Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 X-treme Max Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Hadi bakalım. Hem ehliyetin müjdeli haberini hemde motorun değişim görmüş halini sabırsızlıkla bekliyorum.
    Bende izmir - 3 yoldayım. Turistleri denize dökmek ile meşgulüm , Herkese iyi tatiller, iyi eğlenceler.
    Çalışanlara da Allah kolaylık versin. iyi çalışmalar.
    cenkito bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    drumstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xtreme max "250"
    74 konusunda tam emin olmasam da 67 ile kalacağını sanmıyorum. O kadar uğraşıyorsak en azından yaptığımıza değsin değil mi? Ehliyet sonuçları 9unda açıklanıcaz sanırım Tolgaabi dibimize kadar gelmişsin kop gel buraya yüzmeye gidelim Abartısız bir şekilde üşüyorum şuan. Üstime ceket aldım o derece soğuk burası

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Altımda motor olsa tanışmak için gelirdim. Ancak otobüs ile geldim. Burdaki akrabalarla bile 3-4 gün durup döneceğim.
    Bugün bitti ben daha evden dışarı çıkmadım. Burası da çok sıcak çokkkk
    cenkito ve muhsinege bunu beğendiler.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    neredesiniz ey ahali ses edin azıcık hayat belirtisi verin,

tolga ile ben motordan ayrıyız tatildeyiz,

hakan da sattı motoru, ya siz ne alemdesiniz ???

az hareket olsun şu sayfada birseyler yapın

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Aga bunlar naylon motorcu, yaz sıcağı bunaldılar. Gecede bizim gibi alemlere akıyorlardır.
    Biz de 1-2 boru dansçısı kiralıyıp diğer kullanıcıların dikkatini buraya mı çeksek ne yapsak
    En güzeli akşam eğlencelerimden bir iki kare burda paylaşmak, sayfa kitlenir
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    aganın eli tutulmaz artık kac kare atarsan tolgacan
    ben tatilde değilim babamın tükkan da calısıyorum

lifan gy-6 200cc kanuni 150 cross ve xtreme max arasında kaldım yardımcı olabilir misiniz? bunlardan birisiyse hangisi neden olmalı? xtremede çürüme fazla var mı vidalar harici? hep ufak tefek sorunlar çıkarıyor anladığım kadarıyla kronik sorunu var mı? yorumların çoğunu okudum yardımcı olursanız çok sevinirim... kanuniye daha iyi diyorlar ama 1.83 boyum var altımda sırıtmasından korkuyorum...

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aganın eli tutulmaz artık kac kare atarsan tolgacan
    ben tatilde değilim babamın tükkan da calısıyorum
    Yeter çok bile tatil yaptın sen :D , Hep baba sana bakacak değil az yardım et

Alıntı ulu2soy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lifan gy-6 200cc kanuni 150 cross ve xtreme max arasında kaldım yardımcı olabilir misiniz? bunlardan birisiyse hangisi neden olmalı? xtremede çürüme fazla var mı vidalar harici? hep ufak tefek sorunlar çıkarıyor anladığım kadarıyla kronik sorunu var mı? yorumların çoğunu okudum yardımcı olursanız çok sevinirim... kanuniye daha iyi diyorlar ama 1.83 boyum var altımda sırıtmasından korkuyorum...
    Dostum 13 aydır kullanıyorum. Hiç bir sorunu çıkmadı. Saklıyacak bir şeyimizde yok. Zaten en ufak sorunu yazan insanlarız. saklamıyoruz.
    Lifan motoru bırak kullanmayı yakından dahi hiç görmedim. O yüzden gereksiz bir yorum yapmaktan çekiniyorum. İkisini de görme imkanın varsa yakından incele derim.
    Hatta bin tepesine bir test et. seslerini duy. Zaten motor tavsiye ile değil içe sinince alınmalıdır.
    cenkito bunu beğendi.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Tolgacan zaten benim cocuklugum ortaokul lise hayatım hep dükkanda gecti son zamanlarda üniversite olayına sehir dısına cıktım yapmadıgım sey değil yani, calısmaya devam

kanuni hem yere yakın

hem tekerlek ölçülerinden dolayı uygun fiyatlı cross lastik bulmak zor

hem ön masa normal max da ters masa. . . vs

ben kanuni almaya gidip maxla iş yerinden cıktım

max ı görünce kanuniyi unuttum.

subat 2012 den beri kullanıyorum herhangi bir sorun yasamadım, asla yolda kalmadım

sans olabilir belki lastiği bile patlamadı

lifan gördüm fethiyede cok var ama inceleme fırsatım olmadı

sitesinden gördüğüm kadarıyla maxla aynı itecekli cg alt motoru kullanıyor ama balansörsüze benziyor ama

2. el ilanlarındakiler farklı gözüküyor balansörlü alt takım ama internet sayfasındaki farklı

bunları göz önüne alarak arastırmanı yapmanı öneririm
    Tolga Can bunu beğendi.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Aslansın sen Cem, adamın dibisin
    Kanuni kötülenecek kadar berbat bir motor yapmıyor. Max de Bg gücü düşük ama fazlasını da beklemek saflık olur. Fiyat belli verilen mal belli. Hakkını veriyor.
    Q200 Ramzey yada Kanuni Cross 150 den daha çekici geldi bana, tek yaşadığım sorun boy sorunu artık millet ezberlemiştir. , Mekanik sorumlumuz ne derse doğrudur.
    Benim bir kere tekerim patladı, Oda yan komşu arıcı, kovanlara çaktığı ufak çiviler yola saçılmış. O girdi tekere onun haricinde ne arazide nede yolda sorun yaşamadım.
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    tamam bg imiz düşük hatta adı üstünde beygir değil karakacan ama onunda çözümü mevcut.
    masraf yaptıktan sonra gene emsallerinden ucuz ve yine albenisi fazla
    adanaya dönünce şöyle bir kac video işine girecem olmuyor böyle arkadas

zaten bende kanuniyi kötülemedim tolgacan sadece (-) yanlarını dile getirdim
    Tolga Can bunu beğendi.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Bunların zaten + ve - si belli. A++ için için basacan parayı, alacaksın kralını toprağı yerinden sökeceksin. Para yoksa da fazla kafa yormayacaksın.
    Paran neye yetiyorsa onu alacaksın. dediğin gibi motora el attıktan sonra bizimkisi bir tık öne geçiyor. Kakaçandan karaşahine geçiş oluyor.
    Video atta gözümüz gönlümüz açılsın. Alem Crosscu görsün
    cenkito bunu beğendi.

kanuni açıkcası kısa geldi bir ustaya sordum malzeme kalitesi xtremeden %10kalitelidir yani çok anlamazsın malzemesi pahalı kanuninin zaten demişti. xtreme max lifandan düşük cc olsa da daha çok hoşuma gidiyor ve yakıştı da yakışıklı baya 250lilik crosslar gibi.. aklım xtreme maxta ama şasede hiç çürüme gerçekleşti mi hep vidalar çürüdü düştü denmiş sıkılanması lazım filan ama zaten her cross motorda değişiyor bunlar vibrasyondan filan sıkıntı olmaz yani onlar ön far filanda öyle yani motorda şasede yolda yağ yolda akıp gitmesin frende sorun olmasın vs tabiki olacak çok bir şey beklediğimden değilde her gün de masraf oluşturmasın yolda pat diye kalmıyım yani.. üniversite öğrencisiyim sonuçta tolga abinin facete mondial sayfasında filan hep fotoğraflarını gördüm youtubetaki videoları izledim filan... crossta dökülüp saçılmasın bide yeter eskişehirde pek dağ tepe yapmam ama zonguldakta biraz dolaşırım cevaplar için teşekkürler ayrıca cenkito kanuni sayfasında yazılarını gördüm burda da okudum takipçiniz oldum hepinizin...
    cenkito ve Tolga Can bunu beğendiler.

tunctepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial extreme 250cc enduro & 150 ut enduro
    bodrumda sanırm 2 3 tane max c var varmı tanıyan biri patlamış önden cant 8 di geçmiş olsun

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı tunctepe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bodrumda sanırm 2 3 tane max c var varmı tanıyan biri patlamış önden cant 8 di geçmiş olsun
    aynı ildeyiz suan ama denk gelmedik hiç
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

tunctepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial extreme 250cc enduro & 150 ut enduro
    cem sen bodrumdamısın

corpsecorpse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xtreme max
    arkadaşlar x max le kanuni gt 170 arasında kaldım x max i çok beğeniorum kasası buyuk aksesuarla çok guzel oluyor. motoru biraz kucuk ama şehir içinde istanbulda kullanımı rahat olurmu cok tereddut ediıorum.kanunide nasıldır kucuk mu kalıbı fln hiç göremedim motordan yardım etseniz karar vermeme

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    Forumunuzu aylardır takip ediyorum, daha önce çeşitli motorlarım oldu yaklaşık 2 sene ara vermiştim motosiklet kullanımıma. 3 gun once uzun zamandır ıstedgım xtreme max ıma kavustum. Henuz 150 km de rodajda pek yormuyorum. Zx6r na kadar motor sürdüm ve en çok keyif aldığım motosiklet bu galiba, her ne kadar güçsüz olsada ama şehir içi kullandığımdan dolayı fazlasıyla yetiyor gücü bana.
    Motordan çok memnun olmakla birlikte aklıma takılan bi kaç husus var,
    Öncelikle durmaya yakın boşa alabiliyorum ama durdugumda veya 1. Vitesteyken boşa geçmiyor motor.
    Boşa geçse bile ekrandaki N ışığı hiç yanmıyor bakım zamanı göstermeyi düşünüyorum.
    Birde ben asfaltta kullandığım için motor çabuk vites istiyor gibime geldi. Arazi için güzel bişey ama asfaltta kullandığım için dişliyi değiştirmeyi düşünüyorum orjinal dişlinin sayısını bilen varmı kaç yapmamı önerirsiniz
    Daha önceki sayfalarda arkadaşın birisi alien diye far takmış ve çokta güzel olmuş ama googleye yazdıgımda öyle bir far bulamadım ne kadardır nerde satılır acaba.
    Sağlıcakla kalın bundan sonra bende aranızdayım, tekerınız yere duz bassın )
    cenkito ve Tolga Can bunu beğendiler.

Arkadaşlar merhabalar bende ilk motorum olarak bu motoru düşünüyorum, önceki yazılanalara biraz baktım ama tabii ki bütün yazılanları okumak mümkün değil.
    Şehir içi kullanacağım ne gibi - yanları vardır + yanları nelerdir biraz bahseder mi tecrübeli ve motoru tanıyan arkadaşlar

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı tunctepe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cem sen bodrumdamısın
    hayır tunc fethiye deyim ailem burda

---------- Post added at 09:00 ---------- Previous post was at 08:22 ----------

Alıntı okan4037 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumunuzu aylardır takip ediyorum, daha önce çeşitli motorlarım oldu yaklaşık 2 sene ara vermiştim motosiklet kullanımıma. 3 gun once uzun zamandır ıstedgım xtreme max ıma kavustum. Henuz 150 km de rodajda pek yormuyorum. Zx6r na kadar motor sürdüm ve en çok keyif aldığım motosiklet bu galiba, her ne kadar güçsüz olsada ama şehir içi kullandığımdan dolayı fazlasıyla yetiyor gücü bana.
    Motordan çok memnun olmakla birlikte aklıma takılan bi kaç husus var,
    Öncelikle durmaya yakın boşa alabiliyorum ama durdugumda veya 1. Vitesteyken boşa geçmiyor motor.
    Boşa geçse bile ekrandaki N ışığı hiç yanmıyor bakım zamanı göstermeyi düşünüyorum.
    Birde ben asfaltta kullandığım için motor çabuk vites istiyor gibime geldi. Arazi için güzel bişey ama asfaltta kullandığım için dişliyi değiştirmeyi düşünüyorum orjinal dişlinin sayısını bilen varmı kaç yapmamı önerirsiniz
    Daha önceki sayfalarda arkadaşın birisi alien diye far takmış ve çokta güzel olmuş ama googleye yazdıgımda öyle bir far bulamadım ne kadardır nerde satılır acaba.
    Sağlıcakla kalın bundan sonra bende aranızdayım, tekerınız yere duz bassın )
    hayırlı olsun,
    N lambası muhtemelen soketi gevsektir yada müşir arızalıdır. önemli sorun değil, akü kapagını acın, motor blogundan yukarı cıkan tesisattaki fişlere baglanan iki kablo var, bunlardan biriden yesilli tek kablo cıkar, o fiş sorunlu ise N yanmaz

Alıntı corpsecorpse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar x max le kanuni gt 170 arasında kaldım x max i çok beğeniorum kasası buyuk aksesuarla çok guzel oluyor. motoru biraz kucuk ama şehir içinde istanbulda kullanımı rahat olurmu cok tereddut ediıorum.kanunide nasıldır kucuk mu kalıbı fln hiç göremedim motordan yardım etseniz karar vermeme
    sehir içinde hiç sorun yasamazsınız, uzun yolda da sıkıntı yasatmaz. max fiyat performans acısından mükemmeldir
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)