Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Gts 250i evo Kullanıcıları / Bilgi paylaşım başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

selamlar gts evo sahibiyim sinyaller takılı kalıyor yanıp sönmüyor . ustaya sordum flaşör lazım ama şuan fabrikada yok uzun süre gelmez dedi. Başka nerden bulabilirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    parçayı oto sanayide ararsan bulabilirsin.
    kendi nevi şahsına özgün bir parça değildir.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Başka servislere de sor, uzun süre gelmez ne demek, iş yapmak istemiyor galiba gittiğiniz yer.

mehmetseza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM / GTS 250, FİDDLE 2, ORBİT 2, JOYMAX, JET 4
    10tl o parca.yıkarken ıcıne su almıs nasıl olduysa kuruyunca sınyallerın de duzelır

https://www.motopit.com.tr/urun/siny..._38300-kaa-a00

parca kymco ıle aynı ama 37tl ımıs benım dedıgım yan sanayıı

https://www.motopit.com.tr/urun/siny..._38300-t40-010

sen arkadasın dedeıgı gıbı parcayı al sanayıde ılalkı bulursun

mir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim s3 advance 250 ABS
    merhabalar, motosikletimi ilk çalıştırma esnasında zor çalıştırıyorum, ısındıktan sonra sorun olmuyo, bir önceki motosiletimde enjeksiyonluydu ama eksi derecelerde bile yarım marşta çalışırdı, tecrübeli arkadaşların görüş ve fikirlerini alabilirim saygılar sunarım.

Motosikleti
    akünün voltajını ölçtür buyuk ıhtımalle akudendır

mir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim s3 advance 250 ABS
    motosiklet gayet guzel mars yapior akude bir sikinto oldugunu sanmiyorum. Sadece
    iyi mars yapmasina ragmen 5-6 denemeden sonra calisiyor.

Motosikleti
    Sym Evo
    Selamla GTS için Chip tuning yada power commander hakkında bilgisi olan ?

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tunchie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamla GTS için Chip tuning yada power commander hakkında bilgisi olan ?
    Motoru yükselt daha mantıklı olur bu modellerde.

2011 model motorum İçin siyah sol alt marşpiyel nereden bulabilirim?

Motosikleti
    https://www.motopit.com.tr/urun/marsbiyel_sol_panel_alt_sol_siyah_stickerli_8362g-hwa-000-jg?gclid=EAIaIQobChMIxNia5rOR3AIVWojVCh3-nAoCEAQYAiABEgJpW_D_BwE

Çok teşekkür ederim size.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:30 ----------

Peki bir de şunu sormak isterim madem ilgilenen bir abimiz var. Şu sırt dayanılan yeri komple değil ama sadece sırt dayanılan süngerli kısmı değiştirmek istiyorum bu mümkün mü ? Ya da tamamen sırt dayadığım yeri değişmek istesem o şekilde mümkün mü ? Fiyatları nelerdir? Varsa yine link yollar mısınız?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:32 ----------

Tamam abi dediğin siteden baktım buldum varmış. Fiyatı da 127 tl. Merak eden olursa diye yazayım dedim.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Merhaba arkadaşlar. Forumda halen takipçi varmı acaba. Biraz sönük kalmış. 2013 mod. ile dahil oldum da
    mehmetseza bunu beğendi.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Forumda halen takipçi varmı acaba. Biraz sönük kalmış. 2013 mod. ile dahil oldum da
    Hayırlı olsun.

Sürüşü çok keyifli ve konforludur.

Kazasız,belasız inşallah.
    search16 bunu beğendi.
    [CENTER][B] Sosyal Medya Hesaplarımız[/B]

[URL="www.facebook.com/motosiklet.net"][B][COLOR="#0000FF"]MT Facebook [/COLOR][/B][/URL]

[URL="https://www.instagram.com/motosikletnet/"][COLOR="#FF0000"][B]MT Instagram [/B][/COLOR][/URL][/CENTER]

Motosikleti
    hayırlı olsun 2010 da sıfırını almıstım 6 yıl bındım en ufak bır arıza gormedı 26.000de sattım.aldıgım adam bır hafta sonra motoru perte cıkardı kaza yaptı.nasıp ıste.sonra joymax aldım kasa dısında pek bır frk yok o da aynı canavar.ıyı bır secım yapmıssın gule gule kazasız gunlerde kullan
    search16 bunu beğendi.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    evo olmayanını (eski kasa karbüratörlü modeli) 7 sene kullanıp 94.000 km de satmıştım (evet satmıştım, pişmanlık sebebimdir, kalsa idi keşke)

hayırlı olsun güle güle kullan.
    çok fazla sıkıntı yaşanamadığından dolayı (umarım öyledir) fazla ziyaretçi olmuyor.
    search16 ve mehmetseza bunu beğendiler.

Motosikleti
    Teşekkürler. Bende keyifle biniyorum. Bir motosiklete göre hatta fazla konforlu. Üzerinde uyuyasım geliyor. Bazı noktalarına takıldım yanlız. Mesela hız göstergesi ve menzil kadranda fazla yazıyor. Öyleki hero hunk motorumdan hız 12 km fazla gösteriyor. Menzil ise 100 km de 10 km fazla yazıyor. Buna göre yakıt hesabı da doğru çıkmıyor. Parçaları aşırı pahalı. Ağır olması yolda konfor sunarken artçılı ise rampada işkence oluyor. 38000 km de ve sıkıştırınca yağ eksiltmeye başlıyor, normal kullanımda eksiltme yok gibi. Genel anlamda başarılı.

Motosikleti
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler. Bende keyifle biniyorum. Bir motosiklete göre hatta fazla konforlu. Üzerinde uyuyasım geliyor. Bazı noktalarına takıldım yanlız. Mesela hız göstergesi ve menzil kadranda fazla yazıyor. Öyleki hero hunk motorumdan hız 12 km fazla gösteriyor. Menzil ise 100 km de 10 km fazla yazıyor. Buna göre yakıt hesabı da doğru çıkmıyor. Parçaları aşırı pahalı. Ağır olması yolda konfor sunarken artçılı ise rampada işkence oluyor. 38000 km de ve sıkıştırınca yağ eksiltmeye başlıyor, normal kullanımda eksiltme yok gibi. Genel anlamda başarılı.
    fazla km yazma ve km olcme ısınde bır yanlıslık var.ben obsesıf bır herıf oldugumdam sureklı hesap kıtap eder lt benzın km hesabı yaparım.hatta araba ve gprs le de olcum yapmıstım.bu sıkıntıyı ne gts 250 de ne joymaxde yasamadım.yag eksıltme ısını de ılk kez senden duyuyorum.100 kg ben 55 hanım yada oglan ben 130-140 gıtıgım oluyor ne yag atma ne terleme ne eksıltmede gormedım.bence bunu bır goster

Motosikleti
    Alıntı mehmetseza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fazla km yazma ve km olcme ısınde bır yanlıslık var.ben obsesıf bır herıf oldugumdam sureklı hesap kıtap eder lt benzın km hesabı yaparım.hatta araba ve gprs le de olcum yapmıstım.bu sıkıntıyı ne gts 250 de ne joymaxde yasamadım.yag eksıltme ısını de ılk kez senden duyuyorum.100 kg ben 55 hanım yada oglan ben 130-140 gıtıgım oluyor ne yag atma ne terleme ne eksıltmede gormedım.bence bunu bır goster
    Servise danıştım hepsini. Km olayında evet gts lerde 10 km fazla gösteriyor dedi. Yağ yakma işinide 40bin ila 45bin arası sekmen istiyor bu makina lar, sık karşılaştığımız bir durum dedi. sekman atılmasından sonra hiç yağ eksiltmeden yine aynı km leri sorunsuz gidersiniz... Sakin kullanımda problem olmaz ama üst limitlerde kullanırsanız sürekli eksiltebiliyor dedi. Başka bir gts kullanıcısı ile görüştüm bahsettiğim km durumu onda da varmış. 10 km yüksek gösteriyor dedi.

Motosikleti
    Yan sanayi debriyaj balatası kullanan varmı. 210 tl ye de balata var 650 ye de. Kışın hazır yatarken motor, yaza sorunsuz gezmek için parça topluyorum. Kayış aldım, balata bitik değil ama alayım elimin altında dursun istiyorum. Arka disk aldım balata aldım. Disk tarla gibi olmuş, incelmiş. Yağ motul 15-50 kullanmayı düşünüyorum. Malum 10-40 castrolü su gibi içti. X max olan birarkadaşım bor katkı kullandığını ve memnun kaldığını söyledi. Vitesliler gibi balata yağda çalışmadığı için verim aldığını ve motorun yağ eksiltmesinin azaldığını da belirtti. km si 50bin civarı. Gts de kullanan varmı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)