Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sezon motora bınmek ısteyenler ıcı kotu olmus ekim olması... Bekleyene kadar yeni başlayanlar cbf yada ybr alıp gelınce anında nakıte cevırıp ınazumayı alabılırler en mantıklı yol bu sanırım. İlk partiden almak herzaman avantajlı oluyor ilk gelen motorlar herzaman daha sağlam olur kontrolleri daha iyi yapılmış olur hele ki yeni bir model piyasaya giriyorsa almak isteyen arkadaşlar ilk partiyi kaçırmasınlar bence. Şahsen nakit sıkıntım olmasaydı alırdım inş ekime kadar toparlarızda alırız canavarı yavru gsr600 ya
    ben de tam tersi düşünüyorum...1-2 yıl sonrası varsa motorun kronik sorunları çözülmüş oluyor...kullanıcı ve servis feedbacklerini dikkate alıyolardır sanırım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:39 ----------

Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden acaba sezon sonu getiriyorlar?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dediğin gibi Beyin Bedava

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı Mr.cihans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende aynen dediğin gibi yapıcam cbr baslayıp gw250 devam hos baslangıc ıcın gw bıle olur ıkı koruma demırlı mıs gıbıde makıne yok ortada
    aynen benimde düşüncem bu şekilde, 20.000 km lik dylan tecrübemden sonra bu yaz yeni kasa cbr 125 almak istiyorum, daha sonrada inazumanın 2.elleri piyasaya düşünce maddi durumum el verdiği anda alıcam artık 2013 mü olur 2014 mü olur bilemem... inşallah suzuki fiyatında oynamazda çok sayıda satılır ülkemizde.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    sezon sonu gelecek motorsa suzukinin elinde patlar bu iş,ekimde ona bir daha zam yaparlar...o zaman çoğu niyetli adam için hayal olur bu motor..ayrıca 250cc motora çift çıkış eksoz ne alaka...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bence sezon sonu gelmesi elinde para olanlar için pazarlık gücünü arttırır. Tam ölü sezonda uygun fiyattan alınabilir motorlar.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Vicdansız fuar görevlisi.....27 mart dedi bana .....ters köşeye yatırdı beni
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

ilkantek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKi ER5 05'
    :D Ben demiştim Eylül sonu gibi dediklerini....
    4 TEKER BEDENİMİ 2 TEKER RUHUMU TAŞIR ! 93>XT600 - 08>CBF150 - 04>GS500 - 99>GS500EX - 05>ER5 - 98>XT600 - 02>XT600E - 05>ER5 -04 >GS500 - 04>FZS1000EXUP - 05>KAWASAKi ER5

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı ilkantek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D Ben demiştim Eylül sonu gibi dediklerini....
    Kanka sen bu motoru alırsın gibime geliyor
    ilkantek bunu beğendi.
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Az önce Gaziantep bayii ile görüştüm on gün içinde tam tarih belli olacak diyor en geç mayıs sonu gibi motorlar elimizde olur diyorlar

ilkantek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKi ER5 05'
    Alıntı stepfunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanka sen bu motoru alırsın gibime geliyor
    Valla kanka sonunda herkesin binebileceği orta segmentte bir motor çıktı onadır benim sevincim.Yoksa benim is fresh erbesh'im var Bunun iki katı :D :D :D
    4 TEKER BEDENİMİ 2 TEKER RUHUMU TAŞIR ! 93>XT600 - 08>CBF150 - 04>GS500 - 99>GS500EX - 05>ER5 - 98>XT600 - 02>XT600E - 05>ER5 -04 >GS500 - 04>FZS1000EXUP - 05>KAWASAKi ER5

Mr.cihans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Az önce Gaziantep bayii ile görüştüm on gün içinde tam tarih belli olacak diyor en geç mayıs sonu gibi motorlar elimizde olur diyorlar
    hadı ıns bakalım ... Banada eylul sonu dedıler cunku hondanın kazıggından sonra suzukıye sarılcaz

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Şimdiden kaporasını vererek sipariş verebiliyormuyuz bilginiz varmı ?
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Önceki sayfalarda yazılmış olabilir.Şimdiden affola.Çok sevindim valla 9.845 fiyat çekmişler ben en az 11 demiştim ibreler felan çok hoş çünkü.Cbf 150 yi satıp suzukiye geçme zamanı şu Kardinal Kırmızı rengi de bi gelse
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Yüreğinizi hoplatayım biraz

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    suzuki bu motosikleti 10000 psikolojik sınırın altında satarsa ciddi satış rakamlarına ulaşır. hem suzuki tr için hem kullanıcıları için hemde bayi ve servisler için bulunmaz bir nimettir. ama dedigim gibi türkiyede fiyat herşeydir. çıplak ve seksi bir modeli tercih edecek kitle hiçte azımsanmayacak kadardır.

zaten suzuki ve kawasakinin en büyük handikapı düşük cc motosiklet getirmemeleridir. honda ve yamaha yıllardır düşük cc motosiklet getirmekle ve piyasaya hakim oldular.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

sinner34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 1000 K5
    Arkadaşlar Söyle söyliyim inazuma Temmuz ayında TR de olacak. fiyatıda 13 bin civarı tam inceleyemedim gsxr 1000 ve hayabusa yüzünden. ancak Temmuz olayı kesin.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı sinner34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Söyle söyliyim inazuma Temmuz ayında TR de olacak. fiyatıda 13 bin civarı tam inceleyemedim gsxr 1000 ve hayabusa yüzünden. ancak Temmuz olayı kesin.
    Fiyat bilgisini nereden aldınız? İnceleyemedim derken
    #sürenadam

sinner34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 1000 K5
    Satılıklardaki ilanlarımı da incelersen Suzuki ilanlarıma rastlarsın Suzuki alt bayiliği gibi bişiy yapıyorum dolayısıyla fiyatlar geliş tarihleri vs. bilgim oluyor.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    arkadaş şöyle kaynak belirtmeden haber vermiyo musunuz, hiç hoş değil...

sinan08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 150 ns cb 500 f 2018
    bende merak ettim doğrusu. bu fiyat ve inceleme konusunu biraz açıklarmısın ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)