Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 X-treme Max Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAX
    Alıntı drumstar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kros ve enduronun en büyük farkı krossun pistte yapılmasıdır. Bizim araiye çıkıp yaptıklarımızda enduro. Hatta prof arkadaşların yaptığı da enduro ama hard enduro (hardcore gibi ) Kros sadece pistte olur Hatta ne kadar usta olurlarsa olsunlar ortalama hıları 55 km/hyi geçmez, geçemez Çünkü yasak bugün ders boştu biz de köfte yapmaya gittik cennet koya. Bikaç fotoğraf atayım

http://g1303.hizliresim.com/17/1/kmk52.jpg

Burası D-Marin Didim

http://g1303.hizliresim.com/17/1/kmk6z.jpg

Burası cennetkoy ve tığ gibi 100 kiloluk arkadaşım

http://g1303.hizliresim.com/17/1/kmk89.jpg

Burası güzide memleketimin cennet gibi yerlerinin birinde alınmış geniş açılı bir fotoğraf

http://a1303.hizliresim.com/17/1/kmk9w.jpg

Bu kişi ise benim

http://a1303.hizliresim.com/17/1/kmkch.jpg

Bunlarsa tanıdık dükkandan aldığımız nar-ı beyaz köfteleri

http://a1303.hizliresim.com/17/1/kmkdj.jpg

Bunlar motorun neden güçsüz geldiğinin kanıtı olabilir

http://a1303.hizliresim.com/17/1/kmkfq.jpg

Burası yeşilkentin en uç noktası, karşıdaki dağlar akbük.

http://a1303.hizliresim.com/17/1/kmkh3.jpg

Yine bizim arkadaş

http://a1303.hizliresim.com/17/1/kmkjf.jpg

Burası 5-6 metre genişliğinde bi sahil, denizi süper yosun falan yok ama çok tekin değil, ve genelde aileler gelmiyo Bugünü de böyle geçirdik Gidip birazdan zinciri falan gererim bayaa salmış.
    drumstar ne güzel yerler orası öyle ya. walla on numara yerde yaşıyosun değerini bil. ömrümün bir kısmını sizin oralarda geçirmek isterim. keramet herhalde denizde.
    cenkito bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    drumstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xtreme max "250"
    Yaza doğru hem kuşadasında hem de didimde festival oluyo. Çadırını kapan burda Hem didimin de en güzel zamanlarına denk geliyo genelde. Gelmenizi tavsiye ederim ege turu güzel olur @tolgacan abi bodrum güzel yer ama insan, insan olmayınca heryerde aynı
    cenkito bunu beğendi.
    İdare-i maslahatçılar, devrim yapamazlar.
    M. Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Cem@ sabirsizlikla tecrubelerini bkliyorum. Bnde ona gore modifiye isine girecegim insallah. Tamirciyle knustum ama henuz ustalik fiyatini knsmadim. Hele mtoru alayimda.. bna motorun hizi artmaz sdece gucu artar ve kompresore dha cok yuk binecegi icin dha cok bagirir dedi. Kisaca snn dneyimleri bkliyorum dostum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:34 ----------

Bnde tolga gibi ise git gel yptigim icin sehir ici ve asfalt tecrubeni dha cok merak ediyorum. Hayirlisi olsun. Kafaya koydum bu yakisikli motoru bu tirt halinden kurtarip keyfini ckaracagim.

Motosikleti
    xtreme max "250"
    Az önce 17t dişli alıp taktım. Güzel oldu gibi geldi bana ama tam deneyemedim. Yarın iyicene test eder söylerim. Sabah da subapları ayarladık. İkisi de tamamen sıkılıymış. Rahat çalışmaya başladı şimdi. Ama azıcık ses var yarın açıp tekrar ayarlayacağız
    M. Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı
    hani foto haniiii
    işte abi

http://rkstitanic200.blogspot.com/2013/03/2-mart-ankara-eymir-golu-gezisi-ve-arka.html
    cenkito bunu beğendi.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    tesekkür ettim makseli.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

ocalh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x-treme max 150
    Tolga can o metal parça yumuşak bir malzeme takarken jant taki oluğuna oturtturmaz isen yamuluveriyor bu sebepten dolayı redüktörü takarken önce janttaki yuvasına otutturulup sonda ön maşaya takılması gerekiyor
    Haydi kolay gele sana..
    cenkito ve Tolga Can bunu beğendiler.
    (:

Motosikleti
    xtreme max "250"
    Kiiiimsecikler kalmamış galiba burda. Bugün motorun koltuğunun altındaki plastiklerle amortisör korumalarını aydına götürdü abim. Folyo kaplanıp gelicek. Bi de benim motora 98 model zx-r7 teklifi geldi bi tane
    cenkito ve Tolga Can bunu beğendiler.
    M. Kemal ATATÜRK

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Drumstar@ şu motorun linkini verde görelim. Temiz ise senden önce biz teklif götürelim

Bende boya işinde sona geliyorum. Projenin kaba kısmını paylaşayım bari, bu projeden çıkardığım ders boya işi bana göre değil. ve kolay da değil.

---------- Post added at 14:38 ---------- Previous post was at 14:29 ----------

Bu arada belirtmek isterim. Şekiller beyaz, kask kırmızı olacak. ismim ve tepedeki yıldızlarda altın yaldız olacak.
    Kaskın sağ ve sol alt kısmına da siyah dama planlıyorum. bu akşam damaları boyama işe var. hafta sonuda kaskı kırmızıya boyarım.
    sonraki hafta içi de vernik kalır. 2 hafta sonra kafamda gezmiş olacağım. boyalar kurusun diye tavsiye edilen 72 saat bekliyorum
    serdar8787 bunu beğendi.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    xtreme max "250"
    Kask süper olacak sanırım doğum günüm de yaklaşıyo şansa bak sen :p İlan nosu bu abi: 115280314 fena motor değil aslında ama bana yaramaz pek
    M. Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı drumstar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kask süper olacak sanırım doğum günüm de yaklaşıyo şansa bak sen :p İlan nosu bu abi: 115280314 fena motor değil aslında ama bana yaramaz pek
    Bence insan hissettiği yaşta kalmalı , Adama mesaj attım. Allah rızası için bana ver dedim 4 silindir bu nasıl benzin içer biliyor musun.
    Çift silindir benim ocağıma incir ağacı dikmişti. Bu kalas şirketi kurar. , Çok temiz motor yada yeni boyalı olduğu için çil çil çıkmış.
    Önemli olan bir sorunu var mı ? Yedek parça da bu kasaya zor bulunur herhalde, yan yattım mı orda üstünü toprakla ört bırak git
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    xtreme max "250"
    Enceksyonlu değildir bu çok yakar ama haftasonu binmelik alınır aslında Parça da bi şekilde ayarlanır ama alınır mı bilmem. Kaza yapmamış olması çok zor
    M. Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    yaşa bakma sen nice motorlar gördüm. Adam motora kendinden daha iyi bakıyor. Sadece yan yatırma ile ağıt yakan insanlar var. O kadar değer verirler.
    Birde kaza yapıp parça değiştiren, kazasız, pırıl pırıl diyenler var. Aslında arada güvenilir adam olduğu sürece her türlü motoru alırım.
    Evet haftasonu gezmek ve kız tavlamak için çok güzel bir alet, Bizim mahallede bir tane var. çok da güzel sesi var. Egzoz demiyorum. Motor sesi mükemmel.
    4 silindirin bu özelliğine hastayım ama benzin derdi yok mu işte o çok kötü :(
    drumstar bunu beğendi.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    arkadaslar yeni motorum nasıl

mehmetmumtaz, Tolga Can ve drumstar bunu beğendiler.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

serhatşeker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial X-treme max
    Merhaba beyler bu aksam x-treme max ımın ödemesını yaptım
    ) yarın kısmetse plaka ve ruhsat işlerini halledecegim bu akşam uyu uyuyabilirsen ))
    cenkito, forzaBJK ve drumstar bunu beğendiler.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    hadi hayırlı olsun, bu sayfaları okuduysan nelere dikkat etmen gerektiğini filan ögrenirsin

kazasız günler, iyi uykular uyuyabilirsen tabi
    serhatşeker bunu beğendi.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

serhatşeker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial X-treme max
    yaklaşık olarak son 1.5 aydır okuyorum ama makina elimızde olmadığından pratık sıkıntıydı halledicez en kısa surede zaten gaza geldim okuya okuya artık ne cıkacak modıfıkasyonlardan sonra merak edıyorum :D
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    bizim modifikasyonlar bitti yapanlar memnun, bende hakan da. motor farklı bir kimliğe büründü diyebilirim, birkac merdiven birden yükseliyo krank silindir değişiminden sonra.

---------- Post added at 23:06 ---------- Previous post was at 23:04 ----------

max ın modifiye den sonraki son hali

Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

Motosikleti
    2013 Cbf 150
    @cem hadı ama ya, ehlıyetıde aldın ama cok üşengeçsin. valla motorumu sattım bu aralar motorum yok ama sırf buraya senden gelecek olan foto yada vıdeolar ıcın gırıyorum
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Serhat@ motorun hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.

Centiko@ yeni motorunda ortalığı yakıyor. Benimkini de böyle modifiye etsene, bunun cc ve fiyatı nedir kardeşim. Valla bizim valdenin acayip hoşuna gider.

Bende dün akşam dayanamayıp kaskın alt kısmını damayı halledeyim dedim. Kömürlükte ampül patladı. Havada buz gibiydi. Bende ışıldak ile boya atayıp dedim.
    2-3 dk spreyi çalkaladıktan sonra boş bir alana spreyi sıktım. içime sinmedi ama mallığıma geldiğinden kaska sıktım. toz halinde gideceğine tükürük diye tabir ettiğimiz şekilde gitti.
    Benim için son dk golü oldu. Biraz da boya akma yaptı. Sen o kadar bekle her şey mükemmel gitsin. Son dk da yaptığımız işe bak arkadaş. Resmen deli oldum.
    Polisan boyaya nasıl sövüyorum belli değil. 10 tane boya casati, ben neden gidip siyah boyayı polisan aldım onu da bilmiyorum.
    Çok fazla ayrıntıya girmeden boyamam gerekirdi. Neyse ders aldık. Bundan sonra boyama yok. yeni kask alacağız
    cenkito bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)