Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inazuma geldimi ya sahibindende ilan var bi tane antalyada sıfır.
    gelseydi mağazada ki resmini koyardılar...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...88123128/detay
    ixeywent bunu beğendi.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Arkadaş gelsin artık şu motor gözlerimiz yollarda kaldı anlamadım ki bunlar oyalıyolarmı nabızmı yokluyolar?
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    motorları getirebilmek için kapora topluyorlar kanka
    kaptanbst bunu beğendi.

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    bende cc yükseltmek istiyorum fakat 250 lik makina çok yakar diyolar. 150 cc tvs apachi kullanıyorum kilometrede 8 kuruş yakıyor. kulananlar bilgi verebilirmi 250 cc tek ve çift silindirin km de ne yaktığını.
    bu hafta kadıköye gittim sym volfu inceledim. adamlar güzel makina yapmış. hakkını vermek lazım. malzeme kalitesi çok iyi. üzerine oturdum sürüş pozisyonu dik ve rahat.teknik detayları hakkında bişey diyemem beğenen olur beğenmeyen olur.yanlız tek silindir.nakit 9800 dediler. bence çok. ederi 7,000 tl bence.
    suziki bayisinede gittim. zaten arası 100 metre. girişteki fiyat listesinde en altta inazuma vardı.9845 tl. gelmeden efsane olan inzumayı sordum. ağustos ayında iki tane gelecekmiş. fakat satılmış. eylül ayında iki tane daha gelecekmiş. gelmeden satılmazsa gel görürsün dedi. ilgilenen arkadaşlara duyrulur. iki ay sonra görebileceğiz nihayet. ya sabır diyorum.

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    Alıntı atillapasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende cc yükseltmek istiyorum fakat 250 lik makina çok yakar diyolar. 150 cc tvs apachi kullanıyorum kilometrede 8 kuruş yakıyor. kulananlar bilgi verebilirmi 250 cc tek ve çift silindirin km de ne yaktığını.
    bu hafta kadıköye gittim sym volfu inceledim. adamlar güzel makina yapmış. hakkını vermek lazım. malzeme kalitesi çok iyi. üzerine oturdum sürüş pozisyonu dik ve rahat.teknik detayları hakkında bişey diyemem beğenen olur beğenmeyen olur.yanlız tek silindir.nakit 9800 dediler. bence çok. ederi 7,000 tl bence.
    suziki bayisinede gittim. zaten arası 100 metre. girişteki fiyat listesinde en altta inazuma vardı.9845 tl. gelmeden efsane olan inzumayı sordum. ağustos ayında iki tane gelecekmiş. fakat satılmış. eylül ayında iki tane daha gelecekmiş. gelmeden satılmazsa gel görürsün dedi. ilgilenen arkadaşlara duyrulur. iki ay sonra görebileceğiz nihayet. ya sabır diyorum.
    tvs apacheye nasıl km de 8 krş yaktırıyorsunuz. bu mümkün degil. 4000 km kadar kullandım 2.5 lt ortalama yakıt tüketimi var. buda km d 10 krş üzerinde bir rakama tekabul eder.

inazuma benimde hoşuma giden bir model. hem şehir içinde kullanılabilecek hemde şehirler arasında rahat bir şekilde yol alabilecek bir motor. yakıt tüketimi olarak 3 ile 4 lt arasında bir tüketimi olur. buda 250 cc için kabul edilebilir bir tüketimdir.

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tvs apacheye nasıl km de 8 krş yaktırıyorsunuz. bu mümkün degil. 4000 km kadar kullandım 2.5 lt ortalama yakıt tüketimi var. buda km d 10 krş üzerinde bir rakama tekabul eder.

inazuma benimde hoşuma giden bir model. hem şehir içinde kullanılabilecek hemde şehirler arasında rahat bir şekilde yol alabilecek bir motor. yakıt tüketimi olarak 3 ile 4 lt arasında bir tüketimi olur. buda 250 cc için kabul edilebilir bir tüketimdir.
    6 bin deviri geçmemek kaydı ile sakin sürersen 8 kuruş normal yani. ben full kesici kullanıyorum çift kişi 11 kuruş düşün artık. sakin sürersen artı bide benzini aldıgı yerde ucuzsa tamam işte :D
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bisiklet gibi oynuyorlar Motorlar ile
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    TVS apache...
    benzini shell den alıyorum. kaliteli yüksek oktanlı olanından.motoru işe gidip gelirken kullanıyorum. 70 km yi pek geçmiyorum. zaten yol müsayit
    değil. sakin bi kullanıcıyım. yirmi yıl bisiklet kullandım. dört yılı lisanlı siporcu olarak. yedi kilo bisikletten 150 kilo motora geçince hem çok ağır hemde çok hızlı geliyor.
    deddiğim gibi bu şartlarda sekiz kuruş yakıyor.TVS apache 150 cc.bide çok kıpraşıyor. ilk motorum.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu işkenceye sürekli maruz kalipta bi sorun çıkmıyorsa benim olsa ben eskitemezdim bu motoru
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Bence de sağlam görünüyor bu motor ilk çıktığı günden beri çok dikkatimi çekiyor, henüz canlı göremedik belki ama hem şehir içinde kullanan-hem de arada orta mesafe yol yapan benim gibi kullanıcılar için iyi bir tercih gibi duruyor! beni düşündüren tek nokta ise 250 lik bir motorun bir yerden sonra yetersiz geleceği, hız anlamında değil ama güç anlamında ve kalıp anlamında ne derece tatminkar bir motor olduğunu çok merak ediyorum, kullanıcıları iyi yorumlar yaparsa almayı düşünebilirim ilerde...

Motosikleti
    TVS apache...
    bende 250 cc düşünüyorum. 150 cc 13.5 hp apache kullanıyorum. yoğun trafikte hafif motor iyi ama bazende bastımı aradan çıksın uzasın istiyo insan. 250 cc motorlar hem trafikte hemde otoyolda kullanışlımıdır. sıkışınca bastımı uzarmı. yada ne kadar uzar.hem trafikte hem yolda en uygun cc nedir.
    daha büyük motorlarda fazla yakıyor trafikte ağır oluyor. araba kullan daha iyi. cevap verenlere teşekkür ederim.

Motosikleti
    cbf 150
    km 8 krş. mu????Ciddimisin tvs hiç yakmıyormuş ya.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:42 ----------

kesin bayır aşağı sallıyorsun...Yada iterek sürüyorsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:44 ----------

Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6 bin deviri geçmemek kaydı ile sakin sürersen 8 kuruş normal yani. ben full kesici kullanıyorum çift kişi 11 kuruş düşün artık. sakin sürersen artı bide benzini aldıgı yerde ucuzsa tamam işte :D
    Motorun satılık herhalde 8 kuruş ayakları ne iş???? Yoksa kaçakmı kullanıyon benzini????

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    ilk parti geldikten sonra zuzuki parayı artirir..inazamlı alırız artık
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    TVS apache...
    motorum 2012 tvs apache. ilk aldığımda 73 tl ye fulledim depoyu. 450 km de yine fulledim 45 lira verdim. sehll 97 oktan kullanıyorum. iki gün önce 950 km de yine full doldurdum. 45 tl verdim.500 km de 45 lira. 9 kuruş yakmış. motor birazdaha açılsın. 8 krş yakacak. inanmayan diğer tvs apache kulanıcılarına sorabilir. bu arada ben 105 kiloyum. buna rağmen 9 krs...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:45 ----------

bu arada istanbulda kaçak benzin bulmak okadar kolay değil antepte olduğu gibi. sen orda dahada az yakarsın.

Motosikleti
    cbf 150
    motorum 2012 tvs apache. ilk aldığımda 73 tl ye fulledim depoyu. 450 km de yine fulledim 45 lira verdim. sehll 97 oktan kullanıyorum. iki gün önce 950 km de yine full doldurdum. 45 tl verdim.500 km de 45 lira. 9 kuruş yakmış. motor birazdaha açılsın. 8 krş yakacak. inanmayan diğer tvs apache kulanıcılarına sorabilir. bu arada ben 105 kiloyum. buna rağmen 9 krs...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:45 ----------

bu arada istanbulda kaçak benzin bulmak okadar kolay değil antepte olduğu gibi. sen orda dahada az yakarsın.
    Tamam paşa kardeş inandım.Seni kızdırdıysam özür dilerim.O kadar yakıyorsan bence değişme.O kadar az yakanı bulamazsın.Saygılar...

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    kötü haber tez duyulur derler ama demekki henüz duyulmamış
    aldığım bilgilere göre Türkiye Suzuki 12 tane getirtmiş deneme amaçlı
    İstanbul bayi 6 tanesini almış ve satılmış motorlar
    yani anlayacagınız sıfırını bu sene rüyada görürsünüz diyorlar
    ama alıp begenmeyip satan olursa 2.elini alıp kullanmış olursunuz

eee tekel olmak böyle birşey olsa gerek topu topu 12 motor,piyasa yapmak
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kötü haber tez duyulur derler ama demekki henüz duyulmamış
    aldığım bilgilere göre Türkiye Suzuki 12 tane getirtmiş deneme amaçlı
    İstanbul bayi 6 tanesini almış ve satılmış motorlar
    yani anlayacagınız sıfırını bu sene rüyada görürsünüz diyorlar
    ama alıp begenmeyip satan olursa 2.elini alıp kullanmış olursunuz

eee tekel olmak böyle birşey olsa gerek topu topu 12 motor,piyasa yapmak
    tamer abi bu haber iyi olmadı.. neyse önümüzdeki maçlara bakalım

Motosikleti
    TVS apache...
    nasıl yaaa. olurmu böyle.
    ben daha geçen hafta istanbul kızıltoprak bayiine sordum. ağustos ayında iki tane gelecek. bunlar satıldı. eylül ayında iki tane daha gelecek dediler. almak istersen ayıralım fakat kapora bırakmalısın dediler.bilginize. fiyat 9845 tl. elbet birgün biyerlerde kavuşuruz.
    madem altı motor var. neden kimse görmemiş. hadi biz görmedik. kullananlar kim. neden yazmıyorlar. bence birileri alsa kesin görürdük.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    http://www.youtube.com/watch?v=uNISY...eature=related
    Bu video da top speed 154 diyor.Adam sürmeyi mi bilmiyor acaba ?170 beklerdim açıkcası.Tamam rüzgarın da etkisi var.Fakat çift silindirli 6 vites.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)