Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

Sym Gts 250i evo Kullanıcıları / Bilgi paylaşım başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA NC750 X DCT
    Eyvallah dostum. Yönetime 600 lük ile alakalı başlık açması için istek yaptım. Tecrübelerimi orada paylaşmayı düşünüyorum ama sana buradan da yardımcı olabilirim. 14 aydır Maxsym 600i modelini kullanıyorum.yaklaşık 7.000 km yol yaptım. Çoğunluğu şehir içi ve devamlı artçımla beraber yol yaptık. 4-5 kerede Tekirdağ/Bursa gibi mesafelere artcı ile beraber gittik. Yol tutuşu mükemmel, denge sorunu sıfır ve rüzgara mukavemeti yerinde. Üzerinde hala fabrika çıkışı lastikler var ve hiçbir sorunu yok. Servisin beyanına göre 2.000 km daha gidermiş lastikler. Virajlara girişte mevcut sürate ve virajın şekline göre biraz sıkıntı olabiliyor. Viraja makül bir sürat ile girerseniz gaz kesmeden/fren yapmadan girdiğiniz çizgiden çıkıyorsunuz. Yakıt sarfiyatı Evo ve Joymax'e göre biraz yüksek ama hak verirsiniz ki 565 cc lik bir dev'e biniyorsunuz. 50 TL'lik yakıtla max. 260-280 km yapıyor. 9.000 km'den sonra varyatör ve/veya egzantrikten gelen sesler biraz rahatsız edebiliyor. İlk kalkış yaparken 250cc - 400 cc lik motorları aynadan seyrediyorsunuz sonrasında yanınıza bile yaklaşamıyorlar. İster şehir içi ister şehir dışı motor severleri tatmin eden/doyuran bir motordur. Önümüzdeki bayram İstanbul'dan Konya'ya gitmeyi planlıyorum. Sonrasında da motoru aynısı ile yenilemeyi düşünüyorum. Daha fazla öğrenmek istediğin birşey olursa yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.
    demirkan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmetseza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM / GTS 250, FİDDLE 2, ORBİT 2, JOYMAX, JET 4
    satarken haber verırısen sevınırım.ben o dan zıyade ıkıcı el dusunuyorum
    bana da boyle bır alet lazım.emeklılıgıme 2-3 sene kaldı
    suan bındıgımden daha oturaklı agır bır motor yakısır dıyor hanım
    o da sever bıner hep motora.
    ılgın ve paylasımın ıcın tesekkur ederım.

Motosikleti
    HONDA NC750 X DCT
    Motoru değiştirmeyi düşünüyorsan kesinlikle tavsiye ederim. Maksadım evo yada joymax'e çamur atmak değil ama onlardan çok farklı bir motor. Duruşu, heybet, yolda gidişi, sürati, konforu vs. vs.. İstersen telefonunu yaz, motorun resimlerini atayım. Daha erkende satabilirim beğenirsen.

Motosikleti
    su an ıcın nakıt durumum yok ogluma ev aldım.
    bır yıla dusunuyorum
    dedıgın gıbı senın motorla bızımkı hıc mukayese olur mu?
    baktım aletın resımlerıne ınternetten devasa alet
    bende yazlıkta 125lık fieddle var o serce benımkı bmw ıse sen senınkını adını belırle
    hepsının arasında barız fark var o muhakkak

yavuzugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym gts 250
    Slm arkadaşlar ilgilenen arkadaş varsa 2009 model muayenesini yeni yaptırdığım motorumu satıyorum.. İlgilenen arkadaş lar özelden mesaj arabilir.

STEWARD26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KNUNİ TİGER 250 2007
    Ankarada bu motoru incelemek istiyorum ...
    Bu motora sahip arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. ...
    Bulusup bi cay iceriz...

Cok sevdigim konfor makinasi olan GTS Evo mu yeni motor aldıgım icin satıyorum , 17 binde ,uzerinde Michelin city grip yeni lastikleri(800TL),bakimlari zamaninda yapılmis , 2bin de bir yag ve hava filtresi degisimi yapılmis, balatalari yeni,Varyator kayısı 16 Binde orjinal SYM kayısı ile degisti(500 TL).Hic bir bakım ya da masrafi olmayan bir motor. Pazarlik payı vardir .

http://www.sahibinden.com/249720789

bulut59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha x-city
    Alıntı berksnl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok sevdigim konfor makinasi olan GTS Evo mu yeni motor aldıgım icin satıyorum , 17 binde ,uzerinde Michelin city grip yeni lastikleri(800TL),bakimlari zamaninda yapılmis , 2bin de bir yag ve hava filtresi degisimi yapılmis, balatalari yeni,Varyator kayısı 16 Binde orjinal SYM kayısı ile degisti(500 TL).Hic bir bakım ya da masrafi olmayan bir motor. Pazarlik payı vardir .

http://www.sahibinden.com/249720789
    michelin lerin seti 800 oldu mu ya? ben geçen ay sordum 400dü takımı keşke iki üç set alıp atsaydım köşeye bu arada kayışı 500 e aldığınız servisle ilişkinizi kesmenizi tavsiye ederim. zira kayışı 500e satan yağ değişiminden 200 felan alıyodur.

Alıntı bulut59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    michelin lerin seti 800 oldu mu ya? ben geçen ay sordum 400dü takımı keşke iki üç set alıp atsaydım köşeye bu arada kayışı 500 e aldığınız servisle ilişkinizi kesmenizi tavsiye ederim. zira kayışı 500e satan yağ değişiminden 200 felan alıyodur.
    Lastik fiyatini yanlıs yazmısım, dogrudur, Duzelttim,Kayıs da o bakımda toplam odedigim ucret. Fiyati tekrar dusurdum.... Tesekkur ederim.

asukasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial ZAT 150
    Arkadaşlar merhaba, 7 aydır gts 250i sahibiyim, son zamanlarda havaların soğuması ile motorumu çalıştırmakta zorluk çekiyorum. Kapalı garajda kalmasına rağmen bazı zamanlarda ilk marşta zor çalışıyor, bu gün motor ile iş yerime geldim ve öğle molası için bir yere gitmek istedim ancak motor 4 - 5 marşta dahi hiç çalışmadı, şu anda da çalışmıyor, motor 4500 km de bakımları yeni, değerli fikirlerininiz için şimdiden teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:52 ----------

sorun çözüldü, her ne kadar aküsü yeni olsada, takviye ile gayet güzel çalıştı, soğuk havalarda sanırım akünün performansı düşüyor.

benhasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Joyride+wolf 250
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-sym-acil-satlik-gts-250i-gaziantep-ten-252889721/detay/

Motosikleti
    Mondial 150 Zat
    Merhaba,

Bugünlerde bu motosikletten almayı düşünüyorum 2. el olarak. Alırken dikkat etmem gereken husular hakkında deneyimlerinizden faydalanmak istiyorum.

Aldıktan sonra bana ağır bakım gerektirmemesi için nelerini sormalıyım? 30-40 Bin km yapmış bir evo alınır mı ? Motoru iyi bakılmış duurmda ise daha ne kadar masraf çıkarmaz ? ya da masraf yapacak duruma kaç bn kmde gelir ? Karşılaşabileceğim rakamlar nedir bu tamir bakım durumlarında ?

Başka dikkat etmem kontrol etmem noktalar varsa bilgi verebilir misiniz ?

teşekkürler şimdiden.

Motosikleti
    Alıntı bocek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Bugünlerde bu motosikletten almayı düşünüyorum 2. el olarak. Alırken dikkat etmem gereken husular hakkında deneyimlerinizden faydalanmak istiyorum.

Aldıktan sonra bana ağır bakım gerektirmemesi için nelerini sormalıyım? 30-40 Bin km yapmış bir evo alınır mı ? Motoru iyi bakılmış duurmda ise daha ne kadar masraf çıkarmaz ? ya da masraf yapacak duruma kaç bn kmde gelir ? Karşılaşabileceğim rakamlar nedir bu tamir bakım durumlarında ?

Başka dikkat etmem kontrol etmem noktalar varsa bilgi verebilir misiniz ?

teşekkürler şimdiden.
    dostum bende gts 250 var karburatorlu sıfır masraflı.alıp bınıp gıdeceksın
    ben sıfır yenı joymax aldım onun ıcın satılık.kapalı garajda brandası ıle duruyor
    ılan numarası ve datay bılgıler sıtede mevcut

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...36471449/detay

demirarch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 İntegra
    merhaba , bende 2.el alarak aranıza katıldım. tavsiye edildiği kadar rahatmış , fakat benim bir sorum var ,
    Aynalardan memnum değilim , kolları gösteriyor , uzatma parçası var mı? Değiştiren oldu mu?

Merhaba. Gts Evo 250İ motoruma ne marka ve ne model bir lastik almam kerekiyor. Tavsiyeniz varmı arkadaşlar?

Motosikleti
    SYM GTS250 i EVO
    Alıntı ercansev2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Gts Evo 250İ motoruma ne marka ve ne model bir lastik almam kerekiyor. Tavsiyeniz varmı arkadaşlar?
    michellin city grip tek gecerim iyi ki almisim

Motosikleti
    nc 700 x
    beyaz renk evo nun boya renk kodunu bilen varmı.bilgisayarda renk kodu ve marka çıkmıyor.radyatör grenajını boyatıcam renk kodu bulamıyorum.hiç motorunu boyatan oldumu.birde irfan usta ile görüştüm 2 renk beyaz var dedi birinde daha fazla sim var demişti.bu konuda bilgisi olan varmı

Motosikleti
    NC 750 İntegra
    sanırım herkes gts evo nun aynalarından çok memnun , kimse müdahale etmemiş ,
    ben dirsekleri izleyerek takılıyorum , eğer satarsam tek sebebi bu salak aynalardır.

Motosikleti
    Alıntı demirarch adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım herkes gts evo nun aynalarından çok memnun , kimse müdahale etmemiş ,
    ben dirsekleri izleyerek takılıyorum , eğer satarsam tek sebebi bu salak aynalardır.
    kor nokta aynası koy
    yada frenlerdın orda ıkı tane delık var extra ayna yada aksesuar ıcın uzerlerındekı lastıgı cıkar kafana gore bır cıft ayna alıp oralara tak
    ben joymaxe yapacagım once kor nokta aynasını bır deneyım aldım motomaxden

Motosikleti
    NC 750 İntegra
    Alıntı mehmetseza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kor nokta aynası koy
    yada frenlerdın orda ıkı tane delık var extra ayna yada aksesuar ıcın uzerlerındekı lastıgı cıkar kafana gore bır cıft ayna alıp oralara tak
    ben joymaxe yapacagım once kor nokta aynasını bır deneyım aldım motomaxden

teşekkürler , bende kör nokta aynası aldım geçen hafta , biraz daha kullanışlı oldu.
    Ama kesinlikle hatalı bir tasarım olmuş.

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)