Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Aydin1966 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tesekkurler. ama 250cc naked bir motor yok abs li olarak portföyde.. o nedenle sordum zaten..
    Şunu da eklemeliyim ki evet abs gereksiz birşey değil fakat inazumanın frenleri abs ye muhtaç etmeyecek kadar iyi. Abs'lisini ister miydim? Evet. Sadece konforu için değil sınıfı içinde en iyi frenlere sahip olduğu için inazuma kullanıyorum.
    Aydin1966 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı enderbilgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şunu da eklemeliyim ki evet abs gereksiz birşey değil fakat inazumanın frenleri abs ye muhtaç etmeyecek kadar iyi. Abs'lisini ister miydim? Evet. Sadece konforu için değil sınıfı içinde en iyi frenlere sahip olduğu için inazuma kullanıyorum.
    Frenlerden ziyade amortisör kalitesi çok etkili, tekeri kitlemeden sağlıklı duruş yapmaya rahatlıkla olanak tanıyor.
    Aydin1966 ve Smlgndz bunu beğendiler.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

merhaba
    Sıfır km GW 250 Inazuma alınca lastikleri değiştirmek gerekiyor mu? ( ıslak zeminde daha iyi yol tutuş , viraj ve fren performansı için)

allreadydead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Arkadaşlar, 2013 model inazumam var.. bu konuda da daha önce aktiftim ama bir süredir bakmadım. Ön cam konusunda çok soru sorulmuş ama bütün satılan resimleri konan inazumalar camlı ama cevap gelmemiş :\ forumda aratayım dedim, o da çalışmadı.
    Ben gp kompozit buldum marka olarak
    http://www.gp kompozit.com/Ürünler/suzuki-inazuma-on-cam/ boşluğu kaldırın, forum sansürlüyor düzgün yazınca...
    kullanan var mıdır ? daha iyisi diyebileceğiniz bir cam var mı ?

afatsum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    arkadaşlar motorumu satıyorum ilgilenen olursa yardımcı olurum
    motor temiz ilk sahibiyim bakımlarında motul 5100 yağ kullanılmıştır her bakımda yağ, yağ filtresi, hava filtresi değiştirilmiştir
    zincir bakımları her benzin alışımda yağlanmış her 1000 km de bir gaz yağı ile temizlenip yağlanmıştır
    üstü sürekli branda ile örtülerek saklanmıştır.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...17872030/detay

Motosikleti
    suzuki-inazuma
    ben rüzgar etkileşimi olarak bir faydasını görmedim.

Arkadaşlar merhabalar, ismim Samet, Bursa karacabeyde yaşıyorum İnazuma motosikletimi bir hafta önce aldım merak ettiğim bir çok soru var. Amacim bütün forumu okumak fakat oldukça çok mesaj var. Eğer yardımcı olursanız sevinirim.
    Öncelikle benim eco norm modunu secmeye kalktigimda simsek isareti çıkıyor eco ve norm yazmiyor neden oyle
    ADALI17 ve adalı17 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CRF 250L
    Alıntı allreadydead adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, 2013 model inazumam var.. bu konuda da daha önce aktiftim ama bir süredir bakmadım. Ön cam konusunda çok soru sorulmuş ama bütün satılan resimleri konan inazumalar camlı ama cevap gelmemiş :\ forumda aratayım dedim, o da çalışmadı.
    Ben gp kompozit buldum marka olarak
    http://www.gp kompozit.com/Ürünler/suzuki-inazuma-on-cam/ boşluğu kaldırın, forum sansürlüyor düzgün yazınca...
    kullanan var mıdır ? daha iyisi diyebileceğiniz bir cam var mı ?
    Dostum hiç boşuna uzaklarda arama bu işin uzmanı Hüseyin Abi var. Camia da herkes tarafından bilinir.
    https://www.facebook.com/motorcami
    http://www.motorcami.com/
    ben galeriden baktım beğendiğim modelin siparişini verdim ertesi gün geldi.
    Adam işin uzmanı. Camı da İstanbul da isen Batuhan Motor da taktır.
    Hem paran cebinde kalsın hemde yerli ve kaliteli malzeme kullan.
    Camın fiyatı 250TL..
    Kolaylıklar

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:20 ----------

Alıntı Aydin1966 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba
    Sıfır km GW 250 Inazuma alınca lastikleri değiştirmek gerekiyor mu? ( ıslak zeminde daha iyi yol tutuş , viraj ve fren performansı için)
    Uzerinde IRC nin lastikleri var. Çöp poşetinden halliceler. MITAS MC50 serisi var. 550 TL gibi bir fiyatı var. Bridstone BAtlax kadar iyidir. Slovenya malı. Kendini IRC ile tehlikeye atma. Al itas c 50 li leri rahat et

selsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vstrom 800DE
    Cumartesi vialand otoparkında 30la giderken kayıp düştüm. Zeminde su birikintisi vardı boydan boya kaplamış halde, dik geçerim birşey olmaz dedim de nedense su birikintisini geçtiğim anda arka kaydı ve yere düştüm. Çok ufak bir gaz açmamla mı kaydı ne oldu hiçbir fikrim yok açıkçası. Otoparkların zeminleri zaten dandik, ıslaklık ile birleşince buz pisti oldu sanırım.

Orjinal lastikler var hala üzerinde ve sonbahara doğru ancak değiştirebileceğim maddi sebeplerden dolayı. Yağmurda veya yağmur ihtimali olan günlerde motorla çıkmıyorum zaten, limitlerinde de kullansam tedirgin ediyor lastikler.

MertAksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR
    merhaba,
    puig marka ön cam

ve

arka çanta demiri

satıyorum inazuma için

allreadydead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Alıntı MertAksoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba,
    puig marka ön cam

http://i.hizliresim.com/69EOl3.jpg

ve

arka çanta demiri

http://i.hizliresim.com/2rRAyN.jpg

satıyorum inazuma için
    Camın durumu ve fiyatı nedir hocam ?

@temmuz__ hocam gp de yerli ve söylediğinin yarı fiyatına yakın bir fiyat verdiler. istanbulda da değilim, kendim takacağım

Kebum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Merhaba, ben de inazuma alıp aranıza katıldım.
    Elcik koruma ve ön cam almak istiyorum.
    Ne almalı?

Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    Gidon ped bulabilirsen buradan nereden temin ettiğini belirtirsen sevinirim, bende çok aradim bulamadım.

Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    Alıntı Kebum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, ben de inazuma alıp aranıza katıldım.
    Elcik koruma ve ön cam almak istiyorum.
    Ne almalı?
    Merhaba, Elcik korumayı ali expressten 17 $aldım. Ben çok memnunum, özellikle aynı renk ön cam ile birlikte çok güzel duruyor. Şu an fiyatı artmış baya ama linki gönderiyorum. Daha önce ufo blast Elcik koruma almistim ama kullanışlı olmamıştı, onu tavsiye etmem. https://m.aliexpress.com/s/item/3257....html#autostay

Kebum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    merhaba, cevap için teşekkür ederim.
    Buralarda bulabilirsem taktıracağım. ebay aliexpress işlerine girmeyeceğim.
    zemre bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 model Suzuki İnazuma GW250
    [IMG][/IMG]
    vedalaştığım

Bu da yeni motorum.
    Merhaba arkadaşlar. 10 gün önce Yamaha ybr motorumu satıp Suzuki İnazuma sahibi oldum.Bursa Mustafakemalpaşa'da yaşıyorum.Motorsiklet tutkunuyum.Motorsikletime çok iyi bakarım.Hatta kendimden bile fazla . Yaş 48.iyi forumlar dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:45 ----------

Alıntı Smithjack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhabalar, ismim Samet, Bursa karacabeyde yaşıyorum İnazuma motosikletimi bir hafta önce aldım merak ettiğim bir çok soru var. Amacim bütün forumu okumak fakat oldukça çok mesaj var. Eğer yardımcı olursanız sevinirim.
    Öncelikle benim eco norm modunu secmeye kalktigimda simsek isareti çıkıyor eco ve norm yazmiyor neden oyle
    Merhaba Samet. Motorun önce hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.Ben de MKPaşadayım.10 gün önce ben de inazuma aldım. Motorum 2014 model. Göstergede benim de şimşek resmi çıkıyor. eco veya norm sembolleri çıkmıyor.

Merhaba Arkadaslar

Inazuma ya yan çantalar takan var mı?

selsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vstrom 800DE

Bt45taktırdım, bambaşka bir motor oldu. Bir kaç kere panik fren denedim vs, normalde arka teker yolda geziyordu direk. Şimdi yapışıyor asfalta.
    Aydin1966 bunu beğendi.

toujours09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150-İNAZUMA-MT9 SP
    Bayram fırsatı.Öğretmenden 2013 53000 de İnazuma.Km geneli uzun geziler, kalanı okula gidiş geliştir. 10 999 ₺ Aydın mrk

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı selsa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumartesi vialand otoparkında 30la giderken kayıp düştüm. Zeminde su birikintisi vardı boydan boya kaplamış halde, dik geçerim birşey olmaz dedim de nedense su birikintisini geçtiğim anda arka kaydı ve yere düştüm. Çok ufak bir gaz açmamla mı kaydı ne oldu hiçbir fikrim yok açıkçası. Otoparkların zeminleri zaten dandik, ıslaklık ile birleşince buz pisti oldu sanırım.

Orjinal lastikler var hala üzerinde ve sonbahara doğru ancak değiştirebileceğim maddi sebeplerden dolayı. Yağmurda veya yağmur ihtimali olan günlerde motorla çıkmıyorum zaten, limitlerinde de kullansam tedirgin ediyor lastikler.
    Lastikle pek ilgisi yok, parlak beton olunca zaten kayıyor, üstüne bir de su veya yağ oldu mu püüüü......
    selsa bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)