Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    3RE3RA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyo250gt - cbf150-mt25
    Alıntı ynslky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütçe yeterliyse tabiki vstrom ama uygun olsun diyorsanız inazuma 250liklerin mercedesidir çok rahat edersiniz
    bütçeden çok,daha önceden hyo 250 kullanıyordum, iki kişi ile yolda mağdur olmamak, taksi yada özellikle kamyon sıkıştırdığında gazı açtığımda anlıkta olsa beni o durumdan kurtarsın. ikisini de kullanmadım. güç dengelerini bilmiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Cbf 150
    o zaman dl-650 derim

3RE3RA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyo250gt - cbf150-mt25
    Alıntı ynslky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman dl-650 derim
    onun için bir kaç yıl daha bekleyip para biriktirmem lazım. eski alıp başımı belaya sokmak istemiyorum

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı 3RE3RA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar cbf 150 kullanılıyorum. iki kişiyiz uzun yol ve kamplara gidiyoruz. haliyle motor yüklü oluyor. cbf artık yetmiyor. inazuma yada dl250 almayı düşünüyorum kararsızım yardımcı olur musunuz
    dl250 düşünüp gereksiz masrafa girmeyin derim.
    aynı motor blokları zaten ayrıca dl'nin performansı daha düşük.
    blueway2 bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Bir sevdadır inazuma,anlatılmaz yaşanır
    ilker_41 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    [IMG][/IMG]
    abeciMotoru, erensel ve ilker_41 bunu beğendiler.

Yan soft çanta almak istiyorum ama yan çanta demiri yok.Çanta demiri olmadan herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım.(motorum f modeli)

Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Arka çanta demirinin arka kuyruktan grenaj içine bağlantısı yok,bu yüzden sıkıntı yaşayan oldumu acaba

Jackie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar kuzenim motorunu satıyor.Titiz bir kullanıcıdır kendisi.Bütün bakımlarını serviste yaptırmış.İlgilenenler için ilan linkini koyuyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-suzuki-12850-km-de-bakimli-bol-ekstrali-690838307/detay

toujours09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150-İNAZUMA-MT9 SP
    F1 arızası için yardım arkadaşlar.Akü yeni , yakıt düzenli aynı yerden alıyorum. Sık sık marş basıyor ama f1 verip çalışmıyor. Olmadık yerde uğraşıyorum. Anlayan bilen var mı?

yusufbaris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GW250 Inazuma
    Alıntı toujours09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    F1 arızası için yardım arkadaşlar.Akü yeni , yakıt düzenli aynı yerden alıyorum. Sık sık marş basıyor ama f1 verip çalışmıyor. Olmadık yerde uğraşıyorum. Anlayan bilen var mı?
    Aynı arıza bende de olmuştu.Serviste hallettiler hızlıca.
    Kontak girişinde bir arıza var galiba onu tamir ettiler.Çok kişiden aynı şikayeti duymuştum.Ama dertli bir olay değil.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı toujours09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mantıklı bi açıklaması yok malesef, ben de yaşamıştım, kontağı çevirdikten sonra enjeksiyon sesini kısa kesmesi, devamında FI ışığı yanıp sönmesi durumu.
    serviste diagnostiğe sokarsanız sorunu görebiliriz, ben göremeden satmıştım
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Alıntı hardal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bazı durumlarda vites geçmiyor ve göstergesi hiçbir rakam göstermiyor. Örneğin 3. viteste kırmızı ışıkta durdunuz vites ne aşağı ne de yukarı gitmiyor. Ancak debriyajı biraz bırakınca vitesler geçiyor (bas-çek yaparak) O nedenle duracağım zaman, hareket halindeyken vitesi boşa alıyorum. Bu motoru 0 olarak aldığımdan beri var. Bu normal midir? Umarım konuyu doğru aktarabildim.
    Hocam bu sorunla karşılaşan başka biri var mı yada bu bir sorun mu? Düzeltebilen var mı veya böyle mi Kullanacağız motoru?
    Giderken böyle birşey olmuyor ancak durduğunda ve birden 3 veya 4. Viitesten 1 e atmaya çalışırken oluyor.

Bugün kill switchi de indirdim ve klasik vııı diye buji ısınma sesi geldi. Sonra marş butonuna bastığımda ateşleme yapmak yerine tekrar vııı sesi geldi. Yani marş butonu, bildiğiniz kill switch yerini aldı, bujiyi ısıtma vs. seslerini yaptı. 10-15 denemeden sonra motorun beyni kendine geldi ve ateşlemeyi yaptı. Hatta marş butonuna uzun süre basarsanız sürekli bujiyi ısıtma sesi geldikten sonra FI ışığı yanıp sönmeye başladı. Başına gelen var mı daha önce?

odeon65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki inazuma 2014
    burada herkes kış uykusuna yatmış anlaşılan
    bendeniz 54 yaşındayım daha önce 2 tane hyosung gv 250 motor kullandım. hanım zoruyla hep satmak zorunda kaldım. 4 yıldır motorsuz kaldım.bu arada ismim volkan 4 yıldır emekliyim sonunda dayanamadım ne zamandır hoşuma giden inazumaları incelemeye başladım. 9 ocakta 2020 tarihinde 2014 model bir inazumayla aranıza katıldım.choper motordan sonra değişik gelir diye düşünüyordum. ama evim ankara nın dısında 50 km uzakta olduğundan noter plaka işlemleri derken -2 derecede inazumayla 80 km yaptım. gerçekten sele süspansiyon konforu muhteşem. frenleri hyosungdan sonra harika hissettirdi. hyosunda fazla titreşim yoktu ama yinede vardı . suzuki de hiç bir titreşim hissetmedim. herkese selam edereksözümü burada bitiriyorum.umarım biraz siteyi canlandırabilirim.
    NOT: sakın amca dede muhabbetiyle bana gelmeyin )))
    Justforfun, F54, erensel ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

mehmetseza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM / GTS 250, FİDDLE 2, ORBİT 2, JOYMAX, JET 4
    Alıntı odeon65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burada herkes kış uykusuna yatmış anlaşılan
    bendeniz 54 yaşındayım daha önce 2 tane hyosung gv 250 motor kullandım. hanım zoruyla hep satmak zorunda kaldım. 4 yıldır motorsuz kaldım.bu arada ismim volkan 4 yıldır emekliyim sonunda dayanamadım ne zamandır hoşuma giden inazumaları incelemeye başladım. 9 ocakta 2020 tarihinde 2014 model bir inazumayla aranıza katıldım.choper motordan sonra değişik gelir diye düşünüyordum. ama evim ankara nın dısında 50 km uzakta olduğundan noter plaka işlemleri derken -2 derecede inazumayla 80 km yaptım. gerçekten sele süspansiyon konforu muhteşem. frenleri hyosungdan sonra harika hissettirdi. hyosunda fazla titreşim yoktu ama yinede vardı . suzuki de hiç bir titreşim hissetmedim. herkese selam edereksözümü burada bitiriyorum.umarım biraz siteyi canlandırabilirim.
    NOT: sakın amca dede muhabbetiyle bana gelmeyin )))
    hayırlı olsun volkan.suzukı markası gercekten cok ıyı bır marka.ben de yaklasık 10 yıldır motor uzerındeyım ve suzukı ıle çogu zaman aynı parcaları kullanan hatta suzukıye parca imal eden sym markasını kullanmaktayım.gecen sene oglana suzukı gsx 250r motor alınca kendıme de vstrom almak ıstedım ama maxıscooterden sonra yapabılır mıyım dye tereddutte kalınca o iş oylece kaldı.sonrasında bir abımıze senın bındıgın motordan baktık oncesınde de cok arastırdık motor cok ıyı bır motor .ısın tuhafı bızım oglandakı motorla senın bındıgın motor kasalrı farklı olsada aynı motorneyse hayırlı surusler olsun.bızler bazen haftasonları kısa ankara ılce turları yapıyoruz.sana ulasır senı de davet ederız.kal saglıcakla

Motosikleti
    suzuki inazuma 2014
    Tesekkur ederim insallah

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Tüm inazuma kullanicilarina selam. Eski bir inazuma f kullanicisi olarak herkese kazasiz belasiz surusler dilerim.
    Bayagi zamandir ugramiyordum buralara. 2018 agustosunda sattim motorumu.
    Motordan arda kalan bir adet uc kismi kirik fren maneti var. Orjinal kendi manetiydi. Gecen gun evde denk geldi. Ihtiyaci olan varsa iletisime gecebilir.
    Mobilden yazdim foto ekleyemiyoruz galiba bu sekilde.

Motosikleti
    suzuki inazuma 2014
    Su anki arka cantam iki kask almiyor bir kask ve biraz esya aliyor iki kask almasi icin cantanin kac lt lik olmasi gerekir arkadaslar benimkinin su anki litresini bilmiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:21 ----------

Ankarada inazumami goturebilecegim servis tavsiyesi varmi acaba bana en yakin kepekli deki ulusan var ama kimse iyi konusmuyor nedense ulusan hakkinda🤔🤔

Motosikleti
    MT-07
    45lt’lik çantalar işini görecektir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)