Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ8 - Fazer 8 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    can_frat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 ABS
    Ben cbf 1000 den fazer e geçtim artıları da var eksileri de tartışılır ve herkese göre değişir ama cbf fazer gibi durmuyor gidona bakınca fark bariz belli
    silahtar bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çomak sokma arkadaşım
    ben tavsiyemi yapayım da vebal kalmasın ))

Alıntı can_frat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben cbf 1000 den fazer e geçtim artıları da var eksileri de tartışılır ve herkese göre değişir ama cbf fazer gibi durmuyor gidona bakınca fark bariz belli
    evet kişisel sürüş karakteri ile ilgili tamamen...
    duruşundan kastın görünüm olarak mı? fazer 8 den bahsediyosun sanırım, ne onu gördüm canlı ne de yeni kasa cbf 1000 i..onun için bi yorum yapamayacağım...açıkçası cbf 1000 in insanı çok heyacanlandıran bi görüntüsü pek yok...fazer 6 nın görünüşü çok daha güzel duruyor..2005 yılı için çağının çok çok ötesinde bir çizgiye sahip...keşke bazı yönleri de öyle olsaydı...

MNS-FZ6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda1000RR
    Aramızdan bir arkadaşımızın ayrılması gerçekten beni çok üzdü. Allah ailesine sabırlar versin.

Marmaris akyaka yolları bol virajlıdır ama fazla riske atılmadan geçildiğinde aksine çok keyifli bir yoldur. Ne kadar çok risk o kadar ölümle burun buruna gelmek demek. Bu işin sonu yok, sınırları fazla zorlamamak gerekir. Kaçla döndüğün kaçla gittiğin değil o yolculuğun motor üzerinde olmanın keyfini tadını çıkarmamız gerekir. Allah bu arkadaşımıza da tekrar rahmet eylesin, Allah hepimizin yardımcısı olsun şeytana uydurmasın diyelim.
    silahtar bunu beğendi.

efsane_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8
    Bir motor kazası gördüğüm zaman ve çok daha kötüsü bu kaza ölüm ile sonuçlandığı zaman çok üzülüyorum. Allah vefat eden arkadaşımıza rahmet eylesin ailesine sabır versin.

Motor gerçekten şakaya gelmiyor 1 anlık dikkatsizlik ya da heves her şeyi bitirebiliyor. O yüzden çok dikkatli olalım arkadaşlar..

Alıntı can_frat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaza yapan arkadaşa Allahtan rahmet ailesine sabır diliyorum bende şu anda fazer 8 imle ege turundayım kısmet olursa dönünce motoru satmayı düşünüyorum beni yeterince üzdü almayı düşünenler irtibata geçebilir 2014 race blue abs döndüğümde km 5500 civarında olur herkese selamlar
    Seni fazlasıyla üzme sebebi nedir acaba merak ettim

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:10 ----------

Alıntı Maslak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni fazlasıyla üzme sebebi nedir acaba merak ettim

bende uzun yol yaptım ama sıcaklık normal bence bu tarz motorların hepsinde bole bir sıkıntı keyf almaya bakmak lazım diye düşünüyorum.. Bana kalırsa yanlış seçim makineyle alakalı değil

can_frat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 ABS
    Motorun dışarıya yaydığı ısı

Merhaba
    Arkadaşlar manavgat motor festivalinde bir sürü fazer vardı ama bizim bu grubtan sadece 2 kişi ile tanıştık, tabi her gördüğüm fazer sahibine soramıyosun motosiklet.net fazer grubundamısın diye, Bizden kaç kişi katıldı acaba

mehmetoguzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer8
    Merhaba
    Arkadaşlar manavgat motor festivalinde bir sürü fazer vardı ama bizim bu grubtan sadece 2 kişi ile tanıştık, tabi her gördüğüm fazer sahibine soramıyosun motosiklet.net fazer grubundamısın diye, Bizden kaç kişi katıldı acaba

ben katıldım ama motorumu götüremedim.

aydın07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer 800 2013
    ben de cumartesi günü gittim pazar oglene kadar kaldım oradaydım ama karsılasamadım kımseyle 10 tandeden fazla motor saydım

Alıntı aydın07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de cumartesi günü gittim pazar oglene kadar kaldım oradaydım ama karsılasamadım kımseyle 10 tandeden fazla motor saydım
    Ben cumartesi günü döndüm 3 gün oradaydım yamaha servisinin dediğine 2014 fazer yılı olmuş satış ve memnuniyet açısından. Hatta yurt dışında yan grenaj yaptıran siyah fazer bile gördüm ısı yayma olayı biraz azaldığını falan söyledi ama maliyeti yüksek geldi bana
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    fazer8
    Ben cumartesi günü döndüm 3 gün oradaydım yamaha servisinin dediğine 2014 fazer yılı olmuş satış ve memnuniyet açısından. Hatta yurt dışında yan grenaj yaptıran siyah fazer bile gördüm ısı yayma olayı biraz azaldığını falan söyledi ama maliyeti yüksek geldi bana

herkes grenajlı fazer ı söyledi ben ne yazıkki rastlamadım orada. foto falan varsa atabilirmisin

astral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera, Derbi, Yamaha, Piaggio, Aprilia, Ducati, F
    İnternette,yurtdışında yapılmış grenaj kitli fazer8'ler var ama benim hoşuma gitmedi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:00 ----------

Mesela;
    CraCheR bunu beğendi.
    İtalyanlar sadece motorları değil, hayalleri de yaratırlar

Motosikleti
    fazer8
    Alıntı astral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnternette,yurtdışında yapılmış grenaj kitli fazer8'ler var ama benim hoşuma gitmedi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:00 ----------

Mesela;
    https://encrypted-tbn1.gstatic.com/i...vaY6hpmv0kjid2

aynen bu güzel olmamış

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı mehmetoguzzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen bu güzel olmamış
    Eksik olmuş mesela jant şeritlerini de mavi yapması motoru boğmuş. Sinyallerin sarı kalmış olması vs. gibi ufak ayrıntılarla görüntüyü açabilirdi. İyi olmuş aslında, ama bikaç eksik ve ufak hatayla bozmuş
    mehmetoguzzz ve Maslak bunu beğendiler.
    "CaRPe DieM"

Alıntı mehmetoguzzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkes grenajlı fazer ı söyledi ben ne yazıkki rastlamadım orada. foto falan varsa atabilirmisin
    Videosunu çektim musait olunca koyucam buraya

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:17 ----------

Arkadaşlar fazer8 i olan ve mt 09 kullanan arkadaş varmı aranızda, bu makineyi gerçekten çok merak ediyorum. Yada drag yapan varmı? ayırıp gidiyor mu nasıl durum. Motor almayı düşünen bizim fazer ile mt 09 arasında kaldım bi deneyebilirmiyim diye yapışıyo trafikte 2 gün içinde 3 kez böyle bişey geldi başıma bende merak ettim doğrusu mt yi
    mehmetoguzzz ve CraCheR bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    MT performansta 8'e göre gerçekten üstün bir motosiklet.. Kullandığımda hırçınlığını tabiiki farkettim, ama kıyaslama konusunda, ben 8'le arkadaş 9'la sürüş yaptığımızda düşük hız olsun yüksek hız olsun, gayet açık bir fark oluyor, özellikle hızlanmada.. Ama ben ne kadar anlatsam boş, tabiiki kendin denemelisin..
    "CaRPe DieM"

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Baştan sona bir solukta okudum Makinalarınız çok güzel arkadaşlar, kıymetini bilin...
    Şu memlekete dönsemde bende aranıza katılabilsem. Grenajınız asfalt görmesin, kalın sağlıcakla.
    cihan54 bunu beğendi.

numan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    st rs
    mt mi fazer mı daha iyi hızlanıyor?

MT performansta 8'e göre gerçekten üstün bir motosiklet.. Kullandığımda hırçınlığını tabiiki farkettim, ama kıyaslama konusunda, ben 8'le arkadaş 9'la sürüş yaptığımızda düşük hız olsun yüksek hız olsun, gayet açık bir fark oluyor, özellikle hızlanmada.. Ama ben ne kadar anlatsam boş, tabiiki kendin denemelisin..

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Bu da soru mu Şöyle tarif edeyim. 150km/h hızla 8 ve 9 yanyana gidiyor.. Aynı anda gaz açtığında, 8 kullanıcısı yerinde duruyormuş da 9 yanında kalkış yapmış gibi bi durum oluşuyor Tavşan gibi meret yaa.. 9 enteresan bi makine
    "CaRPe DieM"

numan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    st rs
    son sürat fazerda daha yüksek olduğu için sorayım dedim şaşırtmadı ama değerlendirmede bence aynı kategoride de değiller (kullanıcının amacı açısından)
    Bu da soru mu Şöyle tarif edeyim. 150km/h hızla 8 ve 9 yanyana gidiyor.. Aynı anda gaz açtığında, 8 kullanıcısı yerinde duruyormuş da 9 yanında kalkış yapmış gibi bi durum oluşuyor Tavşan gibi meret yaa.. 9 enteresan bi makine

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)