Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Vg10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GW 250 İNAZUMA
    abeciMotoru, Teşekkürler. Ön çamurluk uzatmayıda sipariş ettim, takıp kullanınca görüşlerimi paylaşırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R125 >> MT25
    Bugün ilk kez inazuma inceleme fırsatım oldu. Malzeme kalitesi çok iyi ya. Beklentimin çok çok üstünde çıktı. Fotoğraflarından daha güzel tipi aklımı çeldi valla.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı burakmetu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün ilk kez inazuma inceleme fırsatım oldu. Malzeme kalitesi çok iyi ya. Beklentimin çok çok üstünde çıktı. Fotoğraflarından daha güzel tipi aklımı çeldi valla.
    zamazumba iyidir 2 motor eskittim sandım yaklaşık bi 60k ama eskimiyor ki
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı burakmetu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnazumada`ki işçilik kawasaki haricindeki markalarin 500-600cc bandi modelleriyle her türlü yarişir.

Z250 naked modeli harici 250cc segmentinde daha lineer hizlanan baska model görmedim.

İnazumayi,Gs 500 al motorunu revize edip(enjeksiyon,sivi soğutma,ön suspansiyonu güclendirerek,öne ilave 2. disk ve kaliper)

şöyle min 35-40kw lik bir güç sunulsa,hiç kasayi ellemeye ebatlarla oynamaya gerek yok.

Tam alinasi olabilir.

Motosikleti
    Suzuki GW 250 İNAZUMA
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnazumada`ki işçilik kawasaki haricindeki markalarin 500-600cc bandi modelleriyle her türlü yarişir.

Z250 naked modeli harici 250cc segmentinde daha lineer hizlanan baska model görmedim.

İnazumayi,Gs 500 al motorunu revize edip(enjeksiyon,sivi soğutma,ön suspansiyonu güclendirerek,öne ilave 2. disk ve kaliper)

şöyle min 35-40kw lik bir güç sunulsa,hiç kasayi ellemeye ebatlarla oynamaya gerek yok.

Tam alinasi olabilir.
    İnazuma kendini konforuyla, sağlamlığıyla, kalitesiyle kanıtlamış konfor ağırlıklı motorsiklet, ben çok memnunum. Kullanıcılarınında çoğunlukla memnun olduğu motorsiklet, benden daha eski kullanıcılarıda teyit edecektir diye umuyorum.

Motosikleti
    ......
    Alıntı Vg10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnazuma kendini konforuyla, sağlamlığıyla, kalitesiyle kanıtlamış konfor ağırlıklı motorsiklet, ben çok memnunum. Kullanıcılarınında çoğunlukla memnun olduğu motorsiklet, benden daha eski kullanıcılarıda teyit edecektir diye umuyorum.
    500km kadar kullandim,eminim sahibi olsam 50bin km keyifle kullanacağimin garantisini veririm.

Ayrica,

Kisa mesafe F modelini kullanma firsati buldum,yan karenajlarin +si tartişilmaz ama ``Abi far dedigin gidonla dönecek yahu`` dedirtti,özellikle gece sürüslerinde,hee sahibi,hocam bende baslarda garipsedim ama sonradan aliştim desede bana tuhaf geldi..

Virajlarda,dar sokak ve dönuşlerde,normal modele göre bir handikap olustururmu,uzun vadeli kullanicilardan duymak isterim.

Motosikleti
    Suzuki GW 250 İNAZUMA
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    500km kadar kullandim,eminim sahibi olsam 50bin km keyifle kullanacağimin garantisini veririm.

Ayrica,

Kisa mesafe F modelini kullanma firsati buldum,yan karenajlarin +si tartişilmaz ama ``Abi far dedigin gidonla dönecek yahu`` dedirtti,özellikle gece sürüslerinde,hee sahibi,hocam bende baslarda garipsedim ama sonradan aliştim desede bana tuhaf geldi..

Virajlarda,dar sokak ve dönuşlerde,normal modele göre bir handikap olustururmu,uzun vadeli kullanicilardan duymak isterim.
    Benim inazumam F değil, bu sebepden F almadım

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Bursa'da İnazuma sahibi arkadaşlardan yardım istiyorum . 0 km veya kullanılmış fark etmez . İnazuma ile nerede ve nasıl test sürüşü yapabilirim.
    Selamlarla. Tekeriyize daş neyim teymeye.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Aman aman nerelere geldik

https://hizliresim.com/5aD8oL]
    abeciMotoru ve ilker_41 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Artık Yok...
    en güzel rengide bu rengidir mavi beyaz kombinasyonu.. F olucak yana iki çanta çantalarıda aynı kombinasyonda boyatıcaksın mavi beyaz fabrikadan çıkmış gibi orjinal durucak .. on numara alet.. single rider yeter artar bile.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en güzel rengide bu rengidir mavi beyaz kombinasyonu.. F olucak yana iki çanta çantalarıda aynı kombinasyonda boyatıcaksın mavi beyaz fabrikadan çıkmış gibi orjinal durucak .. on numara alet.. single rider yeter artar bile.
    Bende F modelinden almayı planlıyordum, çantalı şekilde çok şık duruyor. Sonra bir arkadaş " Nc 750 S al sana çok iyi gider "dedi, iyi dedik tam alırken DCT si çıktı, tam onu da alacakken 2016 yılında kasa değiştirdi ( eski kasada arka stop lambasını gerçekten hiç sevmemiştim, denk geldi ) şimdi gelecek dönemlerde ona fokuslandım bakalım, umarım bir gün İnazuma'da test ederiz.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Motosikleti
    Artık Yok...
    ben nakedi ni çok sürmüşdümde f ini bizim burda bir fırlama ufaklık var o almış onunkini sürdüm 2016 grenajlısı bence çok daha güzel aynı motor neticede ama grenajlısı sanki kalıp bir touring enduromsu bir hava veriyor sürerken..

inazuma , yana iki çanta (boyatılır mavi beyaz kombinasyonuna) , elcik ısıtma, sele ısıtma , power led aydınlatma.. Sonra bak yoluna istersen istanbuldan italyaya git götürür gayet keyifli..
    Gökhan_Aygün bunu beğendi.

anilkg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Yok mu CBR ile Inazuma F takasa girecek birileri

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-honda-cbr-250r-tertemiz-hasarsiz-650332230/detay/

Motosikleti
    ......
    Alıntı anilkg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok mu CBR ile Inazuma F takasa girecek birileri

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...0332230/detay/
    Dostum,çiçek gibi,bakimli,yeni lastikli,motorun var.km de az.

Hee ayni temizlikte inazuma bulursan lafim yok ama.bildigin mal,takaslayacagin maldan daha iyidir..

Ayrica,butcen varsa 27hp den inip,en az 50hp lik makina mesela cb500F gibi bir motora yönelmen iyi olacak.

Yanliş anlama ama,cbf150 den inip,ybr125 e binmek gibi bir durum olur.

Yinede sen bilirsin..

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Selamın aleyküm kamyoncu dayılar Kuru pilav cekerse canımız nereye uğrayalım siz iyi bilirsiniz hahahahaha

Rhombeuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar aşşa yukarı 5 bin km dir inazuma kullanıcısıyım. Motordan çok memnunum yanlız şu katalizör zırıltısı canımı fazlasıyla sıkıyor.
    Paraya sıkıştım ilana koydum müşterisi az gelende bu sesi duyunca kaçıyor. Egzantrik vs deyip riske girmiyor yani. sürekli kafam orada kullanırken gidiş-duruş gayet normal ama ses aman aman olmasada benim kafa orada olunca tırmalıyor resmen.
    Yardımcı olabilecek var mı bana ?

Smlgndz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 250 [2019]
    Yakıt tüketimi ile ilgili çok fazla tartışmaya konu olan bir motosiklet inazuma. Belgelerimi karıştırırken rastgeldim. Ben de eski bir inazuma 2014 model kullanıcısı olarak, kullandığım dönemdeki yakıt tüketimimi gösteren verileri burada paylaşayım istedim. Kullanıcısına, meraklısına fikir vermesi açısından bulunsun.
    Yavaş git hep git!

https://m.n11.com/inazuma-bakim-seti...gaAs6IEALw_wcB

Motorun bakım zamanı geldi(30.000 km).Bu ürünleri almak mantıklı mı sizce.

3RE3RA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyo250gt - cbf150-mt25
    arkadaşlar cbf 150 kullanılıyorum. iki kişiyiz uzun yol ve kamplara gidiyoruz. haliyle motor yüklü oluyor. cbf artık yetmiyor. inazuma yada dl250 almayı düşünüyorum kararsızım yardımcı olur musunuz

Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Bütçe yeterliyse tabiki vstrom ama uygun olsun diyorsanız inazuma 250liklerin mercedesidir çok rahat edersiniz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)