Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555105 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    gopreis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni 200 racer
    EVET BEYLER TAZE RESIMLER GELDI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    dostum bu arada fileyide aynı renk kullanıyoruz zevkler aynı gibi :D

Alıntı gopreis adlı üyeden alıntı
    EVET BEYLER TAZE RESIMLER GELDI

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eveeet arkadaşlar sonunda bende racer 200 almaya karar verdim ve ckabil ile birlikte yeni açılan kanuni büyükçekmece bayisi trakya motora gittik saolsunlar çok ilgilendiler sanki müsşteri değilde bir misafir gibi ağırladılar inanın 3-4 saat bayiden çıkamadık bayinin yeni açılmasından dolayı ellerinde istediğim gece mavisi rengi kalmamıştı bende kapora bırakıp nisanın 10 ile 20 si arasına tarih aldım,tesadüfen üyelerimizden racer kullanıcısı ermac da bayiye geldi ve onun motosikletini ince detayına kadar inceleme fırsatı bulduk ben incelerken ckabil motorun detaylı fotolarını çekti birde sesini dinletmek için videoya aldı saolsun,resim ve videoyu ckabil en kısa zamanda siteye koyacaktır.Valla biz motosikleti beğendik bir tek sesi hariç hiçte fena sayılmaz zaten böle motosikletlerden çok bişey beklememek lazım.umarım istediğim rengi erkenden gelirde bizde iki teker sahibi oluruz büyükçekmece tarafında oturupta bayiye ulaşmak isteyenler bana özelden msj atabilirler
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    beyler 450 km yaptım 13 L depo full olarak yola çıkmıştım hesap ediyorum 100 km de 2.9 Lt yakıo motor buda demektir ki rodaj süresi bitince daha az yakıcak yoksa ben mi yanlış anlıyorum yada benim motor belirtilen değerlerin altında mı yakıyor hiç bişi anlamadım kanuni den bi arkadaş yardımcı olursa sevinirim

hayırlı olsun diyelim şimdiden bu arada bayi nin reklamını iyi yaptın sana iyi bakmışlar anlaşılan ama ben Galeri Sayan ın yaptıklarını yalakalık algılanmasın diye yazmıyorum varın gerisini siz anlayın birde benim motor un sesi değişti biraz servis karbüatör ayarlarını yaptıktan sonra çok güzel çıkmaya başladı tok ve gürültülü biraz ama 200 cc motor dan daha üst bir ses çıkmasını bekleyemeyiz... Bu arada Kanuni Racer kullanıcıları kimler bi liste hazırlayalım bir de tanışmak isterim benim motorcu arkadaşlarım falanda yok hani geziim falan dicem ama bana biraz destek çıkın be hayret bişisiniz

Alıntı teror adlı üyeden alıntı
    eveeet arkadaşlar sonunda bende racer 200 almaya karar verdim ve ckabil ile birlikte yeni açılan kanuni büyükçekmece bayisi trakya motora gittik saolsunlar çok ilgilendiler sanki müsşteri değilde bir misafir gibi ağırladılar inanın 3-4 saat bayiden çıkamadık bayinin yeni açılmasından dolayı ellerinde istediğim gece mavisi rengi kalmamıştı bende kapora bırakıp nisanın 10 ile 20 si arasına tarih aldım,tesadüfen üyelerimizden racer kullanıcısı ermac da bayiye geldi ve onun motosikletini ince detayına kadar inceleme fırsatı bulduk ben incelerken ckabil motorun detaylı fotolarını çekti birde sesini dinletmek için videoya aldı saolsun,resim ve videoyu ckabil en kısa zamanda siteye koyacaktır.Valla biz motosikleti beğendik bir tek sesi hariç hiçte fena sayılmaz zaten böle motosikletlerden çok bişey beklememek lazım.umarım istediğim rengi erkenden gelirde bizde iki teker sahibi oluruz büyükçekmece tarafında oturupta bayiye ulaşmak isteyenler bana özelden msj atabilirler

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NicemaN adlı üyeden alıntı
    hayırlı olsun diyelim şimdiden bu arada bayi nin reklamını iyi yaptın sana iyi bakmışlar anlaşılan ama ben Galeri Sayan ın yaptıklarını yalakalık algılanmasın diye yazmıyorum varın gerisini siz anlayın birde benim motor un sesi değişti biraz servis karbüatör ayarlarını yaptıktan sonra çok güzel çıkmaya başladı tok ve gürültülü biraz ama 200 cc motor dan daha üst bir ses çıkmasını bekleyemeyiz... Bu arada Kanuni Racer kullanıcıları kimler bi liste hazırlayalım bir de tanışmak isterim benim motorcu arkadaşlarım falanda yok hani geziim falan dicem ama bana biraz destek çıkın be hayret bişisiniz
    niceman beni burada bir çok kişi tanır ve kimseye yalakalık yapmıyacağımıda bilir bayi bana motosikleti beleşe vermedi bastım parayı aldım servisede ihtiyacım yok iki tane özel ustam var adamların müsşteriye yaklaşımı çok iyi gördüm ve paylaştım,kimse kimseye öyle tanımadan etmeden yalaka vesaire gibi lakayıt hitaplarda bulunmasın motoruna binsin keyifine baksın
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    herkes okuduğunu anlasın herkese yeter!!!!

Alıntı teror adlı üyeden alıntı
    niceman beni burada bir çok kişi tanır ve kimseye yalakalık yapmıyacağımıda bilir bayi bana motosikleti beleşe vermedi bastım parayı aldım servisede ihtiyacım yok iki tane özel ustam var adamların müsşteriye yaklaşımı çok iyi gördüm ve paylaştım,kimse kimseye öyle tanımadan etmeden yalaka vesaire gibi lakayıt hitaplarda bulunmasın motoruna binsin keyifine baksın

Motosikleti
    kanuni 200 racer
    arkadaslar herkes kanuni racer değil. sesi kötü. tipi yok diye dursun. garajdan cıkarıp garaja sokana kadar 50 kişi biz bulamıyoruz satmayı düşünürmüsün diyor. ne keramet anlamadım...

bu arada ben ön tarafı biraz indirdim daha bi racer tarzı durdu motor. isterseniz bi deneyin racer cılar...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    gopreis bende düşünüyorum ama önce bi motor un rodaj mevzusu bitsin ondan sonra sen nasıl rodaj bitmeden 130 a vurdun motor u yazık diilmi yahu...

Motosikleti
    kanuni 200 racer
    Nİceman Ben DÜn İlk Bakimi Yaptirdim. Yagi DeĞİŞtİrdİm. SÜbap Lari Ayarlattim. Genel Bİ Kontrol Den Gectİk Yanİ Anlayacagin. Şuan Motor Bİraz Daha KÜkremeye Basladi 150 Lere Dogru Tirmanacagini Umut Ediyorum. Bu Arada İkİncİ Depo Dayim 400 Oldu Bİtmİyo Abİ Bu Benzİn Petrolun Yerini Unutacam Nerdeyse. Depo Yarinin Hemen Altina İndİ...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    aga dedim ya ben 450 KM yaptım full depo ile bi de total in 97 oktan benzin i var yeni içinde özel bi karışım varmış 30 km fazla gidersin diolar bakıcaz artık bu hafta sonu götürücem bende rodaj bakımına zaten usta da 600 e doğru getir demişti benimki şu an 500 de havada yağmurlu gene hafta boyu bağladık mecburen motor u illet oluom :D
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

Motosikleti
    kanuni 200 racer
    Sen Ne Benzİn Kullaniyon SÜper Kursunsuz...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    kurşunsuz tabiki total ın 95 oktanı koydum ilk depo olarak bayi ye yakındı 20 metre mesafede ikinciyide orda doldurdum 97 oktan özel bi benzinmiş bakıcam eğer dedikleri gibi daha fazla km yaparsa alet bundan sonra hep onu kullanırım...

Motosikleti
    kanuni 200 racer
    Hadİ Hayirlisi Bakalim. Sana Tavsİyem Bakim İÇİn 600 Ü Bekleme 400 Ü Gectikte Sonra GÜzelce Yaptir. Yagi Falan DeĞİŞtİr. İÇİnden Cikan Yag Berbat Bİ Sakatlik Dogurabİlİr. Bu Arada Granaj Lar Epey Bİ Ugrastiriyor İŞİn Zor

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    valla biraz öyle ama bakımı ben yapmıcam neticede servis uğraşsın :D bu arada istesemde servis e gidemem zaten mesai saatleri müsait diil işe gelirkende motor la gelip gidiyorum ama yağmur yüzünden motor u çıkarmıyorum anlıcan taş çatlasın 20 30 km daha yaparım hafta sonuna kadar zaten hafta sonu servis e bırakıcam cumartesi günü sonrasına bakıcaz artık hayırlısıyla...

yahu bu yağmurlar ne zaman biticek motor u aldık öyle kuzu kuzu yatıo garajta şansa bakın yaaa :(

Motosikleti
    kanuni 200 racer
    Sabret Az Kaldi 50 GÜn Kadar Sora Surekli Binecez

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    yok yahu yağmurun kesileceği yok motor u gerimi versem napsam :D

Motosikleti
    kanuni 200 racer
    Yagmura Kizip Motoru Yakma Elbet Bu Yagmurlar Dİner. Elbet Bİr GÜn GÜneŞ AÇar

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    iyide abicim her yağmurdan sonra benim motor çalışmıyor sabah yine çalıştıramadım akü bitmesin diye bıraktım geri buji yi deiştirmem lazım sanırım daha kaliteli bi buji takmalıyım....

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA

arkadaşlar merhaba

arkadaşlar herkese merhaba ben yaklaşık 4 yıldır motor kullanamıyorum buyıl
    bir motor almaya niyetlendim hem bütçeme hem göze hemde benimgibi bi motor
    hastasının isteklerine cevap verecek bir motor aradım ve sonunda racer 200le
    internette tanıştık ilk zamanlar motorsiklet uzmanlarının görmeden yapmış olduğu
    yorumlar beni epey bi soğuttu sonra sizin bölümünüzdeki yorum ve sohbetleriniz
    beni tekrerdan racer almaya yönlendirdi size bir kaç sorum olacak sizde bana
    yardımcı olursanız hem ben iyi bir motorsiklete sahip olucam hemde sizin gibi
    motorcu dünyasına adım atmış olucam ...
    bu motorun hız ibresi kaç sesi nasıl receng motorlar gibimi yoksa eski tip
    jawalar gibimi ,bide plaka devir masrafları nekadar tuttu, motorun çekişi nasıl
    rodaj olayından sonra şahlanabilirmi şimdilik bana bunların cevabını verirseniz çok memnun olucam zira ben bitlis / tatvan'da yaşıyorum burada butür bilgiler
    alabileceğim kimse yok . motorsikleti bile 2 saat uzaklıkda olan van dan alıcam
    oda yaklaşık 2 aydır motoru getirmesini bekliyorum bir türlü gelmedi en son bu nisan ayının ortasında istanbula işgezisine gelmem gerekecek olmazsa gelip orda daha detaylı bakmak gibi bi niyetimvar şimdilik en azından sizin gibi tecrübeli arkadaşlardan almış olduğum bilgiler merakımızı giderse onada razıyım cevaplarınızı bekliyorum

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    selam dostum bende aşağı yukarı 10 yıldır binmiyordum yeni aldım gayette memnunum şu ana kadar çıkan sorunlar vites göstergesinin muşuru ve akü arızası oldu onlarıda garantiden değiştirdiler çabucak motor şekil olarak racing gibi duruyor ama kullanımı dersen daha ziyade turing derim gerçi gopreis e bakarsan race yapmanın methodunu bulmuş bile Jawa ile kıyaslaman mümkün değil alakası bile yok sesi tok çıkıyor biraz jawa gibi gürültülü bişi değil Mz gibi vızıltılıda değil hız göstergesinde 160 yazıyor ama ben 500 km deyim cumartesi rodaj bakımını yaptırdıktan sonra bakıcam gopreis 130 u rahatlıkla bastığını söylüyor MTV vergisi (60ytl iki taksit) hariç toplamda 3.200 anahtar teslim fiyat veriyor buradaki bayiler bu arada 200 cc ye göre gayet atak bir araç 4 zamanlı olmasıda kompresyon gibi artılar getiriyor. bu arada istanbul daki bayiler nisan sonuna kadar motor gelmiyeceğini söylüyorlar muhtemelen senin oradaki bayiye de geç gelecektir...

Alıntı @hmedim adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar herkese merhaba ben yaklaşık 4 yıldır motor kullanamıyorum buyıl
    bir motor almaya niyetlendim hem bütçeme hem göze hemde benimgibi bi motor
    hastasının isteklerine cevap verecek bir motor aradım ve sonunda racer 200le
    internette tanıştık ilk zamanlar motorsiklet uzmanlarının görmeden yapmış olduğu
    yorumlar beni epey bi soğuttu sonra sizin bölümünüzdeki yorum ve sohbetleriniz
    beni tekrerdan racer almaya yönlendirdi size bir kaç sorum olacak sizde bana
    yardımcı olursanız hem ben iyi bir motorsiklete sahip olucam hemde sizin gibi
    motorcu dünyasına adım atmış olucam ...
    bu motorun hız ibresi kaç sesi nasıl receng motorlar gibimi yoksa eski tip
    jawalar gibimi ,bide plaka devir masrafları nekadar tuttu, motorun çekişi nasıl
    rodaj olayından sonra şahlanabilirmi şimdilik bana bunların cevabını verirseniz çok memnun olucam zira ben bitlis / tatvan'da yaşıyorum burada butür bilgiler
    alabileceğim kimse yok . motorsikleti bile 2 saat uzaklıkda olan van dan alıcam
    oda yaklaşık 2 aydır motoru getirmesini bekliyorum bir türlü gelmedi en son bu nisan ayının ortasında istanbula işgezisine gelmem gerekecek olmazsa gelip orda daha detaylı bakmak gibi bi niyetimvar şimdilik en azından sizin gibi tecrübeli arkadaşlardan almış olduğum bilgiler merakımızı giderse onada razıyım cevaplarınızı bekliyorum

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555105 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler