Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

SYM Wolf SB 250 Ni Kullanıcıları / Bilgi paylaşım başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BROICER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    WOLF SB 250 NI 10.285 TL sym nin kendi sitesinde bu fiyatı vermiş fuarda 9.550 tl ye çekmiş fiyatını ?
    Lütfetmiş SYM paşa hazretleri

Grenajlı CBR 250 ile aynı fiyata gelmiş. Bulunmaz hint kumaşı... Zararına satış kapatıyoruz fiyatlar %50 indirimli koş vatandaş!

Taa nerden kırdı bak adamlar görüyonmu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    daha da kırması lazım yaa en azından 8.500-9.000 arası gibi :( olmalı bence )
    (yani olsa iyi olurdu )
    ne imzası beaaa

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    bunun supersport versiyonu var mıdır acaba??

Bu motorun hakkın 8500 TL, o zaman düşünülür.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    9550 TL güzel fiyat bence. Motor gerçekten güzel, hele ki mat kırmızı olsa tadından yenmez. Motorunun Honda olması da hikaye, SYM neden Honda'dan motora alsın ? Kendisi gayet iyi motorlar yapıyor.

Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    bu wolf un sele yüksekliğini bilen var mı ?
    ne imzası beaaa

Arkadaşlar bugün fuara gittim, sele'ye oturdum, cbf 150 gibiydi, boyum 1.70cm ayak tabanlarım yere basıyordu, fiyatına gelince; fiyatını sordum, bayiler satıyor, biz satmıyoruz dedi, bir bayiye yönlendirdi, Daytona kuruçeşme'den Bülent bey (sym, kawasaki bayisi) e, nakit 10.000.-TL olur dedi, vadeli alırsan plaka masrafı bizden olur 10.285.-TL 12 taksit olur dedi. Yalnız motora koruma takozu konulabilir mi diye baktık, konacak yer yok maalesef.

Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    zaten her bayii nakit 10.000e bırakır o wolf ü maksat daha aşağı almak
    ne imzası beaaa

Verseler alırsın ama vereceklerini sanmam ya da satamayınca direnci kırılır son gün alabilirsin. Fiyat düşmezse ben almam, bir de beklemek isterim, kurban olmak istemem

Alıntı BROICER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten her bayii nakit 10.000e bırakır o wolf ü maksat daha aşağı almak

the_patriot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    derbi terra 125 adventure
    nakit 9500 e veriyolardı fuarda son gün, almadım :D

Bu ürünü 9500 TL 'ye nakit vereceğine artık kani oldum. Zaten Suzuki 250 cc de geliyor. Bekleyelim ikisini de görelim artık.

Alıntı the_patriot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nakit 9500 e veriyolardı fuarda son gün, almadım :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    250 cc de herseyiyle sym harika bir motor üretmiş..lastiğinden plastiğine gidonundan kuyruğuna kadar heryerini inceledım..10 tam puan..hondadan ondan bundan eksik yani yok..tek kötü yani ismi..ve 2. elinin olmayışı..o yüzden sen de cbr 250 r al..bi sene bin sonra da onu bana sat mutlu mesut devam etsin hayat

Sevgili dürümdöner'im bu motoru çok beğendim, suzuki 'nin aynı klasmanda iki silindirli bir modeli gelecekmiş, ikisini karşılaştırıp bu yıl sonuna doğru scooter'ımın yanına almak istiyorum. 250 R senin gibi genç olanlar için çok güzel

Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 cc de herseyiyle sym harika bir motor üretmiş..lastiğinden plastiğine gidonundan kuyruğuna kadar heryerini inceledım..10 tam puan..hondadan ondan bundan eksik yani yok..tek kötü yani ismi..ve 2. elinin olmayışı..o yüzden sen de cbr 250 r al..bi sene bin sonra da onu bana sat mutlu mesut devam etsin hayat

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    kurucesmedeki bayiyle konustum az once normal fiyatı 10.300 nakit alırsan 9.500dedi pazarlıkla plaka dahil dedi dusunuyorum ama suzıkı dahamı ıyı ya yoksa
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    7500 ederı var
    www.erkakurye.com

ssczus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu fiyata kaç tane satabildi Sym merak ediyorum gerçekten.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Bu hafta sonu inceledim. Üzerine bindim indim, ama süremedim Malzeme kalitesi Hondadan aşağı değil. Hatta gözle görülmeyen işçiliklerde belkide daha iyidir, bilmiyoruz. Bir de sesini duyaydım iyiydi...Ancak bitarafları kalkmış bu satıcıların! İstedikleri fiyat sadece: KOMİK. Tam keriz avına çıkmışlar.
    #sürenadam

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar az daha sabredin suzuki 250cc geliyor bence türkiyenin görüp göreceği en iyi 250cc geliyor

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu hafta sonu inceledim. Üzerine bindim indim, ama süremedim Malzeme kalitesi Hondadan aşağı değil. Hatta gözle görülmeyen işçiliklerde belkide daha iyidir, bilmiyoruz. Bir de sesini duyaydım iyiydi...Ancak bitarafları kalkmış bu satıcıların! İstedikleri fiyat sadece: KOMİK. Tam keriz avına çıkmışlar.
    Ben de fuarda iyice incelemiştim. Eleştirilecek hiçbir yanı yok, kusursuz bir motor. Yalnız insanlar üzerine inip binerken selesinin derisi (kaplaması) yırtılmıştı, yakından bakınca derisi gözüme çok ince gözüktü. Birkaç sürtme ile bu kadar kolay yırtılmaması gerekirdi. Tabi birileri kötülük olsun diye kasten yapmamışsa.

Güzel Şale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence markalar bizimle satranç oynuyor. Fakat bu satrancın hedefi mat etmek değil motosiklet severleri kendilerine yönlendirmek. Eğer sym fiyatı 7500 yapsaydı forumda şunlar konuşulacaktı: Tipi de güzelmiş ama Japon kalitesinde olmadığı belli...
    -Nereden belli?
    -Eğer Japon kalitesinde olsaydı fiyatı onlardan 2000TL aşağı olmazdı.
    -Bu markayı daha önce duydunuz mu?
    ...
    Sym'nin gerçekten kaliteli olduğunu düşünüyorum. Servis kalitesi, yedek parça durumu, dayanıklılık nasıl zamanla göreceğiz. Bu durumda Sym'nin bu fiyatı aptalca bir politaka. Satamayınca fiyatının bir miktar düşeceği aşikar. Suzuki İnazuma 8000 - 10000TL aralığında olursa 250cc kategorisinin lideri olur. Tabii Suzuki'nin fiyat politikasını iyi biliyoruz: İnazuma çok satmaya başladığı anda fiyatı katlar. Örnek mi? Dl 650'nin fiyat grafiğini inceleyin.
    Kaliteli ve uygun fiyata motosiklete binmek istiyorsak sözde yerli üreticilerin bir an önce kendilerinin kaliteli marka ya da markalar oluşturması gerek. Yoksa Honda, Yamaha ve Suzuki ÖTV yalanı ile daha çok bizi kekleyecek...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)