Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kanuni racer200
    saol ya ben o kadar ugrasdım ama 10 dakıka ıcınde duzenleme yapdıgım ıcın konuya konu kılıtlendı bı daha duzeltemedım resımlerı
    Dört teker bedenimi iki teker ruhumu taşır...!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GT250R
    millet dikkat edin istanbulda 4gün hava sakat:D
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    34 YVV 98

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    resimler bende gözükmüyor???

sanırım sorun halen yaşanıyor resimlerde...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    kanuni racer200
    resimler silinmiş sanırım abi şimdi güncel resimleri ekliyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:18 ----------

[a href=http://urlal.com/dqqf][img src=http://i1001.hizliresim.com/2010/1/23/2028.jpg][/a][a href=http://urlal.com/dqqf][img src=http://i1001.hizliresim.com/2010/1/23/2034.jpg][/a][a href=http://urlal.com/dqqf][img src=http://i1001.hizliresim.com/2010/1/23/2039.jpg][/a][a href=http://urlal.com/dqqf][img src=http://i1001.hizliresim.com/2010/1/23/2049.jpg][/a][a href=http://urlal.com/dqqf][img src=http://i1001.hizliresim.com/2010/1/23/2055.jpg][/a][a href=http://urlal.com/dqqf][img src=http://i1001.hizliresim.com/2010/1/23/2064.jpg][/a]

Motosikleti
    GT250R
    yooo benim eklediğim resimler çıkıyo hala:p
    34 YVV 98

Motosikleti
    evet şimdi çıkmışlar
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    nörüyonuz racercılar...
    serkan abi çok oyun oynuyon acık buralara bak yaaaw...
    call of duty 6 yı yeni bitirdim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:49 ----------

arkadasalar benim racerın bu arkadaki yer hep acık duruyor...diğer racerlar böyle değil sanırm...parça mı değisik acaba....o boslugu kapatma gibi bi durumda yok....

Motosikleti
    honda cbf 150
    kulandığımda rahatsız olduğum bir makina 80 üzerine çıktığımda titreşim çok yapıyor ellerimi karıncalaştırıyor. memnun kalmadım.

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    ---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:49 ----------

[/COLOR]arkadasalar benim racerın bu arkadaki yer hep acık duruyor...diğer racerlar böyle değil sanırm...parça mı değisik acaba....o boslugu kapatma gibi bi durumda yok....

arkadaşım o parçanın tırnakları kırılmış yenisi ile degiştirmen gerekir.racerin plastikler cok sert hemen kırılıyor ilk aldıgımda usta orayı takarken kırdı tırnakları. yenisini istetip taktırdım boşluk kalmadı.galiba o plastigin baglı oldugu demir yani koltugun altındaki demir biraz yukarıda onu aşagı indirmen lazım

dumanxtr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer*s
    selam Arkadaşlar kışa bensiz girmişsiin Caner siz From olurmu ayıp yapıyonuz vallaha ha ;)

arkadasalar benim racerın bu arkadaki yer hep acık duruyor...diğer racerlar böyle değil sanırm...parça mı değisik acaba....o boslugu kapatma gibi bi durumda yok....
    dosttum tırnaklar kırılmış genel sıkıntıı küçük tıknaklar söküp takarkende sorun yaşatıyor sürekli ama senin arkadaki çantalıktan da kaynaklam olasılıgı varmı açaba

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:14 ----------

Ahmet kardeşim meraba bende sana bişy danışacam makinanın üzerindeki lastiklerden memnunmusun orjinal lastiklerin yol tutuşu berbat yeni lastik alacam
    alacam ki ne alacam yazdan beri sayıklıyoom senin lastikler ideal mi markası nedir memnumusun mümkünse biraz geniş bilgi istiyorum tşk ederim

( @ N € R >>dünyada ROMA,tr de SOMA

Motosikleti
    kanuni racer200
    Ahmet kardeşim meraba bende sana bişy danışacam makinanın üzerindeki lastiklerden memnunmusun orjinal lastiklerin yol tutuşu berbat yeni lastik alacam
    alacam ki ne alacam yazdan beri sayıklıyoom senin lastikler ideal mi markası nedir memnumusun mümkünse biraz geniş bilgi istiyorum tşk ederim

s.a arkadas ben benım racerı 2 el aldıgımda bu lastık vardı ustunde bu lastıgın yol tutusu harıka ancak motoru yordugunu soyledı servısı ve km de fark edıyor mesela 160 yapıyorsan 130 yaparsın bu lastıkle bu lstıgı 2 sene once 250 ytl almıs ılk sahıbı ve son olarak lastıgın camurluga vurabılır artı aldıgında amasorude kaldırman gerekecek

Motosikleti
    racer 200
    usta egzost süper olmuş...
    hayırlı olsun..
    bu ara bişey sorucam b.ewlerde bi motorcuya yoshmura egzost sordum 250 lira dedi ve buda 25lira indirimli fiyatıymış...
    sahibinden.com da bi ilan kafamı karıştırdı
    bi göz atın 145 lira yazıyo fiyat
    http://www.sahibinden.com/marka_uyum...XQQdisplayitem
    yoshmura diyo ama çakma heralde...
    250lira olanı alıcaktım ama arada 100 lira oynuyo ikisinn arasında fark war mı acaba???
    yAmAhA HoDa sUzUkİ KıZlAr öYlE KuZu kİ

Motosikleti
    Selam dostlarım,
    Nasılsınız Yazışmayalı,
    Kardeşim benım pc bıraz eskı,
    2007 toplamalı,
    yanı yenı sürüm oyunları kaldırmıyor,
    ekran kartı hafif kalıyor,
    ekran kartı sordum işime yarayacak olanda 200 lira cıvarı,
    pc'yi satışa çıkarttım,
    hesaplarıma göre kral bi pc toplamak 1000,1200 lırayı buluyor,
    o zaman bakarım artık oyunlara ))
    __________________________________________________ _________________________
    o egzos kesınlıkle orjınal değil,
    Satıcı Firma malzeme fiyatlarını pıyasadan çok ıyı bılıyor,
    ve yaş tahtaya basmaz,
    her hangi bir egzoscuda toplanmış ve sadece ismi çakılmış bir egzos olsa gerek,
    tabii yinede araştırmak lazım,
    __________________________________________________ _________________________
    bu arada ahmet şöyle gündüz gözü ile güzel bir ayrıntılı foto çekte at,
    alttan nasıl duruyor,
    yandan nasıl duruyor,
    sıkıntı oluşturan yerlerı varmı vs gibi...
    belkı yapmayı planlayan başka arkadaşlarda olabilir...
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı meçhul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta egzost süper olmuş...
    hayırlı olsun..
    bu ara bişey sorucam b.ewlerde bi motorcuya yoshmura egzost sordum 250 lira dedi ve buda 25lira indirimli fiyatıymış...
    sahibinden.com da bi ilan kafamı karıştırdı
    bi göz atın 145 lira yazıyo fiyat
    http://www.sahibinden.com/marka_uyum...XQQdisplayitem
    yoshmura diyo ama çakma heralde...
    250lira olanı alıcaktım ama arada 100 lira oynuyo ikisinn arasında fark war mı acaba???
    tr piyasası yüzde 90 made in kartal zaten yoshilerin, ama karizma motoru ara sor muharrem abi çok yardımcı olur güzellikte yapar ordaki fiyata bakma, gerekli bilgiyi verir zaten sana
    34 YVV 98

Motosikleti
    Racer*s
    Alıntı ahmetozdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster

s.a arkadas ben benım racerı 2 el aldıgımda bu lastık vardı ustunde bu lastıgın yol tutusu harıka ancak motoru yordugunu soyledı servısı ve km de fark edıyor mesela 160 yapıyorsan 130 yaparsın bu lastıkle bu lstıgı 2 sene once 250 ytl almıs ılk sahıbı ve son olarak lastıgın camurluga vurabılır artı aldıgında amasorude kaldırman gerekecek
    Hız ikinci plan gerekirse geri orjinal dişlileri takarım.
    Lastigin sürtmesi biraz sıkıntı gibi
    setlerde geçerken esneyince falanmı sürter
    yoksa arkaya birini alıncamı _?

Motosikleti
    kanuni racer200
    s.a duman benım abımın kayıncosu var 120 kılo et tırnak gıbıyız onla devamlı arkaya o bınerdı ve teker camurluga surtuyordu sımdı benım oyle bır sıkıntım kalmadı benım amasor patlakdı yenısını yaptırdım ama amasorunun ustune ekbır demır koyuldu ve arka tekerın ustune 5 cm bosluk var 13 cm cıkdı sımdı benım bır sıkıntım yok surtmuyorda ve hatta altdan eksoz borusu gecıyor 3 cm lık yanı sadece lastıkle bıtmıyo ıs amasorude kaldırman lazım

serkan abı eksozun sesı akrovıc gbıı cıkıyo eksozları boyadım ve bugun yarın yenı resımlerı ekleyecegım eksozda sıkıntı yok abı yenı projelerım var koltuk altına renzıstans koyacagım ısıtma amaclı bmw nın motorsıkletlerınde var koltuk dosemelerını degıstırdıgım zaman ve bırazda one panelde oynama yapacagım km ve devır saatının ıcıne renklı led dıyot lamba koyacagım 4 yda 6 renk olcak mesela 20 ıle 40 arasına mavı led yanacak 40 ıle 60 arası sarı 80 ıle 100 arası yesıl 100 ıle 120 arası beyaz 120 ıle 140 arası kırmızı 140 160 arası yok cunku 160 ı hıc gormedım )

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı dumanxtr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

dosttum tırnaklar kırılmış genel sıkıntıı küçük tıknaklar söküp takarkende sorun yaşatıyor sürekli ama senin arkadaki çantalıktan da kaynaklam olasılıgı varmı açaba

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:14 ----------

abicim orda kırık biseyler görünüyor ama o boslugu nasıl kapatıyo hala anlamıs değilim
    üstteki küçük parçadan kuyruk grenajlara geçen bi kaç dis var sanırım onlar yok..ama nasıl o boslugu kapatyoki...
    lastik konusura gelince benimde acilen lastik almam lazım...
    gecen ay benzin deposunu değistirdim...onun parasını veriyorum suan 2 taksit...bu ay bocum bitiyor...lastik alacağım...ama orjinal lastikler...tabi marka hariç...
    pirelli 110 öyro...metzeler michelin zaten alamam...
    duro alacam sanırım...0 ı 120 tl idi...idi...alacağım zaman gene yazarım buraya...
    duro sava gibi markalardan alacam...
    bende suan orj lastik var...baya yıpranmasına ragmen virajda iyi yatırıyorum...
    o dediğiniz lastik enduro lastik...aslında türkiyede asıl kullanılacak lastik o...ama virajda sorun cıkarabilir...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:48 ----------

Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam dostlarım,
    Nasılsınız Yazışmayalı,
    Kardeşim benım pc bıraz eskı,
    2007 toplamalı,
    yanı yenı sürüm oyunları kaldırmıyor,
    ekran kartı hafif kalıyor,
    ekran kartı sordum işime yarayacak olanda 200 lira cıvarı,
    pc'yi satışa çıkarttım,
    hesaplarıma göre kral bi pc toplamak 1000,1200 lırayı buluyor,
    o zaman bakarım artık oyunlara ))
    abi bendede p4 3 ghz islemci,2 gb ram,512 mb 64 bit ekran kartı var...call of duty serisini oynayabiliyorum....yani idare eder...
    ben yazılım firmasında çalasayorum abi...oyun pc si hakkında biseyler önerebilirim istersen...
    1000 liraya fazlasıyla güzel bi kasa toplayabilirsin abi...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:50 ----------

Alıntı ahmetozdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bırazda one panelde oynama yapacagım km ve devır saatının ıcıne renklı led dıyot lamba koyacagım 4 yda 6 renk olcak mesela 20 ıle 40 arasına mavı led yanacak 40 ıle 60 arası sarı 80 ıle 100 arası yesıl 100 ıle 120 arası beyaz 120 ıle 140 arası kırmızı 140 160 arası yok cunku 160 ı hıc gormedım )
    sabırsızlıkla ekleyecem abi ...ben de göstergenin orj solmus mavi rengini baska biseyler yapmayı düsünüyorum...kablolarla galan uğrasmak istemiyorum..ne kadar çok kablo okadar cok dert...
    benimki oraya baska renk bi folyo falan cekmek...kırmızı yada siyah olabilir...gerçi motorun her yeri kırmızı...gösterge de baska renk olsun artık

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:52 ----------

Alıntı dumanxtr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizin disliler orj değil mi abi...
    değilse kaçlik disliler var...
    ben ilk baharda önü 1 dis büyütcem...(baska büyütme sansım yok)
    arkayıda 2-3 dis küçültecem...biraz hız artsın...

Motosikleti
    Racer*s
    A.slm Ahmet kardeşim
    Sizelerede S.a ARkadaşlar
    Benim şimdiye kadar sürtme olayı hiç olmadı 3cm 5cm den daha yüksek gibi görünüyor bi resim attım bu şuanki durumu ve orjinal lastik degiştirince sıkıntı yaşatacakmış gibi gelmedi ama sen sen yine bi baq yorum getir yoqsa hiç bılaşmayım orjinal ölçülerde aramaya devam edeyim..

sizin disliler orj değil mi abi...
    değilse kaçlik disliler var...
    ben ilk baharda önü 1 dis büyütcem...(baska büyütme sansım yok)
    arkayıda 2-3 dis küçültecem...biraz hız artsın...
    arka dişlile pek oynama istersen makinayı yoruyor ama yine sen bilirsin düz yol gidiyorum diyorsan o başka

---------- Mesaj ekleme zamanı: 05:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:45 ----------

üstteki küçük parçadan kuyruk grenajlara geçen bi kaç dis var sanırım onlar yok..ama nasıl o boslugu kapatyoki...
    pirelli 110 öyro...metzeler michelin zaten alamam...
    o dediğiniz lastik enduro lastik...aslında türkiyede asıl kullanılacak lastik o...ama virajda sorun cıkarabilir...
    --gıranajdaki mesele şu üsteki ufak olan parçada 4 adet tırnak ve iki adet şaseye sabitleme civata delikleri bulunmakta
    sökerken koltugun altındaki vidalardan ayırısın ilk baş sonra parçayı telfonun arka kapağını açar gibi sutop lablarına dogru itersin (geriye dogru) tırlaklar boşa gelince tık diye ses gelir zaten takarkende önce tırnakları yuvaya oturturr sonra ileri dogru koltuğa dogru iter sabitleme civatalarıyla şaseyese montelersin
    -- lastik konusuna gelince neden üzerinede bulundurdugun kendi bedenin büçeyi zorlaya biliyorsan bikez tak iyi bişey tak derim
    -- arkadaşın kullandıgı edora cadde olması gerek ben öyle gibi gördüm makinayı yatırmakta zorluk çıkartıyormu bu lastikler ?[COLOR="Silver"]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200

bu parçada mavi ile isaretlediğim yerlerde 2 tane vidalama yeri var...onlar sasenin üst tarafından takıldığı için öyle bosluk oluyor...alt tarafına takılsa o bosluk olmayacak...ama alta takılınca artçı koltugunun kilidi çalısmayacak...yani alta takılma gibi bisey olamaz yani...bu sekilde doğru takılı sanırımki aldığımdada böyle takılıydı...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:51 ----------

Motosikleti
    kanuni racer200
    s.a duman arkadas sendekı açı ıyı gozukuyor resımde
    bende teker camurluga surtme yaparken amasor patlakdı ve arkaya yolcu aldıgım zaman kesın vuruyordu
    belkıde hıc dokunmaz senın mt.de suankı mesefa yeterli gözküyor en fazla arkaya yolcu aldıgında cukurdan hızlı gecdıgın zaman vurur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler