Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Merhaba arkadaslar araba alacagim icin motorumu satiyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...87178645/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı scorpions_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    42binde bir inazuma alacağım kısmet olursa,
    Bilmediğimden soruyorum bu km deki inazuma ağır bakım ister mi? Sorun yaşar miyim?
    30bin km cbf 150 kullandım çok şükür hiç sorun yaşamadım.

hocam şimdiden tebrik ederim.
    45-55 bin arasında inazuma ön göbek bilyası bozmasıyla meşhurdur.
    Mutlaka değiştirilmesi gerekir. 360 tl gibi bir fiyatı vardı.

Fren yaparken ön tarafta bi boşluk, tak-tuk sesi gelir, test ederek anlayabilirsiniz.

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam şimdiden tebrik ederim.
    45-55 bin arasında inazuma ön göbek bilyası bozmasıyla meşhurdur.
    Mutlaka değiştirilmesi gerekir. 360 tl gibi bir fiyatı vardı.

Fren yaparken ön tarafta bi boşluk, tak-tuk sesi gelir, test ederek anlayabilirsiniz.
    Biraz Zaman geçti ama teşekkür ederim cvp için, o arkadaşla anlaşamadık.
    Birtakım sağlık sorunları oldu ailemde ve 1 hafta sonraya kalmıştı motosiklet alımı, cbr 250 denk geldi bu süreçte ve aldım.
    İnazuma ile kıyaslamak yanlış ama hem takas olayı hemde aynı ilçede olmamız çok makul oldu, iyide oldu

Kazasız sürüşler.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    elimde hiç kullanılmamıs 16t ön dişli bulunmaktadır. fiyat 80 tl olur . istanbul içi gelip elden alabilir. kargoya verebilirim.

0546 669 8664

Herkese merhaba,

2012 inazuma aldım. 125-130 hıza ulaştığımda. Yakıt deposunun sol altından bir ses geliyor. Sanki bir vida gevşemişte pulu sallanıp ses çıkarıyor gibi. Tahmin yürütebilecek yada daha önce tecrübe edinmiş biri varsa yardımcı olmasını rica ediyorum.

Motosikleti
    suzuki-inazuma
    hayırlı olsun arkadaşım,aman dikkat 125-130 yeni aldığın motorda çok fazla,sonra bravo doğrusu ben 90 da bile rüzgardan başka bir şey duymuyorum.

Teşekkür ederim. Yeni motor değil zaten şuan 25 binde.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Debriyaj manetinden geliyor. Ortalama 8bin devir civarlari baslar. O sesi duydugunda debriyaj manetine dokun kesilecektir. Degilse baska yerlerde ararsin sorunu.

Teşekkürler. Ses bebriyaj manetinden geliyormuş.

Arkadaşlar herkese merhaba ilk motorum olarak inazuma f düşünüyorum. Sizlere bununla ilgili sormak istediğim 2 tane sorum var.
    1- Sizce ilk motor olarak inaZuma uygun mudur (Daha önce motor tecrübem yok ancak şimdiye kadar inazuma ile 3 ders aldım)
    2- 15.000 km’de 2015 model bir inazuma buldum sizce fiyat iyimidir herhangi bir kazası hasarı yok.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Baslangic icin inazuma cok onerilen bir model zatende fiyatina bisi diyemem cunku yazmamissin yada ben mi gormuyoru.m )

Alıntı gaddarnahra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baslangic icin inazuma cok onerilen bir model zatende fiyatina bisi diyemem cunku yazmamissin yada ben mi gormuyoru.m )
    evet fiyatı atlamışım . 14.000 tl . Motorda arka çanta koruma takozu ve orta sehpa bulunmakta.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    14000 pahalı, 12000 iyidir,

Motosikleti
    suzuki-inazuma

kontak sorunu

uzun süredir zaman zaman aldığım FI arıza sinyalininin c42 kodu ile kontak dan geldiğini tespit ettim.
    aynı arızayı giderebilen veya değiştirip sorunu çözen arkadaş varmı?

Motosikleti
    MT - 09 Tracer 2016
    herkese merhaba; yaklaşık 1 ay önce 26 bin de 2013 model inazuma aldım. Motorun bütün ağır bakımları yapıldı. Lastikler pirelli rosso 2 takıldı. 2 aydır. kullanıyorum çok memnunum. Fakat tek canımı sıkan konu titreşim. motor da sele ve sol depo tarafından gelen hafif ve orta seviyeli titreşim var. Titreşim çok arttığı durumlar genelde motor freni yaptım zaman oluyor. onun dışında düz yolda giderken sele ve depodan hafif bir titreşim geliyor. Sizce bu normal mi? Yoksa kontrol etmem gereken bir sorun mu var?

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı cagdas. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba; yaklaşık 1 ay önce 26 bin de 2013 model inazuma aldım. Motorun bütün ağır bakımları yapıldı. Lastikler pirelli rosso 2 takıldı. 2 aydır. kullanıyorum çok memnunum. Fakat tek canımı sıkan konu titreşim. motor da sele ve sol depo tarafından gelen hafif ve orta seviyeli titreşim var. Titreşim çok arttığı durumlar genelde motor freni yaptım zaman oluyor. onun dışında düz yolda giderken sele ve depodan hafif bir titreşim geliyor. Sizce bu normal mi? Yoksa kontrol etmem gereken bir sorun mu var?
    normalde titreşim duymaman gerek, gerçekten bir titreşim mi yoksa ses mi geliyor.
    Bakım sonrası tüm grenaj aksamlarının sağlam takıldığına emin ol bence.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    MT - 09 Tracer 2016
    titreşimden kaynaklı bir ses duymuyorum. düz yolda 70-80 giderken sele ve deponun sol kısmında hafif bir titreşim hissediyorum. Motoru yeni bakımdan çıkardım. Sizde de bu titreşim mevcut mu? yoksa ben çok mu kılım :D

Arkadaşlar merhaba,
    CC büyüteceğim ve de motor bulduğum için istemeden de olsa inazumamı acil olarak satmam gerekmekte. Ciddi alıcı olursa ufakta olsa pazarlık payı vardır.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-suzuki-ilk-gelene-satilacaktir-500880752/detay/

balıkcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbf150,inazuma,Bajaj Dominar 400
    Merhaba, arkadaşlar Sakarya-Düzce cevrelerinde 20000km yi geçmemiş. 2014-2015 İnazuma bakıyorum. Bu çevrelerde satan varsa buradan ulaşabilir. Malum kış şartlarından dolayı farklı bölgelerden getirmek zor. Çift renk tercihimdir.

Motosikleti
    suzuki-inazuma
    Alıntı köpük adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun süredir zaman zaman aldığım FI arıza sinyalininin c42 kodu ile kontak dan geldiğini tespit ettim.
    aynı arızayı giderebilen veya değiştirip sorunu çözen arkadaş varmı?
    Kimseden ses çıkmadı,kendi soruma kendim cevap veriyim o zaman;Kontağı yerinden çıkarıp,dağıtmadan arkada temas plakalarının olduğu yerdeki delikten yağsız kontak temizleyici sıkıp temizledim.sanırım sorun çözüldü ,artık arıza vermiyor.
    yusufbaris ve abeciMotoru bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)