Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

geçen bu forma biri yazmıştı toplam 110 ytl ye patlıo plaka diye öyleyse 140 lira cepte demektir.avrupa yakasındayım ramide oturuorum.kredi kartına tasit yaptıracağım zaten kalanı peşin fiyatına taksit olayı;) memnun musun motorlarınızdan ben sürekli iki kişi gezeceğim kaç km hızla gidebiliosunuz otobanda fln ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı gokhansahin86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arbetus motoru plakasız alsam plakayı kendim çıkartsam kaça patlar bi bilgin war mı daha ucuz olursa kendim çıkarayım.bu arada bayii ismi wermişsin ama bana çok uzak avrupa yakasında bi yer war mı bildiğin indirim yapacak 1000 lira peşin kalanı taksit yapcam
    çok uzak dediğin kaç kmki ben gebzede oturuyorum motoru kadıköyden aldım.

arbetus motoru plakasız alsam plakayı kendim çıkartsam kaça patlar bi bilgin war mı daha ucuz olursa kendim çıkarayım.bu arada bayii ismi wermişsin ama bana çok uzak avrupa yakasında bi yer war mı bildiğin indirim yapacak 1000 lira peşin kalanı taksit yapcam
    çok uzak dediğin kaç kmki ben gebzede oturuyorum motoru kadıköyden aldım.100 110 gidiyor çok zorlamadan
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

demek istediğim buradaki bayiler warken değer mi oraya gelmeye?plakayı kendim çıkarsam kaça patlar demiştim sana kardeş?

Motosikleti
    demek istediğim buradaki bayiler warken değer mi oraya gelmeye?plakayı kendim çıkarsam kaça patlar demiştim sana kardeş?
    oralarda siyah yoksa bakıcaksın başka bayilere elbet madem siyah arıyosun. ben sadece yardıme tmeye çalışıyorum sana. benim şirketim beyoğlunda ve ben gebzede oturuyorum bu motorla zaman zaman işe gidip geliyorum gidiş geliş 135 km civarı. neden çekindiğini tam anlamadım. ehliyetin mi yok? ehliyetli birini bulmak kolay yada rica edersin motoru kamyonetle evine getirirler. ya da plakayı alana kadar motorun bayide bekler plakanı taktıktan sonra kaskını takıp evinin yolunu tutarsın. ben motoru ilk eve getirdiğimde kadıköy gebze arasında 50 km yol yaptım hemde plakasız ve ehliyetsiz(sertifikam vardı) plakayı ben muameleciye yaptırdım 200 liraya motor geçen sene bu aylarda bana 3600 liraya malolmuştu. şimdi ne olur bilmem. diğer topiclerde örneğin zealsunda istanbulda bulamayıp adanadan kargo ile getirten arkadaşlar da vardı bide bunu düşün. evime 9 km mesafede mondial bayisi vardı ordanda alabilirdim ama adamın tavrını beğenmedim ve kadıköyden bayi listesinden akşam 8 de açık olan bosch bayisi bir mondial bayisinden aldım motoru. tercih senin. birde esenlerde otogarın oralarda mondial bayisi vr ismi sancar mıydı tam hatırlamıyorum bayi hakkında kesin bir bilgim de yok ayrıca.

sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

yardımın için çok saol kardeş bi yamaha galaxy moped war bende sıfır gibi motor 3000 de çiziksiz onu satıorum alacaklardı dün akşam hesapta ama yattı galiba acil müşteri bulmam lazım ou satarsam bu hafta alacağım mct. bu konuda yardımcı olabilir misin? müşteri konusunda

eMRe-81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rx3i Evo , R 1150 Gs
    sitede satılık ilan bölümüne yazarsan bizden daha fazla yardım edicek insanlar bulabilirsin bu konuda...
    4 Teker Bedeni 2 Teker Ruhu Taşır ..

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4659001 ilan burada ilgilenenler burada bakabilir sıfır gibi makina gerçekten. mct alacağımdan satıorum

Motosikleti
    rx3i Evo , R 1150 Gs
    noldu arbetus takmadın mı kartalı hala

Motosikleti
    Alıntı eMRe-81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    noldu arbetus takmadın mı kartalı hala
    taktım taktım fotoladım da henüz pc ye yüklemedim. ama çok güzel oldu bence. Ama keşke kalın teker olsa tam oturacakmış. düşünmedimde deil yani. durun ben bunu bir raştırayım maliyeti neymiş. birde beni deli eden bir ses var mootrda km saatinin içinden geliyor. müdahale edemedim bir türlü. 8000 dd den sonra çızırdamaya başlıyor. ama nuna rağmen herşey çok güzel.

sağlıcakla.

Biraz önce ilk deneme sürüşümü yaptım. Hareketlerim biraz yavaş tabi zamanla serileşir. Benim için sorun değil de arabalar sabırsızlanıp kornaya basıyorlar. Gerçi ben takmıyorum beklesinler bişey olmaz. Deniz kenarında rüzgar iyi vuruyor dikkat etmek lazım. Bu arada motor baya bir dikkat çekiyor. Herkes dönüp dönüp bakıyor, güzel bir his tabi.

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    motorumu satıyordum vazgeçtim. 19000 km oldu. dün fark ettim ön lastiğin yanaklarında çatlamalar başlamış... olmazsa kışın yine bu lastikler üzerinde dursun baharda da yenisi ile değiştiririm. arkaya bi topcase istiyorum ama tipini beğenmem lazım birde şu egsozu değiştirmek istiyorum.
    yaşamam için, motor sürmem lazım. motor sürmem içinse yaşamam!!!

moto_yunus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER-6N
    kaan abi satmaktan vazgeçtiğine sevindim....
    YUNUS EMRE KARAN
    www.facebook.com/yunusemrekaran
    https://www.youtube.com/channel/UCPdXVxbgO4Pwi0IZqVxcUDw

Motosikleti
    rx3i Evo , R 1150 Gs
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    taktım taktım fotoladım da henüz pc ye yüklemedim. ama çok güzel oldu bence. Ama keşke kalın teker olsa tam oturacakmış. düşünmedimde deil yani. durun ben bunu bir raştırayım maliyeti neymiş. birde beni deli eden bir ses var mootrda km saatinin içinden geliyor. müdahale edemedim bir türlü. 8000 dd den sonra çızırdamaya başlıyor. ama nuna rağmen herşey çok güzel.

sağlıcakla.
    yükle pc yede görelim merak ettirme bizi o ses benim göstergelerdende gelio acıp sökmen falan lazım uzun hikaye ben kabullendim artık .... dediğin gibi hersey cok güzel

Motosikleti
    Alıntı eMRe-81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yükle pc yede görelim merak ettirme bizi o ses benim göstergelerdende gelio acıp sökmen falan lazım uzun hikaye ben kabullendim artık .... dediğin gibi hersey cok güzel
    göstergeyi sökmek çok kolay sende bide cam yoktu sanırım ben bide camı söktüm. düşün nekadar boğuştuğumu. şu an motorumda zincir dışında ses yok. güzel oldu ama bunlarla uğraşırken yıkayamadım motoru. güzel bir egzos projem var ama henüz hayata geçiremedim. malzemeler evde duruyor.

sağlıcakla.

KAYA018 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 125 MH DRİFT BEYAZ ANKA KUŞU
    Ben Geldİm Bayadİr Gİrmİyordum Arkadaslar Gecen Gun Zinciri Degistirdim 19 A Otm Den Siparis Verdim Bir Bakla Kucuk Cikti Neyse Ekledik Oldu Yavru Arkarulmanlarida Degistirdim Alette Ses Kalmadi Motor Sesi Haric Tabi Ya Bu Teker Yanaklari Catlama Sorunu Bendede Oldu Nedir Bu Duronun Hali Anlamadim 12000 Devirdim Ama Satacagim Motorumu Bi Su Borcunu Halledeyim Siyah Mct Satacagim Bilgilerinize

Motosikleti
    kaya dostum lastikler zamanla özelliğini yitiriyor sorunun durodan kaynaklandığını sanmıyorum. Çünkü Honda nında bazı modellerinde duro lastik kullanılıyor. bence problem lastik hamurunun özelliğinin hava şartlarından dolayı bozulmasından kaynaklanıyor.

Motosikleti
    250 mct
    benim de zinciri değiştirmem gerekli. sıkıyorum yine gevşiyor. ama sorun arka kampanadanmıymış neymiş bide yeni zincir aldık mı olay halledilecek. egsoz yaptıran veya orjinal alıp takan varmı?

Motosikleti
    sorun kampana değildri büyük ihtimalle zincirin ömrü bitmiştir al teiz oringli zincir bakbakalım sorun kalıyormu? egzos yapcam ben ama düşünüyorum bişeyler az bekleyin hele
    sağlıcakla

Motosikleti
    250 mct
    yok hoca zinciri değiştirsemde aynısı olacak çünkü kampanada boşlukvar... ama el atmışken ziniciride değiştiricem şu bahsettiğin marka zincir ne kadar?
    bende şu egsozu sanırım yaptırıcam

Motosikleti
    Bu aralar 4 teker takılıyorum...
    sevgili ARBETUS, ölmeden senin şu motorunu bi göreyim artık.. ne hale getirdin canlı canlı bi göreyim, ne zaman müsayit oluyorsun, geleyim gebzeye
    I finally found my way, say goodbye to yesterday... Hit the gas there ain't no brakes on this lost highway

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler