Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Çok yakışıklı motor alanlara nazar değmesin hayırlı olsun. Aynen cbr250 gibi buda çok taşlandı kıskanıldı ve çok satacak hatta belki benim favorim olan cbr250 den de daha fazla satacak. Bekleyelim ve görelim
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı braingulp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray Ben buraya yeni uye oldum. Daha once nasildi? millet kafa goz giriyormuydu birbirine hehehhe.
    vallahi benim söylememe gerek yok herşey kayıtlı ve yazılı... geçmiş sayfalarda kırıcı mesajlar var.. Serdar abimiz benim tanıdığım üstadlardan biridir...
    çok değerli ve eski motorculardandır.. ondan öğrenecek çok şey var... ama bazı arkadaşlar kırıcı olunca o da forum düzelene kadar girmeyeceğini söyledi...
    zaten ınazuma türkiyeye gelince millet fotoları koyunca , o arkadaşlar bi daha yazmadı..

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Linkde SuzukiTr Sayfası 2013 Martta Geleceğinden bahsediyor
    2.ci party yani Çok sayıda geleceğinden bahsediyor sanırsam ilk part 10,15 tane geldiği için tahminimce gelenler denemek amaçlı idi Asıl geliş martta diyorlar
    https://www.facebook.com/photo.php?f..._t=photo_reply
    Sado

braingulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Su an yok, en son gsx600f (katana)idi
    Cantlari ktm lerdeki gibi iki renge boyayan olurmu acaba?
    beyaz bi inazumaya cok guzel gider asagidaki renk secenekeri
    http://www.asphaltandrubber.com/wp-c...01-635x408.jpg

http://www.asphaltandrubber.com/bike...otype-concept/

celilcetiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 ESD 2012 & 2014
    Taze taze inazuma. Abisi gsr 600 ile yan yana Ön çamurluk dışında bana hoş geldi görüntü olarak.

Born to ride, Ride to born

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallahi benim söylememe gerek yok herşey kayıtlı ve yazılı... geçmiş sayfalarda kırıcı mesajlar var.. Serdar abimiz benim tanıdığım üstadlardan biridir...
    çok değerli ve eski motorculardandır.. ondan öğrenecek çok şey var... ama bazı arkadaşlar kırıcı olunca o da forum düzelene kadar girmeyeceğini söyledi...
    zaten ınazuma türkiyeye gelince millet fotoları koyunca , o arkadaşlar bi daha yazmadı..
    Vay yahu ne mesajlarmış, ne kırmış geçirmiş ortamı. Yahu nekadar alıngansınız arkadaş. Ben de dahil miyim o kastedilen kişilere bilmiyorum ama bu muhabbet çok rahatsız etmeye başladı beni. Okuyanlar, birilerine hakaret edildi, küfredildi zannedecek. Benim yazdıklarım da çoğu kişinin hoşuna gitmedi ama ben laflarımın arkasındayım. Ayrıca bu seviyesiz mesajlara acaba bazı kişilerin yersiz suzuki yüceltmeleri, olmayan motora olan övgü dolu sözler hatta süper sürüş zevki ve yakıt tüketimi! gibi yorumları biraz sebep olmuş olabilir mi? Kaldı ki birisi alay ediyorsa hakaret ediyorsa kendisine ediyordur, kendi seviyesini gösteriyordur öncelikle. Foruma, konuya küsmek de neymiş. Çocuk musunuz yav, bukadar alıngan olunur mu! Hadi birleri geldi küfürler yazdı, hakaretler etti burada, ne yapacaz, hep beraber konuyu terk mi edecez??? Olgun insan bu tür olaylara tepkisini gösterir, küsmez...En son yol olsun bırakıp gitmek.

Kaldı ki "o arkadaşlar birdaha yazmadılar" denmiş, gelmeyen motora ne yazılsın? Gelmişse, göremediğimiz motora ne yazılsın? Resimleri koyuldu diye laf atacak adam neden sussun, yine bişeyler bulur laf atar. Hatta busefer resimlere bakar düzgün laf atar, dalga geçer, illa ki bir kulp uydurur... Herşeye bukadar takılmayın. Bu durumu(konudaki seviyesiz mesajları) sen özellikle birkaç kez belirttin, ben de söylemeliyim ki biraz abartıyorsun.

Güzel motorlarınızı kazasız belasız kullanmanızı diliyorum, gerçekten. Ben de takıldım buradaki kişilere, haklı olarak. TR deki birçok distribütörün salladığı gibi suzukinin de sallamasına rağmen motora 4 elle umut bağlayan arkadaşlara takıldım evet, çok güvenilmez bu adamlara diye. Ha motorlar geldi, hayırlı olsun, sevindik bizde. Şimdi resim ve video paylaşalım, bilgi paylaşalım. Zaten bundan sonra laf atacak kişiler değil kullanıcıların yazması gerek
    #sürenadam

Aramızda bu motordan terçih eden arkadaşlara motorları hayırlısı olsun.Allah kaza bela vermesin.Eğerki suzuki aşırı talep karşısında abuk subuk zamlar yapmaz ise bu klasmanda rakipsiz olacağını düşünüyorum.En çokta çift eksozunu sevdim....

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Fazla zam beklemiyorum, bu segmentte büyük boşluğu gören firmalar yeni modeller getirecektir, rekabet çok olur zannımca.

emresilin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dl 650 vstrom nc700x Xmax125
    alan kullananlardan merakla bekliyorum gözlemlerini. ben gördüm hoşuma gitti gayet gösterişli kaslı 250 cc olmasına rağmen

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    koray ın motor gelsede bi teste çıksak ...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    onu zaten körfaz yarımadasında denemek isteyen çok kişi var koray a sıra gelmez denemek isteyenlerden
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ben 250 lik makine alacak olsaydım bu makine sınıfında tek olurdu...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    bi ninja değil sanki
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay yahu ne mesajlarmış, ne kırmış geçirmiş ortamı. Yahu nekadar alıngansınız arkadaş. Ben de dahil miyim o kastedilen kişilere bilmiyorum ama bu muhabbet çok rahatsız etmeye başladı beni. Okuyanlar, birilerine hakaret edildi, küfredildi zannedecek. Benim yazdıklarım da çoğu kişinin hoşuna gitmedi ama ben laflarımın arkasındayım. Ayrıca bu seviyesiz mesajlara acaba bazı kişilerin yersiz suzuki yüceltmeleri, olmayan motora olan övgü dolu sözler hatta süper sürüş zevki ve yakıt tüketimi! gibi yorumları biraz sebep olmuş olabilir mi? Kaldı ki birisi alay ediyorsa hakaret ediyorsa kendisine ediyordur, kendi seviyesini gösteriyordur öncelikle. Foruma, konuya küsmek de neymiş. Çocuk musunuz yav, bukadar alıngan olunur mu! Hadi birleri geldi küfürler yazdı, hakaretler etti burada, ne yapacaz, hep beraber konuyu terk mi edecez??? Olgun insan bu tür olaylara tepkisini gösterir, küsmez...En son yol olsun bırakıp gitmek.

Kaldı ki "o arkadaşlar birdaha yazmadılar" denmiş, gelmeyen motora ne yazılsın? Gelmişse, göremediğimiz motora ne yazılsın? Resimleri koyuldu diye laf atacak adam neden sussun, yine bişeyler bulur laf atar. Hatta busefer resimlere bakar düzgün laf atar, dalga geçer, illa ki bir kulp uydurur... Herşeye bukadar takılmayın. Bu durumu(konudaki seviyesiz mesajları) sen özellikle birkaç kez belirttin, ben de söylemeliyim ki biraz abartıyorsun.

Güzel motorlarınızı kazasız belasız kullanmanızı diliyorum, gerçekten. Ben de takıldım buradaki kişilere, haklı olarak. TR deki birçok distribütörün salladığı gibi suzukinin de sallamasına rağmen motora 4 elle umut bağlayan arkadaşlara takıldım evet, çok güvenilmez bu adamlara diye. Ha motorlar geldi, hayırlı olsun, sevindik bizde. Şimdi resim ve video paylaşalım, bilgi paylaşalım. Zaten bundan sonra laf atacak kişiler değil kullanıcıların yazması gerek
    Syanur küsüp gitme diye bişey yok... Sadece biraz ara verdi.. Çünkü yazılanları falan biliyorsun.. Senin şahsın adınada ''sen şunu dedin'' demedim.. Üstüne alınmana gerek yok.. Zaten mesaja cevap verme zorunluluğunda yoktu.. Ben bu motoru aldım.. Bide bana sor bakalım distribütörden memnunmuyum.. tek korkum 15 gün sonra martta yani fuardan sonra alacaksın demeleri.. Elimde kapı gibi sözleşmem var ama hala bi garantisi yokmuş gibi hissediyorum...Aklın yolu birdir,doğru birtanedir.. Yazılan veya tartışılan konular belli.. Fakat hepimiz koca insanlarız ev geçindiriyoruz.. Tartışmanında adabı vardır.. çocuklaşmanın veya sidik yarıştırmanın anlamı yok.. Hepimiz aynı çatı altındayız aynı amaç için konuşuyoruz..

---------- Post added at 16:58 ---------- Previous post was at 16:56 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onu zaten körfaz yarımadasında denemek isteyen çok kişi var koray a sıra gelmez denemek isteyenlerden

Bende zaten deneyin diye alıyorum kanka... randevusuz gelmeyin ama...

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Motorlarını alan arkadaşlara kazasız belsız sürüşler diliyorum

Alan arkadaşlar, tecrübelerini şöyle güzel bir test yazısı ile ortaya koysa fotoğraflarlada desteklese ne güzel olurdu

Tekerinize taş gelmesin
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı cesur509 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorlarını alan arkadaşlara kazasız belsız sürüşler diliyorum

Alan arkadaşlar, tecrübelerini şöyle güzel bir test yazısı ile ortaya koysa fotoğraflarlada desteklese ne güzel olurdu

Tekerinize taş gelmesin
    ben bi alsam bu ayın sonuna kadar , güzel bir test yazısı oluşturacağım
    cesur509 ve braingulp bunu beğendiler.

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bi alsam bu ayın sonuna kadar , güzel bir test yazısı oluşturacağım
    İnş. kısa zaman sonra teslim olur ve sizde sözünüzde durursunuz Kazasız belasız sürüşler dilerim
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı cesur509 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnş. kısa zaman sonra teslim olur ve sizde sözünüzde durursunuz Kazasız belasız sürüşler dilerim
    tabi canım zaten motoru denemek için ve hatta rodajı kısa sürede bitirmek için gezeceğim.. o zaman deneyimlerimi aktarırım...
    alan arkadaşlarda '' ceee '' dedi gitti harbiden rodajı ne kadar acaba .. 1000 km den fazladır diye düşünüyorum ..

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    alan arkadaşlar motorun keyfini sürmekten foruma girip tecrübelerini paylaşmaya vakit bulamıyorlar galiba
    acaba manisadan alan arkadaş var mı?
    gidip görsem diyorum makinayı merakımı gidermek için
    şöyle üzerine oturulmuş fotolar konursa detay fotolarıda olsa baya iyi olacak
    braingulp bunu beğendi.
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

İnazuma77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki inazuma
    http://www.facebook.com/photo.php?v=...type=2&theater buyurun bakalım...ama kısa oldu....devamı haftaya..motoru o kadar bekledık..birazda benı bekleyın....yaws 30 dk sürdü yuklemek bu ne....
    Konca, K o r @ y ve Adem Balkan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)