Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    beklemede
    yahu arkadaşlar genel olarak bir eleştiri yapacak olursanız kanuni racer200 nasıl. alayım mı?
    BiRi TeKNoLoJiYi DuRDuRSuN..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BLOODMN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    GENEL OLARAK;
    cebinde 3500 YTL paran var ve 0 motor almak istiyor ve sen motora binerken insanların sana hayranlıkla bakmalarını istiyorsan bu motoru al.
    Ha ben bu motoru 6 ay kullanırım, sonra satarım diyorsan 2000YTL'ye zor satarsın onu kafanın bir köşesine yaz.
    Yok ben uzun yıllar bineceğim, beni yolda bırakmasın yeter diyorsan motor çıkalı fazla zaman olmadı, yıllar bu motoru ne kadar yıpratır onu da ben bilemem.
    Benim tek sıkıntım ZİNCİR SESİ. İnan ki motora binmekten utanıyorum. Gürül gürül geliyorsun, tam hava atacan, çatur çutur zincir sesi. O da birinci viteste ha.
    BLOODMN

xardias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer
    Arkadaşlar bayadır foruma girmiyordum , çok fazla polemik yapıp çok fazla karalama çalışması yapılmış.okurken hem güldüm hemde üzüldüm.bırakın kötülesinler.
    racer kullanıcı arkadaşlara tavsiyem : kıyıda köşede az birikmiş 50 ytl felan varsa , gidin servisinize
    1-çamurluğu komple söktürün
    2-Arka amarsitörün alt bağlantı noktasına bir parça atarak 1-2 cm havaya kaldırın.
    3-Direksiyonları kesip kısaltarak birazdaha içeri alın
    4-ön amarsitörleri aşşşağı indirin
    5-ön çamurluğu 0.5cm kalana kadar tekere doğru aşşagı indirin.
    6-orta ayaklığı çıkartın
    7-arka sinyalleri stopların sağlı sollu yanlarına aldırın
    Bunlar görünüş ve sürüş rahatlığı içindir
    8-acilen ön ve arka dişlilerde oynamalar yapın.
    9-isteğe bağlı egzostu tek e idirin
    10-karbiratörümüzde belli bir devirden sonra benzini kesici diye bir zımbırtı var onuda devre dışı bırakın
    Bunların hepsini bizzat motoruma yaptım , geçenler de arkadaşın birinin hiç oynama yapılmamış racerına bindim , bukadar değişiklik olduğu aklımın ucundan geçmezdi.Bikere eski görünümü çok kötü geldi bana.İkincisi sizde bilirsiniz 2 viteste 50km hıza çıkamadım.İster inanın ister inanmayın 2. viteste 85 km ye çıkıyorum.2 hafta önce şanlıurfa mersin arası gezi yaptım yolda 145km hıza çıktım.
    kimseyle polemiğe girmem.çok ta zor değil yaptırın görün....
    ohhh my god please send me azrael in a woman; while i die , i want to fucking with her

Motosikleti
    beklemede
    Alıntı BLOODMN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GENEL OLARAK;
    cebinde 3500 YTL paran var ve 0 motor almak istiyor ve sen motora binerken insanların sana hayranlıkla bakmalarını istiyorsan bu motoru al.
    Ha ben bu motoru 6 ay kullanırım, sonra satarım diyorsan 2000YTL'ye zor satarsın onu kafanın bir köşesine yaz.
    Yok ben uzun yıllar bineceğim, beni yolda bırakmasın yeter diyorsan motor çıkalı fazla zaman olmadı, yıllar bu motoru ne kadar yıpratır onu da ben bilemem.
    Benim tek sıkıntım ZİNCİR SESİ. İnan ki motora binmekten utanıyorum. Gürül gürül geliyorsun, tam hava atacan, çatur çutur zincir sesi. O da birinci viteste ha.
    biliyorum dostum sorununu topıcte okumadıgım sayfa kalmadı...
    Allah hayırlısını versın ne dıyelım...

Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    Alıntı aSi_ç0cuq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biliyorum dostum sorununu topıcte okumadıgım sayfa kalmadı...
    Allah hayırlısını versın ne dıyelım...
    Mailin cevabı geldi, ben dün bekledim, bekledim bulunduğum yerdeki yetkili servise bıraktım motoru,(2500 bakımı için), şimdi mail gelmiş, bulunduğum yerin komşu ilçesindeki servise götürecekmişim. Bak sen hele, kardeşim bu servisi buraya boşuna mı açtın, boşuna mı yetki verdin, ben mecburmuyum sağa sola motor götürmeye.
    BLOODMN

semih20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dün gebzede mavi bi tane grdüm baya güzel olmuş adam modifiye falan yapmış heralde güzeldi ...
    neber

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    Alıntı semih20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün gebzede mavi bi tane grdüm baya güzel olmuş adam modifiye falan yapmış heralde güzeldi ...
    kanuni racer modifiye yapmadanda güzel arkadaşım

Motosikleti
    racer200 şimdi ameliyatta
    vay burası yine hareketlenmeye başlamış

şu benim satılık ilanı hala geçerli yokmu alan istanbuldan bu kadar az kullanılmış ve tertemiz motoru çok uygun fiyata vereceğim

2900 km de garantisi devam ediyor renk mavi haziran 2006 trafik çıkışlı ilk sahibiyim
    kanuni racer almak isteyen varsa kaçırmasın arkadaşlar hem motor yepyeni hemde fiyatı uygun

cbr 600 aldım o yüzden satıyorum

Motosikleti
    beklemede
    Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu benim satılık ilanı hala geçerli yokmu alan istanbuldan bu kadar az kullanılmış ve tertemiz motoru çok uygun fiyata vereceğim

2900 km de garantisi devam ediyor renk mavi haziran 2006 trafik çıkışlı ilk sahibiyim
    kanuni racer almak isteyen varsa kaçırmasın arkadaşlar hem motor yepyeni hemde fiyatı uygun

cbr 600 aldım o yüzden satıyorum
    valla gözümüzü korkuttular dostum... dili yananlar belli bizde de üfleyecek hal olmadığı için uzak duruyoruz... ben de vazgeçtim bu motosikleti almaktan...
    rastgeleeeeeeeeee..............

Alıntı aSi_ç0cuq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla gözümüzü korkuttular dostum... dili yananlar belli bizde de üfleyecek hal olmadığı için uzak duruyoruz... ben de vazgeçtim bu motosikleti almaktan...
    rastgeleeeeeeeeee..............

yok bu öcü falan deil gözün korkacak bir şey yok motor hakkında atıp tutanlar her konuda atıp tutan memleketimin insanı zaten bu fiyatlara ne alıpta bineceksinki ben sorunsuz 2900 km yaptım bir tek zincir sesi problemi vardı herkeste olduğu gibi onuda mecidiyeköydeki motoser bayisinde yaptırmıştım ilk aldığım zaman.Bence sen herkesin söylediğinle haraket edersen hayatta hiç bir şeyde başarılı olamazsın benden sana abi tavsiyesi motoru alman için söylemiyorum ben alırkende 30 tane laf söyleyen kurye arkadaş aynı motorla
    60000 km yaptı halada biniyor ben şimdi cbr 600 f aldım ona bile konuşan var yok öle böle diye ...anlayacağın millettin ağzı torba değilki büzesin

Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    Baba motoru servise götürdüm, 2500-3000 bakımı için, ne yaptı, ne etti bilmiyorum ama motoru çok güzel yapmış. Meğer motorun her yerinden ses geliyormuş da ben duymuyormuşum. Ya da zincir sesine karışıyormuş da duyulmuyormuş. Nasıl ayarladı onu da bilmiyorum ama zincir sesi %95 kesilmiş. Anlayacağınız motor cillop gibi olmuş. Ha bir de arka stopların yanındaki boş yuvalara ampül yerleştirmiş. Frene basınca onlar da yanıyor. Güzel olmuş. Orta ayaklık ile marş kolunu da söktük. Bence hoş oldu motor. Demekki arada bir vidaları neyim sıkmak gerekiyormuş. %5 zincir sesinin de çaresine bakarız bir ara.
    BLOODMN

blade7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer repsol
    Alıntı xardias adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bayadır foruma girmiyordum , çok fazla polemik yapıp çok fazla karalama çalışması yapılmış.okurken hem güldüm hemde üzüldüm.bırakın kötülesinler.
    racer kullanıcı arkadaşlara tavsiyem : kıyıda köşede az birikmiş 50 ytl felan varsa , gidin servisinize
    1-çamurluğu komple söktürün
    2-Arka amarsitörün alt bağlantı noktasına bir parça atarak 1-2 cm havaya kaldırın.
    3-Direksiyonları kesip kısaltarak birazdaha içeri alın
    4-ön amarsitörleri aşşşağı indirin
    5-ön çamurluğu 0.5cm kalana kadar tekere doğru aşşagı indirin.
    6-orta ayaklığı çıkartın
    7-arka sinyalleri stopların sağlı sollu yanlarına aldırın
    Bunlar görünüş ve sürüş rahatlığı içindir
    8-acilen ön ve arka dişlilerde oynamalar yapın.
    9-isteğe bağlı egzostu tek e idirin
    10-karbiratörümüzde belli bir devirden sonra benzini kesici diye bir zımbırtı var onuda devre dışı bırakın
    Bunların hepsini bizzat motoruma yaptım , geçenler de arkadaşın birinin hiç oynama yapılmamış racerına bindim , bukadar değişiklik olduğu aklımın ucundan geçmezdi.Bikere eski görünümü çok kötü geldi bana.İkincisi sizde bilirsiniz 2 viteste 50km hıza çıkamadım.İster inanın ister inanmayın 2. viteste 85 km ye çıkıyorum.2 hafta önce şanlıurfa mersin arası gezi yaptım yolda 145km hıza çıktım.
    kimseyle polemiğe girmem.çok ta zor değil yaptırın görün....

resimleri 83. sayfada var
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...cilari-83.html

pecobra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot cobra,kanuni racer
    arkadaslar su aynalara bi çözüm bulan var mı.cok kaba duruyolar.arkayı iyi gösteriyolar ama kabalar.baska bi motorun ki olmuyo mu.ben biraz aradım ama bulamadım.bulan veya degiştiren varsa haber versin.

Alıntı pecobra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar su aynalara bi çözüm bulan var mı.cok kaba duruyolar.arkayı iyi gösteriyolar ama kabalar.baska bi motorun ki olmuyo mu.ben biraz aradım ama bulamadım.bulan veya degiştiren varsa haber versin.
    Tam tersine be abicim ,ayna motorda çok fazla sırıtmıyor ama arkayı göstermesi sorunlu.. Aynanın yarısında kendimi görüyorum.. Bazen kolumu kaldırıp koltuk altından arka tarafı kestiğim bile oluyor.. 9 Haziran da sokuyorum servise zaten , ayna içinde bi çözüm üreteceklerini söyediler.. Altına yükselti yaptırıp görüş açısını genişleteceğim , oda olmadı yani bi ayna taktırıcam.. Ben en çok aynalardan sorun yaşıyorum...
    Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım...

Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR -KANUNİ BOBCAT
    aynaya çok güzel bir çözüm var ben size resmini çeker gönderirim benim bir arkadaş yapmış onda gördüm

pecobra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot cobra,kanuni racer
    Alıntı Tencere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam tersine be abicim ,ayna motorda çok fazla sırıtmıyor ama arkayı göstermesi sorunlu.. Aynanın yarısında kendimi görüyorum.. Bazen kolumu kaldırıp koltuk altından arka tarafı kestiğim bile oluyor.. 9 Haziran da sokuyorum servise zaten , ayna içinde bi çözüm üreteceklerini söyediler.. Altına yükselti yaptırıp görüş açısını genişleteceğim , oda olmadı yani bi ayna taktırıcam.. Ben en çok aynalardan sorun yaşıyorum...
    ben de sana katılmıyorum.arkayı gösterişi süper bence.her yeri rahatca görebiliyosun.senin boyun uzun galiba ondan olabilir.ama ne olursa olsun aynalar çirkin bence.ilk fırsatta güzel bir ayna bulursam degiştirecem

Motosikleti
    arkadaşlar benim motorun arka amortisörü patlamış servise gittim garantiden amortisör istedik
    ama gelen cevap pek iç acıcı degil kullanıcı hatası olarak görmüşler garantidi olarak kabul etmemişler ne yapmam gerekiyor???

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    @titanxxx firmalar amortisörü bozuk yol koşulları nedeni ile garanti kapsamına sokmazlar. orjinalini alman yol tutuş konusunda daha iyidir. yeni amortisör sipariş etmekten başka bir yolu bence yok
    imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz

Motosikleti
    tugrulözbek arkadaşım valla motoru satmadan önce
    herşey iyi güzel hoş bütün parcalar garantili diyolar satın alıncada
    yok kullanıcı hatası yok şu yok bu gerekli yerlerle irtibatı kuracam başka care yok

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler