Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Progressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Alıntı forjust1day adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inazuma teknoloji olarak duke 200den ileride değilmi ? 250 cc segmentinde kaç tane motorda MODE olayı var ? inazuma eco mode olayıyla 1 adım önde yol bilgisayarı olsaydı daha bi tadından yenmezdi..

Ayrıca bi sorum olucak hep tartışılıyor fakat cbr 250 ve inazuma arasında kaldım. kuba strike 150 sahibiyim ve rüzgara karşı resmen yelken oluyorum. biraz uzun yol yapayım sersemleştiriyor. inazumada rüzgar olayı nasıl 140 km sürat ile uzun yol yapılsa yorarmı ?
    Hayır Inazuma daki Mode olayı sadece bir ışıktan ibaret. O da devire göre yanıyor.

O konuda KTM bir tık önde.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Alıntı felekman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen hocam s modeli maaalesef gereksiz suzuki politikaları ve yöneticileri yüzünden gelemedi. bu sene inazuma gw250 nin beyazını mavisini filan getirdiler bunu getiremediler. s modeli gelirse 2015 yazı için düşünüyorum. gelmezse sorun değil. tayin olayım olursa Ege'de inazuma binmek güzel olur. istanbul içinde şimdilik bütçe sıkıntısı çekerken imkansız bir durum. cbf150 ile tamgaz devam :D şehirler arası yol yapmadığım için şimdilik bir sorun yok
    O zaman beklemeye devam,yapacak bişey yok..
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

3310 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    made by SAKALLI

30

10
    ectuna bunu beğendi.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Beyazıda başka güzel yahu.

solo__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xcity
    arkadaşlar inazuma da devir kesici var mı?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    11.500 devir gibi 150 yi geçer geçmez kesiçiye giriyor.

kocari08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GW250 İNAZUMA 2013
    ARKADAŞLAR HEPİNİZE MERHABALAR YENİ İNAZUMA ALDIM FAKAT İYİ BİR TUR CAMINA İHTİYACIM VAR ÇEŞİTLERİ VARSA SİZLERDEN YARDIM İSTİYORUM

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Merhaba,

Elimde 2000 bin km de ve tamamen şehir içinde 4-5 km işe git gelde kullanılmış daha nerdeyse tüm tırtıkları üzerinde olan 1 takım inazuma orjinal lastik takımı var. Patlak, yama vs yoktur. Sahibi bir kere ıslakta frenajda kaydırdığı için kendisine michelin lastik aldığından boşa çıkmıştır.

Almayı düşünen ihtiyacı olan varsa ÖZEL mESAJ ile bana ulaşabilir. Forumu çok takip edemiyorum, ancak özel mesaj gelince e posta geliyor.

Herkese iyi sürüşler.

3310 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kocari08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR HEPİNİZE MERHABALAR YENİ İNAZUMA ALDIM FAKAT İYİ BİR TUR CAMINA İHTİYACIM VAR ÇEŞİTLERİ VARSA SİZLERDEN YARDIM İSTİYORUM
    burda istediğin tüm aksesuarlar mevcut
    https://www.facebook.com/pages/Siper...719308?fref=ts

Arkadaşlar. İnazuma kullanıcılarına öncelikle hayırlı olsun diyorum. Bir sorum olacak artçı ile motosikletini kullanan arkadaşlar iki kişilik performanstan memnun mu? Birde artçı konforu konusunda inazuma 30 dk. üzeri seyahatlerde nasıl tecrübe eden oldu mu? Yanıtınız için çok teşekkür ederim şimdiden. Cevaba göre motosikleti satın almayı düşünüyorum. Artçı ile kullanım önemli benim için. Keyifli sürüşler dilerim..

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Artçılı olarak en konforlu gene inazuma. Artçım olmasaydı tercihim sym Wolf olacaktı. Bende çok araştırdım artçı konforu için, en konforlusu buydu. Hızlanmalarda problem yok. Çünkü torku çok güzel.

leon99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R-İnazuma-Mt25-Fazer8
    Arkadaslar maximum 9.000-10.000 TL aralığında inazumasini satmayı düşünen varsa iletişime geçelim. Hayırlı akşamlar...

Motosikleti
    xcity
    Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar. İnazuma kullanıcılarına öncelikle hayırlı olsun diyorum. Bir sorum olacak artçı ile motosikletini kullanan arkadaşlar iki kişilik performanstan memnun mu? Birde artçı konforu konusunda inazuma 30 dk. üzeri seyahatlerde nasıl tecrübe eden oldu mu? Yanıtınız için çok teşekkür ederim şimdiden. Cevaba göre motosikleti satın almayı düşünüyorum. Artçı ile kullanım önemli benim için. Keyifli sürüşler dilerim..
    afyon - izmir arası yolun yarısını artçı ile yarısını ise artçı olarak almış biri olarak diyebilirim ki harika

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Merhaba arkadaşlar bende bugün sıfır 2014 beyaz inazuma alarak aranıza katılmış bulunuyorum, az kalsın pulsar alacaktım kapora bile vermiştim iyiki dedikleri zamanda getirmediler nasip inazumaya oldu

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin inşaallah.

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bende bugün sıfır 2014 beyaz inazuma alarak aranıza katılmış bulunuyorum, az kalsın pulsar alacaktım kapora bile vermiştim iyiki dedikleri zamanda getirmediler nasip inazumaya oldu
    Hayırlı olsun,kazasız sürüşler dilerim..
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

evural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 300
    Merhaba ben de bugün Ankara'dan sıfır km beyaz inazuma için kapora verdim. Kısmetse önümüzdeki hafta teslim alacağım. Trafik sigortası en uygun hangi şirket yapıyor acaba?

Motosikleti
    xcity
    Alıntı evural adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba ben de bugün Ankara'dan sıfır km beyaz inazuma için kapora verdim. Kısmetse önümüzdeki hafta teslim alacağım. Trafik sigortası en uygun hangi şirket yapıyor acaba?
    selamlar,
    Ergo dan yaptırdım. 90 TL civarı tuttu. bende inanamadım hemen atladım.

Alıntı solo__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    afyon - izmir arası yolun yarısını artçı ile yarısını ise artçı olarak almış biri olarak diyebilirim ki harika
    Bu sonuç sevindirdi beni motosikleti begendim çünkü.. Teşekkürler bilgi için.

apophis2026 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mobylette51/cbf150/ınazuma
    Alıntı leon99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar maximum 9.000-10.000 TL aralığında inazumasini satmayı düşünen varsa iletişime geçelim. Hayırlı akşamlar...
    2013 30Nisan çıkışlı 9500 km de siyah orijinal aksesuarlı +(1000 tl) 10999 tl bkz (13 NİSAN İNAZUMA İLE KO)Gezi resimleri

Niye satıyorum ? Dakar almayı düşünüyorum .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)