Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Sym Gts 250i evo Kullanıcıları / Bilgi paylaşım başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    sym gts 250
    sayın gts evo kullanıcıları ön camı rüzgarı kesmede nasıl,şehir içi trafikte büyüklüğü sorun teşkil ediyormu, 0 100 km hızlanması nasıl??? olumsuz bir şeyle karşılaştınızmı
    trafikte o kadar olmasına rağmen bilgi paylaşımı oldukça az. yardımcı olursanız sevinirim.
    teşekkürler
    saygılarımla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Ön cam gayet iyi her hangi bir sorun yaşamadım, 1.70 , 0-100 hızlanması muhteşem adeta yapıştırıyor sizi arkaya,

Motosikleti
    Suzuki DL650 vstrom
    Arkadasim evoyla trafik konusunda herkese soyledigim ev ile isim arasi trafik yokken 15 dakika, trafik kilit oldugu zaman 17 dakika.Trafikte sıkıntı yaşayacağını sanmiyorum ancak artçınla kullanimda artçının bacaklarına dikkat etmen onu uyarman gerekiyor

countugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joyride200--gts250i
    bence ön cam çok kısa diger kullandıgım sym modellerine göre başkada bir sorun yok zaten makina çok güzel yol tutuşu ,konforu iyi sadece camı büyütmek lazım boyum 1.75. cam yeterli gelmiyor.
    0535 321 48 27 https://www.facebook.com/groups/252367158242383/

pitoresk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    arkadaşlar gaz telini değiştirmek istiyorum çok hareketsiz bir topiğimiz var inşallah yardımcı olan biri cıkar

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı abana1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayın gts evo kullanıcıları ön camı rüzgarı kesmede nasıl,şehir içi trafikte büyüklüğü sorun teşkil ediyormu, 0 100 km hızlanması nasıl??? olumsuz bir şeyle karşılaştınızmı
    trafikte o kadar olmasına rağmen bilgi paylaşımı oldukça az. yardımcı olursanız sevinirim.
    teşekkürler
    saygılarımla
    toprağam topik ölmüş ağlayanı yok ya
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

pitoresk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    gerçekten niye bu topic bukadar ölü yoksa herkes scooturk te mi

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı pitoresk35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    piyasada sayılı adamlarsınız hacı ben sana söyliyim yarısı şu an sitede yarısı kullandığı motosikletin kalitesini bile bilmiyor kalanlarıda gezmede
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    sym joyride200--gts250i
    gts250i kullanıcıları çogunu sym facebook ta sanıyorum. onun için ölü:(

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Alıntı pitoresk35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet ;)

kalan karakter için

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    ethem abi bu motoru taa önceden demiştin bana..bak merak sardım.bugun gördüm bir tane bu nedir derken..eve geldim.ana bu ethem abinin motoru 1.5 saatir araştırıyorum..çok çok hoşuma gitti.yahu harbiden güzel motor.taam uzun yollum..ama cbf bir baska yahu bide sana diyordum cbf den vazmıgeçilir diye o değil de hanım begendi.iç işleri bakanımız onay verdi bu motorla karsa bile giderim diyor bah sen ethem abi bu topic i ayaklandıralım ne dersin

arkadaşlar yakıt tüketiminiz nedir ?
    harun27 ve ethemm76 bunu beğendiler.
    birGarip..

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ethem abi bu motoru taa önceden demiştin bana..bak merak sardım.bugun gördüm bir tane bu nedir derken..eve geldim.ana bu ethem abinin motoru 1.5 saatir araştırıyorum..çok çok hoşuma gitti.yahu harbiden güzel motor.taam uzun yollum..ama cbf bir baska yahu bide sana diyordum cbf den vazmıgeçilir diye o değil de hanım begendi.iç işleri bakanımız onay verdi bu motorla karsa bile giderim diyor bah sen ethem abi bu topic i ayaklandıralım ne dersin

arkadaşlar yakıt tüketiminiz nedir ?
    Abi bende bu motorun hayranıyım ethem abimiz gibi çok hoş ve rahat bi motor ama ne var ki öğrenci bütcesiyle alınmıyo bi gts evo... Bi ara hafif hasarlı bi tane almayı düşünmüştüm parçaları gerçekten çok uygundu sadece aklıma en pahalı yan marşpiyelleri geliyor o da en çok hasar alan parça oldugundan fiyat politikası gereği pahalıdır... Yakıt tuketimi 3-3.5 litre bana kalırsa bi scooter için çok az yakıtlı bugun 125 150 cc scooterlar 3 litre yakıyor bunun bayaa bi artısı var en basta da konforu... Cbf i aratmaz kesinlikle ama tabi cbf de apayrı bir motordur
    Garip bunu beğendi.

TutkuluAcemi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar yamaha xmax 250 ile bunun arasında kaldım ikisi de yakışıklı motorlar ama bu motorun yedek parça sıkıntısı olmaz galiba ve fiyatları nedir? Yamaha gibi değildir umarım(1-1.5 ay parça beklemek gibi). Şuanda xt 125 R kross kullanıyorum yamaha kalitesini aratır mı bu motor?
    Türkçe giderse, Türkiye gider!

bsongoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    arkadaşlar merhaba;

forumda ve motosiklet konusunda yeniyim. ilk motosikletim olarak gts 250 düşünüyorum. tecrübeli arkadaşlar tarafından tavsiye olunur mu?

Motosikleti
    sym joyride200--gts250i
    Alıntı bsongoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba;

forumda ve motosiklet konusunda yeniyim. ilk motosikletim olarak gts 250 düşünüyorum. tecrübeli arkadaşlar tarafından tavsiye olunur mu?

arkadaşlar kullandıgınız motorda ne konuda eksik görüyorsanız hepsini bu motorda doyurucu şekilde bulacaksınız denem sürüşü yada kullanmaya başlayınca dedi dersiniz kalite ve konfor bakımından hiç bir motoru aratacagını sanmıyorum tabikii kendi ölçülerindeki modelleri baz alınırsa hatta bir üst sınıfta bile bir çogunu geçebilir diye düşünüyorum çünki tanıdıgım bir üst sınıf modelleri kullanan arkadaşlar tafsiyesi ile aldım ama zaten sym ciyim ben ama bu modele arkadaşlar tafsiyesi ile geçtim ve çok memnunum benzin sarfiyatı ,yol konforu ,tutuşu her bakımdan maşallahı var.

Sym gts-evo gerçekten güzel bir motor.Fakat yeni versiyon 11.400 gibi bir fiyatla satışa sunuldu.Artık eski satış rakamlarına ulaşmaları mümkün değil.Ne yapmaya çalıştıklarını anlamakta mümkün değil.11400 üzerine 850 daha koyup yamaha x-maxin absli modeli var iken bu motoru ancak bu motorun fanatikleri alır.Şahsen gts evo almayı düşünen ben bu fiyat politikası yüzünden bu motordan tamamen vazgeçmiş durumdayım.Hepinize saygılar....

bsongoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı countugur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kullandıgınız motorda ne konuda eksik görüyorsanız hepsini bu motorda doyurucu şekilde bulacaksınız denem sürüşü yada kullanmaya başlayınca dedi dersiniz kalite ve konfor bakımından hiç bir motoru aratacagını sanmıyorum tabikii kendi ölçülerindeki modelleri baz alınırsa hatta bir üst sınıfta bile bir çogunu geçebilir diye düşünüyorum çünki tanıdıgım bir üst sınıf modelleri kullanan arkadaşlar tafsiyesi ile aldım ama zaten sym ciyim ben ama bu modele arkadaşlar tafsiyesi ile geçtim ve çok memnunum benzin sarfiyatı ,yol konforu ,tutuşu her bakımdan maşallahı var.
    teşekkürler. bir de ben eski yuvarlak farlı kasalardan almayı düşünüyorum. yeni modele göre herhangi bir olumsuz yanı var mıdır? ya da 2013 yeni kasa çıkarsa çok zararım olur mu? teşekkürler.

Motosikleti
    sym gts 250
    Alıntı bsongoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler. bir de ben eski yuvarlak farlı kasalardan almayı düşünüyorum. yeni modele göre herhangi bir olumsuz yanı var mıdır? ya da 2013 yeni kasa çıkarsa çok zararım olur mu? teşekkürler.
    sym bayisi çakırca 2013 yılında yeni kasa gtsnin gelmeyeceğini söyledi arkadaşlar. bende de gts var. enjeksiyon olmamasından ötürü sert kullanımda yakıt sarfiyatı daha fazla . sakin kullanımda 330-350 km aralığında gittiğim için ikisi arasında yakıt konusunda bir fark göremiyorum.
    modeli 2009 olan, mümkünse 2010 veya 2011 de trafiğe çıkmış olsa iyi olur, eski kasadan alırsanız ikinci elde başınız ağrımaz

tncbzkrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax 250i
    arkadaşlar ben de yaza doğru almayı planlıyorum gerçekten çok konforlu bir motor. 0 fiyatı 9800 civarında resmi sitede.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    fuara özel fiyatı 9250 idi.
    birGarip..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)