Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kanuni seyhan 125s
    aranıza kanuni kullanıcısı katıldı ben varım gerçi racer modeli değil ama olsun.bu arada kanuni'nin bu kadar sorumsuz olacağını tahmin etmezdim.bende racer modelini almayı düşünüyodum fakat vazgeçtim.allah sabır versin niceman abi...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    allah bana büyük sabır vermiş valla sadece kanuni ile uğraşmıyorum kuralkan ın başka şirketleri ilede işimiz oldu sözde bugün öğleden sonra döneceklerdi ama nerdeee adamlardan tık yok sorumsuz insanlar bizde eskiden kuralkan ın bi şirketinde çalışan biri var o bile söylüyor adamlar takmıyor diye adamda 2 ay dayanamamış zaten

Alıntı kachak adlı üyeden alıntı
    aranıza kanuni kullanıcısı katıldı ben varım gerçi racer modeli değil ama olsun.bu arada kanuni'nin bu kadar sorumsuz olacağını tahmin etmezdim.bende racer modelini almayı düşünüyodum fakat vazgeçtim.allah sabır versin niceman abi...
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

ermac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    arkadaşlar benim aletmi sağlam çıktı anlamadım ben bunu alırken elimde kalır diye bekliyodum çok ucuz geldi çünkü tipine göre bir ampül bile değişmedi 2 kere sağlam düştüm ama sorun çıkmadı daha böle gider inşallah
    Debriyajı kaçırma::...

ali00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-6R
    ermac en son hiz ne yapti senin alet denedinmi,benimkinin rodaji bitmedigi icin basmiyorum daha

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    abicim benimki sorunlu çıktı şans işte ama benimkinin sorunu kanuni nin kendisi oldu kuralkan ın diğer şirketleri ilede işim oldu bi iki defa aynı saygısızlık sorumsuzluk bütün firmalarında mevcut kesin sait kuralkan da aynısıdır imam cemaat meselesi nede olsa

Motosikleti
    TEABANWAEY m1000r
    arkadaslar slm ben hiç motor kullanmadım fakat motor almayı cıddı cıddı dusunuyorum ve senın bu modelle asya motor scooter 150 t1 arasında karasızım racıng tur almayı dusunuyorum fakat hıc bınmedıgım ıçın tırsıyorum ve kazıklanmak istemıyorum bana yardımcı olun bı ne alsam ne yaosam scooter mı alsam racınglerın kucuklerınden mı? simdiden sag olun

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    valla dostum benim motor dan almak istiyorsan o zaman bu forumu oku baştan sonra ona göre karar ver derim...

Alıntı muko adlı üyeden alıntı
    arkadaslar slm ben hiç motor kullanmadım fakat motor almayı cıddı cıddı dusunuyorum ve senın bu modelle asya motor scooter 150 t1 arasında karasızım racıng tur almayı dusunuyorum fakat hıc bınmedıgım ıçın tırsıyorum ve kazıklanmak istemıyorum bana yardımcı olun bı ne alsam ne yaosam scooter mı alsam racınglerın kucuklerınden mı? simdiden sag olun

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    arkadaslar sizden bi ricam olacak özelliklede racer 200 kullanıcıları gerci bende kullanıyorum ama rodajı biten arkadaslar sizin makina en son kac bastı bi söylermisiniz size zahmet merak ediyorum

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    fabrikanın verdiği değerler yok ortada sadece servis ve bayi nin söylediği şekilde bitti sayılır rodaj ama en fazla 120 basıyor

Alıntı titanxxx adlı üyeden alıntı
    arkadaslar sizden bi ricam olacak özelliklede racer 200 kullanıcıları gerci bende kullanıyorum ama rodajı biten arkadaslar sizin makina en son kac bastı bi söylermisiniz size zahmet merak ediyorum

yilmazelektrik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    120 basar ama titreşim nasıl onu anlatırmısın yada iki kişi ile hiç denedinmi?
    kango multix yamaha 125

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    İki kişi (sürücü Tümer abi artçı Kütük) hafif yokuşta çok rahat 85'e çıktık, yol olmadığı için basamadık. O eğimde bile çok rahat 110'a kadar yolu vardı. Titreşim artçıyı biraz rahatsız ediyor, ama çok aşırı boyutta değil. Sürücüyü NicemaN anlatsın.

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    arkadaslar ramzey 150 lik bi racer cıkarmış. kanuni racer 200 e 200 lük racer olurmu diyen arkadaslar buna ne diyecek merak ediyorum 150 lik racer oluyosa demekki 200 rahat olur bu arada fiyatı 3.984 ytl

ermac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    ben daha 120 geçemedim 1200 kmde alet daha gider ama yol yok sakat oluyo belli bi hızdan sonra deviride her vites geçirişimde 10.000 devire yaslıyorum zaten devir kesici var istesende orda kalıyo
    Debriyajı kaçırma::...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    sanırım benim elektrik ayarları ile bayağı bi oynamışlar devir kesici 9 binde falan sabitliyor gibi ama yinede dediğim gibi basacak yol bulamadım doğru dürüst ama 110 civarında titreşim oluyor biraz belkide servis in dediği gibi 2000 e kadar beklemem lazım ama 1600 km oldu bile motor

serkoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    benim makinam yamaha ybr 125, 150 km de şu an. alalı 15 gün falan oluyo. varsa anahtarına güvenen kanunici kapışırız hertürlü. kanuniciler alırım anahtarınızı. , işin şakası tabi her zaman dikkatli kullanalım , sürat yapmayalım. (ben hariç) .Allah hepimize kazasız belasız sürmek nasip etsin
    YALNIZCA ADALET...

Motosikleti
    1000RR06
    Alıntı NicemaN adlı üyeden alıntı
    sanırım benim elektrik ayarları ile bayağı bi oynamışlar devir kesici 9 binde falan sabitliyor gibi ama yinede dediğim gibi basacak yol bulamadım doğru dürüst ama 110 civarında titreşim oluyor biraz belkide servis in dediği gibi 2000 e kadar beklemem lazım ama 1600 km oldu bile motor

abi dandik o dandiiiiik sat sen onu

abi sen bana ver ben açarım o motoru

serkoner çok iddalısın beeee senin gibiler n hikmetse yüzlerinin rengi çabuk değişio dikkat et
    Acımadıki, acımadıki

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    sizin gibi gençleri bowling de görmek isteriz

Alıntı serkoner adlı üyeden alıntı
    benim makinam yamaha ybr 125, 150 km de şu an. alalı 15 gün falan oluyo. varsa anahtarına güvenen kanunici kapışırız hertürlü. kanuniciler alırım anahtarınızı. , işin şakası tabi her zaman dikkatli kullanalım , sürat yapmayalım. (ben hariç) .Allah hepimize kazasız belasız sürmek nasip etsin
    dur olm açmam gereken bi motor daha var zaten bilion benimki garaj da yatıo şu an

Alıntı CBR1000RR adlı üyeden alıntı

serkoner çok iddalısın beeee senin gibiler n hikmetse yüzlerinin rengi çabuk değişio dikkat et

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    Alıntı CBR1000RR adlı üyeden alıntı

ihtiyar abilerimi kastetmemiştim ben. "anahtarınızı alırım" derken. sizi rüzgar çarpar hasta olursunuz.
    YALNIZCA ADALET...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    takip et sen takip et profilo ya gidios

Alıntı serkoner adlı üyeden alıntı
    ihtiyar abilerimi kastetmemiştim ben. "anahtarınızı alırım" derken. sizi rüzgar çarpar hasta olursunuz.

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    heyy everyone follow me!
    YALNIZCA ADALET...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler