Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
22. sayfa BirinciBirinci ... 122021222324 ... SonuncuSonuncu

Yamaha WR 125 R/X Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel konuydu bu hortlasın yine..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha WR125X
    Yok mu hiç bu motorla arka çanta kullanan?

Motosikleti
    07 bakıyor
    Şu konuyu bi hortlatsak hani olmazmı 2015 model alanlar bi bahsetse ne var ne yok

Motosikleti
    250 X-Treme Enduro
    Benimde ilgilendiğim bir motor. Kimsede keyif kalmadı, sigortaydı masraflardı derken

gigiamato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha wr125x
    selamlar
    ben arka çanta konusunda epey model denedim. bu model dışındakiler yakışmıyor. bu model ise epey heybetli hale getiriyor motoru. kesinlikle tavsiye ederim

ilkadam bunu beğendi.

Daha önce xt125x kullandım yüksekliğini ayarlayabiliyorduk sorun olmadı bundada yapabiliyormuyuz acaba bu aralar düşünüyorum eğer boyum yetmezse hiç heves etmeyeyim wr125 e. Boy 166

cios106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250 L
    koltuğu traşlatsan kurtarır sanırım. bende 173 üm. cbf i satınca almayı düşünüyorum. ilk iş koltuğu modifiye edicem.

PiNGuSHeuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF250L WR125R ZS125-30
    ben de arka çanta demiri istiyorum, arka çanta bana çok lazım, sağlam, titreşimden kırılmayacak bir model var mı bilen, alan?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:45 ----------

arka çanta demirini nereden temin ettiniz ve maliyeti ne kadar tuttu acaba?

hayırlı günler arkadaşlar bu wr 125 r çok fazla ilgimi ve dikkatimi çeken bi motor sizce ilk motorum olmalımı kullanan arkadaşlar yorumlarını yazarsa sevinirim ..

Alıntı çaylakenduro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı günler arkadaşlar bu wr 125 r çok fazla ilgimi ve dikkatimi çeken bi motor sizce ilk motorum olmalımı kullanan arkadaşlar yorumlarını yazarsa sevinirim ..
    wr 12950 crf250l 14800 . crf fiyat performans ikinci el her türlü daha avantajlı ve mantıklı

evet crf de bi seçenek fakat kullanıcı arkadaşlara göre düşük cc ile başlamak daha mantıklı geliyo ilk motorum ilk arazi deneyimim amacım hard kross yapmak değil 2.el temizinden bi wr ilk etap işimi görmez mi ? yorum için teşekkürler ..

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Duke duke diye ölüyordum(hala ölüyorum orası ayrı) şimdi bide başıma wr x çıktı iyi mi
    Hadi hayırlısı bu başlığıda takip ediyor olurum yazın arada

Motosikleti
    Mondial Xtreme Max
    Arkadaşlar boyum 1.73 ben X modelini almak istiyorum sorun olurmu binebiliryim varsa benim boylarımda resim atsalar süper olur
    Şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    MT 07 ABS 2015
    Başlangıç için biraz yüksek olabilir .Ama motor kullanıyorsan problem olmaz amortisörü de düşürebilirsin istersen .

Değerli forumdaşlar ,

Ben 3 gün önce izmirden 2014 model bir wr125x alarak aranıza katıldım..Motoru bu sene ehliyet alacak oğlum için aldım.İzmir-manisa-balıkkesir-erdek ve oradan feribot ile tekirdağ a geldim. saat 11 gibi yola çıktım 2 seferlik toplam 35-40 dk mola ile 340 km yolu neredeyse feribota yetişebilmek adına tapa gaz şeklinde geldim desem yeridir.tapagaz derken motorun son nefesi düzlüklte 115 km civarı sanırım biraz eğim ve rüzgarsız bir havada 120-125 km arasını bulabilir benim genel seyir hızım 95-105 km aralığında oldu , yeri geldi 50-70 kmlerde de yol aldım ama genel anlamda bu motor 6.vites son gaz bu yolu tık demeden katetti ve işin garibi benim gibi 1,80m 90 kiloluk bir adamın poposunu acıtmadı bile desem yeridir..motorun 125 cc için çok güzel bir gidisi var ve gazı yemekte hiç nazlanmıyor bazen uzun yokuşlarda devri koruyamadığı oluyor tabiiki ama 6 dan 5 düşmek yetiyor bu durumda..Yol tutuş ve viraj alışı kontra konusuna hakim olanlar için çok keyifli , üzerindeki pirelli sport demonlar , biraz sert hamurlu olmakla birlikte ne çok kötü nede çok iyi , kısaca vasat bir lastik tablosu çizdi, bunda hava sıcaklığının düşük olması ve yolların kalite(sizliği)side önemli faktör tabiiki.

Heybeti oldukça iyi motorun, bu fizikle gören kimsede demediki bu motor altında küçük duruyor aksine gören herkez oldukça beğendi..benim yaş 39 artık bacak çok rahat kalkmıyor havalara ama ben binerken inerken veya yolda duruken hiç zorlanmadım..Boyu 1.75m ve üzeri insanlar için yapılmış bu motor, daha kısa boylu arkadaşlar, özellikle ilk motor için düşünüyorlar ise bence başka seçenekleri, mesela bizim oğlum için2. alternetifimiz olan ktm duke 125i düşünebilirler(oğlan benim 16 yaşında ama maşallah sırık efendi 1.85m boyunda) ktm duke hacim olarak ve sele olarak daha küçük ve alçak diyebilirim.

Bu başlığın daha canlı olmasını dilerm ve özellikle aksesuar paylaşımları bekliyorum sizlerden. Bende elimden geldiğince paylaşımda bulunmaya çalışacağım.

son sözüm bu wrx te iş varmış! Boyundan büyük işler başarabilecek kapasitede.[COLOR="Silver"]

Motosikleti
    Mondial Xtreme Max
    Hocam bizi çok güzel aydınlattınız teşekkürler ama 1.73 ve ilk motorum olcak siz de böle dedinz moralim bozuldu açıkçası hayalınden uyuyamıyorum bende 16 yaşındayım ama boy sıkıntı ya :( :(

cycle-ergo.com sitesine girerek boyun motora uygun mu degil mi diye bakabilirsin. ve maalesef 173te parmak ucuyla durabiliyorsun.

pnongrata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Adventure 390
    X modelinde 1,73 boy sorunu pek olmaz diye düşünüyorum. Yine de en iyisi bir mağazaya gidip üstüne binmek.

Motosikleti
    Mondial Xtreme Max
    Açıkçası şuan Ordu dayım burda bayi yok ordu da bitane var satılık onunda üstüne oturup almamak değişik olabilr yani.Şuan çok kararsızım biri sıkıntı olmaz dio biri kullanamassın dio çok kararsızım :(

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Alıntı 52Ensar52KK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bizi çok güzel aydınlattınız teşekkürler ama 1.73 ve ilk motorum olcak siz de böle dedinz moralim bozuldu açıkçası hayalınden uyuyamıyorum bende 16 yaşındayım ama boy sıkıntı ya :( :(
    16 yaşından sonra boy uzuyor ya sen 1.75,76 yı görürsün. Hem 1.73 boy, x modeli için kısa değil diyorlar. Hayalini şeyapma binip denersin bi şekilde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:40 ----------

İlkay bey hayırlı olsun güle güle oğlunuzla birlikle binersiniz inşallah.
    Bir de facebook sayfasında yeni modelleri gelmeyecek diyorlar. Neden böyle bir motorun yeni modeli gelmez ki?

REKLAM ALANI
22. sayfa BirinciBirinci ... 122021222324 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)