Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Alıntı Mirkuza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Reverse çıplak model aldım ben çıplak seviyorum , f modeli.yakından görmedim ama inazuma böyle ise o daha heybetlidir, birde motorları resimde , videoda görmekle gerçekte görmek çok farklı oluyo
    Çıplak inazuma ile f modeli arasında bayabir kalıp farkı var.
    Dediğin gibi fotoğraflardan belli olmaz ama bayide çektiğim bir fotoyu ekleyeyim.
    Boy 1.77 biraz fikir verir sanırım. Arkada da çıplak olanı gözüküyor ancak pek yakın durmadığı için kıyaslama yapılamıyor.

motorcu48 ve __bakteri__ bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD

kappa k35 beyaz

beyler geçen gün kappa k35 model topcase si boyadım .nasıl olmuş ?

reverse bunu beğendi.

yaban89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gw ınazuma 250 .
    Eline sağlık çok güzel olmuş sprey boya olduğu için dikkat et bence küçük bir çizikte alt katmandaki beyaz boya görünebilir. Üzerine boya koruyucu gibi birşey vurabilirsiniz. ��
    Mehmet Altaş

Motosikleti
    teşekkürederim yaban89 ,haklısınız vernik sprey alabilirdim ama direk motora takıp yollara çıktım :D boyanın daha 1 gün korumasını bile beklemeden beyaz jant reflektörüde yapıştırdığım için aynı dediğiniz gibide oldu ancak şuanda hiç bir sıkıntı yok bakalım ilerleyen günler ne gösterecek
    yaban89 bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Arkadaslar inazumanin kullanma kılavuzunu internette arastirdim ancak bulamadım.
    Sanırım burada birkac kisi paylaşıyordu. Ben de elinde olan birisinden rica edebilir miyim? İngilizce veya Türkçe farketmez bir şekilde ulaşabilirsem çok makbule geçecek. Motoru almadan önce okuyup bilgi edinmek istiyorum.
    Şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    MT-07
    reverse bende aynı soruyu sormak için girdim foruma 6 tane kullanma klavuzu verdiler hiçbiri türkçe değil. Acaba suzuki türkiyede pdf format türkçe varmıdır ben yarın arayıp sorayım eğer varsa sanada gönderirim.
    reverse bunu beğendi.

Motosikleti
    arkadaşlar kullanım klavuzu olmayanlar bana özelden email lerini yazsınlar we transfer ile göndereyim

85mm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '17 Yamaha Tracer 900
    Türkçe kullanım kılavuzu arayan arkadaşlar, buraya bırakıyorum isteyen alsın :

Inazuma Türkçe Kullanım Kılavuzu
    Mirkuza, onurordek, jjakabo ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Aslinda basligin ilk sayfasi cok eksik. Yani ilk mesajdan bahsediyorum. Motorun teknik ozellikleri kullanma kılavuzu vs ilk mesaja eklenebilir.

isra... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB500F
    Piyasada F modeli yok mu acaba; yoksa çok tercih eden mi yok? Ya da alan hangi bayiiden almış? En azından teshir ürünü olsa da bi üstüne oturursak, baksak, beğensek. Naked versiyonunun gidonunu alçak buluyorum. F lerinki daha yüksekteyse tercih edilebilir.

Motosikleti
    Alıntı isra... adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piyasada F modeli yok mu acaba; yoksa çok tercih eden mi yok? Ya da alan hangi bayiiden almış? En azından teshir ürünü olsa da bi üstüne oturursak, baksak, beğensek. Naked versiyonunun gidonunu alçak buluyorum. F lerinki daha yüksekteyse tercih edilebilir.
    f lerin ilk partisi tükendi bile , kullanıcılar başka platformda takılıyor.sonrakilerde şimdiden kapora verip motorun gelmesini kara kara düşünüyorlar.evet f te en büyük avantaj bana kalırsa karenaj değil gidon yüksekliği lakin naked verisyonuda bir başkadır
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    En son florya batuhan motorda vardi f kasa inazuma. Hem mavi-beyaz hem de siyahi var. Birkaç mesaj yukaridaki fotolari orada cektim kapora verdigim gun.

Motosikleti
    MT-07
    Arkadaşlar inazumayı kullandıkça çok keyf alıyorum gerçekten ağırlık merkezi aşağıda birde tanıtımlarda yok şöyle ağır yok böyle ağır diyorlardı motora hepi topu 15-20 kg ağır, ağırlık merkezi o kadar aşağıdaki durmaya yakın ve durduğunuz anda o ağırlığı size hiç hissettirmiyor. Çok yumuşak bir kullanımı var. Depoya parmağınızla vurduğunuzdaki o tok ve sağlamlık hissi, hani derler ya kemik gibi motor bu inazuma
    motorcu48 ve reverse bunu beğendiler.

Motosikleti
    cbr250 bir önceki kasanın egzoz agırlığı yaklaşık 7 kg idi. bizimki belki ondanda ağır ve comertce davranılmış.üstüne üstlük çift motor blogu ve diğerlerine göre daha büyük kasası var .deposuda demir öyle plastik içi scooter depo değil. isteyen egzoz değişimiyle 10 kg lardan fazlasını hayli hayli verir tabi bunlar neden boyle açıklaması .sym wolf 173 kg ise bizim motorun biliyorsunuz demir aksamı çok ve anlattıklarıma göre bu normal bir ağırlık. hem virajlarda inanılmaz güzel giriyorum rüzgardada en az etkilenen motor .250 cc nin makam aracı gibi
    muvodo ve __bakteri__ bunu beğendiler.

Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Mirkuza demek teslim aldın da kullanmaya başladın bile.
    Tekrar hayırlı olsun. Fotoğraf isteriz.
    Benim için şu 1 ay geçer mi bilmiyorum.

on the road - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Ankara'daki arkadaşlar yarın hava güzel olacak gibi, forumdan evural ile bi Kizilcahamam gezisi düşünüyoruz. Saat 10 gibi Optimum önünden hareket edeceğiz, katılmak isteyenleri bekleriz
    SUAT.2014 bunu beğendi.

Motosikleti
    adam aşmış egzozun kralını takmış

Motosikleti
    MT-07
    Aldım kardeş 1 ayın tadını çıkar işte sevgiline kavuşacaksın sonunda
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mirkuza demek teslim aldın da kullanmaya başladın bile.
    Tekrar hayırlı olsun. Fotoğraf isteriz.
    Benim için şu 1 ay geçer mi bilmiyorum.
    reverse bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Gw250
    Motorcu48 customu boşver abi garanti ayar vs uğraşırız, suzuki servislerinde takilan yine suzuki türkiyenin getirip sattigi inazuma ile birebir uyumlu yoshimura egzos var.Hem basınç değerleri suzukinin belirlediği değerler sorun olacağını sanmıyorum lakin tek sorun -şahsen- çok sevdiğim egzosun birinden feragat etmek olacak :D fiyati 520 $ olmasi lazim. Yoshimuranin global sitesinde de var. 10.000 e geleyim bakımı geçsin yapmayı düşünüyorum :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:55 ----------

Kullanıcı abilerim saffet üçüncü incelemesinde aslen makinenin 44 bg olduğu normlar, motor ömrü ve yakıt için sinirlandigini söylemişti. Benzer yazıları internette de gördüm. Peki neden hiç değilse 30 bg falan değil , malum her gün kullanıyoruz evim okuluma 30 km hemde şehirlerarası bazen hyo ve cbr dan sonra yetersiz gibi geliyor , ama yok mu o konfor :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:14 ----------

Az da olsa nasıl bg kazaniriz ?

Motosikleti
    MT-07
    Arkadaşlar şu sürüş modundan bahsedebilirmisiniz ? Sürüş modu değiştiğinde motorun gücüde değişiyormu?. Havalar yağışlı deneyemiyorumda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)