam sıfır alırdım, ki öyle yaptım
    AttilaXtreme ve ademx bunu beğendiler.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı fafarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a herkese hayırlı ramazanlar...ismim Fatih öğretmenim sivastan... ben de yarın ya da salı günü Xtreme max sahibi oluyorum hayırlısıyla. Motosiklet deneyimim hiç yok ama uzun araştırmalar sonucu ve forumun değerli motorculari sayesinde bu motosiklette karar kıldım inşallah güzel zamanlar geciririm motorumla.soracak cok sorum var ama forumun tamamını okuyayım oncelikle diyorum şimdiden sıkmayayım. Tek kafama takılan vites gostergesinin olmaması... sizlerden daha çok şey öğreneceğiz inşallah tekrar hayırlı ramazanlar
    Hoşgeldin kardeşim. Allah kazasız belasız güle güle binmeyi nasip etsin. Vites işine kafayı takma, 1000 km sonra alışırsın zaten Önemli olan motorun keyfini çıkarman.
    Bloğu da karıştır, belki kafanı açar biraz
    http://xtrememaxsevdalilari.blogspot.ch/

Karayel'imle sabah dinlencelerindeydik.
    cenkito, ademx, fafarslan ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    attila abi o ne güzel manzara valla, yaz sıcagında ferahlatıyor insanın içini
    AttilaXtreme ve ademx bunu beğendiler.

Motosikleti
    kuba garfield
    dalangıç rodaj işini bitirdin galiba artık kaliteli yağ koy
    iyi korusun. 10w40 daha iyisi 10w50 olur gibime geliyor 50
    daha fazla hararete dayanır nice kmlere.

bu arada istanbul dünyada bir tane bir düya başkenti seçilse
    bunu ençok istanbul hakeder. şehremini lisesi mezunuyum ne günlerdi.
    AttilaXtreme bunu beğendi.

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Atilla abi hosbuldum teşekkür ederim Tokat'tan Sivas'a gelemedi 4-5 gündür hayırlısıyla bi kavusayim bakacağız artık keyfine

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı fafarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Atilla abi hosbuldum teşekkür ederim Tokat'tan Sivas'a gelemedi 4-5 gündür hayırlısıyla bi kavusayim bakacağız artık keyfine
    Gelir o gelir.. Naz yapıyordur biraz
    fafarslan ve cenkito bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Alıntı ademx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dalangıç rodaj işini bitirdin galiba artık kaliteli yağ koy
    iyi korusun. 10w40 daha iyisi 10w50 olur gibime geliyor 50
    daha fazla hararete dayanır nice kmlere.

bu arada istanbul dünyada bir tane bir düya başkenti seçilse
    bunu ençok istanbul hakeder. şehremini lisesi mezunuyum ne günlerdi.
    Rodaj bitti galiba 2260 km oldu istediğimi yapıyor motor limitlerini zorlamıyorum. Yağ işini de hala mondial 15-40 yağ kullanıyorum böyle tam bir adres gösteren yok ki al bu yağı koy taş gibi olur diyen biri yalnız istanbuldaki servisler bugün gittiğim servisle aynılarsa işimiz var 2000 bakımını kitapçığa göre yap dedim adam he he tabi dedi yağ değişimi yapıp yolladı bende pek dokunmasını istemedim içten içe :( lastik havasını bakarak tayin etti gider bu dedi aman diyeyim Pendik yok yani gerek yok! Birde size uzman sorusu bizim motorlarda devir kesici var mı?

İstanbula gelince bence burası kaosun başkenti olur açıkçası istanbulu hiç sevmem evim, ailem burda ama yok yani sevemedim.
    İstanbul da olan max kullanıcısı var mı acaba? Böyle gezi falan yapan? Attilla abi var ama max ile köprü geçmek gözüm yemiyor :/ yoksa Attilla abi ile tanışmayı çok istiyorum zaten en olmadı otobüs, metrobus gidicem yanına

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:03 ----------

Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fethideyim bende keske haberim olsa idi görüşürdük
    ademx e katılıyorum oradaki fazla yag akıyordur önemli değil, kafana takma.
    iyi yolculuklar-gezmeler

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:38 ----------

ikinci ele o kadar para vermek yerine ben olsam sıfır alırdım, ki öyle yaptım
    Valla aklımdaydın Cem fethiyeye girdik kral mezarları ölü deniz falan derken devam edelim mi etmeyelim de derken hoop Antalya dönmek zorunda kaldık artık bir daha ki sefere inşallah yoksa seninle de tanışmayı çok istiyorum

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Rodaj bitti galiba 2260 km oldu istediğimi yapıyor motor limitlerini zorlamıyorum. Yağ işini de hala mondial 15-40 yağ kullanıyorum böyle tam bir adres gösteren yok ki al bu yağı koy taş gibi olur diyen biri yalnız istanbuldaki servisler bugün gittiğim servisle aynılarsa işimiz var 2000 bakımını kitapçığa göre yap dedim adam he he tabi dedi yağ değişimi yapıp yolladı bende pek dokunmasını istemedim içten içe :( lastik havasını bakarak tayin etti gider bu dedi aman diyeyim Pendik yok yani gerek yok! Birde size uzman sorusu bizim motorlarda devir kesici var mı?

İstanbula gelince bence burası kaosun başkenti olur açıkçası istanbulu hiç sevmem evim, ailem burda ama yok yani sevemedim.
    İstanbul da olan max kullanıcısı var mı acaba? Böyle gezi falan yapan? Attilla abi var ama max ile köprü geçmek gözüm yemiyor :/ yoksa Attilla abi ile tanışmayı çok istiyorum zaten en olmadı otobüs, metrobus gidicem yanına

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:03 ----------

Valla aklımdaydın Cem fethiyeye girdik kral mezarları ölü deniz falan derken devam edelim mi etmeyelim de derken hoop Antalya dönmek zorunda kaldık artık bir daha ki sefere inşallah yoksa seninle de tanışmayı çok istiyorum
    Hangi servismiş o?
    Devir kesici yok. Bildiğim kadarı ile Mondialin 150liklerinde var galiba.
    O kadar yol tepmiş Attila abisinin yanına gelmeye üşeniyor. Gel bi kanat yiyelim, ayran içelim. Alla allah Bakıma da bana gelseydin keşke, ustama götürür ince baktırıdık.
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi servismiş o?
    Devir kesici yok. Bildiğim kadarı ile Mondialin 150liklerinde var galiba.
    O kadar yol tepmiş Attila abisinin yanına gelmeye üşeniyor. Gel bi kanat yiyelim, ayran içelim. Alla allah Bakıma da bana gelseydin keşke, ustama götürür ince baktırıdık.
    Pendik de bir servis abi mondial sitesinden baktım yetkili süper yetkili hatta bende yok diye biliyorum kaç sayfa forum okudum devir kesici adı hiç geçmedi :s Attilla abi ne zaman müsaitsin ozaman gözümü karartıp geleyim karabatakla senin ustaya gidelim içim rahat etsin şöyle full+full bakım yapsın

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:48 ----------

Pendik de bir servis abi mondial sitesinden baktım yetkili süper yetkili hatta bende yok diye biliyorum kaç sayfa forum okudum devir kesici adı hiç geçmedi :s Attilla abi ne zaman müsaitsin ozaman gözümü karartıp geleyim karabatakla senin ustaya gidelim içim rahat etsin şöyle full+full bakım yapsın
    O taraflara yakın duran arabalı feribot falan yok mu abi bu taraftan valla köprüden çok korkuyorum :/ yaprak gibi savurur boğaza alimallah

Motosikleti
    Pulsar 200NS

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:48 ----------

O taraflara yakın duran arabalı feribot falan yok mu abi bu taraftan valla köprüden çok korkuyorum :/ yaprak gibi savurur boğaza alimallah
    Harem Sirkeci / Sirkeci Harem arabalı vapur seferleri var. Hem püfür püfür çay keyfi de yaparsın.
    Yarın gel mesela. Telefonumu almış mıydın? Telefon et konuşalım.

http://www.istanbul.net.tr/istanbul-...ali-vapur/74/4

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    dalangıc bir aksilik olmazsa ben eylule kadar buradayım.
    sonra gerisin geriye tekrar adana.
    valla gezin arkadaslar. hayat gezdikce güzel

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Sen de gelsene bi ara İstanbula. Sana da kanat/ayran ısmarlarım
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Benim durum da bu cuma belli olur sonra gerisin geri ya Antalya yada buralara yerleşirim artık, geri dönecek olursam sahilden gidicem bu sefer fethiyeye gelince müsait olursan bir molanı alırım planı yaptık yarın Attila abi ile buluşuyoruz keşke sende katılabilseydin bize çok güzel olurdu valla...
    cenkito, AttilaXtreme ve ademx bunu beğendiler.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen de gelsene bi ara İstanbula. Sana da kanat/ayran ısmarlarım
    insallah attila abicim, yolum düşerse kesin ararım seni
    size şimdiden yarın için iyi eglenceler

Benim durum da bu cuma belli olur sonra gerisin geri ya Antalya yada buralara yerleşirim artık, geri dönecek olursam sahilden gidicem bu sefer fethiyeye gelince müsait olursan bir molanı alırım planı yaptık yarın Attila abi ile buluşuyoruz keşke sende katılabilseydin bize çok güzel olurdu valla...
    insallah baska sefer denk geliriz
    dönüş planlarından önceden haberdar et beni de.
    insallah bir sey olmazsa burada beklerim seni.
    AttilaXtreme, ademx ve braingulp bunu beğendiler.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)