Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    yusufbaris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GW250 Inazuma
    Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, istanbul içi test sürüşü yapabileceğim bayi var mı?
    Mototaş kızıltoprak'ta ve Tuna Suzuki bayisinde test sürüşü yapılabiliyor diye biliyorum.Ben ikisine de gidip test sürüşü yaptım.Gerçi daha ilk sürüşte almaya karar vermiştim ama yine de bir kere daha test etmek istedim.Ve sonunda inazuma satın aldım.

Ayrıca imkan olursa benim inazumada da test sürüşü yapabilirsin.
    ozgurcakici bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    çağın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Okuyarak cozemedigimiz bir durum var. Fikir verebilirseniz çok memnun olurum. Aylık 5000 km yol yapan birisi için inazuma nekadar sorun cikartabilir? Ve dışlı seti için alternatif fiyatlar bulunabilir mi? Şimdiden tesekkurler.

Motosikleti
    NC700X
    Ben beşbin KMde aldım. 3 Aydır kullanıyorum, beğenmediğim tarafı bile olmadı. Tabi eski kullanıcılara sormak lazım ama hiç sorun çıkarttığını duymadık henüz.
    çağın bunu beğendi.

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yusufbaris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mototaş kızıltoprak'ta ve Tuna Suzuki bayisinde test sürüşü yapılabiliyor diye biliyorum.Ben ikisine de gidip test sürüşü yaptım.Gerçi daha ilk sürüşte almaya karar vermiştim ama yine de bir kere daha test etmek istedim.Ve sonunda inazuma satın aldım.

Ayrıca imkan olursa benim inazumada da test sürüşü yapabilirsin.
    Dostum teklifin icin ozellikle tesekkur ederim. Test surusu yapmadan alma karari verdim motoru. Yorumlara bakarak. 2gun sonra aranizdayim kismet olursa

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:34 ----------

Radyator koruma almak istiyorum. Buldum ir arkadas satiyor 80 tl boraz fazla geldi. Varmi tavsiye edeceginiz baska?http://s4k4ll1.blogspot.com.tr/2014/...iklet.html?m=1
    http://s4k4ll1.blogspot.com.tr/2014/...iklet.html?m=1

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Dostum teklifin icin ozellikle tesekkur ederim. Test surusu yapmadan alma karari verdim motoru. Yorumlara bakarak. 2gun sonra aranizdayim kismet olursa

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:34 ----------

Radyator koruma almak istiyorum. Buldum ir arkadas satiyor 80 tl boraz fazla geldi. Varmi tavsiye edeceginiz baska?http://s4k4ll1.blogspot.com.tr/2014/...iklet.html?m=1
    Şimdiden hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsınız inşallah, inazuma iÇin aynı arkadaştan bende ön cam aldım ürün gayet kullanışlı ve kaliteli Diğer ürünlerininde kaliteli olduğunu düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:32 ----------

Soğutma suyunu kontrol eden varmı? Bugün motorun sağ karenaj tarafından (alttan bakarak) su seviyesine baktım aşağıdaki çizgiye çok yakındı ilave etmek için sağ tarafı söktüm, su haznesinin dış tarafında (karenaj içinde kalan kısmı) tekrar seviye kontrol çizgileri var orda ise doluya yakın gözüküyor şimdi su seviyesini gangi çizgiye göre ayarlıyacağız?

Motosikleti
    NC700X

CBF1000'den geçmiyorsunuz değil mi Inazuma'ya ?

Alıntı ozgurcakici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF1000'den geçmiyorsunuz değil mi Inazuma'ya ?
    Cbf1000 i sattim. Cbf 150 im var, sehir ici kullanim icin inazumaya gecmeye karar verdim. Insalh yaza dogru buyuk cc motor düşünüyorum
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Arkadaslar bugun motoru aldim. Ilk dikkatimi çeken yuksek torku ve yumuşak amortisorleri. Allah hepinize kaza bela vermesin.
    lastik takmak istiyorum. Kisa kisa tavsiyelerinizi alabilirmiyim? Forumu okuyup goz atacak vaktim yok hava yagisli ve lastikler patates gibi. Zen motordan fiyat ve bilgi aldim lastik olculerde sıkıntı oluyormuş o yuzden on arka farkli michelin lastik takmamiz gerekiyir dedi. Mesela michelin pilot ön, michelin streetrace arka gibi. Tavsiyelerinizi alabilirmiyim?
    mete_han ve ozgurcakici bunu beğendiler.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Arkadaslar bugun motoru aldim. Ilk dikkatimi çeken yuksek torku ve yumuşak amortisorleri. Allah hepinize kaza bela vermesin.
    lastik takmak istiyorum. Kisa kisa tavsiyelerinizi alabilirmiyim? Forumu okuyup goz atacak vaktim yok hava yagisli ve lastikler patates gibi. Zen motordan fiyat ve bilgi aldim lastik olculerde sıkıntı oluyormuş o yuzden on arka farkli michelin lastik takmamiz gerekiyir dedi. Mesela michelin pilot ön, michelin streetrace arka gibi. Tavsiyelerinizi alabilirmiyim?
    250cc kategorisi için (cbr, wolf, inazuma) pirelli rosso öneriliyor, en iyisi bu kalite olarak. sanırım şuan 700 lira fiyatı motolastikte.
    ön - arka farklı mı olur arkadaş ilk kez senden duyuyorum.
    ozgurcakici bunu beğendi.

Pirelli rosso oneriliyorsa o takilacak. Forumun amaci bu zaten. Teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:53 ----------

Ön lastik ölçüsü 110/80-17 M/C (57H) Tubeless
    Arka lastik ölçüsü 140/70-17 M/C (66H) Tubeles

Pirellide 110 /70/17 var. Siz nasil taktiniz bu lastikleri? Orjinal veriler uymuyor?

kene35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 - Suzuki İnazuma 250
    Ben Pirelli diablo rosso taktıralı bin km civarı oldu. Düşünmeden taktırabilirsiniz. İrclerden sonra motorun dünyası değişti resmen. Ön lastik ebatındaki farklılık hissedilmicek düzeyde o yüzden ebata takılmayın fazla

toujours09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150-İNAZUMA-MT9 SP
    Zincir değiştiren var mı arkadaşlar ?

bu canavarın ampulü H7 midir? CREE LED alıp takıcam. daha once cbf ime taktım xenonu cebinden çıkarır
    http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-univesal-cree-head-lamp-15W-LED-motorcycle-headlight/1125936474.html
    arslan26 bunu beğendi.

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    bu canavarın ampulü H7 midir? CREE LED alıp takıcam. daha once cbf ime taktım xenonu cebinden çıkarır
    http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-univesal-cree-head-lamp-15W-LED-motorcycle-headlight/1125936474.html
    H4 tırnaklı olan model, 12v 60/55w , ben değiştirdim üzerindeki ampül philips, osram taktım pek hoşuma gitmedi belki osramın kaliteli modeli değildi
    2move bunu beğendi.

TheArcheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba dostlar . inazuma için ön çamurluk uzatıcı üretimi yapmaktayım ,üretimi fiberglasstan soğuk press tekniği ile yapıyorum . sonuc olarak iki yüzeyide pürüzsüz , minimum reçine maximum elyaf oranına sahip ,süper sağlamlıkta kaliteli ürünler elde ediyorum.ve son olarkta akrilik otoboyası ile boyayıp montaj için gereken yapıştırıcıları ile birlikte gönderiyorum ,fiyat 2014 sonuna kadar 40 tl(forumlarda 5 yıl önce paylaştığım şeyler için arayanlar var o yüzden belirtiyorum ) .ürün ön çamurluğunuzu 9,5 cm kadar uzatarak ,ön tekerden gelen su,çamur,toz gibi istenmeyen misafirlerin motor bloğuna ve egzoz borularına ulaşmasına engel oluyor . dolayısıyla hem motor bloğu temiz kalıyor hemde egzoz manıfoltlarının ömrü uzuyor . kısacası basit ama çok etkili bir yöntem .
    Ayrıca
    honda nc 700
    honda cbf 500-600-1000
    honda vfr 800 crossrunner
    honda vfr1200 crosstourer
    yamaha xtz660tenere
    hyosung gt 250-650
    modelleri içinde ön öçamurluk uzatıcı üretimi yapıyoruz . bu ürünleri yurtdışından gertirdiğiniz zaman 85 tl civarına mal oluyor
    bana ulaşabileceğiniz adresler
    < https://www.facebook.com/tolgasariisik
    https://www.facebook.com/kompozitaksesuar?pnref=lhc
    05415046480

2move bunu beğendi.

Selam dostum, çamurluk istiyorum bir adet guzel yapmissin ellerine saglik fakat kargolara deli zam geldi. Kargo ucreti fena üzebilir. Istanbula ne tutar tahmini?

TheArcheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kargosu 7 tl tutuyor subeden alırsanız 5 tl
    2move bunu beğendi.

Machair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X 2018
    Arkadaşlar merhaba, motor bakmak için eşimle dışarı çıktık. Bakalım dedik şu Inazuma nasıl bir şey. Eşim çok beğenince alırız biz bunu dedik ve uygun fiyata koyduğum için 1 hafta içerisinde CRF 250L mizi sattık. Şimdi motorsuz kaldım. Sorum şu olacak. 2014 motor mu almalıyım? Tabi siyah bulursam. Yoksa bekleyip yeni gelen 2015 mi almalıyım? Yeni yılda mevcut kasa ve F modeli gelecekmiş. İzmir mağazada 2 adet siyah vardı. 1 i sıfır diğeri teşhir. Sıfır satıldı ise teşhir alınır mı sizce? Test değil teşhir motoru. Üzerinde full aksesuar ve Leo Vince egzoz takmışlar. Fiyatlandırma nasıl olmalı?

Motosikleti
    Suzuki - Inazuma
    Arkadaşlar AYNA konusu daha önce de tartışılmış fakat bir sonuca ulaşamamış anladığım kadarıyla.

Ben ayna konusundan çok muzdaribim. Sürüş keyfini ve güvenliğini azaltacak derecede rahatsızlık verici.

Yetkili servisten rica etsem bişeyler yapabilirler mi acaba? Sanayide yaptırırsam garanti kapsamından çıkar herhalde?

Motosikleti
    suzuki-inazuma
    selam zangocyan

sahibindende ınazuma için ayna uzatma aparatı satıyorlar.
    ama ben henuz alıp deneyemedim.isterseniz bir bakın.
    ilan no 187747919

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)