Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı evrese adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuardaki cam gibi mi yoksa farklımı olacak
    Bence fuardaki cam o motora hiç yakışmamış ,zaten camı yapacak kalıpçıya fuardaki cam gibiyse hiç sipariş vermeyeyim dedim ,o da o camın dublesi dedi rengi de fümeymiş.İşin doğrusu bende görmeden ,ustanın anlattığı şekilde olacağına kanaat getirerek sipariş verdim.Umarım motorun kalitesine göre güzel bir cam yapmıştır.
    ref35 bunu beğendi.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    suzuki
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence fuardaki cam o motora hiç yakışmamış ,zaten camı yapacak kalıpçıya fuardaki cam gibiyse hiç sipariş vermeyeyim dedim ,o da o camın dublesi dedi rengi de fümeymiş.İşin doğrusu bende görmeden ,ustanın anlattığı şekilde olacağına kanaat getirerek sipariş verdim.Umarım motorun kalitesine göre güzel bir cam yapmıştır.
    motor üzerinde gelince görmek isterim yayınlarsınız. inazumayı sipariş ettiğimde cam da istedim sizinki mart sonuna kadar gelirse iptal ettirebilirim.

Motosikleti
    suzıkı vstorm 650 abs-inazuma 250
    camdan bende edinmek isterim,yardımcı olursanız sevinirim,motorlar mart sonu türkiye deymiş nisan başından itibaren dağıtılacakmış bilginize...

İnazuma kalkışlardaki seriliği nasıl, motorumu (100 cc) sürekli şehiriçi kullanıyorum, max. yaptığım sürat 50-60 km/h, hızlı kullanmayı sevmiyorum ama serilik benim için önemli. Yoğun trafikte arabalardan biraz daha hızlı olmak gerekiyor bazen, bunun için 250 cc'ye geçmek istiyorum.

Puig İnazuma 2013 için birşeyler yapmış.Motorla fotoğraflarını bulamadım.

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı evrese adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor üzerinde gelince görmek isterim yayınlarsınız. inazumayı sipariş ettiğimde cam da istedim sizinki mart sonuna kadar gelirse iptal ettirebilirim.
    Sanırım önümüzdeki hafta teslim alırım yada umarım önümüzdeki hafta gelir.

Alıntı ref35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    camdan bende edinmek isterim,yardımcı olursanız sevinirim,motorlar mart sonu türkiye deymiş nisan başından itibaren dağıtılacakmış bilginize...
    Cam gelsin ,belki de beğenmeyiz.

Alıntı android35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnazuma kalkışlardaki seriliği nasıl, motorumu (100 cc) sürekli şehiriçi kullanıyorum, max. yaptığım sürat 50-60 km/h, hızlı kullanmayı sevmiyorum ama serilik benim için önemli. Yoğun trafikte arabalardan biraz daha hızlı olmak gerekiyor bazen, bunun için 250 cc'ye geçmek istiyorum.
    Bunun için Inazuma fazlasıyla yeterli olacaktır.

Alıntı DayDreamer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birincisini,özellikle sonuncusunu çok beğendim.Kaç liraymış acaba?
    evrese bunu beğendi.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

allreadydead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Alıntı Aeryn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba
    Cumartesi günü ben de bir Inazuma sahibi oldum. Kaporayı yatırdım bekliyorum, mayıs başında teslim dedi bayii. Çok heyecanlı bir bekleyiş başladı. Ancak aksesuar konusunda çok kararsız kaldım. Biliyorsunuz bir aksesuar paketi hazırlamış Suzuki ancak içerisinde hiç kullanmayacağım parçalar var bunun yanı sıra koruma demiri, orta sehpa gibi kullanacağım parçalarda var. Kararsız kaldım acaba bu paketi alıp kullanmayacaklarımı dolaba kaldırmalı mıyım yoksa biraz daha bekleyip tek tek mi alsam acaba? Sizler ne dersiniz?
    Merhaba,
    Ben de fuardan hemen sonra Ankara'ya dönünce endo ile konuşup kaporayı verdim. Acaba siz gelen parti değil, 2. kaldığınız için mi Mayıs demişler ? Bu konuda bilginiz var mı ?

Ben aksesuar paketi istemedim. Açıkcası o paketten sadece koruma demirine ihtiyacım var. Bunu da artık ya Suzuki ya da başka üreticilerden alacağım. Bu arada Suzuki sadece koruma demiri için 805 TL (675+KDV) istedi, bilgilerinize.
    Bildiğiniz makul fiyatlı koruma demiri var mıdır inazuma için ?
    Ek olarak, @Motoseyyah, verdiğiniz detaylı bilgiler ve üşenmeden paylaştıklarınız için teşekkürler

Alıntı allreadydead adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben aksesuar paketi istemedim. Açıkcası o paketten sadece koruma demirine ihtiyacım var. Bunu da artık ya Suzuki ya da başka üreticilerden alacağım. Bu arada Suzuki sadece koruma demiri için 805 TL (675+KDV) istedi, bilgilerinize.
    Bildiğiniz makul fiyatlı koruma demiri var mıdır inazuma için ?
    Aksesuar Paketi 950 TL.,neden almadığınızı anlamadım, koruma demiri yanında 150 TL. farka orta sehpa,visor ,çanta demiri+çanta,tankpad ve birtakım kozmetik koruyucu ve aksesuar alıyorsunuz. Bence düşünmeye değer.Çanta dışındakilerin orjinal aksesuar olduğu söyleniyor.Gerçekten orjinalse bence yeniden düşünün.
    agilty bunu beğendi.

Motosikleti
    Aksesuar Paketi 950 TL.,neden almadığınızı anlamadım, koruma demiri yanında 150 TL. farka orta sehpa,visor ,çanta demiri+çanta,tankpad ve birtakım kozmetik koruyucu ve aksesuar alıyorsunuz. Bence düşünmeye değer.Çanta dışındakilerin orjinal aksesuar olduğu söyleniyor.Gerçekten orjinalse bence yeniden düşünün.
    hiç biri orjınal değil,zati dışarıdan bir kaç firma aksesuarları ufaktan yapmaya başladı

Aeryn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson street 750
    Tekrar merhaba
    Hala sabirsizlikla motosikletimi bekliyorum. Ben inazumayi siparis ettigimde nisan listesi dolmustu mayisa kaldim o yuzden

allreadydead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Hocam, tek başına koruma demirine 805 TL demek insanlık suçudur altın kaplatsanız o parça kadar etmez. Ederi 200-300 TL aralığıdır, o da Türkiye fiyatlarıyla. Ayrıca o sete vereceğim parayı koruma ekipmanlara vereceğim. Motorun değil benim korunmam öncelikli ;)

@Aeryn, kötü olmuş :\

felekman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xenter,cbf150
    Sanırım önümüzdeki hafta teslim alırım yada umarım önümüzdeki hafta gelir.

Cam gelsin ,belki de beğenmeyiz.

Bunun için Inazuma fazlasıyla yeterli olacaktır.

Birincisini,özellikle sonuncusunu çok beğendim.Kaç liraymış acaba?
    selamlar. hocam motoru istanbulda trafikte görebilmek için 8 takla atıyorum. henüz teslimat yok malesef. suzuki yine ülkemizi perişan etmeye devam ediyor. ben motorumu 13 martta sattım suzuki inazuma siparişi vermeye gittim. nisan 15 dediler tereddüt ettim döndüm geldim. sonradan da fiyatın yüksek olduğunu düşünmeye başladım. 12 bin tl ye paketle birlikte maliyet çıkıyor. plaka hariç, çok sonradan mantıklı gelmemeye başladı. üstelik mayıs teslim diyenler var. motoru sattığıma pişman olmaya başladım bile. havalar düzeliyor. ne alacağım şimdi çok kararsızım

Camgözde 8.500 TL'ye Megelli 250 var.İngiliz,İtalyan,Uzakdoğu ortak yapımı anladığım kadar.Araştırılabilir.

http://www.camgoz.com.tr/asp/product...LI-NAKED-250-S

Motosikleti
    mart ın sonu geldi varmı ınazumalardan bir haber...

Motosikleti
    suzuki
    inazuma farkı.............
    .250cc Karşılaştırma: http://www.izlesene.com/video/250cc-karsilastirma/6905938

Motosikleti
    CB650F
    Yorumlara bakılırsa inazuma en iyisi bende 1 sene sonra almayı düşünüyorum şöyle güzel her açıdan uzmanlıkla çekilmiş fotoğraflar koyarmısınız

sinan08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 150 ns cb 500 f 2018
    inazumacılar uyumayın! motorunuz 1. çıktı karşılaştırmada , ençok beğenilen 2 motordan biri olmuş gözüküyor tebrik ederim
    zenon bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    İlk çıktığı günden beri istideğim bi motosiklet ama bütçe işte

Motosikleti
    evet bugün ınazumalar ı taşıyan gemi limana yanaşmış en geç 5 nisan a kadar motorlar teslim edilmiş olacak,bundan sonra almak isteyenler teslimat için mayıs sonunu beklemeleri gerekecek

Motosikleti
    lifan kp 150
    Slm herkese inizuma konfor olarak iyi olabilir ama hiç fark etiniz mi videolarında içlerin de en yavaş gideni diyebilirim çoğu 250 cc ler 5 bin devirlerde 80 ile giderken inizuma 6 bin devir de yapıyor bu hızı ve 140 km hıza çıkana kadar baya zaman geçiyor değerlerine bakarak bence bu emsallerin den hem yavaş hem de çok yakar diye düşünüyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)