Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    kurtuluş32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Mach
    Nıceman motorun daha rodaj aşamasında ama performansı konusunda biraz açıklama yaparmısın vites aralıkları nasıl Mesela yamaha rx115 16 beygir kullandım güzeldi racer 200 yaklaşık olarak 15 beygir sence motorun performans ve ara hızlanmaları yamaha kadar iyimi performans konusunda biraz açıklama yaparsan bende almayı düşünüyorum inan bu bilgiler fikrimi belirlicek tesekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM

gopreis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni 200 racer
    kanuni racer bence güzel...

Motosikleti
    kanuni 200 racer
    arkadaslar motor suan 1000 km oldu problem yok maşallah. epeyde acıldı motor ama az biraz daha acılması gerekıyor. gayet güzel keyif verici

bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motoru olan arkadaslar wolf kardes dogru soyluyor, imkaniniz olursa motorlarinizi bi video'ya cekseniz inanin buyuk sevaba gireceksiniz..toplantiya gelmeyi tabiki cok isterim ama sartlarim uygun degil,yoksa seve seve,dusunmeden gelirim..

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    Alıntı bulosele adlı üyeden alıntı
    motoru olan arkadaslar wolf kardes dogru soyluyor, imkaniniz olursa motorlarinizi bi video'ya cekseniz inanin buyuk sevaba gireceksiniz..toplantiya gelmeyi tabiki cok isterim ama sartlarim uygun degil,yoksa seve seve,dusunmeden gelirim..
    kardeş 5 sayfa geriye bakarsan orda bi video klip var ama oda sesini direk yansıtmıyo bizzat insanın kendi kulağı ile duyması bambaşka sen yinede istersen orda indir bi dinle ben dinledim fena değil.. yada benim ses sistemimden olabilir güzel çıkışı yav bir anönce motorum gelsede bende rahat etsem herkeste bu mayıs niye gelmiyooooooooooo

Alıntı ckabil adlı üyeden alıntı
    Motorun sesini duymak isteyenler için buda kısa bir racer200 videosu.
    Videoyu izlemeden önce belirtmem gerekenler;
    - Bu video yalnızca bir fikir verecektir, motorun sesini canlı duymanız karar vermeniz açısından daha doğru olacaktır.
    - Görüntü ve ses kalitesi kullandığım makine aslında Nikon fotoğraf makinesi olduğundan oldukça kötü.
    - Ve son olarak, fotoğraf çekiminde alıştığım için dikey pozisyonda çekim yapmışım =) Dolayısıyla Terör ve motor videoda yan duruyor, alıcılarınızın ayarıyla oynamayınız...
    http://rapidshare.de/files/15844117/...00ses.AVI.html

bak burda ckabil abi amatör bi video vermiş pek tatmin edici değil ama sen bi istersen dene ben kendim beğendim sanırım gerçi bilgisayarımda 2+1 ses sistemi var belkide ondan

Motosikleti
    arkadaşlar benim artık motor rüyalarıma giriyor buı benim sonum ne olacak ...

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    eveet beyler km 730 akü yü değiştirdim biraz önce yolda da biraz bastım köprüden geçerken 100 km de vibrasyon bayağı düştü gün geçtikçe açılıyor benim motor da gopreis gibi yüklenmeden ufak ufak açıyorum bu arada motor un sesini video ya kaydetmek gerçekten çok güç beyler rölanti de çıt çıt çıt diye ses veriyor ama gaza basıncada kükreyen bi ses çıkıyor kesinlikle bizzat dinlemelisiniz ckabil arkadaş geçen salı günki buluşmada bizzat dinledi sesi yarınki dolmabahçe buluşmasında sesini merak edenleri beklerim sanırım bir iki tane racer olucak orda
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

Motosikleti
    ah dostum ne güzel bol bol buluşabiliyorsunuz keşke arada 24 saat yol olmasada
    bi ara dolma bahçede bende sizekatılabilsem ama nerde motoru görmek için yanıyorum kısmet bizde mayıs başını bekliyecez kısmet

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    nasipse oda olur

Alıntı @hmedim adlı üyeden alıntı
    ah dostum ne güzel bol bol buluşabiliyorsunuz keşke arada 24 saat yol olmasada
    bi ara dolma bahçede bende sizekatılabilsem ama nerde motoru görmek için yanıyorum kısmet bizde mayıs başını bekliyecez kısmet

ali00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-6R
    slm arkadaslar bu motordan bende almak istiyorum ama altinci ayda almayi dusunuyorum,size bi sorum olacak altinci aya kadar fiyatta bi oynama olurmu fiyat yuksele bilirmi veya dusermi yoksa aynimi kalir

Motosikleti
    kanuni 200 racer
    fiyatın sabit kalmasını umuyorum. ayrıca arkadaslar motor bilginizi kendinize saklayın tam yorumunuz yoksa yani. benim motorumun acılmasın ben karar veririm. siz nasıl istiyorsanız öyle binin ben hiçbirinize kablumbaga gibi biniyonuz demiyorum ha ben de jet in üstünde değilim elbette ama bu benim motorumsa benim isteklerime cevap vermek zorunda...

Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-6R
    slm arkadaslar bu hafta icinde bende almaya karar verdim bu motordan.dun bayiye gittim 2900ytlye anlastim sizce nasil iyimi fiyat.ruhsatt falan ne kadar yapiyor bilgilendirirseniz sevinirimm

kabil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Fiyat iyi talep yüksek olduğu için fiyatta fazla oynama yapmıyor bayiler.
    Bu arada fiyatlarının 2006 sonuna kadar sabit kalacağı söylendi ama ben pek ihtimal vermiyorum.Talep bu hızla ilerlerse yakında azda olsa bir oynama olacağını sanıyorum.

Bulunduğun şehri belirtirsen ruhsat plaka işlemi yaptıran arkadaşlar fiyat konusunda cevap verecektir.

Teslimat için gün verdiler mi?
    Four wheels good , two wheels better...

Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-6R
    ben adiyaman gölbasinda kaliyorum,hemen pazartesi almak istesem o gun alabilirim öyle gun falan vermedi.ruhsat falan kac yapiyo önce onu ögrenmek istedim

Motosikleti
    kanuni 200 racer
    120ytl Ye Ruhsat Ini Halledersİn. Bayİnİn Elİnde Bulunmasi BÜyÜk Şans Kacirma Derİm Ben

only_wolf17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum çok şanlısın valla ben neredeyse bütün bayileri aradım ama hiç birinde yok sonunda burdan(kastamonudan)sipariş verdim işte mayısa gün verdi. dostum o motosikleti kesinlikle kaçırma

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    beyler benim motosiklet yine aynı şeyi yaptı ilk aldığımda üzerinde bulunan akü arızalı değiştirildi yine arızalı dün yani cumartesi yine değiştirildi o aküde arızalı bugün akşam park ettiğim yerde yerini değiştirmek istedim marş a bastım motor gığğkk dedi kaldı.... şimdi ben ne yapim herkesin motor unda bi problem yokken benimkine sürekli arızalı akülermi denk geliyor ??? 3 tane akü arızalı ise bu işte bi terslik var bıktım artık motor u sırtımda taşımaktan birileri gelip bana sırtımda taşımıyacağım motor markası söylesin artık kanuni nin servis güvencesinide istemiyorum yedek parça garantisinide istemiyorum birileri bana sırtımda taşımıcak bi motor önersin başkada bir isteğim yok....

bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum senin adina uzuldum, umarim su aku sorununu tam olarak cozersin biran once...allah kolaylik ve sabır versin...

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    niceman kardes ne diyim valla tek söyleyecem şey allah sabır versin bide bu konularda biraz şans gerekiyor demi? umarım yapılırda doya doya gezersin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler