Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kırmızı motoru kızlar kullanırmış öle diyolar yoksa kıskanıyorlar mı anlamadım
    Koray geçen sene de 15 gün sonra deyip durdular 20 tane 15 gün geçti durum ortada. Umarım bu dedikleri 15 gün son 15 gündür
    inşallah bu ay sonuna kadar altınıza alırsınız motorları.. üstelik kırmızı olsun 3 kuruş fazla olsun...
    motoseyyah bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Koray geçen sene de 15 gün sonra deyip durdular 20 tane 15 gün geçti durum ortada. Umarım bu dedikleri 15 gün son 15 gündür
    doğrudur abi, ben motorumu kız gibi kullanır incitmem.. sattığım fz6 fazer 67,000 kmde idi.. alan adam inanmadı..
    kırmızı olsun 10 fazla olsun diye boşa demiyorlar.. bundan sonra en sevdiğim renk kirmizu
    motorun gelmesi inş. kış bitince olur.. şubat sonu mart başı gibi.. yoksa şimdilerde gelirse yatar mecburen..
    motoseyyah bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğrudur abi, ben motorumu kız gibi kullanır incitmem.. sattığım fz6 fazer 67,000 kmde idi.. alan adam inanmadı..
    kırmızı olsun 10 fazla olsun diye boşa demiyorlar.. bundan sonra en sevdiğim renk kirmizu
    motorun gelmesi inş. kış bitince olur.. şubat sonu mart başı gibi.. yoksa şimdilerde gelirse yatar mecburen..
    elimde olsunda yatsın be paşa... bu arada demekki tatlı su motorcususun...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    abi motorda en sevdiğim renk kırmızı siyah beyaz mavi sarı yeşil
    hem kırmızı gibi renk mi var abi.
    ama bazı insanlar kırmızının uğursuz bi renk olduğunu söylerler ama siz içinizi karatmayın
    ben motorumu kırmızı ybr almak için sattım ama kısmet değilmiş o yüzden siyah ta aldığıma pişman değilim bi cila çektin mi cillop gibi oluyor
    motor olsunda rengi fark etmez siz kırmızı motorları alın eğer rengini beğenmezseniz ben sizden alırım abi her 10000 km için %10 keserim
    motoseyyah bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallah bu ay sonuna kadar altınıza alırsınız motorları.. üstelik kırmızı olsun 3 kuruş fazla olsun...
    helal sana ramo... motorcunun derdinden motorcu anlarmış... bak sedata bişeyden anlamıyor.. tek silindirli motörü var onuda altından alcam, yumuşağın

sedat silindirin kadar konuş kanka

---------- Post added at 15:40 ---------- Previous post was at 15:38 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi motorda en sevdiğim renk kırmızı siyah beyaz mavi sarı yeşil
    hem kırmızı gibi renk mi var abi.
    ama bazı insanlar kırmızının uğursuz bi renk olduğunu söylerler ama siz içinizi karatmayın
    ben motorumu kırmızı ybr almak için sattım ama kısmet değilmiş o yüzden siyah ta aldığıma pişman değilim bi cila çektin mi cillop gibi oluyor
    motor olsunda rengi fark etmez siz kırmızı motorları alın eğer rengini beğenmezseniz ben sizden alırım abi her 10000 km için %10 keserim
    kanka boş mezar var yatacan mı ?
    motorda siyah renge bakmak çok zor, hele benim gibi kırıksan
    ahhh şu titizliğim başa hep ama hep bela

---------- Post added at 15:43 ---------- Previous post was at 15:40 ----------

elimde olsunda yatsın be paşa... bu arada demekki tatlı su motorcususun...

tatlı su motorcusu değilim kanka, bana hava koşulları önemli değil.. motorun rüzgarda ,fırtınada yıkılacağından tırsıyorum.. malum iş yeri uzak, hava muhalefetine bakıp
    hadi çekeyim deme derdin olmuyor.. bu bakımdan yani.. bu melet 182 kg. belkide yıkılmaz

Motosikleti
    ne rüzgarlar gördükte yıkılmadık...

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ne rüzgarlar gördükte yıkılmadık...
    ben antalyada cbf 500 geldiğimde yıkılmış bulmuştum kanka.. bana bi ayna ile gidonun yamulmasına sebep oldu..
    rüzgar olunca korkuyorum

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    inazuma 250 cc sınıfında (ss ve ya naked tüm modeller dahil)hangi makinalardan hızlı gider. hangilerinden yavaş gider.

inazuma 250 cc sınıfında 0-100 hızlanması hangi makinalardan hızlı hangilerinden yavaştır.

inazuma 250 cc sınıfında sabait hızda 100 km mesafede yakıtığı benzin sıralamasında kaçıncı olur.

inazuma 250 cc sınıfında hp sıralaması yapsak kaçıncı olur.

son olarakta kalite sıralaması yapalım..anket gibi bişey oldu.

benim sıralamam
    hız 1-ninja 2-huyosung 3-cbr 4-sym wolf 5-inazuma
    kalkış 1-cbr 2-ninja 3-huyosung 4-syms volf 5-inazuma
    yakıt 1-cbr 2-sym wolf 3-inazuma 4-huyosung 5-ninja
    güç hp 1-ninja 33hp 2-huyosung 29hp 3-cbr 26hp 4-sym wolf 26hp 5-inazuma 24hp
    kalite 1-ninja 2-inazuma 3-sym wolf 4-cbr 5-huyosung

bu benim sıralamam kişiden kişiye değişebilir.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Tahminimce Hani Suzuki bu motoru Hız ve Güçden ziyade Uzun ömürlü Çift silnidir ama tek silindir kadar yakan bir motor Olması için tasarlamış Yoksa Suzuki 250cc ye hemde çift silinidire 20 hp sığıdırmazmı sığdırırŞekli şemalıde SS gibi bişey yapar Al sana hızlı güçlü SS der fiyatıda yükseltir ama Bunun Kullanım amaçı farklı bence
    Yani bu motoru SS ile kıyaslamanız çok çok yanlış olmuş
    Ben bu motoru Cbf150 Ybr125 gib bişey olacağını düşünüyorum ama 250cc olarakHerkez alıp sorunsuztitreşimsiz uzun yıllar binecek
    K o r @ y bunu beğendi.
    Sado

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı atillapasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inazuma 250 cc sınıfında (ss ve ya naked tüm modeller dahil)hangi makinalardan hızlı gider. hangilerinden yavaş gider.

inazuma 250 cc sınıfında 0-100 hızlanması hangi makinalardan hızlı hangilerinden yavaştır.

inazuma 250 cc sınıfında sabait hızda 100 km mesafede yakıtığı benzin sıralamasında kaçıncı olur.

inazuma 250 cc sınıfında hp sıralaması yapsak kaçıncı olur.

son olarakta kalite sıralaması yapalım..anket gibi bişey oldu.

benim sıralamam
    hız 1-ninja 2-huyosung 3-cbr 4-sym wolf 5-inazuma
    kalkış 1-cbr 2-ninja 3-huyosung 4-syms volf 5-inazuma
    yakıt 1-cbr 2-sym wolf 3-inazuma 4-huyosung 5-ninja
    güç hp 1-ninja 33hp 2-huyosung 29hp 3-cbr 26hp 4-sym wolf 26hp 5-inazuma 24hp
    kalite 1-ninja 2-inazuma 3-sym wolf 4-cbr 5-huyosung

bu benim sıralamam kişiden kişiye değişebilir.

Atilla dur bi motor gelsin, millet yakıt oranlarını falan yazsın ondan sonra sıralamaya koy yahu..
    liistedeki tüm motorlar yollarda cirit atıyo.. inazuma daha asfalta inmedi.. ölünün arkasından konuşmak günahtır

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    bu benim sıralamam zaten. diğer markaları sıraladım performanslarına göre. suzukide tahminime göre olması gerenken yerde. bu arada inazuma geldi. otoshow da dün üzerine bile çıktım. çok kalite ve çok iri makina.

alıp deneyenlerin yorumlarını bekliyoruz artık. acaba diğer markalar inazuma gelince indirim yaparmı. zira inazuma baya bi müşteri kapacak ellerinden.

fatih545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Bügün gördüm kendilerini çok güzel motor yahu gücünü mücünü bilmiyoruz tabi yollara inmedi ama şekil itibari ile çok hoşuma gitti. Cbf 150 den sonra alacağım motor budur
    *İyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

*Ön sezilerini dikkate almayı öğren.Bir gün hayatını kurtarabilir.

Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    Ben bu gün Tüyab auotoshowa gittim orada yakından inceleyip foto çekme fırsatım oldu...
    Estetikten,doygunluktan yoksun geldi bana...bildiğin cbf-150 nin gelişmiş versiyonu yada cbf 250 gibi birşey..Nakedmi kommutermi karar veremedim,2 sinin sentezi olmuş gibiydi. Üzerine oturdum altımda kayboldu aynı cbf 150 de oturuyormuş gibi hissettim .ön far tasarımı çok itici boru gibi öne uzuyor,ön çamurluk jantı nerdeyse tamamen öne doğru kapatmıştı ,motorda görüntüye önem verenler bu motorda hayal kırıklığı yaşayabilirler,....sele gidon arası mesafe iyiydi ama bu sayede trafikte kıvrak manevralar yapılabilir.
    kalitesine bir şey diyemem,suzuki neticede.

250 cc de Karar veremeyip inazumayı bekleyenlerin çoğu,İnazumayı canlı görüp beğenmeyeceklerdir...Ttahminmce bunların çoğu sym wolf 250 ye yönelebilir.buda benim fikrim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:42 ----------

[IMG][/IMG]
    [IMG]url=http://bit.ly/c25MCx][/url][/IMG]

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynen bende gidip gördüm ybr250 gibi bişey. öyle kasvetli bişey değil.tek artısı markası.. sym banada hala daha sexi geliyor..

ThE_Unforgiven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı olsun çamurdan olsun...
    Drayke, Lastikler ne markaymış bakabildin mi ?
    Biri Beni Durdursun !!!!!

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı ThE_Unforgiven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Drayke, Lastikler ne markaymış bakabildin mi ?
    IRC Road winner

ThE_Unforgiven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı olsun çamurdan olsun...
    En azından lastikler iyiymiş.
    Biri Beni Durdursun !!!!!

yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    bu motosiklet commuterdir. kimse bunu naked diye aldım demesin egsozları çok güzel olmuş ama aynı şeyi far ve çamurluk için söyleyemeyeceğim. arkadaşın da dediği gibi cbf 150 ye rakip olarak gelmiş valla iyiki sym almışım diyorum sadece şekil açısından diyorum motoruna ve malzeme kalitesine lafım yok. bekleyip göreceğiz.
    brooklynnn bunu beğendi.
    YZFR 125 2011-2012 16.000 KM / SYM WOLF SB250Ni 2012-....

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    17.000 km. CBF150 kullandım, bu aleti kalite cüsse ve karizma yönünden CBF150 ile kıyaslamak biraz komik olur.

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    ya hala bu forum ortamlarını çözemedim biri iyi desin herkes bi anda valla helal olsun suzukiye mükemmel yapmışlar falandır filandır daha görmeden iyiyi yapıştırırlar
    biri kötü desin bok üstüne bok atılır yine hiç bir şey görmeden bok atılmaya devam edilir ne çok biliyoruz her şeyi ya sanki üretiminde çalıştıkta bok atmak veya aşırı derecede övmek bize kaldı
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)