Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Aeryn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba
    Cumartesi günü ben de bir Inazuma sahibi oldum. Kaporayı yatırdım bekliyorum, mayıs başında teslim dedi bayii. Çok heyecanlı bir bekleyiş başladı. Ancak aksesuar konusunda çok kararsız kaldım. Biliyorsunuz bir aksesuar paketi hazırlamış Suzuki ancak içerisinde hiç kullanmayacağım parçalar var bunun yanı sıra koruma demiri, orta sehpa gibi kullanacağım parçalarda var. Kararsız kaldım acaba bu paketi alıp kullanmayacaklarımı dolaba kaldırmalı mıyım yoksa biraz daha bekleyip tek tek mi alsam acaba? Sizler ne dersiniz?
    paket kapsamında olduğu için bence almalısın, daha sonra bu kampanya bittiği vakit almak istediğin ürünler pahalı gelebilir.. Bence bu ürünlerin arasında takmayacağın bişey yok.. öncelikli olanları takıp sonra zamanla diğerlerini takarsın.. hayırlı olsun
    Aeryn bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    suzıkı vstorm 650 abs-inazuma 250
    Alıntı Dachota adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güle güle kullan hocam, hayırlı olsun
    teşekkür ederim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:06 ----------

Alıntı Aeryn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba
    Cumartesi günü ben de bir Inazuma sahibi oldum. Kaporayı yatırdım bekliyorum, mayıs başında teslim dedi bayii. Çok heyecanlı bir bekleyiş başladı. Ancak aksesuar konusunda çok kararsız kaldım. Biliyorsunuz bir aksesuar paketi hazırlamış Suzuki ancak içerisinde hiç kullanmayacağım parçalar var bunun yanı sıra koruma demiri, orta sehpa gibi kullanacağım parçalarda var. Kararsız kaldım acaba bu paketi alıp kullanmayacaklarımı dolaba kaldırmalı mıyım yoksa biraz daha bekleyip tek tek mi alsam acaba? Sizler ne dersiniz?
    hayırlısı olsun motorlar mart 15 gibi bayilere gelip alınan siparişe göre dağıtılacaklar mayısı kesinlikle bulmaz bayiyi sıkıştırın biraz,ayrıca paket almanız çok daha hesaplı koruma demirine 700 civarı fiyat çekiyorlar sadece çanta küçük onuda aksesuar satan bir yer ile farkını vererek değiştirebilirsinizkullanmadan..

Çanta Suzuki'nin orjinal aksesuarı değil. Orta sehpa ve koruma demiride orjinal olmayabilir mi? Alan veya gören varsa bilgi verebilir mi?
    Teşekkürler.

Bu gelen motorların yeterli olup olmadığı konusunda kaygılarım var. Gelicek motorlar hakkında bilgisi olan var mı? yada talebe göre yeni ürünlerin gelip gelmeyeceği konusunda bilgisi olanlar paylaşırlarsa sevinirim...

Motosikleti
    aksesuarlar kesinlikle orjınal değil,arkadaşım suzukı servisi suzukıde böyle aksesuar yok,300 ınazuma gelecek sadece Batuhan motor fuarda 2 günde 147 motor satmış bir sürü bayii var ben bile fuarda beğenip fuardan sonra alanlardanım bakalım ne olacak...

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Inazuma ailesine katılan arkadaşların yeni motorları hayırlı olsun,iyi bir seçimde bulunduklarını kullandıkça anlayacaklardır.
    Aksesuarların büyük bölümünü beğenmedim, Suzuki'nin klasına yakışmıyor.Aksesuar hususunda biraz beklemenizi tavsiye ederim ,mutlaka yaza kadar adam gibi birşeyler ya getireceklerdir,ya da yan sanayiinde özellikle ön cam,motor koruma demiri vs.mutlaka üretilecektir.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ref35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aksesuarlar kesinlikle orjınal değil,arkadaşım suzukı servisi suzukıde böyle aksesuar yok,300 ınazuma gelecek sadece Batuhan motor fuarda 2 günde 147 motor satmış bir sürü bayii var ben bile fuarda beğenip fuardan sonra alanlardanım bakalım ne olacak...
    Yanlış anlamayın ama müşteriyi veya etrafı gazlamak için söylenen tipik bir esnaf yalanı gibi duruyor bu 1 bayiden 150 motor olayı. bu rakamı 2 ye hatta 3 e bölmeli en az.

Zaten önümüzdeki kış sahibindende ki 2. el motor sayısı bize gerçek satışarı yansıtır. Bizim keyfi satış ilanı koyan vatandaşlarımız da sayarsak 1/3 ve ya 1/4'ü yani en az satılık 50 inazuma görmemiz gerekir.

ben tek bayinin 50 tane bile spariş aldığına inanmıyorum. Hani vardırya ''küsüratlı sallayalımda inandırıcı olsun'' cuk otoruyor valla..

Sahi niye 150 değil
    ref35 bunu beğendi.

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    Arkadaşlar şu yakıt tasarruf cihazları hakkındakileri duymuşsunuzdur. Ekoplus diye bir şey. Ben bundan getirtecem. Siz de ister misiniz diye soracaktım. Nerdeyse internette gördüğünüz fiyatın yarısı. burası satış yeri felan değil biliyorum. bundan dolayı uyarılarda bulunup durmayın. zaten ben de burada bu bilgiyi paylaşarak ortak getirterek arkadaşlarımın da faydalanmasını istiyorum. mesele bundan ibaret. bunu araştırın ve bana özelden mesaj atın. Pazartesi ye kadar düşünün araştırın. Fiyatı burda vermiyorum. İsteyenler iki paket sigara fiyatına sahip olabilecekler diye umuyorum. ODTÜ belgeli felan yani. Ciddi bir şey resmi belge sahibi. Tabii aleti size verdikten sonra başıma kakmayacaksınız. Ama takılmasında yardımcı olurum. Aylardır bu durumu araştırıyorum sonda etkisi konusunda kanaatimi kesinleştirdim ve ucuza birşeyler buldum.Yukarıda kullandığım kelimeyi google da aratın sitesi videosu felan herşey var. Hadi bakalım sizden haber bekliyorum. Denizli'de olanlara sesleniyorum.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı seyyid47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şu yakıt tasarruf cihazları hakkındakileri duymuşsunuzdur. Ekoplus diye bir şey. Ben bundan getirtecem. Siz de ister misiniz diye soracaktım. Nerdeyse internette gördüğünüz fiyatın yarısı. burası satış yeri felan değil biliyorum. bundan dolayı uyarılarda bulunup durmayın. zaten ben de burada bu bilgiyi paylaşarak ortak getirterek arkadaşlarımın da faydalanmasını istiyorum. mesele bundan ibaret. bunu araştırın ve bana özelden mesaj atın. Pazartesi ye kadar düşünün araştırın. Fiyatı burda vermiyorum. İsteyenler iki paket sigara fiyatına sahip olabilecekler diye umuyorum. ODTÜ belgeli felan yani. Ciddi bir şey resmi belge sahibi. Tabii aleti size verdikten sonra başıma kakmayacaksınız. Ama takılmasında yardımcı olurum. Aylardır bu durumu araştırıyorum sonda etkisi konusunda kanaatimi kesinleştirdim ve ucuza birşeyler buldum.Yukarıda kullandığım kelimeyi google da aratın sitesi videosu felan herşey var. Hadi bakalım sizden haber bekliyorum. Denizli'de olanlara sesleniyorum.
    araştıracak bişey yok o adamlar dolandırıcı
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    araştıracak bişey yok o adamlar dolandırıcı

kardeş ben kimseyi savunmuyorum ama kim dolandırıcı. kimden bahsediyorsun anlamadım. Dolandırıcı olduğuna deneyip görerek karar verecez. İstersen sen o dolandırıcı parçalardan 20 Tl ye getir biz senden alalım hm ne dersin???

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    mıknatıs olayı yıllardır var, odtü de ne hikmetse yıllardır rapor veriyor, eskiden verilen rapora bakmıştım, raporda sadece bir öğretim üyesinin imzası vardı, üniversite raporu dediğinde 3 adet öğretim üyesi + fakülte dekanının imzaları üzerinde de T.C. mührü olup, üniversite döner sermaye esaslarına göre resmi yoldan yapılmış olması gerekiyor, benim gördüğüm rapor bir hocanın kişisel kanaat raporu gibiydi, direk paranın tamamı imzalar ve T.C. mührü eksik olduğu için hocanın cebine girmiş gibi görünüyordu ...

neyse emisyon raporu olayı epey etkileyici, CO miktarı sonrası durumda azalmış güzel, ancak lambda (hava/yakıt oranı) değerinin öncesinde 0,97 olduğunu gördüm, bu demektir ki araç zengin karışımda çalışıyor, muhtemelen tahminime göre henüz ısınmadan otomatik jiglesi devredeyken emisyon ölçümü yapılmış, sonrasındaki lambda değerini tv de göremedim, birileri burada öncesi ve sonrası olarak emisyon raporunu yayınlarsa tartışırız ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mıknatıs olayı yıllardır var, odtü de ne hikmetse yıllardır rapor veriyor, eskiden verilen rapora bakmıştım, raporda sadece bir öğretim üyesinin imzası vardı, üniversite raporu dediğinde 3 adet öğretim üyesi + fakülte dekanının imzaları üzerinde de T.C. mührü olup, üniversite döner sermaye esaslarına göre resmi yoldan yapılmış olması gerekiyor, benim gördüğüm rapor bir hocanın kişisel kanaat raporu gibiydi, direk paranın tamamı imzalar ve T.C. mührü eksik olduğu için hocanın cebine girmiş gibi görünüyordu ...

neyse emisyon raporu olayı epey etkileyici, CO miktarı sonrası durumda azalmış güzel, ancak lambda (hava/yakıt oranı) değerinin öncesinde 0,97 olduğunu gördüm, bu demektir ki araç zengin karışımda çalışıyor, muhtemelen tahminime göre henüz ısınmadan otomatik jiglesi devredeyken emisyon ölçümü yapılmış, sonrasındaki lambda değerini tv de göremedim, birileri burada öncesi ve sonrası olarak emisyon raporunu yayınlarsa tartışırız ...
    haklı olabilirsiniz. Ayrıca şikayetvar.com da da 2 3 tane şikayet de var hani iade etmek istiyor adam adam iade olmaz çöpe at demişler... Arkadaşlar arasında makina mühendisliği okuyan felan olsaydı da hocasına vs. götürüp test ettirseydi fakultede burdaki bütün insanların içi açılırdı.

Seyyahrasim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere xtza 660
    haklı olabilirsiniz. Ayrıca şikayetvar.com da da 2 3 tane şikayet de var hani iade etmek istiyor adam adam iade olmaz çöpe at demişler... Arkadaşlar arasında makina mühendisliği okuyan felan olsaydı da hocasına vs. götürüp test ettirseydi fakultede burdaki bütün insanların içi açılırdı.
    Aldım denedim DOLANDIRICILIK ALMAYINNNN

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    yakıt tasaruf zımbırtılarından bahsediyorsanız o olay hikaye bile değil masal
    clio hb 1.4 benzinli arabama aldım uzun süre önce hiç bişeyde fark yok
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Yakıt tasarruf chazları memlekette sahtekar pazarlamacılık mesleğinin geldiği son noktadır.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    20 yıl önce alıp taktıydım arabama, bi numara olmamıştı.Koca 2 mıknatıs dı onlar da. Eski araçlarda fazla elektronik yoktu ama şimdiki araçlarda manyetik alan hassas devreleri bozar büyük ihtimal.

Motosikleti
    suzuki
    yakıt tasarruf cihazı falan hepsi yalan dolan dünyanın büyük oto firmalarındaki mühendislerin 15-20 tl ye yapılan cihazı akıl edememişlermi bunlara inanmak gerçekten şaka gibi neyse gerçek konumuza gelelim 15 mart ta inazumalar gelecek nisanın başına kadar teslimatları bitireceğiz denmişti bilgisi olan varmı

Motosikleti
    nerede bu ınazumalar varmı teslim alan birde aksesuar paketi almaktan vazgeçtim ben şimdilik ön cam düşünüyorum nereden temin edebiliriz bilgisi olan paylaşırsa sevinirim..

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı ref35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerede bu ınazumalar varmı teslim alan birde aksesuar paketi almaktan vazgeçtim ben şimdilik ön cam düşünüyorum nereden temin edebiliriz bilgisi olan paylaşırsa sevinirim..
    Biz kendimiz yaptık ama pek iyi durmadı ya da ben beğenmedim.İstanbul'da bir kalıpçı Inazuma camı yapacak ve seri üretime geçecek. Ben bir adet sipariş verdim yakın bir zamanda elimde olur. Yalova'da başka 2 kişi daha, bana gelecek camı bekliyor,beğenirsek 3 tane sipariş vereceğiz.Gelişmeleri buradan ihtiyaç sahiplerine fotoğrafları ve tüm ayrıntılarıyla bildiririm.
    evrese bunu beğendi.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Motosikleti
    suzuki
    fuardaki cam gibi mi yoksa farklımı olacak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)