Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ8 - Fazer 8 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MNS-FZ6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda1000RR
    Arkadaşlar dün düzceye gittik aşağıdaki motor için, ama tam bir fiyasko yaşadık. Motorun sahibi olan şimşek adında muhterem vatandaşın dünya vergi borcu nedeniyle boş yere 1120 km yol yaptırttı bize, kulakları çınlasın. Zaten manisaya gelinceye kadar bol bol yeterince vaktimiz vardı çınlattık. Alış verişlerinizde çok dikkatli olun kimseye iyi niyetinizle yaklaşmayın. Arkadaşlar Temiz 2013 siyah fazer8 motor arıyoruz bulamazsak ağustos sonu sıfır alacağız artık.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2597213/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    astral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera, Derbi, Yamaha, Piaggio, Aprilia, Ducati, F
    Memlekette haysiyetsiz,ahlaksız birçok insan var. Bende 6 sene önce bir motor için Bursaya gittim. Fotoğraflarda motor güzel görünüyordu,kazası-belası,kırığı,döküğü var mı dedim. Abi hiçbirşey yok,gel burada fiyatı da son konuşuruz dedi. Atladım arabaya 6 saat yol ve bir ton benzin yaktım ve motor resmen leş çıktı...Arkadaşlarla delirdik,elemanlarla papaz olduk,sinir olup döndük. Bu olaydan sonra kesinlikle uzak mesafelere birşeyler almaya gitmedim,bana ders oldu!
    MNS-FZ6 bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 DEEP ARMOR ABS
    Alıntı MNS-FZ6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dün düzceye gittik aşağıdaki motor için, ama tam bir fiyasko yaşadık. Motorun sahibi olan şimşek adında muhterem vatandaşın dünya vergi borcu nedeniyle boş yere 1120 km yol yaptırttı bize, kulakları çınlasın. Zaten manisaya gelinceye kadar bol bol yeterince vaktimiz vardı çınlattık. Alış verişlerinizde çok dikkatli olun kimseye iyi niyetinizle yaklaşmayın. Arkadaşlar Temiz 2013 siyah fazer8 motor arıyoruz bulamazsak ağustos sonu sıfır alacağız artık.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2597213/detay/
    benım anlamadığım motorunmu bır dünya vergı borcu varmış eğer oyleyse motorun satış parasıdan duseydınız yaa yoksa başka borçlarımı varmış motorda resimlerden on numara gözüküyor her halde sıfır aldığında cekmış olmalı bu resımlerı

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:58 ----------

Alıntı astral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Memlekette haysiyetsiz,ahlaksız birçok insan var. Bende 6 sene önce bir motor için Bursaya gittim. Fotoğraflarda motor güzel görünüyordu,kazası-belası,kırığı,döküğü var mı dedim. Abi hiçbirşey yok,gel burada fiyatı da son konuşuruz dedi. Atladım arabaya 6 saat yol ve bir ton benzin yaktım ve motor resmen leş çıktı...Arkadaşlarla delirdik,elemanlarla papaz olduk,sinir olup döndük. Bu olaydan sonra kesinlikle uzak mesafelere birşeyler almaya gitmedim,bana ders oldu!
    hıc sorma arkadaşım sana katılıyorum bende zamanında xt660 alacaktım ıstanbuldan adamla telefonda fıyat fılan anlaştık ben kredı cektım adamı arıyorum gelıcem dıye adam telefonlara çıkmıyor neyse aradan 2 gun gectı adam kendı aradı ya senden 1000 lıra fazla veren oldu eğer sen o 1000 lırayı bana verırsen sana satarım motoru buyur burdan yak bende adama ağzıma gelenı söylemeye başlayınca kufur olarak adam telefonu kapattı bırdahada açmadı boyele serefsızler cok neymış efendım ben adama kaporo vermemışım ulan sen kımsınkı sana kaporo vereyim o kadar motosıklet aldım sattımkı hıc kimseden ne kaporo ıstedım nede verdım
    MNS-FZ6 bunu beğendi.

MNS-FZ6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda1000RR
    Aynen öyle uzak yere gitmiyeceksin. Hem işimizi gücümüzü bırakıp 3 kişi gittik. Üstüne basa basa sorduğumuzda bir şey çıkarsa tüm masraflarınız bana ait gelin diyor. İnsanlıktan nasibini almamış ciğersiz insan dolmuş memleket, Az daha birbirimize giriyorduk zorla 200tl mazot parası aldık.

Noter öğle arasına denk gelince bizde bu boşlukta dadaş motora gidip koruma demiri orta sehpa ve ızgara taktırsakmı acaba dedik fiyat aldık, anlaştık Sonra Allahtan noter satışını halledelim taktırırız ne olur ne olmaz dedik. İyi ki de öyle yapmışız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:13 ----------

Alıntı nisa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benım anlamadığım motorunmu bır dünya vergı borcu varmış eğer oyleyse motorun satış parasıdan duseydınız yaa yoksa başka borçlarımı varmış motorda resimlerden on numara gözüküyor her halde sıfır aldığında cekmış olmalı bu resımlerı

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:58 ----------

hıc sorma arkadaşım sana katılıyorum bende zamanında xt660 alacaktım ıstanbuldan adamla telefonda fıyat fılan anlaştık ben kredı cektım adamı arıyorum gelıcem dıye adam telefonlara çıkmıyor neyse aradan 2 gun gectı adam kendı aradı ya senden 1000 lıra fazla veren oldu eğer sen o 1000 lırayı bana verırsen sana satarım motoru buyur burdan yak bende adama ağzıma gelenı söylemeye başlayınca kufur olarak adam telefonu kapattı bırdahada açmadı boyele serefsızler cok neymış efendım ben adama kaporo vermemışım ulan sen kımsınkı sana kaporo vereyim o kadar motosıklet aldım sattımkı hıc kimseden ne kaporo ıstedım nede verdım
    Borcunun yanında motor parası çerez gibi kalır. Teklif dahi etmedik.

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 DEEP ARMOR ABS
    Borcunun yanında motor parası çerez gibi kalır. Teklif dahi etmedik.[/QUOTE]

ben sızın yerınızde olsam vergı daıresıne şıkayet ederdım adamı bu nasıl bır vergı borcuymuşkı motor parası çerez olmuş sen en ıyısı motoru bıze hıbe et deseydın lavua

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Dün orta sehpa aldığımı söylemiştim, montajı yarım saat 45 dk filan sürdü. Eli yatkın olan herkes kendi yapabilir.

cihan54 bunu beğendi.

Motosikleti
    Motor güvenliği için orta sehpa alırım ama zinciri kolay yağlamak vs için bana o demir parçasına o parayı vermek çok geliyor. Hayırlı olsun.
    cihan54 bunu beğendi.

Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün orta sehpa aldığımı söylemiştim, montajı yarım saat 45 dk filan sürdü. Eli yatkın olan herkes kendi yapabilir.

Hayırlı olsun abi gule gule kullan. Bende düşünüyorum gercekten faydalı

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Motor güvenliği için orta sehpa alırım ama zinciri kolay yağlamak vs için bana o demir parçasına o parayı vermek çok geliyor. Hayırlı olsun.
    Valla bana da çok mantıklı gelmedi bir demiri parçasına o parayı vermek, ama şöyle düşündüm;

şimdi kışın kaldırmak için, zincir yağlamak için, lastik tamir etmek için bir arka bir ön sehpa alsam 250 TL. 50-60 TL de sehpa kaldırma makarası.

Etti mi sana 300 TL?

E sehpaları alıp yanında gezdiremezsin, zinciri ne zaman yağlayacağımı, lastiğimin nerede patlayacağını nereden bileceğim.

Bana lazım olduğunda yanımda olmayan sehpanın tekerini öpeyim
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Sayın fazercanlar buda benim bebeğim gerçekten çok keyifli bir makine. Buarada rodaj yaparken arada 3 yada 5 saniye 7 bin devir üstü gazlayıp bırakıyorum motora ne gibi bir etkisi olur acaba motorum henüz 150 km şimdiye kadar 2 yada 3 defa gazladım gerçi ama yapmamam gerekiyorsa yapmıcam nedersiniz

Buda bizim tayfa ile birlikte gece hava serin diye rodaj turundan görüntü
    MNS-FZ6 ve mehmetenis bunu beğendiler.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Biraz açılsın motorun bence, şu an 7 bin de değil 6 bin deviri geçmemeye bak..
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda NC 750X
    @Maslak motorların sağır olması, rodajdayken ara sıra "sağırlaşmaması" için zorlanıp gazlanması tamamen hurafedir.

eğer bunun için gazlıyorsan, ha yok gaza geliyorsan da yapma, sabret.

Makineler canlı varlıklar gibi zorlandıkca, yüklendikçe kas geliştirip güçlenmezler. Aksine kayıp yaşarlar.

Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Maslak motorların sağır olması, rodajdayken ara sıra "sağırlaşmaması" için zorlanıp gazlanması tamamen hurafedir.

eğer bunun için gazlıyorsan, ha yok gaza geliyorsan da yapma, sabret.

Makineler canlı varlıklar gibi zorlandıkca, yüklendikçe kas geliştirip güçlenmezler. Aksine kayıp yaşarlar.

Makine Gaza cok iyi tepki verdiği için bende kendimi tutamayıp gaza geliyorum biraz açıyorum gazı.Keşke rodajlı yollasalar şu makineleri ne güzel olurdu yaaa

Bana toplam maliyeti 980TL+67TL vergi, Amerika'dan aldım! Modele özel olduğundan bağlantı aparatları vs herşey dahildi. Montajı kendim yaptım,ekstra bir masrafım başka olmadı.
    Astral egsozu hangi siteden aldın, link verebilirmisin.
    Maslak bunu beğendi.

Motosikleti
    Ebay'den aldım,en düşük fiyat+kargo diye sıraladım. En düşük fiyat olanı aldım!

2 gündür kimse yazmamış sanırım herkes tatile çıktı. Herkese iyi bayramlar

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Yok ben her gün bakıyorum, bayramın 3. günü istanbul maşukiye yapacağız. başlıkta açtım ama tatile gidiyor herkes sanırım rağbet görmedi

buradan gelmek isteyen olursa başım üstüne.

aydın07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer 800 2013
    bende buralardayım takıpteyım bayram sonu manavgat festivalinde olacaz nasıpse

mehmetoguzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer8
    herkese hayırlı mutlu bayramlar dilerim

MNS-FZ6 ve mehmetenis bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda NC 750X
    arkadaslar merhaba,

ramazanin son gunu vakit gecirmek icin su far mevzusu ile ugrastim.

kisa fardan uzun farin (h4) aktif olmayan ayagina hat cekip, iki fari birden kisa olarak yaktim.

sonra uzunlari da yakarak ayri ayri resim cektim.

ahmet efe denilen hiyar bana yardim edecegine havuza girdigi icin selektor yapilirken videosunu cekemedim.

ama otoparkta duvara karsi selektor yaparak video cekebildim.

guzel oldu gibi, ama en dogru karari iki motor yanyana iken karsidan insan gozu ile bakarak dogru karar vermek gerekli.

yani bir motor standart sekilde selektor yapacak, diğeri modifiye edilmiş hali ile.

resim ve videolari ekleyecegim ama mobildeyim, yazılar ucmasin diye mesaji gönderiyorum.

cihan54, silahtar, MNS-FZ6 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)