Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    eMRe-81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rx3i Evo , R 1150 Gs
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok şey istiyon sende

eskiden kanunini sitesinde yedek parça fiyatlarına bakıyorduk ama artık bakılmıyor. ya da ben bulamadım. caracal ın kampanası daha büyük dolayısıyla sadece jantı almak işi çözmez kampana ve dişli kısmınıda almak gerekebilir. ben arka jantı kampana ve stoperi ile birlikte almıştım. koltuğun fiyatı en son bakabildiğimde 47 lira+kdv ve kargo olarak gözüküyordu sanırım.

dostum al bir motosiklet botu rahat et. mesela motobot 130 lira ya d ajinliunun vites pedaliından alıcaksın aşınan sadece tabanların olacak.

musluğu kapatmana gerek yok. karbüratörün içinde zaten benzin şamandırası var sorun olmaz yani. bende ilk başlarda kapatıyodum ama sonra unutup madara oluyoduk
    sağlıcakla.
    o zaman 270 verip mondial janta devam burda avcılarda bi bayii de gördüm 1 milyar istio jantlar + lastik şaşırmış kamil heralde koltukta 75 falan gelio ortalama peki bizim motorlara oturtabilecekmiyiz
    4 Teker Bedeni 2 Teker Ruhu Taşır ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı eMRe-81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman 270 verip mondial janta devam burda avcılarda bi bayii de gördüm 1 milyar istio jantlar + lastik şaşırmış kamil heralde koltukta 75 falan gelio ortalama peki bizim motorlara oturtabilecekmiyiz
    bi caracal lı ile ahbap olabilsem deneyeceğim. janta 1000 lira hangi yüzle istiyor eleman? bencede en mantıklısı orijinal jant. alın kurtulun.

sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    alcaz bakalım bu ara bişi
    selam milletttttt .

Motosikleti
    Alıntı metemen1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam milletttttt .
    aslm de metin sen misin? ya da sen kimsin?
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

eMRe-81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rx3i Evo , R 1150 Gs
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi caracal lı ile ahbap olabilsem deneyeceğim. janta 1000 lira hangi yüzle istiyor eleman? bencede en mantıklısı orijinal jant. alın kurtulun.

sağlıcakla.
    valla bilmiom istio işte gerci askere gidicem kasım da daha fazla bişey yapmıyım zaten 15 ay yatıcak motor gelince komple bi elden geciririm
    4 Teker Bedeni 2 Teker Ruhu Taşır ..

merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum foruma,
    ben önümüzdeki günlerde a2 ehliyet için kursa başvuracağım.motor olarakta malum mct yi seçtim kendime.burada çok güzel mct yi tanıtmışsınız üyeler olarak sağolun bilgilendim bu motor hakkında.
    ben bu motoru aralık gibi alacağım sanırım.fakat sorularımı yazayım size sizde dilinz döndüğünce,tecribeniz dahilinde cevaplarsanız mutlu olurum,

1-motor her gün sabah-akşam okula gidip gelmek ve yaz tatili gibi tatillerdede 300-400 km gideceğim.bu motor bunu kaldırır mı?
    2-periyodik bakımları dışında sürekli servislere yollanmak zorunda kalırmıyım?
    3-malum öğrenci olduğum için sınava falan mct ile gideceğim,beni yolda bırakıp sınavları dersleri kaçırmama neden olurmu?(tabi kul yapısı genel larak soruyorum.)
    4-motoru aldıktan sonra hiç kullanmadan bujileri sağlamları ile;debriyaj tellini kalitelisi ile değiştirsen bir sorun olur mu?
    5-motoru aldıktan hemen sonra sorunla karşılaşmamam için herhangi bir servis,bakım,vs birşeye ihtiyaç duyulurmu?
    6-110 kiloyum.ve 179 boyundayım.motora uyarmıyım?
    7-izmirde işini ciddiye alan servis kelimesini dolduran bir servis varmı?
    8-bu motor beni ona iyi baktıktan sonra kaç yıl üstünde taşır?

biraz uzun ve robotumsu oldu sorular ama cevabınızı bekliyorum lütfen.artık size katılıp piknik yapmak istiyorum sizinle

Motosikleti
    1- zorlamazsan gider.
    2- ilk zamanlar bazı ayarlamalar için gitmen gerekebilir
    3-bakımlarını aksatmazsan kontrollerini eksiksiz yaparsan kötü sürpriz yapmaz
    4-ben hala orijinal tellerini kullanıyorum. Sadece bir kere debriyaj telim koptu orijinali ile değiştridim. yağlamayı ihmal etmemek lazım.
    5-BKZ. 2. madde
    6-bu göreceli bir kavram bin üstüne dene.
    7-izmirli kim kladı macit sahibi tam bilmiyorum ona sormalı.
    8-sen ona ne kadar binmek istiyorsan.

aramıza hoş geldin. şimdiden hayırlı olsun.

sağlıcakla.

cheronimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    metemen geri mi döndü? forum tekrar canlaıyor

2 gün önce marcos'la giderken eskişehir yolunda gaza geldim. düz yoldu, benimkinin basabildiği kadar bastım ibre 110du. inice marcos "olm napıyon beni geçtiğinde - ki öyle yavaş yavaş değil, basıp geçtim - bende 120yleydim" dedi. şok oldum. artık shadowun göstergeye mi inanmalı benimkine mi bilmiyorum ama arbetusun ibre takılma sorunu benimkinde de varmış galiba.

ertesi gün (pazar) sabahı marcos bana inanılmaz kötü bir haber verdi, sürücü kursundaki kurtuluş hocamız bir hafta önce feci bir kazada hayatını kaybetmiş:(

gerçekten çok etkilendim, artık satılık bir motorum var. motorumu dört mevsim kullanabileceğim bir yere taşınana kadar ve f650gs alana kadar bu tutkumu ertelemeye niyetliyim.

arkadaşlar gözünüzü seveyim, sürat yapmayın, evdekileri-geride kalacakları düşünün. rahmetli kurtuluş hocam bize bu yolda kaybettiği arkadaşlarını, ne kadar dikkatli olunması gerektiğini anlatırken aklımıza bir sonrakinin o olacağı hiç gelmemişti...
    [B(+)]M.ÇEKİÇ
    Profesyonel F650GS ve TA hastası...
    [MCT]06BE996

Motosikleti
    shadow yalan söylemez

dostum habere inan bende senin kadar üzüldüm. ama şu bir gerçektirki SS ler çok tehlikeli.

motorumda yağlama sorunu olduğunu hissediyorum. yaz için daha kalın bir yağ koymuştum artık kalın gelmeye başladı 10w-40 a geri dönücem bu hafta. çünkü sübapların çekiçleme sesini duymaya başladım ki daha çok da olmamıştı ayarlatalı.

sağlıcakla.

Bugün motorun yağ dökülmüş yolda nasıl kaydığını yaşayarak öğrenmiş bulunuyorum. Neyse ki düşük hızda gittiğimden sorun olmadı ama o hızda bile (20km) baya bi hissettim.

snoop dogg;

Ben de iş ve okul arasında sürekli kullanıyorum gerçi alalı fazla olmadı ama ben de seninle aynı amaçla aldım çok yol yapıcaz çok. Dokuz Eylüldeysen karşılaşırız belki.

Motosikleti
    Alıntı antistatik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün motorun yağ dökülmüş yolda nasıl kaydığını yaşayarak öğrenmiş bulunuyorum. Neyse ki düşük hızda gittiğimden sorun olmadı ama o hızda bile (20km) baya bi hissettim.

snoop dogg;

Ben de iş ve okul arasında sürekli kullanıyorum gerçi alalı fazla olmadı ama ben de seninle aynı amaçla aldım çok yol yapıcaz çok. Dokuz Eylüldeysen karşılaşırız belki.
    dostum yolda giderken yolu iyi analiz etmek lazım. geçmiş olsun.

çok sağolun arkadaşlar,inanın şu an size imreniyorum.bende arbetus gibi çeşitli modifikasyonlar yapmayı planlıyorum daha şimdiden.

antistatik;egedeyim.ama olsun alınca gezilerde buluşuruz

Motosikleti
    Olacak İnşaalaah Hayallerimde ki MOTOR HONDA VTX 1300S
    burayı hortlatayımm accık nerdeesınızzz 250mct liler yaaa
    Ben SADECE Motorlara AŞIĞIMMM

Motosikleti
    mondial MCT250
    arkadaşlar herkese mrb. bugun bende bir mct250 sahıbı oldum cok mutluyum uzun zamandr bu motorun hayalını kuruyordum nıhayet bugun aldım sızlerlede paylaşmak istedım

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sewil
    Güle güle eskit sewil
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Alıntı sewil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese mrb. bugun bende bir mct250 sahıbı oldum cok mutluyum uzun zamandr bu motorun hayalını kuruyordum nıhayet bugun aldım sızlerlede paylaşmak istedım
    arkadaşım hayırlı olsun yeni motorun güle güle kullanman dileğiyle...

çok sağolun arkadaşlar,inanın şu an size imreniyorum.bende arbetus gibi çeşitli modifikasyonlar yapmayı planlıyorum daha şimdiden.

antistatik;egedeyim.ama olsun alınca gezilerde buluşuruz
    eywah rakip geliyo....

Motosikleti
    Olacak İnşaalaah Hayallerimde ki MOTOR HONDA VTX 1300S
    Kardes Hayırlı Ugurlu olsun motorunu gule gule kullanman dileğiylee Allah kaza bela vermesin
    Ben SADECE Motorlara AŞIĞIMMM

Motosikleti
    Mondial MCT 250
    Arkadaşlar gözüm gibi sakındığım macit imi ekonomik istikrarsızlıklar sebebi ile satmak zorundayım ilgilenen arkadaşlar

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4864197

adresinden inceleyebilirler.Ayrıca ARBETUS da çok iyi bilir makinayı kesinlikle yabancıya gitmiyecek bir motor
    Toplum kökenli pnömoni

Motosikleti
    tatung un motorunda da uzaktanda olsa emeğim geçti. gözünüz arkada kalmaz. tatung kardeşim ihtiyaçtan satıyor. 3000 km de oring zinciri ve 32 dişlisi var hatta takamadığı sis lambaları var. eğer istanbuldan birisi alırsa ben takıcam sisleri. tatung a sözüm vardı. eğer benim ona söylediğim zamana kadar alan olmazsa ben ona teklif ettiğim fiyata alıcam.

sağlıcakla.

JAKOBEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250 COMET
    Yapma be Yarkın, ne oldu da vazgeçtin ki MCT'den? Neyse şimdiden hayırlısı olsun diyorum ...
    Build A Fire A Thousand Miles Away To Light My Long Way Home
    I Ride A Comet My Trail Is Long To Stay Silence Is A Heavy Stone

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler