Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

SYM Wolf SB 250 Ni Kullanıcıları / Bilgi paylaşım başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de fuarda iyice incelemiştim. Eleştirilecek hiçbir yanı yok, kusursuz bir motor. Yalnız insanlar üzerine inip binerken selesinin derisi (kaplaması) yırtılmıştı, yakından bakınca derisi gözüme çok ince gözüktü. Birkaç sürtme ile bu kadar kolay yırtılmaması gerekirdi. Tabi birileri kötülük olsun diye kasten yapmamışsa.
    Garip, okadar ince olması garip olur bence. Yani dandik bir çinli de bile birkaç kişi-kez oturdu motora diye sele yırtılmıyor. Bence birileri absürt hareketler denemiş olmalı motorun üzerinde...

Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar az daha sabredin suzuki 250cc geliyor bence türkiyenin görüp göreceği en iyi 250cc geliyor
    Kaç paradan seyredicez TR nin gelmiş geçmiş en iyi 250cc'ni ?? Sabredince sanki bedava dağıtacaklar... Zaten Suzukinin fiyat politikası belli, çok heveslenme.
    #sürenadam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    .Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Biraz daha uygun olsa fiyatı ; tereddütsüz alırım , piyasayı da sallar.
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

Motosikleti
    Şuan aramakta :)
    Merhaba arkadaşlar ben bügün SYM WOLF 250 aldım ve çok memnunum tasarımı olsun performansı olsun herkese tavsiye ederim naked sevenler için bence çok güzel bir motor 250 cc klansmanından bahsediyorum tabi .d

Motosikleti
    sym wolf 250/ramzey cross 200
    arkadaşım hayırlı olsun... görüşlerini paylaşırsan sewinirim... bende çooook niyetliyimde ))

Hayırlı olsun "ahmtt". 250 cc motor tam şehir için. Kullanım ile ilgili görüşlerini bekliyoruz.

Alıntı ahmtt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ben bügün SYM WOLF 250 aldım ve çok memnunum tasarımı olsun performansı olsun herkese tavsiye ederim naked sevenler için bence çok güzel bir motor 250 cc klansmanından bahsediyorum tabi .d

islambey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO 250NK
    Bu motoru yeni alan arkadaşlar bizim için fikirleriniz,ekleyeceginiz resimler çok önemli şu sıralar 250 cc de önemli gelişmeler var ve bizlerde 250 cc ye gecmeyi düşünenler olarak paylaşımlarınızı bekliyoruz.lütfen esirgemeyin

Motosikleti
    asya 200
    ben onu bunu bilmem ne alırsanız alın.japon malı alın.adamlar işi çözmüş arkadaşlar

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Japonlar çözmüş, SYM çözememiş mi ?

Motosikleti
    Çok teşekkür ederim. kullanımı çok seri görüntü olarak harika internetteki resimlere aldanmayın alakası yok çünkü resimlerle şuanlık herhangi kötü diyebilceğim birşeyi yok alırken şüphelerim vardı fakat şimdi iyiki almışım diyorum rodaj zamanı olduğu için fazla yüklenmedim 135 km hızı gördükten sonra bıraktım daha fazla yüklenmedim açıkcası (: Herkese tavsiye ederim gerçekten çok güzel motor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:16 ----------

SYM suzuki nin alt markasıdır yavuz_54 scooter piyasasındada büyük yere sahiptir mondial falan değil sonuç olarak (:

Motorun yakıt sarfiyatı konusunda; 1 depo ile 270 km duydum, bir bayiden. Bu bilgi ile 5.19 lt 100 km de oluyor. Alacaktım, bu bilginin doğruluğunu (veya yanlışlığını) öğrenmeye çalışıyorum. 3-3.5 lt den fazla yakarsa, düşünmem.

Çok teşekkür ederim. kullanımı çok seri görüntü olarak harika internetteki resimlere aldanmayın alakası yok çünkü resimlerle şuanlık herhangi kötü diyebilceğim birşeyi yok alırken şüphelerim vardı fakat şimdi iyiki almışım diyorum rodaj zamanı olduğu için fazla yüklenmedim 135 km hızı gördükten sonra bıraktım daha fazla yüklenmedim açıkcası (: Herkese tavsiye ederim gerçekten çok güzel motor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:16 ----------

SYM suzuki nin alt markasıdır yavuz_54 scooter piyasasındada büyük yere sahiptir mondial falan değil sonuç olarak (:

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)

herşeyide suzukiyle bağdaştırmaya bayılıyoz ya mondialde zamanında suzukiye parça üretmiş haberiniz yokmu ? :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı caferkarakus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun yakıt sarfiyatı konusunda; 1 depo ile 270 km duydum, bir bayiden. Bu bilgi ile 5.19 lt 100 km de oluyor. Alacaktım, bu bilginin doğruluğunu (veya yanlışlığını) öğrenmeye çalışıyorum. 3-3.5 lt den fazla yakarsa, düşünmem.
    250 cc için 5,1 litre anormal yüksek bir rakam ve doğru olması mümkün değil. Bayi sallamış yani. En doğrusunu kullanıcılar söyleyecektir.

SYM'nin Suzuki ile bağlantısı falan yok. Nereden çıkıyor bu söylentiler anlamıyorum.
    Alper Kaya bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Wolf için sym gts 250 nin motorunu kullanıyor büyük ihtimal zaten 9 bin devir de redline da bunu gösteriyor. yinede çap strok'a bi bakmak lazım..

Gts 250 nin yakıtı 3.2 -4.5 arası yakıt değerleri sınıfında gayet iyi. Varyatörü çıkarsak ve manuel vites düşnürsek cbr 250 gibi yakması lazım Wolf 250 nin. Yakıtta bi süpriz yapıcağını sanmıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:52 ----------

6. vites 8 bin devirde 140 km/s yapıyor. 9 bin redline da 158 gibi bişey yapar.

Nc 700 s modelini araştırdım, bari 9800 TL veriyorsam, 18.000.-TL (bu fiyata satıyorlar NC 700 S modelini) 'ye alayım. Yakıt tüketimi 670 cc makinenin 4 lt/100km (kullanıcaların vergi bilgi). Avrupa verileri de bu yakıt tüketimlerini doğruluyor. 3,5 Lt 250 cc. Hem gitmez hem yakar. Karar vermeye çalışıyorum. Galiba Nc 700 s alacağım.

Motosikleti
    Honda CBF 150 Siyah
    Fuarda biraz sağını solunu kurcalamıştım, beni rahatsız eden tek yanı debriyajın aşırı sert olmasıydı (yada en azından bana öyle geldi). sert debriyaj trafikte can sıkıcı olabiliyor, o yüzden sevmiyorum. onun haricinde işçilik olarak kötü değil, frenlerinin disk olması insana güven veriyor, klasik sym motorlarında olduğu gibi tek silindir ve bu silindir seramik kaplı (daha uzun ömürlü olduğunu söylüyorlar). bunun haricinde ama insanda mutlaka benim olacaksın nıhahaha dedirten bir ekstra özelliği de yok. bunu söylüyorum çünkü geçen sene fuarda honda cbr 250 görünce "para biriktirmem lazım" dedirtmişti bana. fiyat olarak honda'dan pahallı olması bence bir eksi. Bayilerin motor hondaymış, suzukiymiş aslında geyiklerine kanmayın. Kısaca özetlemek gerekirse sym fi tarihinde suzuki için üretim yapan bir fabrika iken (foxcon'un apple için ipad üretmesi gibi), daha sonra edindiği tecrübeye de güvenerek suzuki ile yollarını ayırmış ve sym markası olarak kendi yoluna gitmiştir. Olay bundan ibarettir.
    Olgun YAZICI
    Beylikdüzü/İSTANBUL

Motosikleti
    herşeyi suzukiye bağdaştırma değil olay biraz araştır öğrenirsin ;)

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Daha ben 250 kategorisinde bukadar güzel bir motor görmedim henüz. Hem balansörlü oluşundan hemde tek silindir oluşundan ötürü bir hyo kadar güç üretmiyor ama bu durum seramik parçalar ile birleştiğinde nekadar uzun ömürlü ve sorunsuz bir motor olacağını kestirmek zor değil. Onun dışında da işçiliği felan son derece iyiydi. Debriyajı da bırakın sert felan olsun, kulp takacak bişey bulamıyoruz motora şimdi de bunlara sardık... Fiyatı dışında. Fiyatı bir çoğumuza fazla geliyor, evet bu konuda bişey diyemiycem ama geriye kalan herşey tam olması gerektiği gibi...

Ayrıca NC700 ile karşılaştırmayın bu motorun yakıt tüketimini. Diğer 250lik ler ile karşılaştırın önce. Zaten o NC700 ün yakıt tüketimi değerlerinin(çok istisna bir olay) şokunu yaşamaktayım...
    #sürenadam

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı caferkarakus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nc 700 s modelini araştırdım, bari 9800 TL veriyorsam, 18.000.-TL (bu fiyata satıyorlar NC 700 S modelini) 'ye alayım. Yakıt tüketimi 670 cc makinenin 4 lt/100km (kullanıcaların vergi bilgi). Avrupa verileri de bu yakıt tüketimlerini doğruluyor. 3,5 Lt 250 cc. Hem gitmez hem yakar. Karar vermeye çalışıyorum. Galiba Nc 700 s alacağım.
    Tabi ki bütçe el veriyorsa NC700 almak daha doğru. Yakıt tüketimi konusunda da aslında anormal olan NC700, SB250'nin yakıt tüketimi gayet iyi. Yanlış hatırlamıyorsam, satın alan arkadaşlardan biri daha rodajdayken 3,3 l/100 km ölçmüştü.

Motosikleti
    sym wolf 250/ramzey cross 200
    ya arkadaş motoru alan kayboluyo ortadan )))

Ben daha alamadım, bakıyorum, onun için burdayım hala

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)