Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ8 - Fazer 8 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    İlan numaramız: 212486708
    "CaRPe DieM"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    68charger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha FZ6 Fazer ABS, Kawasaki Ninja 300 ABS
    Haydaaaaaa ne oldu cihan da satışa çıkardın???

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    İleride chopper'a geçme gibi niyetim vardı. Bazı dış mihraklar etkide bulundu, chopper'a geçiyorum kısmet olursa, bizim oğlan kendine yeni sahip bulursa VN 1600 Mean Streak alıyorum.
    "CaRPe DieM"

68charger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha FZ6 Fazer ABS, Kawasaki Ninja 300 ABS
    vayyy be Cihan ne alaka diyeceğim ama zevkler ve tercihler işte. Hayırlı olsun

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Tabi önce bizimki satılması lazım
    "CaRPe DieM"

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Satılır mi dersin o fiyata?

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    ufak tefek masrafları olmasa daha yüksek yazacaktım. Zaten pazarlık payım da yok Ha satılmadı mı, yılbaşına kadar 50 bini deviririm temiz
    "CaRPe DieM"

MNS-FZ6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda1000RR
    Viraj yok, gazlamak yok, yer çizmek imza atmak yok, sarmaz seni cihan bu alet diyorum ama yinede tabi sen bilirsin

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Durulmam lazım üstad. Artık limitleri yırttım.. Motorun limitlerini aşınca ikarus'a yaklaşabileceğim endişesi de var. Tabiiki virajdan gazdan vs.'den uzak kalıcam ama bazer fren yapmak lazım
    MNS-FZ6 bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

MNS-FZ6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda1000RR
    Arada bende farklı motorlara biniyorum ama bundan aldığım hazı hiçbirinden alamadım. Hatta ara ara sıfırlasam mı acaba diye aklıma geliyor

semih39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    arkadaşlar 2.el fazer 8 aldım. servise falan soktum ama debrıyaj tasından ufaktan ses gelıyor debrıyajı sıkınca gıdıyor ses. 2012 model 20bın kmde motor servıse sordum normal dedi.eski motorum fazer 6 da aynı sıkntı vardı debrıyaj tasından gelıyordu.sımdı bundada aynısını duyuyorum acaba normal mı ben mı takıntı yapıyorum kullan arkadaşlar yardımcı olursalar sevinirim.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Fazer 8'lerde egzantrik sesine benzeyen inceden bi ses vardır. Ama senin söylediğin ses bunun dışında bir ses mi bilemiyorum. Gerçi debriyajı sıkınca kesilmiyor standart sesi. Bir süre bu şekilde idare et, eğer performansta sıkıntı yoksa. Baktın olmuyor, baktırırsın. Ayrıca bir de farklı bir yetkili servise götürüp sormanda da fayda var.

Var mı Fazer arayan?
    "CaRPe DieM"

semih39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazer 8'lerde egzantrik sesine benzeyen inceden bi ses vardır. Ama senin söylediğin ses bunun dışında bir ses mi bilemiyorum. Gerçi debriyajı sıkınca kesilmiyor standart sesi. Bir süre bu şekilde idare et, eğer performansta sıkıntı yoksa. Baktın olmuyor, baktırırsın. Ayrıca bir de farklı bir yetkili servise götürüp sormanda da fayda var.

Var mı Fazer arayan?
    performansta herhangi kayıp yok dün uzun yol yaptım 3 adet cantam var.yanlarda arkada 240km rahat bi sekılde kısa surede gördü cantasız 250-260 arasıda gorur tur camı falanda var.ama ses konularında takıntılıyım tıkırtıyı pek sevmem :D

Motosikleti
    mt10
    Merhaba herkese , yeni bir fazer 8 kullanıcısıyım, motosikletin arka lastiğinin çok kaydığığını düşünüyorum. Lastikleri değiştirdim (m7 ile) yine de 1-2 nci viteslerde arkası geziyor. Böyle bir problem yaşayan var mı ya da normal mi? Çare olarak ne önerirsiniz?

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Bileğine hakim ol sorun lastikte değil bileğinde.. Güçlü her motor, dozu kaçırdığında imzaya kalır Hayırlı olsun, güle güle kullan. Bu arada lastik iyi seçim
    68charger bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    mt10
    tesekkurler, daha once 600fa vardi bridgestone s20 ile gayet mutluydum, bu kadar patinaj beni biraz sasirtti. Arka amortisor icin bir ayar yapiyor musunuz? Ve bir de yuksek hizda giderken gazi kapayinca singir singir zincir-metal birbirine carpar gibi bir ses geliyor, siz bunu hic duydunuz mu?

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Ben de geçenlerde 2012 gixer 1000'le bi test sürüşüne çıktım. Lastikleri de yeniydi, ama nedense açtıkça açasım geliyordu. Sonra bir baktım ki devamlı patiye kalıyormuşum elciği limon sıkar gibi sıkıştır. Buna zamanla alışacaksın Tabi bu süreçte lastiğin biraz düzleşecek, o da kaçınılmaz

Arka amortisöre kendime göre sertleştirme yapıyorum, yalnızca virajlar için.. Kompresyonda gelen ses tam olarak nereden geliyor. Zincirini, sen motor üzerinde iken ayarlat; hafif birimisin
    "CaRPe DieM"

mehmetoguzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer8
    Alıntı isaata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tesekkurler, daha once 600fa vardi bridgestone s20 ile gayet mutluydum, bu kadar patinaj beni biraz sasirtti. Arka amortisor icin bir ayar yapiyor musunuz? Ve bir de yuksek hizda giderken gazi kapayinca singir singir zincir-metal birbirine carpar gibi bir ses geliyor, siz bunu hic duydunuz mu?
    egzozdan gelen pıtırdama olmasın? bende ilk başlarda zincirden zannetmiştim.

Motosikleti
    mt10
    Cihan54: Evet 72kg, gercekten zincir sesine benzeyen bir singirti, servise bir soracagim (siz hangi servisi tavsiye edersiniz istanbul-anadolu dayim)
    mehmetoguzz: yok egzozdan gelmedigini dusunuyorum

mehmetoguzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer8
    Alıntı isaata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cihan54: Evet 72kg, gercekten zincir sesine benzeyen bir singirti, servise bir soracagim (siz hangi servisi tavsiye edersiniz istanbul-anadolu dayim)
    mehmetoguzz: yok egzozdan gelmedigini dusunuyorum
    motor durduğu yerde boştayken gaz verip birden bi kesin bi de öyle deneyin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)