Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Çelik Motor Trifox 150

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam.
    Tripox 150 almayı düşünüyorum. Sıfır ve de çok da uygun bir fiyatla bayisiinden satın almayı düşünüyorum. İzmir'de yaşıyorum.Daha çok şehir içinde kullanmayı amaçlıyorum.

Açıkçası araba alma düzeyine erişinceye kadar ekonmik olarak kullanmayı düşündüğüm bir motor. Ancak güvenlik başta olmak üzere, deneyimlerinizi aktarırsanız sevinirim.

Dediğim gibi motoru İzmir şehir içi en fazla Urla,Çeme gibi yakın yerlere gitmek için kullanmayı amaçlıyorum. Yani bir motorsiklet tutkunu gibi motorlarda olması istenen özellikleri pek aramıyorum.

Motoru demonta halde gördüğümüz için kullanma şansımız olmadı. Bu konuda yardımcı olursanız, hele ki bu motora şu an sahip tanıdığınız birileri de varsa, çok müteşekkür oluruz.

Saygılar.

Not: Yeni üyeliğimden kaynaklı 50 mesaj yazılması zorunluluğu nedeniyle özel mesaj atamadığım için CRiminAL nikcli arkadaşımın deneyimlerini özellikle bekliyorum. Kendisine bu talebim bu mesajı okuyan ve onu tanıyan diğer arkadaşlar iletirse de sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Alıntı melbur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi antalyada olanlar bilir burda hurdacılar bu motorların eski modellerinden kullanıyorlar gülmekten yarılırsınız antalyaya gelsin hurdacıların yeni favorisi olacaktır

çelik motor 150 trifox

öncelik le herkese merhabalar.forumda yeniyim.ÇELİK MOTOR 150 TRİFOX almayı dsunuyorum.ilk motorum olucak kullanan arkadaslardan yorum almak istiyorum.ileride motor la ilgili problem yaşamak istemiyorum.ayrıca başlangıç olarak tafsiye edebileceğiniz motorlar hangileridir?

hercai_ugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zao77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelik le herkese merhabalar.forumda yeniyim.ÇELİK MOTOR 150 TRİFOX almayı dsunuyorum.ilk motorum olucak kullanan arkadaslardan yorum almak istiyorum.ileride motor la ilgili problem yaşamak istemiyorum.ayrıca başlangıç olarak tafsiye edebileceğiniz motorlar hangileridir?

arkadasım al ben bır seneyı gectı kullanıyorum hıc bır sorun yok ılk basta bozuldu falan fılan dedım ama hıkaye motor tamırcılerı kazıklamıs benı valla her gun ıse gıdıyorum cok rahat bayada suratlı gıdıyorum.istersen arastır bıde benımkını gor anlasırsak satabılırım

abdullah_03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK

Motosikleti
    Artık Yok...
    bunlara güvenilmez 3 tekerlek devrilebilir güven vermiyor ama bunların 2 tekerleklileri var shenke markasıyla satılıyor ben paylaşmışdım o daha güven veriyor hiç olmassa 2 tekerlek..

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ke-galaxy.html

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler