Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    İki silindirin sesi harika hiç gerek yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yusufbaris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GW250 Inazuma
    Arkadaşlar Merhaba ,
    Bir resim gördüm yabancı bi abi yaptırmış inazumaya elcik korumalar.Var mı aramızda taktıran veya nerden bulabileceğimizi söyleyebilecek ?

Motosikleti
    MT-07
    Universal bişeydir muhtemelen ama sen denemeden alma inazumanın gidon boru değil belki universal olanlar uymaz !!!

Motosikleti
    Yamaha Nmax 125
    Ardaşlar Merhaba ,

Benim ufak bir garajım var motoru buraya bırakıyorum ve sol aynamı kendime (koltuğa) doğru çevirmem lazım alana sığması için ve bunu hergün yapıyorum. Aynalarda çiftli vida var biliyorsunuzdur (belki bir adı vardır) altaki ile üsteki vidayı ters sıkmak lazım. Bu katlama (çevirme) sonrasında bazen vidalar ters işlediği için bazen ayna yolda rüzgarda yerinde durmuyor bende anahtarla sıkmak zorunda kalıyorum. Ayna ileride yalama olacak gibi görünüyor.Garaja girmeden önce aynaları katlamak istiyorum bunun için Inazuma için bildiğiniz katlanır ayna varmıdır yada başka bir çözüm bulabilirmiyim.

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Alıntı yusufbaris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba ,
    Bir resim gördüm yabancı bi abi yaptırmış inazumaya elcik korumalar.Var mı aramızda taktıran veya nerden bulabileceğimizi söyleyebilecek ?

http://i.hizliresim.com/WZQO4L.png
    Ön camda yakismis hani ;) elcik korumadan cok arka canta tasima demiri ilgimi cekti

yusufbaris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GW250 Inazuma
    Alıntı arslan26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön camda yakismis hani ;) elcik korumadan cok arka canta tasima demiri ilgimi cekti
    Evet ona dikkat etmemiştim.Arka çanta demiri fenaymış valla

https://youtu.be/au4gib8HOow
    Egzoz u bu sekle getirmek? Fikriniz nedir arkadaslar

sozerten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki INAZUMA '14
    1 sayfa önce aynı soruyu ben sormuştum arkadaşlar gerekli olmadığını söylediler ama ben biraz kurcalamak istiyorum doğrusu.

Bir de vaktim ve naktim olunca 14T olan ön dişliyi 16T'ye çıkaracağım.

Ya denemek lazim aslinda.Olmadi uygun bir kaynakla delikler kapatilir.

Motosikleti
    MT-07
    Arkadaşlar inazumanın orjinal parçaları çinde çok ucuz. Acaba türkiyeye suzukiden başka getiren yerli bir toptancı felan tanıyan varmı ? rialli.com gibi birileri bir farketse durumu inazuma parçalarını çok uygun fiyata bulmak mümkün olacak

Motosikleti
    Suzuki INAZUMA '14
    Evet evet aynı video

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:03 ----------

Alıntı Mirkuza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar inazumanın orjinal parçaları çinde çok ucuz. Acaba türkiyeye suzukiden başka getiren yerli bir toptancı felan tanıyan varmı ? rialli.com gibi birileri bir farketse durumu inazuma parçalarını çok uygun fiyata bulmak mümkün olacak
    Merhaba. Bulduğunuz sitenin linkini atar mısınız? Buychina diye bir sitede ben de bir sürü parça buldum fakat site pek güvenilir gelmedi bana
    Mirkuza bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Bende parçanın çok olduğu güvenilir bir site bulamadım nedense aliexpreste anormal pahalı, bu bulduğum sitelerde ise paypal yok ve çine ait yerel siteler sanırım yurtdışına gönderim yapıyolardır ama kargosu felan nasıl hesaplanıyo çözemedim , 2 usd ürüne 60 usd kargo yazdıklarına denk geliyorum öyle oluncada sitelere güvenim azalıyor

http://www.chinaglobalmall.com/index.php?route=product/search&filter_name=gw250&page=13
    http://cart100.com/Search?minPrice=&maxPrice=&sorttype=price%3Aasc&ca tId=0&SearchText=gw250&seller=&props=&p=5
    http://www.allytao.com/index.php/taobao/list1?keyword=GW250&cateid=
    http://www.buychina.com/taobao-agent/gw250
    http://www.taodepot.com/taobao/list1?keyword=gw250&cateid=0

Motosikleti
    Africa Twin DCT, Yamaha Vmax 1200, Versys x300
    Ben buldum...burayada yazdım şu ana kadar getirttiğim parçalarda oldu hatta yedekleride var bazılarının ama pek kaale alınmadık...:-)....bende bu konuda paylaşımı kestim...şuan iki çin sitesinden depo ön maşa vs herşeyi getirtebilirim...o elcik sinyalli olanları var..şeffaf... GW 250 ye özel...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:55 ----------

Parçalarla ilgili bilgi isteyen gerçekten ihtiyacı olan arkadaşlara özelden ulaşırlarsa bilgi verebilirim...öyle ben getireyim para alayım değil, nasıl yaptığımı ve adresleri...2 ay çinlilerle kardeş oldum 3 parça için ama şimdi kafam rahat...servislik işim kalmadı şükür...

Motosikleti
    MT-07
    Aymer kardeş yaz siteyi herkes faydalansın paypal varmı mesela sizin aldığınız sitede ?

aykanege - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 kt
    bende mondial rx3 evo ve pulsar 200 ns arsında kaldım fiyat performans olarak tavsiyeniz

Motor_Derili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nmax 155 / Fazer8 / NC750X2018
    sozerten bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Eyvallah kardeş bu siteleri biliyorum burda fiyatlar yüksek , aymer19 arkadaşımızın aldığı siteyi merak ettim paypal varmı diye
    Motor_Derili bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki INAZUMA '14
    Alıntı aymer19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben buldum...burayada yazdım şu ana kadar getirttiğim parçalarda oldu hatta yedekleride var bazılarının ama pek kaale alınmadık...:-)....bende bu konuda paylaşımı kestim...şuan iki çin sitesinden depo ön maşa vs herşeyi getirtebilirim...o elcik sinyalli olanları var..şeffaf... GW 250 ye özel...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:55 ----------

Parçalarla ilgili bilgi isteyen gerçekten ihtiyacı olan arkadaşlara özelden ulaşırlarsa bilgi verebilirim...öyle ben getireyim para alayım değil, nasıl yaptığımı ve adresleri...2 ay çinlilerle kardeş oldum 3 parça için ama şimdi kafam rahat...servislik işim kalmadı şükür...
    ben site linkini ilk yazdığınız zaman da istemiştim, siz pek kaale almadınız

Motosikleti
    Africa Twin DCT, Yamaha Vmax 1200, Versys x300
    Aliexpress ebay vs pahalı..."taobao" kökenli yerler bulunmalı...tarzanca anlaşmak gerekebilir..ingilizce pek bilmiyorlar...ben bir müslüman bayana denk geldim o ufkumu açtı singapurlu...

Ayrton_SENNA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Bir sorunum var arkadaşlar;

Ön freni sıktığımda stop lambası yanmıyor. Başına gelen varmı? Çözüm yolu nedir? Serviste kolay halledilirmi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)