Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki v-strom 650
    motorun fiyatı 10998 lira. aksesuarlarla birlikte 12.000 liraya geliyor. bir de plaka ve sigorta masraflarını koyarsak yaklaşık(400 tl civarında) toplam maliyeti 12400 lira felan olması gerekir. siz ekstra birşey aldıysanız fiyat ondan 12.600 olabilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    Alıntı isak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm herkese inizuma konfor olarak iyi olabilir ama hiç fark etiniz mi videolarında içlerin de en yavaş gideni diyebilirim çoğu 250 cc ler 5 bin devirlerde 80 ile giderken inizuma 6 bin devir de yapıyor bu hızı ve 140 km hıza çıkana kadar baya zaman geçiyor değerlerine bakarak bence bu emsallerin den hem yavaş hem de çok yakar diye düşünüyorum
    hangi videolardan bahsediyorsun izlediklerinin linkini bir paylaşsan da ona göre konuşsak...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:17 ----------

Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş 100 sayfa yazı yazılmış motor hakkında bilgi edinmek samanlıkta iğne aramaktan betermotorlar çoğalsada şurda bol bol resim,yorum görsek...

bi zam yaptı mide bulandırdı, motorlar gelmiyo hep sıkıntı,kimse bayilerden memnun değil...

ve motorlar teslim edilmeden paranın hepsini istemesi hiçte etik değil,sen ticaret yapıyosun arkadaş malı alırsın koyarsın tezgahına bende gelir parasını verir alırım düz mantık...kendi cebinden para çıkmasın diye milletten para topluyorlar..tokiden beter arkadaş bunlarparayı ver binayı yapalım 2 sene sonra alırsın
    Aynen katılıyorum arkadaşım. Çok haklısın. Verenlere de hayret ediyorum. Adam kapayıp gitse ne olacak. Hiç görmedik, rastlamadık sanki...
    arkadaşlar siz siz olun kesinlikle almak istediğiniz şeye dokunmadıktan sonra paranın ucu dahi ceybinizden çıkmasın. Motor pahalı olduğu için milletten para toplayıp getirtiyorlar. Bu da adamın sermayesinin pek olmadığını gösteriyor. Motor da hani o kadar ucuz değil yani...
    GP500-1st bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki v-strom 650
    aynen bende katılıyorum. ayrıca japonyadaki sitede orta sehbayı motorla beraber veriyorlar. burda utanmadan bide onun için para alıyorlar

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    Bir de arkadaşlar ben bu motoru ucuza getirmek için galiba bayiliğine başvuracağım. Ama bakalım ne zaman. Hatta bayiliği ortaklaşa getirip motorlara geliş fiyatından sahip olurduk olurdu biterdi. Dükkan bile açmaya gerek kalmazdı. İnanın bana sadece bayinin bir kaç milyar karı vardır. Şu an yeni alacak arkadaşlarla yapabilirdik görüşürdük tanışırdık olurdu biterdi. En kötü ihtimalle aynı fiyata gelirdi biliyor musunuz? Ayrıca bayilerle ahbap edinmeye çalışın da bir geliş fiyatını öğrenin bakalım ne kadara geliyormuş. Faturayı kesinlikle gözünüzle görün. Ticarette ağızdan çıkanlara inanmayın. Ayrıca burada da paylaşın. Bir dahaki seferlerde benimle iletişime geçin görüşelim tanışalım .... Son olarak da motorunu satmak isteyen olursa kesinlikle buralarda paylaşsın bir düşünelim. Bir tüyo vereyim ki satacak olan kişi bilsin ki piyasa fiyatını kendisi oluşturacaktır.

Aykut009 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Tanıtım videosu yapılmış, ben çok beğendim videoyu.
    Buyrun =))

mertvarol, Pistolero_10 ve evrese bunu beğendiler.

Motosikleti
    Suzuki GW250 Inazuma
    ekstrası %3 10taksit komisyonu birazda pazarlıkla 12600 e fit olduk ha bide 75 lira noter vekaleti genel toplam 12675..

evrese - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki
    Alıntı imamzuma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekstrası %3 10taksit komisyonu birazda pazarlıkla 12600 e fit olduk ha bide 75 lira noter vekaleti genel toplam 12675..
    hayırlı olsun

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    vaybe 12 675 ha.. valla iyi para. Canı gönülden hepinize diyorum ki Hayırlı Olsun!!! Ayrıca benim yazdıklarımı da dikkate almıyorsunuz galiba ama söylediklerimde ciddi olduğumu bilmenizi arzu ediyorum.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    9,800 e piyasaya giren motordan da kazanıyorlardı bu arkadaşlar, 11,000 e sattıkları motordan da kâr ediyorlar.. Nasıl bi hırsızlıktır bu ya

ref35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzıkı vstorm 650 abs-inazuma 250
    pazartesi den itibaren ınazumalar dağılıyor hayırlısı olsun alan arkadaşlara...

Motosikleti
    suzuki
    Alıntı ref35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazartesi den itibaren ınazumalar dağılıyor hayırlısı olsun alan arkadaşlara...
    vergisi plakası 2-3 gün atar yine

düzgünbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varvarvar
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9,800 e piyasaya giren motordan da kazanıyorlardı bu arkadaşlar, 11,000 e sattıkları motordan da kâr ediyorlar.. Nasıl bi hırsızlıktır bu ya
    Motor güzel,
    ama hırsızlık Sapına kadar..
    Bazıları çok yalama adam
    Allah için ÇALıyoruz hamdolsun..Keriz feneri derneği.

vabisciler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 . fiesta 1.6 tdci ghia.detroit fuller.
    neymiş bu motorun fiyatı böyle ? neyse arkadaşlar binsin şöyle temiz az kmli bir inna yı 8 liraya felan alırız.
    bu efe mut'lu

Motosikleti
    suzuki
    arkadaşlar 2008 model hava soğutmalı ybr ye 8750-9000 tl istiyorlar inazuma fuarda 10500 e satıldı çok mu

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eeey vatandaş şu markaları taşlamadan önce vergi sistemini taşlayın az.. Suzukinin suçu vergilerin yanında devede kulakdır kulak.
    evrese ve mücahit_89 bunu beğendiler.

Motosikleti
    suzuki
    250cc diğerlerine göre iyi %8

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı evrese adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 2008 model hava soğutmalı ybr ye 8750-9000 tl istiyorlar inazuma fuarda 10500 e satıldı çok mu
    YBR 250 yağ soğutmalı
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    suzuki
    hava ve yağ radyatörlü olduğunu biliyorum ben ybr yi değil, suzukinin fiyatın normal olduğunu anlatmak istedim.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    hava ve yağ radyatörlü olduğunu biliyorum ben ybr yi değil, suzukinin fiyatın normal olduğunu anlatmak istedim.
    Bende yanlışı düzelteyim istedim YBR 250 yi yanlış bilmesinler kendimde kullanıyorumda malımı kolladım
    evrese bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    vergisi plakası 2-3 gün atar yine
    Motoru teslim almaya geldiğinde, uğrada bir tur atalım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)