Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    7-8 Bine verirlerse alınır da 10binden yukarı bi fiyat çekerler kesin...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    250 cc naked sınıfında çok büyük boşluk var türkiyede,bakalım hangi marka işi uyanıp piyasayı kapacak derken ilk atak suzikiden geldi.şu motoru 8000 tl civarında satsınlar.....satsınlarda alalım

sarikemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 750 x
    bence işi uyanıyolarda işlerine gelmiyo 250 cc satmak artık hikmeti neyse anlayamadım.yakıtta en pahalı ülkelerden biriyiz piyasada 600 ve üstü motor dolu

yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Ön çamurluk hayabusa gibi mubarek

afatsum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bu konuyu 8aralik tarihinde acmistim

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post2513452
    görmemiştim kusura bakmayın

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bence düşük fiyat bekleyen arkadaşlar daha çok beklerler bu motor a en az 12000tl fiyat çekerler sym getirdi de ne oldu o bile 8000tl deme di suzuki neden ucuz desin ki?
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Gelirse Naked 250 likler arasında liderliğe oynayacak gibi görünüyor. Görünüm güzel. 2012 Comet250, CBR250R gibi görsel kusurları yok. Üstelik çift silindir. İşçilikten çalmamışlar gibi görünüyor. Asıl önemli olan fiyat politikası. SYM WOLF gibi 10.000 TL nin üzerinde satılırsa satın almak herkese kısmet olmaz. Honda CBR250R yi (grenajlı falan olmasına rağmen) 9.250 TL ye satabiliyorsa Comet 250 ve SYM WOLF 250 nin daha yüksek fiyata satılmasını tuhaf buluyorum. Bu motorun fiyatını açıkladıkları zaman "paranın gözü kör olsun" deriz bence.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    o fiyara sonu aynı vtr gibi olur

güzel motor. insanın kendini kaptırası geliyor. bence 11bin küsur fiyattan aşağı olmayacak. yazın bitmesine doğru anca gelir en erken. bence.

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dur bende yazayım teknik bilgilerinde 35 w aydınlatma yazıyor yani alırsak geceleyin önümüzü görmeyecez

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Baby King. Süper görünüyor, sonunda naked, 250 cc, adam gibi bir makina hem de Suzuki.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Söylediklerin çok güzel, iyi diyon da, Allah aşkına bizim ülkemizde 250cc segmenti mi var ki "250cc tek silindir" "250cc çift silindir" segmenti olsun. Hemde naked / SS felan...

Bütçesi kısıtlı olan insanların makul motorlar (100~250cc) arasında debelenip durduğu bir segment var benim bildiğim(bizim ülkemizde). Bakma sen burada dönen "yok çift silindirliyse alırım, tek silindirliyse fena yaparım..." muhabbetlerine. Herşeyi sadece ve sadece fiyat belirler. İnsanlara 250cc altında performansına ve sağlamlığına göre uygun fiyatta ne sunarsan sun tutulur. İster tek silindir olsun ister çift, ister su soğutmalı yada yağ, isterse 6 vites yerine 5 vites olsun hiç farketmez. Millet ilk önce fiyatına bakıyor. Eh malum sınırlı sayıda ürün olunca da fiyatı uygun olanını seçiyorlar istemeye istemeye. Yoksa gönül ister ki... neler neler

Uzun lafın kısası Suzukinin at, katır yada deve koşturabilmesi için tek yapması gereken uygun fiyattan piyasa girmek. Bak gör o zaman herkesin nasıl dibi düşecek bu motora. Şimdi atıp tutan çok olur.

Tabi suzuki öyle bişey yapmayacak orası ayrı
    Bizim Türkiye pazarı için durum aynen betimlediğin gibi..Tek silindir çift silindir/japon Taiwan/ Naked Fairing diye ayıracak durumda değiliz. Öncelikli beklenti yakıtı cebi yormayan 250 segmentinde Mantıklı fiyatla pazarlanan motorlar.

Ben çift silindir naked derken Suzukinin dünya pazarını kastettim. Yani bu motoru giydirip gidon pozisyonunu alçaltıp 250SS diye piyasaya sunması çok maliyetli olmamasına ragmen zaten müşterisi bulunan bir pazara girmek olarak değerlendirip kawasakinin ve hondanın bulunmadığı(galiba cb 300R de AB ve amerika pazarında yok) pazardaki boşluktan cebi doldurmayı düşünüyor.

Ulan şu dünyanın haline bak be Bu küresel sermayenin ta...(anladınız siz onu) Bu japonlar 80 ve 90'larda müşteri için birbirini kesip tüm segmentlerde savaşırken şimdi resmen aralarında anlaşıp belli segmenleri birbirine peşkeş cekip dandik motorlarını satmanın yolunu bulmuşlar.. Tekelci ..neler. Üst segmentlerde bile çoğu modelde kalite yerlerde aslında...

Adamlar 250 cc segmentinin tadını tuzunu kaçırıyorlarki seni üst segmente bir motor daha tüketmeye sartlandırmak için. 600cc Race motorun 100 tene ayrı parçasını 2 senede bir komple yenileyip satarken Ninja 250R nin ötüm gibi göstergelerini 5-6 yıldır bi değiştiremediler. Aldığın motorun ya boyutundan ya silindir sayısından yada dizaynından estetiğinden üretim maliyetinden çalıyor adamlar..yapıcak bişey yok
    kamsea bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Alıntı afatsum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görmemiştim kusura bakmayın
    canin sagolsun olur tabi, istersen iki konuyu birlestirelim, ekledigim resim ve bilgileri buradan devam edelim, bir de fiyat konusunda Honda CBR250den daha uygun olacak diye soyleniyor burada yetkililerce ama ne kadar ucuz olur gorecegiz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    suzuki ile ne honda ne hyosung kiyaslanamaz bile suzuki atasidir bunlarin türkiyeye geldigi zaman büyük ragbet göreceginden süphem yok.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Motorcylenews sitesinin bu motorla ilgili haberini buldum. Buna göre fiyatı hem CBR'dan hem de Ninja'dan düşük olacakmış. Bizde olmaz orası ayrı...

http://www.motorcyclenews.com/MCN/Ne...0-inazuma-250/

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    Suzuki, NEC fuarında Inazuma olarak adlandırılan bir yeni 250 başlattı. Suzuki ne diyor bir all-yeni 248cc paralel ikiz güçler, yeni gelenler ve dönen biniciler için B-King-etkilenmiştir tasarım. Hiçbir fiyat, güç ya da kilo rakamları henüz açıklanmadı, ancak MCN, Suzuki, Kawasaki Ninja 250R (£ 4182) ve Honda CBR250R (£ 3688) hem alttan arayacak anlar.

Firma Inazuma (Japon yıldırım anlamına gelir), "güvenilir ama maliyet etkin araçlarla ulaşım için artan talep" bir yanıt olduğunu söyleyerek frank. Ama bu olanlar için bir çeviri hatası muhtemelen ihtiyacı, özellikle çok değil sadece bir araç olarak bir bisiklet ses yaparsa. Başka bir yerde far "korkusuz ve güçlü bir ön maske" olarak tarif edilir.

diyor sitede ama bakalım burda ne fiyat biçeceker

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:11 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...70142671/detay
    ilanda ki gibi biraz daha düşerse fiyatı 9 altı gibi satabilebilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:21 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...69722677/detay yok artık aynı satıcının başka bir bayiliğinde başka bir fiyat
    ne imzası beaaa

afatsum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canin sagolsun olur tabi, istersen iki konuyu birlestirelim, ekledigim resim ve bilgileri buradan devam edelim, bir de fiyat konusunda Honda CBR250den daha uygun olacak diye soyleniyor burada yetkililerce ama ne kadar ucuz olur gorecegiz.
    olur tabi ekleyelim ama ben nasıl yapacağımı bilmiyorum

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    sym bile 10bin küsüre 250 cc motoru satıyorsa...
    suzuki 15.000 lira ister...

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar 10 bin lira para degil bu devirde. Bakiniz kisi basina dusen milli gelire. Bizde asgari ucret 701 lira olunca 2 yilda yemez icmezsek 250 cc motor alabiliyoruz. Ayni motoru insanlar 3 aylik maasiyla alabiliyor Avrupa'da.
    Kisaca,motorun bir sucu yok
    CBR125RCI bunu beğendi.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar 10 bin lira para degil bu devirde. Bakiniz kisi basina dusen milli gelire. Bizde asgari ucret 701 lira olunca 2 yilda yemez icmezsek 250 cc motor alabiliyoruz. Ayni motoru insanlar 3 aylik maasiyla alabiliyor Avrupa'da.
    Kisaca,motorun bir sucu yok
    Bu duruma göre herkesin başına milli gelir düşerken bizim başımıza başka bir şey düşüyor.
    kamsea ve CBR125RCI bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)