Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    İnsan bir tane numunelik getirirde sergiler be çok gayri ciddi hareketler bunlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    sonuç olarak geleceğine inanıyorum ve beklemeye devam edeceğim.. artık kaldı 1 ay.. aksaklı olduğunun ve tükeciyi mağdur ettiklerinin farkında olmalarına sevindim

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Bu gidişle dediği fiyatlardanda satamayacaklar.9850 iyi fiyat bence

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gidişle dediği fiyatlardanda satamayacaklar.9850 iyi fiyat bence
    tabikide sym ye 10,280 fiyat çekerken tabikide bu iyi sayılır.. çift silindir oluşu beni cezbediyor

Motosikleti
    CBF150
    Bende çaktırmadan inazumayı bekliyorum aslında. SYM ye 10.000 vermek biraz zoruma gidiyor açıkçası. Bakalım 1 ay daha geçsin yine gelmezse mecburen ninja 250 alıcaz artık.
    KeaSH-07 bunu beğendi.

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Bu motosiklet bu saatten sonra gelmez,zaten bu saatten sonra getirenin pazarlama zekasında sorun var demektir.Belki furdan sonra sezon başına doğru görürüz güzel memleketimin yollarında.İnşallah....
    Bir gün mutlaka ...

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı ARCHANGEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motosiklet bu saatten sonra gelmez,zaten bu saatten sonra getirenin pazarlama zekasında sorun var demektir.Belki furdan sonra sezon başına doğru görürüz güzel memleketimin yollarında.İnşallah....
    suzuki ön sipariş olarak sözleşme karşılıgında sipariş veren müşterilerinin paralarını geri ödemeye başlamış bugun duydugum kadarıyla (suzuki bayisinden)
    bi ihtimal gelmeme yada 2-3 aylık bir rotar yapma durumu var inazumanın
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    suzuki inazuma
    Merhaba arkadaşlar.Her ne kadar sık sık yazmasamda her gün takip ediyorum forumu.Eminim benim gibi İnazuma'giller aynısını yapıyor...Neyse İnazumaya gelince bayi ile bugün görüştüm.Cuma günü Japonlar amcalar gelmiş..Bugün itibari ile İnazumanın akibeti belli oldu..Kasım 1 deki fuarda (yanılmıyorsam oto fuarı)İnazuma'da sergilenecekmiş..Lansman basın falan ona göre ayarlanmış..Japon amcalarda bu işten sıkılmış anlaşılan ki garanti tarih olarak kasım 1 değilde kasım 15 demişler...Yani kısaca 1 aylık bir işkence ve ızdırab dolu bir zaman dilimi bizi bekliyor...Ha verdiğim paraya gelince ...''Hemen iade ederiz dediler''....Ama ben şimdilik bekliyorum...İnazuma(japonca''YILDIRIM')beklemeye değer diye düşünüyorum..Sağlıcakla kalın.....
    zenon bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Bu gecikmeler küresel sıkıntı nedeniyle gibi geliyor bana. Okyanus ötesi nakliyelerde sorun var, Çin'den 1-2 şey ısmarladım onlarda aşırı gecikti. Sanırım düşen satışlar nedeniyle siparişleri biriktirip öyle gönderiyorlar. Ufukta kara bulutlar olabilir, pireleniyorum ben bu işlerden....

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende çaktırmadan inazumayı bekliyorum aslında. SYM ye 10.000 vermek biraz zoruma gidiyor açıkçası. Bakalım 1 ay daha geçsin yine gelmezse mecburen ninja 250 alıcaz artık.
    tam benim kafadansın ama illaki sıfır mı alacaksın.Sym ikinci elde çok zor satan bir makine.7.000 e kışın çok temiz 2.el bulabilirsin.bence sym görsel olarak inazumadan güzel inazumayı sadece fotolardan gördük ama belli görsel bi üstünlüğü war sym wolf 250nin.
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

Motosikleti
    CBF150
    Alıntı KeaSH-07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam benim kafadansın ama illaki sıfır mı alacaksın.Sym ikinci elde çok zor satan bir makine.7.000 e kışın çok temiz 2.el bulabilirsin.bence sym görsel olarak inazumadan güzel inazumayı sadece fotolardan gördük ama belli görsel bi üstünlüğü war sym wolf 250nin.
    Aynalardaki titreşim muhabbeti kafadan kopardı beni. 10.000 veripte bu aynaları nasıl yaparım diye düşünmek pek aklıma yatmıyor.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    sym wolf250 nin şuan sahibinden de 4 tane ilanı var 2.el olarak sonuçta ömür billah binicek insan zor 250cc ye şonuçta geçiş sınıfır bu yüzden para bağlamak bana çok mantıklı gelmiyor daha ucuza suzuki varken. Sonuçta suzuki gelirse 2. eli sym ye göre daha fazla olma ihtimali yüksek. 2. elide geç sym mi suzukimi diyince sanırım suzuki daha ağır basar çoğu kişi için. Bence fiyat alternatifi olarak cbr250 dir. Piyasası var motorun 2. elide canlı belkide suzukinin girmesiyle fiyat politikasıda değişebilir hondanın çünkü şuan bakınca fiyat performans olarak alternatifi yok gibi. ninja zaten uctu 300cc yaptı fiyat havalarda. Şahsen bu motor ile cbr arasında kalırım alıcak olsam sonucta cok fazla zarar etmek ıstemem satarken. Ancak bu motorun gelicegide yok gibi sürekli bu ay önümüzdeki ay habire sallıyolar. Bana en mantıklı subat mart gibi fuara gelir yazada millet biner
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Yazmayın be kardeşim,
    gelirse bakarız
    adamlar burayı takib etmiyormu sanıyorsunuz??
    siz hergün gelir gelmez ikinci eli yürür odur budur derseniz adamların umru bile olmayacaktır geldiğindede eğer gelirse tabi
    dayayacaklar fiyatı yersen papaz eriği misali
    bazı arkadaşlar almış binmiş osurtmuş motoro öyle böyle değil sanki sanırsın bu motorum eüzübillahisi olmuş yorumlar yapıyorlar
    ortada bir poh yok adamlara pirim veriyorsunuz
    heleki birileri var içinizde niklerini almışlar başka topic te bir yazıları yok veriyorlar gazı birinci elden haberler veriyorlar yerseniz.adamın motoru bile yok daha inazuma konusunda ahkam kesiyor telefonlar ediyor cevaplar alıyor falan filan üyelik tarhine bakın hiçbirşeyden uyanmıyorsanız yahu
    hiç belli değil yani şirketten olduğu)))arada yazıyormuşmuş mış beklemeye değer diye düşünüyormuş falanmış filanmış ne yer belli ne yurt ne şehir ne motor..
    oturun bir sorun kendinize....
    siz olsanız onların yerinde bu konuyu okuyup dursanız
    onların gözünden kendinizi nekadar ciddiye alırsınız?
    çokta tın demezmisiniz nasıl olsa bekleniyor ne zaman getirsek gömeriz bunlara motoru..suziki tr de aynen öyle düşünüyor işte
    gelirse hepimize gelmezse sirtimize deyin susun
    bakın bakalım neler oluyor.
    xawa, dreamkiller ve motoseyyah bunu beğendiler.

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynalardaki titreşim muhabbeti kafadan kopardı beni. 10.000 veripte bu aynaları nasıl yaparım diye düşünmek pek aklıma yatmıyor.
    10.000 veripte sıfır alcaksan sym yi hiç alma.ben sym ye max 7.000 veririm o parayada kazasız cürüksüz carpıksız iyi bişey olması gerek.sonuçta 2. eli çok zayıf bu motorun çok para bağlanmaz.ama güzel mi bence çok güzel motor.10.000 para bağlayacaksan Cbr 250 yada İnazuma gelirse bu 2 motorun sıfır alınır.2. el sıkılınca satmak istersen az zararla satılır.Sym Wolf 250yi sıfır kimseye önermem.ancak kışın ölücü olarak ucuza alınabilecek güzel bir secenek Sym wolf 250
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

bilmek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700X
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    suzukiye yolladığım mail ve gelen cevap...

Merhabalar sevgili suzuki yetkilileri.. Aylardır ısrarla Inazuma yı beklememe rağmen bir türlü gelmek bilmedi.. Yapılan telefon görüşmeleri olsun , mail yazışmaları olsun bana söylenilen tarihlerin hiç birinde motor burada olmadı.. Sonkez soracağım.. Acaba ınazuma ne zaman gelecek ve biz motora bineceeğiz.. Saygılar sevgiler

Merhaba,

Bidiğiniz gibi Inazuma yeni bir modeldir. Fabrika yeni üretim olduğu için bazı aksaklıklar yaşamıştır.

Bu neden Japonyadan aldığımız bilgiye göre ürünün yüklemesi 15 Ekim tarihine kaydırlımak zorunda kalmıştır.

Sevkiyat süresi yaklaşık 1 aydır yani Kasım ortasında bu ürünün gelmesi planlanmaktadır.

Suzuki TR olarak elimizde olmayan sebeplerden ötürü yaşanan gecikmeden dolayı özür dileriz.

Saygılarımızla,

Suzuki Türkiye
    Biz o lafları çok duyduk, bana yollanan mailler ve tarihleri aşağıdadır.

31 temmuzda gelen mail
    Merhaba,

Ağustos sonu itibari ile bayilerimizde olması planlanmaktadır.

Saygılarımla,

Eren Yüksel
    Motosiklet Pazarlama ve Satış Koordinatörü
    Suzuki Türkiye

8ağustosta gelen mail
    Merhaba,

Japonya'dan aldığımız son bilgiye göre üretim 1 ay sarkmıştır. Eylül sonu gelmesi planlanmaktadır.

Saygılarımla,

Eren Yüksel
    Suzuki Türkiye
    buberk bunu beğendi.

zalim17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    660 tenere
    para ödeyen arkadaşlar bekleyin güzel motor, değer
    xt125r>xt660r>dl650+ybr125>cbf1000>660 tenere

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı bilmek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz o lafları çok duyduk, bana yollanan mailler ve tarihleri aşağıdadır.

31 temmuzda gelen mail
    Merhaba,

Ağustos sonu itibari ile bayilerimizde olması planlanmaktadır.

Saygılarımla,

Eren Yüksel
    Suzuki Türkiye

8ağustosta gelen mail
    Merhaba,

Japonya'dan aldığımız son bilgiye göre üretim 1 ay sarkmıştır. Eylül sonu gelmesi planlanmaktadır.

Saygılarımla,

Eren Yüksel
    Suzuki Türkiye
    bu 3 mailide tarih sırasıyla yollayacaksın bu adama )

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Daha Türkiye' de olmayan ve ne zaman geleceği kesin olmayan bi motor için peşinat verilmez. Yinede peşinat veren ark.lar için umarı men kısada motosikletleriniz gelir. Baksanıza inazuma yeni bir modeldir demişler Koray ın maline cevaben, yeni modeli TR ye bi gönderelim 10.000 tl ye çok talep görür zaten, bi denesinler, Tr den ok. alırsak kar marjımızı yükselterek Avrupa ve Amerikayada inazuma göndeririz düşüncesi ile Japonlar acaba Tr yi bi deneme tahtası gibi mi kullanmayı düşünüyorlar, bu motor Tr ye gelirse, acaba aynı anda Amerika ya ve Avrupayada gönderilecek mi. Ne dersiniz ? Bunuda araştırmakta fayda var. Eğer Tr bir deneme tahtası olacaksa, bizler lütfen kobaylar olmayalım.

oguz1327 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2001 honda cbr 600f4i

Inazuma

2 ay once ingiltere de yayinlanmis inazuma brosuru. Ingiltere satis fiyati 3400 £ yani 9900 tl ve hala tr de yok.

suzuki_inazuma_brochure_2012.pdf - 4.2 MB

Motosikleti
    CBF150
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha Türkiye' de olmayan ve ne zaman geleceği kesin olmayan bi motor için peşinat verilmez. Yinede peşinat veren ark.lar için umarı men kısada motosikletleriniz gelir. Baksanıza inazuma yeni bir modeldir demişler Koray ın maline cevaben, yeni modeli TR ye bi gönderelim 10.000 tl ye çok talep görür zaten, bi denesinler, Tr den ok. alırsak kar marjımızı yükselterek Avrupa ve Amerikayada inazuma göndeririz düşüncesi ile Japonlar acaba Tr yi bi deneme tahtası gibi mi kullanmayı düşünüyorlar, bu motor Tr ye gelirse, acaba aynı anda Amerika ya ve Avrupayada gönderilecek mi. Ne dersiniz ? Bunuda araştırmakta fayda var. Eğer Tr bir deneme tahtası olacaksa, bizler lütfen kobaylar olmayalım.
    Bu teoriye yapacak yorum bulamıyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)