Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu aralar bende fazer hastası oıldum yeniden.. ama yinede aklımı kurcalıyan çok motor var.. aslında hepsinden birer tane alıp koymak lazım bahçeye...
    ben hakkımı kullandım.. iyi motordur, alt devirde ybr 125 gibi gider, üst devirde r6 gibi gider... ama sağlam ve konforludur.. fz6 fazer 2008

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görsen ne olur vermem ki

full aksesuarlı olarak çıkaracağım ethem abi.. dün görüştüm suzuki ile.. istediğim malzemeleri yazdım pazartesi fiyat bilgisi gelecek..

orta sehpa
    gösterge vizörü
    depo fuları
    koruma demiri
    topcase
    bide gidona takılan ınazuma yapıştırması var.. bunları takıp alacağım..
    yoksa taksite bağladık mı işimiz zor
    Olum fuar dibimde evden çıkıp gitmeye üşeniyorum senden önce görme ihtimalim bile var bakarsın akşama doğru gider görürüm gel senide getireyim
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ben hakkımı kullandım.. iyi motordur, alt devirde ybr 125 gibi gider, üst devirde r6 gibi gider... ama sağlam ve konforludur.. fz6 fazer 2008
    dur bakalım nasıl iyi gelecekmi bu suzuki sana...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Az once fuardaydim makina harika beklemeye deger kalite akiyor motordan tıfıl falan degil cusseli bir gorunusu var teknik bir sorunu cikmazsa bu alet tutarr abi cepten yazdim afola
    motoseyyah bunu beğendi.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dur bakalım nasıl iyi gelecekmi bu suzuki sana...
    yok fazerden bahsediyorum kanka.. daha binmem fazere 4 silindir 600 cc zengin işi

---------- Post added at 15:14 ---------- Previous post was at 15:06 ----------

Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olum fuar dibimde evden çıkıp gitmeye üşeniyorum senden önce görme ihtimalim bile var bakarsın akşama doğru gider görürüm gel senide getireyim
    olum bak git fuara bizede haber ver görüşlerini bildir bakayım

Motosikleti
    dört silindir demek 4 çocuk demek...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az once fuardaydim makina harika beklemeye deger kalite akiyor motordan tıfıl falan degil cusseli bir gorunusu var teknik bir sorunu cikmazsa bu alet tutarr abi cepten yazdim afola
    Üstadım fotoğraf çekmişsindir umarım ,rica etsem fotolarıda görsek

Bu sıralar angarya işlerden fırsat bulup fuara gidemeyeceğim
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstadım fotoğraf çekmişsindir umarım ,rica etsem fotolarıda görsek

Bu sıralar angarya işlerden fırsat bulup fuara gidemeyeceğim
    motorun fotolarını gördükçe heyecan bastı abi.. şu teslim tarihi gelsede biran önce kavuşsak..
    yanında aksesuarlarıda geldi.. iyi oldu. en büyük sıkıntım topcase idi

Motosikleti
    motorun fotolarını gördükçe heyecan bastı abi.. şu teslim tarihi gelsede biran önce kavuşsak..
    KORAY tam olarak ne zaman gelecek...

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Acelesi yok Koray,Geçen seneden beri ha bugün ha yarın diye diye milleti beklettiler ben bahara kadar da beklerim.Benim endişem havalanıp zam yapmasınlar.
    Motoru görenler hep iyi izlenim aktarıyorlar. Biliyorsun ybr 250 motorum beni hiç üzmeden 48000 km ye kadar sıfır sorunla taşıdı.Bu motor (sadece tahmin)kısmet olursa 200.000 yaptıracak galiba.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Benim en çok merak ettiğim şey yakıt sarfiyatı. Biran önce arkadaşlar motorlarına kavuşsa da bize inazuma tecrübelerini aktarsa. Kafamda hep aynı soru yakıt ekonomisi açısından cbr250 ile aralarında fark olacak mı
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim en çok merak ettiğim şey yakıt sarfiyatı. Biran önce arkadaşlar motorlarına kavuşsa da bize inazuma tecrübelerini aktarsa. Kafamda hep aynı soru yakıt ekonomisi açısından cbr250 ile aralarında fark olacak mı
    2 piston olan devamlı fazla yakar amna daha uzun ömürlü ve daha sarsıntısızdır..

teodor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XV 950 CAFE RACER - Yamaha YZF R25
    İlk parti kırmızı ikinci parti siyah renk siparişi alıyorlar,bugün ben de aynı cevabı aldım arkadaşın dediği gibi.Fuardan sonra ki süreçte büyük ihtimal elinizde olur dediler.

Bana verilen cevap bu oldu telefonda belki ilgilenen olur.

Motosikleti
    CBF150
    Arkadaşlar motor bence kalite olarak Honda-SYM vs. ile kıyaslanmıyacak kadar iyi duruyo çok fena al benisi var. Giderken 20 tane kulp bulurum diye gittim fakat sele kaplaması haricinde kayda değer bir negatif durum göremedim. İnşallah teknik anlamda bir şey çıkmaz. Oturma şekli çok rahat dik ve bacaklar depo ile mükemmel uyum sağlıyor. Yetkili bayanın dediğine göre ilk parti Kasım 15 te ikinci parti Mart 15 gelecekmiş. Mart 15 için sipariş ve kapora verenler çok çok büyük ihtimalle Euro 3 TL. olmazsa aynı fiyattan alacaklarmış. Aksesurlar çok fena yanlız öyle 100-150 TL.'ye koruma demiri falan beklemek saflık olur.

Boy 1.83 motor resimlerin aksine çok kalıplı önden bakıldığında çok daha iri gözüküyor.

2.1 litre yağ alıyor. Türkiye'ye gelecek olanlarda yağ kapağı resimdeki gibi olmayacakmış. Galiba siyah renk olacak.

Beni rahatsız eden 2 noktadan biri siperin etrafındaki lastik ve selenin deri malzemesi hoşuma gitmedi.

Yurdum insanı motosikletleri çok seviyo canım.
    soa, badircik ve avciceyhan bunu beğendiler.

Motosikleti
    son resim de ki motor sevgisine hasta oldum.. her zaman geride kalmamıza sebeb olanlar var...

Motosikleti
    CBF150

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Motor Süper, hoşuma gitmeyen iki husus, (Bu önemli değil, kullanıcı istediğini alır elbette, ama fuara ve motora yakışmamış). O güzelim kalıplı motora kappanın en ufak çanta modelinin ne işi var. Hiç yakışmamış, motoru kötü göstermiş. Bunlar reklam yapmayı bilmiyor mu desem ne desem bilemedim. Kappa arka çanta tablasına tüm arka çanta modelleri oluyor, sen fuara motor çıkarıyosun, taksana arkaya kappa 46 be kardeşim, adam gibi görünsün, motorun kalıbına yakışsın. Sağlam reklam olsun, motoru fuara yakışır bi görüntüye kavuştursun. O motora kappa 46 olacak, canavar olacak.

Gözlemlediğim hoşuma gitmeyen bir diğer hususta, ön siperliğin sürücünün göğsünü rüzgardan koruma amaçlı olmadığı , sadece farı çevrelediği görünüyor, ilerki zamanlarda daha fonksiyonel tur camı özelliği ile bi ön yüksek siperlik falan üretilirse çok tatlı olur. Haricen motor süper. Yalnız Tr ye neden siyah yağ çubuklu modeli gelecekmiş onu anlamış değilim. İlle yapacaklar bi Tr ye özel ürün. Oradan mı maliyeti kısmayı düşünmüşler. Yazık. Öyle metal kalsaymış çok iyi olurmuş.

İlerde sahibi olmayı düşünebileceğim hoş bi model, umarım Tr piyasasında tutunmayı başarır, fiyatı fazla şişmez ve senelerce kalitesiyle, sorunsuz ulaştığı yüksek km lerle, yedek parça temin imkanı kalitesiyle, müşteri memnuniyeti ile kendini kanıtlamayı başarır, böyle olduğu taktirde inanılmaz seviyede tutulacağına eminim.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor Süper, hoşuma gitmeyen iki husus, (Bu önemli değil, kullanıcı istediğini alır elbette, ama fuara ve motora yakışmamış). O güzelim kalıplı motora kappanın en ufak çanta modelinin ne işi var. Hiç yakışmamış, motoru kötü göstermiş. Bunlar reklam yapmayı bilmiyor mu desem ne desem bilemedim. Kappa arka çanta tablasına tüm arka çanta modelleri oluyor, sen fuara motor çıkarıyosun, taksana arkaya kappa 46 be kardeşim, adam gibi görünsün, motorun kalıbına yakışsın. Sağlam reklam olsun, motoru fuara yakışır bi görüntüye kavuştursun. O motora kappa 46 olacak, canavar olacak.

Gözlemlediğim hoşuma gitmeyen bir diğer hususta, ön siperliğin sürücünün göğsünü rüzgardan koruma amaçlı olmadığı , sadece farı çevrelediği görünüyor, ilerki zamanlarda daha fonksiyonel tur camı özelliği ile bi ön yüksek siperlik falan üretilirse çok tatlı olur. Haricen motor süper. Yalnız Tr ye neden siyah yağ çubuklu modeli gelecekmiş onu anlamış değilim. İlle yapacaklar bi Tr ye özel ürün. Oradan mı maliyeti kısmayı düşünmüşler. Yazık. Öyle metal kalsaymış çok iyi olurmuş.

İlerde sahibi olmayı düşünebileceğim hoş bi model, umarım Tr piyasasında tutunmayı başarır, fiyatı fazla şişmez ve senelerce kalitesiyle, sorunsuz ulaştığı yüksek km lerle, yedek parça temin imkanı kalitesiyle, müşteri memnuniyeti ile kendini kanıtlamayı başarır, böyle olduğu taktirde inanılmaz seviyede tutulacağına eminim.
    bu fuardaki motor (görücüye çıkan) aksesuarlı.. ön siperlik orjinal fabrikasyon değil sanırım.. jantlardaki şerit orj. yok, orta sehpa orj. yok, çanta orj. yok..
    camı dert etmeye değmez .. er 6 n e takılan givi ön cam tarzı bi cam gelirse daha iyi olur..

---------- Post added at 18:53 ---------- Previous post was at 18:50 ----------

Arkadaşlar motor bence kalite olarak Honda-SYM vs. ile kıyaslanmıyacak kadar iyi duruyo çok fena al benisi var. Giderken 20 tane kulp bulurum diye gittim fakat sele kaplaması haricinde kayda değer bir negatif durum göremedim. İnşallah teknik anlamda bir şey çıkmaz. Oturma şekli çok rahat dik ve bacaklar depo ile mükemmel uyum sağlıyor. Yetkili bayanın dediğine göre ilk parti Kasım 15 te ikinci parti Mart 15 gelecekmiş. Mart 15 için sipariş ve kapora verenler çok çok büyük ihtimalle Euro 3 TL. olmazsa aynı fiyattan alacaklarmış. Aksesurlar çok fena yanlız öyle 100-150 TL.'ye koruma demiri falan beklemek saflık olur.

Boy 1.83 motor resimlerin aksine çok kalıplı önden bakıldığında çok daha iri gözüküyor.
    http://b1211.hizliresim.com/13/3/fl6gq.jpg

http://b1211.hizliresim.com/13/3/fl6k9.jpg

http://b1211.hizliresim.com/13/3/fl6nm.jpg

2.1 litre yağ alıyor. Türkiye'ye gelecek olanlarda yağ kapağı resimdeki gibi olmayacakmış. Galiba siyah renk olacak.
    http://b1211.hizliresim.com/13/3/fl6qp.jpg

Beni rahatsız eden 2 noktadan biri siperin etrafındaki lastik ve selenin deri malzemesi hoşuma gitmedi.
    http://b1211.hizliresim.com/13/3/fl6u2.jpg

http://b1211.hizliresim.com/13/3/fl6xc.jpg

http://b1211.hizliresim.com/13/3/fl6z0.jpg

http://b1211.hizliresim.com/13/3/fl75n.jpg

Yurdum insanı motosikletleri çok seviyo canım.
    http://b1211.hizliresim.com/13/3/fl7bb.jpg
    eline yüreğine sağlık ,güzel kareler teşekkür ederim (kendi adıma)

---------- Post added at 19:02 ---------- Previous post was at 18:53 ----------

Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr biraz daha devirli kullanıldığı için ilk etapta yakıt çok yakarmış gibi görünsede, teknik olarak çift silindir daha fazla yakar..
    ama bu motora sahip olan kişilerin cbr gibi kullanacağını sanmıyorum.. Ara sıra yüksek devirlere çıkılması sorun değil. Ama genel anlamda uzun yolda 90-100 km gibi
    hızlara sabitlenirse yakıt olayı çok sorun olmayacaktır.. ybr 250 13-14 krş yakıyor. buda 15-16 da gezerse sıkıntı olmaz.. Ama bunlar tahmini rakamlar..
    Motoru alınca rodaj dönemi için Ankara yapacağım .. rodajdan itibaren yakıt durumunu aktaracağım

Motosikleti
    CBF150
    Bir haftaya kadar Ninja almaya karar vermiştim, önce şu inazumayı bir göreyim dedim görmez olaydım kafam karıştı

Ayakkabılar zamanla iz yapmasın diye şu plastik kaplama bile güzel bi detay.

Arkadakileride Hayabusayı inceliyolar falan zannetmeyin. Hatun Hayabusanın üstünde yokken Hayabusa bunalım takılıyo

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Bir haftaya kadar Ninja almaya karar vermiştim, önce şu inazumayı bir göreyim dedim görmez olaydım kafam karıştı

Ayakkabılar zamanla iz yapmasın diye şu plastik kaplama bile güzel bi detay.
    http://a1211.hizliresim.com/13/3/fldjz.jpg

Arkadakileride Hayabusayı inceliyolar falan zannetmeyin. Hatun Hayabusanın üstünde yokken Hayabusa bunalım takılıyo
    http://a1211.hizliresim.com/13/3/fldpk.jpg
    evet bu gidonda falan var, güzel bi aksesar olarak duruyor.. bakalım ne zaman gelecek aksesuarlar..
    ben motoru alırken hepsini taktırayım diyorum ama , onada yolda demesinler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)