Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar cidden bu kadar pahalımı parçaları , ögrenciyi üzer mi? Yatırıpta servisinde tamir ettiren var mı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Sanki diğer markaların parçaları çok ucuz hemen bulunuyor

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Sadece ülkemizde mi bilmiyorum ama motosiklete dair herşey pahalı, yedek parçasından tutunda ekipmana kadar... örneğin motosikletinizin (japon, alman vs. markalar)fren diski için serviste 1000 1500 tl arası fiyat isteniyor işçilik hariç bu fiyata otomobilinizin tüm fren disklerini değiştirebilirsiniz bu diskin özelliği nedir? ısınmıyormu? çeliği mi çok kaliteli?, otomobil için iyi bir akü 250 tl civarı (60 70 amp.) fakat motosiklet için yumruk kadar kaliteli bir akü (9 10 amp.) 400 tl civarı peki bu akünün hikmeti nedir? uzun ömürlümü? yoksa taklamı atıyo?

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    arkadaşlar inazuma'dan pek memnun kalmadığı için sattım.

elimde inazuma'nın orjinal ön camı ve arka çanta demiri var. almak isteyen olursa mesajdan yazsın.

Motosikleti
    HHH
    ilanlarda ki karamamba seninmiydi yoksa

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilanlarda ki karamamba seninmiydi yoksa
    Aydında bi ilan vardı. 34 plakalı o benimdi.

Bu arada ön camı forumdan bi arkadaş aldı. Arka çanta demiri duruyor. Alacak olan varsa mesaj atabilir.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Alıntı Justforfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşım, neyi kime tavsiye etmediğin anlaşılmıyor. Nasıl yani? İnazuma forumundaki inazuma sevenlere inazumayı mı tavsiye etmiyorsun?
    İnazuma kullanıcıları konusuna, inazuma almak isteyen arkadaşlar geliyor. Onlara tavsiye etmiyorum.

Ben 1 sene kullandım, parça ve bakım fiyatlarının katostrofik derecede yüksek olmasından ve parçaların karaborsa fiyatlara satılmasından memnun kalmadım. Az bir yer çatlatıp kırsanız 800-1000 lira hesap çıkıyor. Üstelik parçalar da bulunmuyor.

Yoksa dediğim gibi. Güzel günlerde dümdüz giderken çok güzel motor.

Motosikleti
    HHH
    Bizim inazumaya fuardan sonra ikinci elde iyi para edecek bu sene sıfır 250 japonlar 20.000tl ortalama

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Satarız o zaman. Var mı isteyen. Laf aramızda 700cc üzeri geçmeyi düşünüyorum.

Motosikleti
    HHH
    İnazuma dan sonra700cc az gelir 1000CC ye geç daha hızlı gidersin 300 falan iyi olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:25 ----------

Alıntı banro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satarız o zaman. Var mı isteyen. Laf aramızda 700cc üzeri geçmeyi düşünüyorum.
    5000 olurmu

fatih41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GW 250 İnazuma

hararet

arkadaşlar merhaba
    yaklaşık 20000 km 150cc deneyimimden sonra, Suzuki gw 250 alarak aranıza katılmış bulunmaktayım.
    motorum 80000 km de olmasına rağmen oldukça bakımlı ve diri ve motorumdan memnunum.
    lakin geçtiğimiz günlerde 10 derece havada hararet ışığı yandı. sonrasında su tankında hiç su bulunmadığını anladım.

hararet problemi yaşayan var mı. hararet yapmasın nedenleri hakkında fikri olan var mıdır. su eksiltmiş olacağı, eksiltmişse neden olabileceği. fan çalışmayabilir veya devir daim pompası çalışmayabilir.

hararet problemi yaşayan ve sorununa çözüm getirmiş arkadaşların önerilerini bekliyorum.
    teşekkürler.

Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    Arkadaşlar arka fren balataları değiştirmek istiyorum. Daha önce serviste değişim yapanınız varsa fiyatı konusunda bilgilendirme yapabilir mi? Kullanıp memnun kaldığınız balata tavsiyelerine de açığım. (Motor 10bin kmye yaklaştı.)
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    HHH
    Deponun sağındaki grenajı sök, soğutma sıvısı genleşme kabına bak sıvı eksik ise sadece antifiriz ile Max.çizgisine doldur.eğer hararet devam ederse devirdaim pompası arızalı olabilir, inazuma yazın bile fan açmaz pek

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:11 ----------

Bu arada radyatör hortumu kelepçelerinide gevşek olabilir sıkıştır

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:16 ----------

Arka balataları daha önce eskiyor yan sanayi var piyasada kendin değiştir bilmiyorsan youtube'da videolar var bak öğren
    fatih41 bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cbf 150
    Bizim inazumaya fuardan sonra ikinci elde iyi para edecek bu sene sıfır 250 japonlar 20.000tl ortalama
    Bayram edersin , 10.000 km binersin motora üstüne bide aldığın fiyata 2 bin TL daha ekleyip satarsın. Suç sende değil buna razı olup satın alanlarda. Ben sıfır tercih ederim.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Deponun sağındaki grenajı sök, soğutma sıvısı genleşme kabına bak sıvı eksik ise sadece antifiriz ile Max.çizgisine doldur.eğer hararet devam ederse devirdaim pompası arızalı olabilir, inazuma yazın bile fan açmaz pek

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:11 ----------

Bu arada radyatör hortumu kelepçelerinide gevşek olabilir sıkıştır

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:16 ----------

Arka balataları daha önce eskiyor yan sanayi var piyasada kendin değiştir bilmiyorsan youtube'da videolar var bak öğren
    Arızalı olmaktan başka depo komple boş ise hava yapıp devirdaim pompası çevirmeyebilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:00 ----------

inaazuma para edecek de yerine gelecek olan 650 700 750 cc motorlar sanki hiç para etmeyecek...
    fatih41 bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    İnazuma dan sonra700cc az gelir 1000CC ye geç daha hızlı gidersin 300 falan iyi olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:25 ----------

5000 olurmu
    Senden olsa olsa felis domesticus olur

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Alıntı zemre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar arka fren balataları değiştirmek istiyorum. Daha önce serviste değişim yapanınız varsa fiyatı konusunda bilgilendirme yapabilir mi? Kullanıp memnun kaldığınız balata tavsiyelerine de açığım. (Motor 10bin kmye yaklaştı.)
    selam dostum bede motorumun fren balatalarını değiştirdim geçen yaz,eskişehirde kaç motor servisi varsa gittim, kimi 150, kimi 250,kimide 300 tl istedi ön ve arka takım fren balatalarına,bende internetten araştırdım,istanbul güven motorda buldum ön ve arka takımını 40 tl aldım,ve 10 yıldır motor kullanan birisi olarak çok memnun kaldım , tlf,numarasını veriyorum 02122837754, kazıklanma akıllı ol kesinlikle tavsiye ederim selamlar...
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

dalangıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Cbf600 takas düşünen olursa 390605468 özellikle F çok güzel olur teşekkürler.

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Arkadaslar gecen yil sattigim inazuma icin Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş. den motorun arka fren musuru degisimi hakkinda yazi geldi, degisim yerkili serviste ucretsiz yapilacagi yaziyor, motoru ikinci el satin alan arkadaslara bu yazi buyuk ihtimal ulasmayacak

leon99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R-İnazuma-Mt25-Fazer8
    Arkadaş lastik değiştirmem gerekiyor, herkes rosso2 diyor bizim motorlara tam uymuyor sanırım, kullanan var mı? ya da başka bir model tavsiye edebilecek olan var mı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)