Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789101858108 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    gopreis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni 200 racer
    Alıntı ckabil adlı üyeden alıntı
    Beğenmemeni anlarım ama neden bu kadar çok tepki gösterdiğini anlamadım.
    Tamamen büyük harfle yazmış olman internet adab-ı muaşeret kuralları gereği bağırdığını düşünmeme neden oluyor.
    Tamam gopreis, senin dediğin gibi olsun.

Bence kötü çekilmiş de olsa en azından fikir verebilecek birşey olsun diye koymuştum.
    Kötü olduğunun bende farkındaydım.
    Amacım motoru olduğundan kötü yada iyi göstermek değil (ki benim de çok beğendiğim bir makine)
    sadece bu motoru görme şansı olmayan arkadaşlar için birşeyler yapmaya çalışmıştım.
    Video çekimi kötü olduğu ve bu makinenin sesini aslında olduğundan daha kötü
    gösterdiği için tüm forumdan huzurlarınızda özür diliyorum.

İyi bir kamerayla da çekim yapacaktım ama gördüğüm kadarıyla boşa uğraşıyorum.
    O çekim de kamera açıları yüzünden eleştirilir sanırım.
    Eleştirilerinizi dikkate aldım ve bundan sonra herhangi bir çalışma koymayacağım.
    Daha iyisini umarım siz yaparsınız.

İlgin için teşekkür ederim.Tabii ki mail atabilirsiniz. Resimleri zaten sizin değerlendirmeniz için yaptım, istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
    DOSTUM FORUM A BASTAN SONA BAKARSAN BENIM TÜM YAZILARIMIN BÜYÜK HARFLE OLDUGUNU GÖRÜRSÜN. SANA ASLA BAGIRMAM VEYA KIZMAM. BENDE SENİN Bİ ÖNCEKİ YAZINDA NEDEN OYLE Bİ TEPKİ VERDİĞİNİ DÜŞÜNÜYODUM ACIKCASI. NEYSE YANLIS ANLASILMALAR ZİNCİRİ OLMUS SANIRIM. KUSURA BAKMA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kabil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Evet sanırım öyle olmuş. Ben tepki göstermedim yav o yazıyı görmedin sandım.
    Sorun yok o zaman
    Four wheels good , two wheels better...

bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yahu arkadaslar; allah askina sitede sadece 2 tane mi kanuni racer kullanicisi var??!!eminim baska arkadaslar da vardir,nicin baska kisilerden de yorumlar gelmiyor??

Motosikleti
    kanuni 200 racer
    Walla Dostum Ben Elimden Geleni Yapiyorum. DedİĞİn Gİbİ Mutlaka Vardir Ama Ya Sİtede DeĞİller Yada Motorlarini Cok Seviyolar EleŞtİrİye Acik DeĞİller Galİba...

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    beyler dün akşam mail yazdım kanuni ye şikayetim ile ilgili bugün sabahtan telefon geldi satış sonrası hizmetler müdüründen durumu anlattım yarın sabah servis e bırakıcam yine ondan sonra başka bi sorun yaşamazsam ben bu motorun yeni yeni modelleri ile giderim artık bundan sonra ama yok yarınki servis ten sonra sorunlar devam ederse bir daha sanırım kanuni diye bi motor a binmem...

valla dostum yarın akşam bi toplantı var yine oraya gidicez bakalım kaç tane kanuni racer kullanıcısı gelicek görücez ama benim tespit ettiğim şu ana kadar ermac nickli bi arkadaş ve bir de serviste tanıştığım kurye arkadaş var bu motor u kullanan birde gopreis ile aynı zamanlarda aldık gopreis benim trafiğe çıkış 1 mart senin tarih ne

Alıntı bulosele adlı üyeden alıntı
    yahu arkadaslar; allah askina sitede sadece 2 tane mi kanuni racer kullanicisi var??!!eminim baska arkadaslar da vardir,nicin baska kisilerden de yorumlar gelmiyor??
    ya dostum satış sonrasında bi sıkıntı yaşamıyorum gerek kanuni gerekse servis gerek bayi çok alakadar oluyorlar allah şahit ama ben yolda kalmak istemiyorum yani üç günde bir böyle ufak tefek arıza çıkınca insan ister istemez rahatsız oluyor ama benim problemim elektrik ile ilgili onun haricinde sağlamlık olsun motor un şekli olsun ya da performanstan yana bir şikayetim yok tek derdim elektrik aksamındaki arızaların giderilmesi oda düzelirse bence çok iyi bir makina....

Alıntı titanxxx adlı üyeden alıntı
    niceman arkadasım valla dedigin gibiyse bu motor alınmaz gezmek icinmi alacam yoksa servise gidip gelmek icinmi valla şaşırıp kaldık aküsü jinciri derken
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA

herkese merhaba

NiceMan abim çok geçmiş olsun inşallah bir an önce çözülür bu arıza bizide korkuttun bir an ...vazmı geçsek ne ?.. diye içimden geçmedi değil ama
    Gopreis abimin motorunda tık yok o biraz benim içimi rahatlattı...
    geçen bir link vermiştim dikkatinizi çekmedi galiba çok güzel bir alarm buldum
    motorsikletler için hemde çok ucuz sizinle paylaşmak istedim link i yine vereyim http://msn.estore.com.tr/estore/prod...SHOPPERID&uid=

ha birde diyarbakır bayii ile görüştüm repsol renginde 1000 adet üretim olacağını söyledi
    honda ybr 125 in aynı modelinde size bitene repsol rengi honda resmi gösterip
    racer 200de nasıl olabileceği hakkında bilgi almak istedim çünkü hala mavi ve kırmızı arasında kararsızım birde repsol çıktı lütfen yardım edin!!!!!!!!!!

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    yahu bu bizim makinaya ne kadar çok benziyo nerdeyse birebir aynı dicem arka koltuk plaka çıktınsı egzos falan hepsi aynı yahu

Alıntı @hmedim adlı üyeden alıntı
    NiceMan abim çok geçmiş olsun inşallah bir an önce çözülür bu arıza bizide korkuttun bir an ...vazmı geçsek ne ?.. diye içimden geçmedi değil ama
    Gopreis abimin motorunda tık yok o biraz benim içimi rahatlattı...
    geçen bir link vermiştim dikkatinizi çekmedi galiba çok güzel bir alarm buldum
    motorsikletler için hemde çok ucuz sizinle paylaşmak istedim link i yine vereyim http://msn.estore.com.tr/estore/prod...SHOPPERID&uid=

ha birde diyarbakır bayii ile görüştüm repsol renginde 1000 adet üretim olacağını söyledi
    honda ybr 125 in aynı modelinde size bitene repsol rengi honda resmi gösterip
    racer 200de nasıl olabileceği hakkında bilgi almak istedim çünkü hala mavi ve kırmızı arasında kararsızım birde repsol çıktı lütfen yardım edin!!!!!!!!!!

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    arkadaslar bi sorum olacak size bu kanuni 2006 da cıkmadımı bi önceki sayfada resimlerini vermişler 2005,01,01 tarihi var resimlerin üzerinde nasıl oluyo bu aceba???

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    üzerinde marka model olmadan 8 ay boyunca istanbulda dolaşmış bu motor test amaçlı olarak o yüzden öyledir bir de ürün üretime geçmeden önce resimleri prototip ten çekilir genelde yani gayet normal bi durum bu

arkadaslar bi sorum olacak size bu kanuni 2006 da cıkmadımı bi önceki sayfada resimlerini vermişler 2005,01,01 tarihi var resimlerin üzerinde nasıl oluyo bu aceba???

Motosikleti
    gopreis kardesim sende kanuni racer kullanıyosun senin makinada ne gibi arızalar cıkıyo bunları bi yazsan seviniriz

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    arkadaşım büyük ihtimalle arkadaş fotoğraf makinesini yeni almıştır daha tarih ayarlarını yaptırmamıştır yani 2006 üretim

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ya benimki kısmet oldu biraz başkasında böyle sorunlar çıkmadı hiç şansımmıdır nedir anlamadımki

gopreis kardesim sende kanuni racer kullanıyosun senin makinada ne gibi arızalar cıkıyo bunları bi yazsan seviniriz

kurt_kapani_mos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pegeout 103 simsek+honda cbr 125 r
    hayırlı uğurlu olsun
    ama motorla ilgili yazıları ve resimleri sabırsızlıkla bekliyorum
    en iyi sürücü en dikkatli olandır...
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    bu vatanın ekmeğini yiyip ihanet eden bir gün ekmeği yediği yerden kurşunu yer....
    kurt_kapani

kabil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Alıntı @hmedim adlı üyeden alıntı
    arkadaşım büyük ihtimalle arkadaş fotoğraf makinesini yeni almıştır daha tarih ayarlarını yaptırmamıştır yani 2006 üretim
    Tam onikiden vurmuşsun 10puan 10puan 10puan
    Makineyi uzun zamandır kullanmıyordum,
    çekimleri yapmadan önce tarih ayarına falan hiç bakmamıştım
    Four wheels good , two wheels better...

Motosikleti
    kanuni 200 racer
    Alıntı NicemaN adlı üyeden alıntı
    valla dostum yarın akşam bi toplantı var yine oraya gidicez bakalım kaç tane kanuni racer kullanıcısı gelicek görücez ama benim tespit ettiğim şu ana kadar ermac nickli bi arkadaş ve bir de serviste tanıştığım kurye arkadaş var bu motor u kullanan birde gopreis ile aynı zamanlarda aldık gopreis benim trafiğe çıkış 1 mart senin tarih ne
    DOSTUM BENİM CIKIS 23 ŞUBAT. HERALDE İLK LERDENİM BEN BU MOTORU ALAN.

BENİM MAKİNADA CIKAN ARIZALAR SUNLAR. YAV CIKMADI Kİ SÖYLEYECEK BİŞEY YOK. AMA MEMNUN OLMADIGIM YÖNLERİNİ PAYLAŞAYIM.
    1- MOTOR COK AGIR.
    2- VİTES ARALARI COK KISA BU MOTORA 6. VİTES SARTMIS.
    3- GÖSTERGELER DAHA MÜKEMMEL OLABİLİRDİ.
    4- DEVİR DE ELEKTRONİK KESİCİ VAR. MOTOR SÜRAT YAPMIYOR

Bu Arada Yanlis Anlasilma Olmasin Motor Agir Derken Kİlo Bakimindan Kastettim. Yoksa Cok Serİ Motor. Kafayi Kaldiriyo, Lastİk Yakiyo, Yanİ Hakkini Verİyor...

Motosikleti
    arkadaslar bben iki arada bi derde kaldım hangi motoru almaya kalktıysam kötü dediler kanuni dedim sorunu cıkıyomuş zealsun dedim parca sorunu varmış hyosung dedim oda cok arızalanıyomuss ne yapacamı bilmiyorum bi yardımcı olun ya yamaha suzuki desen 125 likleride cok kücük büyüklerinede gücüm yetmiyo kafayı yiyecem

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    @gopreis

Şanzımanın son dişlisini değiştirirsen son süratin artar, hızlanman azalır, vites aralıkları uzar. Yanlız önemli olan oranı iyi ayarlamak

Motosikleti
    kanuni 200 racer
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı
    @gopreis

Şanzımanın son dişlisini değiştirirsen son süratin artar, hızlanman azalır, vites aralıkları uzar. Yanlız önemli olan oranı iyi ayarlamak
    BUNU BENDE DÜŞÜNÜYORUM. AMA PROBLEM YASAMAKTAN KORKUYORUM. MAKİNANIN GARANTİ SÜRESİ DOLANA KADAR BÖYLE İDARE EDİCEZ ARTIK.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Göstergeler için de doğru boyutta bir baskı yaptırıp, kesip takabilirsin. Plastiğimsi ambalaj kağıdı gibi bir kağıda (tam adını bilmiyorum) istediğin renk-desende devir ve km saatleri bastır, kes, gösterge tablosuna yerleştir. Otomobillerde aynısını yapmak zor değil, motosiklette devir ve hız saatleri daha koaly ulaşılabilir yerde.

Motosikleti
    kanuni 200 racer
    DedİĞİm Gİbİ Dostum Yapilicak Cok Sey Var Ama Garantİ Probleminden El Suremiyorum. GÖstergeler Konusunda Fİkİr VerdİĞİn İÇİn Saol

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789101858108 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler