Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    way be analar ne yiğitler doğuruyor
    ducati hemde,

güzel kardeşim boşver bu kapışma olaylarını,
    bir laf vardır,
    Karınca dağa küsmüş, dağın haberi olmamış diye,

adam sana bakarak ''ne yapıyor bu yahu'' diye düşünmüştür
    tamam kullandığın aleti sevecektın kollayacaksın,
    ama işinde b.okunu çıkartmayacaksın

dikkat et kendine,
    her keslede kapışmaya gelmez,
    ipnelik için vururlar anlamassın.
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    bakıyorumda kapışan kapışana aman dikkat edin arkadaşlar kaza falan yapmayın motosikletin ne kadar zevkli ve bir okadar da riskli oldugunu anlatmama gerek yok hepimiz fazlasıyla biliyoruz.bu zevkten mahrum kalmamak için dikkat etmek lazım

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    bugun ankarada motor kazası oldu tamda gozlerımın onunde cok kotu bır kazaydı ınsallah kazayı yapanlar hayattadırlar motordan felaket derecede sogudum ...

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugun ankarada motor kazası oldu tamda gozlerımın onunde cok kotu bır kazaydı ınsallah kazayı yapanlar hayattadırlar motordan felaket derecede sogudum ...
    araba kazası görünce arabadanda soğuyacak mısın? ya önünde biri kalpten ölse? Hayattanda soğuyacak mısın? Bırak bu ayakları yaa
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    Alıntı SAd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    araba kazası görünce arabadanda soğuyacak mısın? ya önünde biri kalpten ölse? Hayattanda soğuyacak mısın? Bırak bu ayakları yaa
    güzel bi yorum yapmışın ama insan olur olmaz etkileniyor işte arkadaşa hak vermek gerek

dumanxtr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer*s

BAyARAmmmm

Arkadaşlar bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım
    ( @ N € R >>dünyada ROMA,tr de SOMA

Motosikleti
    JİNLUN JL 250-5 ELEGANCE
    nasıl bir kazaydı ?
    [COLOR="Red"][I][U][B]::shhh::ÖLMEKTEN DEĞİL UNUTULMAKTAN KORKARIM::shhh::[/B][/U][/I][/COLOR]

dumanxtr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer*s
    allah korusun sagdece bizim dikat etmemizlede olmuyor herkesin motor sürücülerine saygısı olması lazım
    ( @ N € R >>dünyada ROMA,tr de SOMA

Motosikleti
    GT250R
    herkese hayırlı bayramlar, kazasız belasız sürüşler
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    Herkeze hayırlı bayramlar .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:08 ----------

Alıntı SAd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum ayak yapan kım ? ne alakası var sen ordakı durumu bı gorseydın bakalım ne yapıcaktın ya cocuk resmen yerde yatıo kolu havada kalmıs ayakları tıtıyo kafasından kanlar damlıyo o sekılde bır goruntu canlandırırmısın gozunun onunde ? yıne arkadsı ona gore ıyıydı ... su mubarek gunde aılesı bayram sevıncını yasayacakken bu kazayla sok olucaklar umarım ıkısıde en kısa zamanda saglıklarına kavusurlar ne dıyeyım allah butun motorlu arkadaslarıma kazasız belasız motor suruslerı nasıp eylesın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:23 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:24 ----------

motoru suren cocuk kurtarmaya calıstı ama nafıle motor arabanın sag on tarafdan gırdı takla atrı kask vardı ama takmamıslardı zaten dususlerını hıc goremedım o olay aklıma geldıkce motordan nefret edıyorum tamam her kaza yaptıgında bır seyden sogursan ıllakı surecek bır sey kalmaz ama bu cok daha farklı bırsey adam gayet guzel yolunda gıdıyordu ama karsısındakı adam kazma sonucta sende ıkı teker uzerındesın arabadakıne hıc bırsey olmuyor ama ıkı teker ustundekı br sekılde hasar goruyor

Motosikleti
    GT250R
    orası öyle tabi yollar mal dolu...

birde kask takmamanın sonuçları bunlar, anlamıyorum kaskı dirseğinde gezenleri..
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    ama cocugun cıdden hıc bır sucu yokdu yolunda gayet guzel gıdıyordu ... ıste ıkı teker degılmı hata sendede olsa karsındakındede olsa olan sana oluyor ne yazık kı

Motosikleti
    racer s 200 2009
    ben alalı daha 2 gün oldu racer s 2009 aldım iyi görünüyor şimdilik
    Farkım var diyorsan racer s 200 :bounce:

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Alıntı fırat034 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah utandırmasın dostum,
    Hayırlı Uğurlu OIlsun...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı StoneOfDeath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bınerım bınıyorumda bınıcemde

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:56 ----------

yapmayın boyle seyler sende cesaret deıl sacmalık altındakı motora guvende bıraz ole cesaretlık var okuorum kac sayfadır onu gectım bunu yaptım senı tanıdıgımız ıyı olmus gercekten ducatı he adam arkandan sadece gulmustur ne dıım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:01 ----------

havasını almıssın tebrıkler
    benim anlamadığım bisey var...
    neden motor yarısı diyince hep aynı kategorilerde olurki...
    biz as950 kamyonla mercedes taksiyi ve daha bir cok öyle aracı geçtiğimizi biliyorum...adamda is ben senin kateğorinden daha düsüğüm diyip onu geçmeyim mi yani...
    suna hak verirm bos bi yolda basa bas dururuz orda üst kateğorideki illaki gecer...
    trafigin içindede bine scooterın geçtiğini bile biliyorum...o adamda benden daha becerikliydiki geçti...
    bende ducatiyi kullanan arkadastan daha becerikliydimki geçtim onu trafiğin içinde...sonradan yol bosaldığında doğal olarak yetisti bana yanımda biraz gitti selamlastık bastı gitti...
    neden kötü karsılıyorsunuz anlamıyorum....trafiğin içinde deli gibi kullaniyorum dediysem yanlıs anlasılmasin
    baskalırın zor duruma sokmadan...gelebilyecek tehlikeleri tahmin ederek basarım...ama trafikte kesinlikle beklemem...illaki bi yerlerden girer çıkar geçer giderim...

Motosikleti
    [QUOTE=racer2000;1881105]benim anlamadığım bisey var...
    biz as950 kamyonla mercedes taksiyi ve daha bir cok öyle aracı geçtiğimizi biliyorum...adamda is ben senin kateğorinden daha düsüğüm diyip onu geçmeyim mi yani...
    suna hak verirm bos bi yolda basa bas dururuz orda üst kateğorideki illaki gecer...
    trafigin içindede bine scooterın geçtiğini bile biliyorum...o adamda benden daha becerikliydiki geçti...
    bende ducatiyi kullanan arkadastan daha becerikliydimki geçtim onu trafiğin içinde...sonradan yol bosaldığında doğal olarak yetisti bana yanımda biraz gitti selamlastık bastı gitti...
    neden kötü karsılıyorsunuz anlamıyorum....trafiğin içinde deli gibi kullaniyorum dediysem yanlıs anlasılmasin
    baskalırın zor duruma sokmadan...gelebilyecek tehlikeleri tahmin ederek basarım...ama trafikte kesinlikle beklemem...illaki bi yerlerden girer çıkar geçer giderim...[/Q

o zaman allah yolunu acık eylesin her zaman

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    [QUOTE=titanxxx;1881117]
    Alıntı racer2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim anlamadığım bisey var...
    baskalırın zor duruma sokmadan...gelebilyecek tehlikeleri tahmin ederek basarım...ama trafikte kesinlikle beklemem...illaki bi yerlerden girer çıkar geçer giderim...[/Q

o zaman allah yolunu acık eylesin her zaman
    aaaammmmmmmiiiiiiiinnnnnnnnnn

Motosikleti
    racer 200
    herkesin geçmiş bayramı kutlu olsun arkadaşlar...
    ben bişey sorcaktım dün akşam xenon far taktrmaya gittm 2. el alman malı bi xenon buldum
    120liraya.. ama takarken sorun oldu we far flşh gibi yanıp sönmeye başladı...
    sonra aküden direk hat çektik fara bu kez sorunsuz yandı...
    fakat bağlarken ne olduysa oldu xenon bozuldu ampl patladı heralde şase fln yaptrdılar..
    uzun lafın kısası ben motoruma uygun farı nerden kaç paraya bulabilirm... bde bişe anlamdm bana werdilkleri H7idi bunların hangisi daha iyi acaba..
    herkese saygılar kazasız sürüşler
    yAmAhA HoDa sUzUkİ KıZlAr öYlE KuZu kİ:queen:

Motosikleti
    Alıntı fırat034 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı ugurlu olsun allah kazayı belayı basından uzak tutsun ne dıyeyım ...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:24 ----------

herkeze ıyı geceler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı meçhul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkesin geçmiş bayramı kutlu olsun arkadaşlar...
    ben bişey sorcaktım dün akşam xenon far taktrmaya gittm 2. el alman malı bi xenon buldum
    120liraya.. ama takarken sorun oldu we far flşh gibi yanıp sönmeye başladı...
    sonra aküden direk hat çektik fara bu kez sorunsuz yandı...
    fakat bağlarken ne olduysa oldu xenon bozuldu ampl patladı heralde şase fln yaptrdılar..
    uzun lafın kısası ben motoruma uygun farı nerden kaç paraya bulabilirm... bde bişe anlamdm bana werdilkleri H7idi bunların hangisi daha iyi acaba..
    herkese saygılar kazasız sürüşler
    allah kaza bela vermesin...
    valla abicim bende farlardan sikayetceydim...az yanıyor diye...xenonun her zaman beni derde sokacağını bildiğim için istemedim... fazla elektrik harcar aküya öldürür...elektrik tesisatıyla baya bi hasin nesin oldum...kablolar hiçte iyi değil...
    daha cok ısık istiyorsan farin içindeki yansıtıcıyı değistir....olmadı bi tanede sis lambası olabılır...
    genede karar sizin...ben saygı duyarım....aklında bulunsun bunlar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler