Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ8 - Fazer 8 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Dediğin yerde ufacık bir kaçırma var. Onu yakın zamanda egsozcuma gidip halledicem.
    "CaRPe DieM"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MNS-FZ6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda1000RR
    Hayırlı olsun güle güle kullan kardeşim.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Eyvallah. foto video çektim ama hepsi berbat. daha iyi bi zamanımda bişeyler çekicem.. fotolarda motoru bok götürüyo, video da kapalı ortamda oldu mecbur.. sürüş sırasından bi video alıcam inşallah..
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    Hemen yer yapmadan boğazları temizleyelim cihancım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:28 ----------

Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah. foto video çektim ama hepsi berbat. daha iyi bi zamanımda bişeyler çekicem.. fotolarda motoru bok götürüyo, video da kapalı ortamda oldu mecbur.. sürüş sırasından bi video alıcam inşallah..
    ok. dört gözle temiz temiz fotolarla bekliyoruz beyaz oğluşunu

Motosikleti
    Honda1000RR
    Benzinde ucuzlayacak söylentisi var ciddi ciddi ya dur bakalım. Depoları fulleyelim yaza bol bol kilometreler yapalıminşallah

engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Selamlar.2011 abs fazer 8 sahibi arkadSim bugun vitese taktiginda abs isiginin yandigini soyledi.aku zayif oldugu icin yanabilir mi.yada baska bir sebebi varmidir

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    İlk defa duyuyorum böyle bişeyi şahsen. Fikir yürütürsek, hata kodları birikmiş olabilir. Bu da bu tarz sıkıntılar doğurabilir. Veya sensör ıslanmış olup yakmış olabilir..
    "CaRPe DieM"

astral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera, Derbi, Yamaha, Piaggio, Aprilia, Ducati, F
    Anlık bir temassızlık veya hata oluşmuş olabilir. Ekrandan hatayı silip, denemek gerekir. Devam ediyorsa, abs kablosunu kontrol edin,üzerinde sıyrık veya kırılma durumu, ya da sensörün çalışmasına bakın, en son seçenekte abs beyni aklıma geliyor!Birde ne olur ne olmaz akü ne durumda acaba...

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı engindmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar.2011 abs fazer 8 sahibi arkadSim bugun vitese taktiginda abs isiginin yandigini soyledi.aku zayif oldugu icin yanabilir mi.yada baska bir sebebi varmidir
    akünün 10V altına düştüğü durumlarda ABS devre dışı kalabiliyor. Daha sonra söndü mü peki ABS ışığı...

engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    sehbada boşta çalışırken ışık yanmıyor sebpada iken vitese takınca ışık yanıyor.sanıyorum biraz araştırdım motor hareket ettikten sonra sönmesi gerekiyormuş.yağmur durunca deneyeceğiz.tecrubeyi burdan paylaşırım

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Hah şunu baştan söylesene.. Motorun tekerinin yerden temasını keserek yüke bindirirsen ABS kayma değerini okuyamadığından hata ışığı yakar, bu bütün abs'li motorlarda böyledir...
    erro bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı engindmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sehbada boşta çalışırken ışık yanmıyor sebpada iken vitese takınca ışık yanıyor.sanıyorum biraz araştırdım motor hareket ettikten sonra sönmesi gerekiyormuş.yağmur durunca deneyeceğiz.tecrubeyi burdan paylaşırım
    evet teker hızıyla şasi hızını karşılaştıramıyor...abs nin devreye girme prensibi teker hızının şasi hızı ile arasında fark olma durumunda devreye giriyor...

Motosikleti
    Önceki motorum ABS'liydi. İlk çalıştırdığınızda yanardı,yola çıkardınız 10km/h hıza ulaşınca sönerdi,yani 10km/h altında aktif değildi daha sonra yolda dursanızda tekrar yanmazdı. Ama her çalıştırmada olay bu şekilde idi, kısaca çalışma prensibi bu şekilde ama yamaha'da hangi hızda devreye giriyor bilmiyorum. İnternetten İngilizce dahi olsa klavuzunu indirip teknik detayları okuyun!

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Yamaha'da da 10 km/h
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    Arkadaşım bu gün MT-07 kırmızı siparişi verdi hayırlısı ile bakalım bu ay sonu gelecekmiş.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Test edersin yorumlarsın artık
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda1000RR
    Zaten denemeden olmaz abi İki silindirli olarak daha önce ER-5'im vardı o da keyifli bir motordu. Bakalım tabi bu yeni teknoloji motor 75hp iyidir diye düşünüyorum. NC700 alacaktı sonradan buna dönüş yaptı bence de iyi oldu. Hazirandaki datça turuna büyük ihtimalle de gelir. Uzun yolda da görmüş oluruz.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Aman iyi bari NC700'den döndüğü iyi olmuş.. Memnun kalmazdı bi süre sonra..
    MNS-FZ6 bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Aman NC700 almamış, araba motorundan devşirme, devir çevirecek birazda güç olacak, tren gibi giden motor mu olur ya! Ahmet, Dağlılardan mı aldınız motoru, benim arkadaşım oradan aldı!
    2 silindirin tadı başkadır, virajda güzeldir! 75 HP motor var ama ağırlık tüy siklet, arka lastik 180 kullanmışlar o da şekil ve tutuş için iyi olmuş. Lastikler Michelin Road3, inşallah Bridgestone BT 023'e çevirmezler, çünkü yurtdışı kataloglarda BT023 seçme şansı var yazıyor!

Motosikleti
    Honda1000RR
    Evet dağlılar dan alındı. Gelecek olanların sonuncusunu biz aldık. Yani daha gelmeden kimse görmeden yamaha yok satıyor. Gelmeden 12 adette x-max

satılmış. Paranla motor almak istiyorsan rica minnet etmen lazım yoksa gelmesi yazı bulur. Pazarlık zaten yok denecek kadar az. Ne piyasa var

arkadaş, eskiden adamlar motorları satamadığından hiç unutmuyorum bekirle 2 adet Sıfır MZ'i geliş fiyatından almıştık. Ama adamlar ile hala pazarlık yapıyoruz En son çıkarttılar sipariş fişlerini ödenen makbuzları sırf paraya dönsün diye bir lira kârsız motor aldık. Şimdi mi paran olsa da malı alman için beklemen lazım. Sokaklarda park yeri yok Milletin alım gücü var, abi para yok diyorlar ya hepsi hikaye

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:25 ----------

Anıl sizin ki ne renk? Bu sene Foça yollarında baya renkli motorlar olacak 2 adet MT-07, 2 adet FZ8, fazer6, 1 ton x-max epey iyi yani

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)