Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Motor_Derili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nmax 155 / Fazer8 / NC750X2018
    Ilk marsa bastik. 000001 km

benhasan, oenaj, Cuhara ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

hayırlı olsun kazasız belasız yolculuklar. bende foruma ilk defa üye oldum 1 aydan fazladır takip ediyorum hem burayı hem piyasayı. dün akşam suzikiyi görünce işte aradığım arkadaş bu dedim. özellikle yeni çıkacak inazuma f'in dış görünüşüne hayran kaldım ve mutlaka bunu almalıyım dedim. fakat ağırlığı korkutuyor beni. 170cm 58 kiloyum bi kaç yıldır sürmüyorum, öyle fazla sürmüşlüğümde yok ilk motosikletim. konfor ve ilk öğrenenler için en iyilerden birisi olduğunu herkes belirtiyor. bütün deneyimlerini paylaşırsan seviniriz. haziran sonu bakalım piyasa ve durumlar nasıl olacak. anca o zamana alabilcez gibi
    not olarak da eğer bunun f modelini maddi sebeplerden alamaz isem cbr250 almak zorunda kalacağım. allah bu sistemi kahretsin (2.el cbr bu arada)
    Motor_Derili bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı surmenajetki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kazasız belasız yolculuklar. bende foruma ilk defa üye oldum 1 aydan fazladır takip ediyorum hem burayı hem piyasayı. dün akşam suzikiyi görünce işte aradığım arkadaş bu dedim. özellikle yeni çıkacak inazuma f'in dış görünüşüne hayran kaldım ve mutlaka bunu almalıyım dedim. fakat ağırlığı korkutuyor beni. 170cm 58 kiloyum bi kaç yıldır sürmüyorum, öyle fazla sürmüşlüğümde yok ilk motosikletim. konfor ve ilk öğrenenler için en iyilerden birisi olduğunu herkes belirtiyor. bütün deneyimlerini paylaşırsan seviniriz. haziran sonu bakalım piyasa ve durumlar nasıl olacak. anca o zamana alabilcez gibi
    not olarak da eğer bunun f modelini maddi sebeplerden alamaz isem cbr250 almak zorunda kalacağım. allah bu sistemi kahretsin (2.el cbr bu arada)
    https://www.facebook.com/groups/4554...89050/?fref=nf

buraya da bekleriz
    M otorcuyum ben, O na yürekten bağlıyım, T ek tekerde şahlanırken, O nun gidişine hastayım, R acing değil belki ama, EN GEÇ AKŞAMA YANINDAYIM

Motosikleti
    suzuki-inazuma
    motor derili selam
    benim haberim yotu bende katıldım.tum suzukıler buraya

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Araç alacağım için çok sevdiğim inazuma mı sahibinden de ilana koydum. İlan numarası 202582061.
    Araçla takas düşünülür. Ama kuş serisi hariç :-)
    15 binde 2013 model servis bakımlı orta sehpa, Elçik koruma, koruma demiri. Kazası belası yok. Borcu harcı yok. 10300 tl. Fiyatı abartmadım. İllaki satılsın diyede bi derdim yok. Seviyorum motorumu ama ailem için bi arabada gerek. Bi süre salcano Wolf le idare ederim toparlayana kadar.

evural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 300
    İnazuma F modelinin broşürü internet sitesinde yayınlanmış. Ben motoru beğendim, bayilere gelince bir inceleyeceğim. Belki bu sene değiştirebilirim benimkiyle.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    F modeli 500 cc gibi gösterişli olmuş��

Flatron02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GW 250 İnazuma
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu anda çatır çatır yazıyorlar cezayı. Şirket yazısı varmı yokmu bakmıyorlar. Moto sohbet kısmında konusu var. Artçı konusunda bende emin değilim. Sadece duyum. Ne kadar doğru bilmiyorum.
    Müsamaha gösteriliyor diye belirtmiştim. Demekki sizin oradakilerin pek müsamahası yokmuş

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:00 ----------

Alıntı onurordek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arka çanta cezalarının dayanak noktası ne acaba? Başına gelmiş birisi kanun maddesini söyleyebilir mi? Ortada bi netlik yoksa bilgi edinme talebinde bulunmayı düşünüyorum. cevap verirlerse konu belki netliğe kavuşur.
    Orjinalin üstünde yapılan her oynamanın ruhsata işlenmesi gerekir. Kanun maddesi böyle diyor....
    Her İnsan Kendi Hayatının Baş Kahramanıdır .......

batubudak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r25
    Alıntı evural adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnazuma F modelinin broşürü internet sitesinde yayınlanmış. Ben motoru beğendim, bayilere gelince bir inceleyeceğim. Belki bu sene değiştirebilirim benimkiyle.
    cumartesi günü istanbul fuarda gördüm. benim niyetim yamaha r25 almaktı, inazuma yı da naked olduğu için hiç beğenmiyordum ama inazuma f i görünce bu nedir falan oldum. karenaj çok güzel. mavi beyaz renkte çok büyük görünüyor. siyah renkte ise biraz daha küçük ama spor görünüyor. tek beğenmediğim kısmı gidon. naked inazumada parçalı gidon var o güzel. inazuma f de sanayide kendim yaptırdım idare etsin der gibi berbat bir gidon. 14bin liralık motora yakışmıyor. çin malı gibi resmen gidon. benim merak ettiğim ise motorun ivmelenmesi. cbr ile başedebilir mi? en az 20 kg daha ağır çünkü.
    __bakteri__ bunu beğendi.

heia2654 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Cuhara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba

Sizlere bir sorum olacaktı. Artçı ile binerken arka süspansiyon ayarını kaç yapıyorsunuz? Baktım baktım bulamadım
    Vay arkadaş, sen bana sormazsın ama hadi ben yine cevap vereyim....

hebergeur dimage

Ziyan olan USBme yanarım... :D

Motosikleti
    MT-07
    Motor_Derili hayırlı olsun , ne heyecanlıdır şimdi inazumanın hazırlanmasını beklemek

Motosikleti
    Xmax 300
    Az önce Ankara Ulusan motorda inazuma F modelini inceledim. Ön grenaj ve daha dik oturuş pozisyonu güzel olmuş. Motora oturunca cbf600'e oturmuş gibi hissettim Ön taraf öncekine göre epey iri gözüküyor. Değiştirme düşüncem vardı ama sırf grenaj var diye 14.950 TL vermek mantıksız geldi. Bir süre daha grenajsız ile devam.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Grenajlı modele oturdum, inazumayı arkadaşımdan alıp sürmüşlüğüm var. F modeli çok yüksek, çok ağır geldi bana. Bu şekilde çok hızlı olcagını sanmam bu motorun seyahat için uzun boylu olan için ideal

Hakanozm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 + inazuma
    Merhaba, bende Antalya Suzuki bayisinde gördüm, sağını solunu inceledim çok hoşuma gitti henüz 2015 modeli gelmemiş sanırım 1 aya gelecek, büyük ihtimalle alacağım, eski kasaya göre çok daha geniş bir ön var, saati daha dik ve görmesi kolay, tek takıldığım nokta bu grenaja motor koruma demiri takılmayacağı, alternatif korum anasıl yapılacak bilemiyorum

Flatron02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GW 250 İnazuma
    Alıntı Hakanozm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, bende Antalya Suzuki bayisinde gördüm, sağını solunu inceledim çok hoşuma gitti henüz 2015 modeli gelmemiş sanırım 1 aya gelecek, büyük ihtimalle alacağım, eski kasaya göre çok daha geniş bir ön var, saati daha dik ve görmesi kolay, tek takıldığım nokta bu grenaja motor koruma demiri takılmayacağı, alternatif korum anasıl yapılacak bilemiyorum
    Koruma demiri olmasa bile en kısa zamanda ustalarımız ona uygun bi demir üretir korkulacak birşey yok....
    Her İnsan Kendi Hayatının Baş Kahramanıdır .......

Motosikleti
    XJ6N
    koruma takozu var grenajlı motor için

Hakanozm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 + inazuma
    Teşekkürler inceleyim ilk defa duydum

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:34 ----------

inazuma F'de lastikler IRC malum, Karyol lastik Antalya ile görüştüm değiştirebilirmiyiz diye ancak ilgili ebatlar ın başka markalarını bulmak zormuş anladığım kadarıyla, pirelli sport demon var alternatif olarak ama bu lastiğin de hamuru sert ve geç ısınıyor diye bilgi aldım, motoru aldığımda bakacağız artık
    Flatron02 bunu beğendi.

Motosikleti
    Xmax 300
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Grenajlı modele oturdum, inazumayı arkadaşımdan alıp sürmüşlüğüm var. F modeli çok yüksek, çok ağır geldi bana. Bu şekilde çok hızlı olcagını sanmam bu motorun seyahat için uzun boylu olan için ideal
    Teknik verilerde yükseklik ve ağırlık önceki modelle aynı diye biliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:30 ----------

Sele yüksekliği anlamında söylüyorum tabi

Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı evural adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teknik verilerde yükseklik ve ağırlık önceki modelle aynı diye biliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:30 ----------

Sele yüksekliği anlamında söylüyorum tabi
    normal inazuma bu kadar yüksek gelmedi, normal inazumada ayaklarım yere değmesine ragmen (1.80 im) bunda ayak parmaklarım ile değdim. Grenaj koltuk ve gidon yukseklıgındende olabilir ben sanki 1000 cc enduro yol motoruna oturmuş gibi hissettim
    __bakteri__ bunu beğendi.

Motosikleti
    Teşekkürler inceleyim ilk defa duydum

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:34 ----------

inazuma F'de lastikler IRC malum, Karyol lastik Antalya ile görüştüm değiştirebilirmiyiz diye ancak ilgili ebatlar ın başka markalarını bulmak zormuş anladığım kadarıyla, pirelli sport demon var alternatif olarak ama bu lastiğin de hamuru sert ve geç ısınıyor diye bilgi aldım, motoru aldığımda bakacağız artık

Bridgestone Battlax, Metzeler Lasertec de aynı ölçüde var. Michelin de ön Pilot Active arka için Pilot Street var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)