Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı eMRe-81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun arkadasım aramıza hoşgeldin kazasız belasız sürüşler..

oh oh arbetusum nede güzel gezmişin olum motoru naapmısın sen benimkinin 2 katı duruyo
    mal sahibine benzemezse harammış bende biraz iriceneyim. boşlukları doldurdum sadece

sportsofficer. normalde 5. vites dişlisi motoru rahatlatmak devri düşürmek için vardır. 4. viteste çıktığın maximum hızın en fazla 20 km fazlasını ytapabilirsin bu viteste ama sen diyorsun ki 90 ı gecemiyorum o konuda tam bir bilgim yok.

sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar hepinize merhabalar...
    Benim mct 2200 kmde ve geçen hafta jant teli azkalsın azrailim oluyordu.Bu sebebten jantları acilen çelik jant yapmaya karar verdim.Bizim mct lere uygun çelik jantı nerde bulabilirim.
    Bilen varmı?Değiştiren varmı?Görüşlerinizi merak ediyorum.

Motosikleti
    Bu aralar 4 teker takılıyorum...
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sportsofficer. normalde 5. vites dişlisi motoru rahatlatmak devri düşürmek için vardır. 4. viteste çıktığın maximum hızın en fazla 20 km fazlasını ytapabilirsin bu viteste ama sen diyorsun ki 90 ı gecemiyorum o konuda tam bir bilgim yok.

sağlıcakla.
    Ewet aynen öyle, mantık olarak 5. viteste en yüksek hızı yapmak lazımdır değilmi ??
    I finally found my way, say goodbye to yesterday... Hit the gas there ain't no brakes on this lost highway

Motosikleti
    Alıntı Turkmen2007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepinize merhabalar...
    Benim mct 2200 kmde ve geçen hafta jant teli azkalsın azrailim oluyordu.Bu sebebten jantları acilen çelik jant yapmaya karar verdim.Bizim mct lere uygun çelik jantı nerde bulabilirim.
    Bilen varmı?Değiştiren varmı?Görüşlerinizi merak ediyorum.
    dostum geçmiş olsun. ben arka jantı değiştirdim sadece ama mondialin orijinal çelik jantları mevcut uygun fiyatlı 265 ytl çifti herhangi mondila servisine git sana yardımcı olsunlar.

sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    250 MCT
    vites yükseldikçe dişli küçülür dolayısıyla daha fazla güce ihtiyaç duyar hız arttıkça rüzgar faktörü artar.Motorun yokuş aşagı 100'ü geçmiyorsa bir problem var demektir bujilerini, hava, filtreni, subab ayarlarını kontrol et derim zira ben bazen yokuş aşağı 130 u gördüğüm oluyor.Düz yolda 110 120.

arbetus kerdeş teşekkürler
    memnunmusun jantından?sürartini veya yakıtını etkiledimi?

Motosikleti
    250 MCT
    [img=http://img209.imageshack.us/img209/7353/image039jq8.th.jpg]
    egzos yaptırmak istiyenler için alternatif.egzos benim tasarımım ankarada arzu eden arkadaşlar için de yapabilirim.

Motosikleti
    Alıntı Turkmen2007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arbetus kerdeş teşekkürler
    memnunmusun jantından?sürartini veya yakıtını etkiledimi?
    herhangi bir etkileme yapmadı. ben jantı değiştirirken arka dişliyi de küçülttüm titreşimi ve motor devrini azalttı.

jesus cu egzozu kesip kısaltmayı düşünmüyorum krom iki boru aldım onları kesip büküp kullanıcam.

sağlıcakla.

kozmiktohum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİDEN-250MCT
    [QUOTE=eMRe-81;792628]erman cc bara ben talip olurum ama nası bulusucaz bide ben öle kaplamacıyı falan bulamam sen halledersen benim için daha ii olur

selam

ben şişlide çalışıyorum sen nerde oturuyosun döşemeyi yaptırayım bişekilde buluşuruz.
    büyük okyonuslarda küçük balık olacağına küçük göllerde büyük balık ol

ışık ercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCT 250
    sevgili arbetus bende jantları sipariş ettim .küçük dişli nerden bulabilirim
    sen nerden aldın yardımcı olursan sevinirim
    otoylda motorum 130 km ye çıkyor fakat o titreşim yola sığdırmıyor motoru .o yüzden de küçük dişli ile herşeyi limite getirmeden o hıza ulaşmak istiyorum .
    yaşasın rüzgar kardeşliği

Motosikleti
    Alıntı ışık ercan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili arbetus bende jantları sipariş ettim .küçük dişli nerden bulabilirim
    sen nerden aldın yardımcı olursan sevinirim
    otoylda motorum 130 km ye çıkyor fakat o titreşim yola sığdırmıyor motoru .o yüzden de küçük dişli ile herşeyi limite getirmeden o hıza ulaşmak istiyorum .

dişliyi gebzedeki motorcumdan aldım hatta birkaç arkadaşada gönderdim eğer istersen msnden konuşalım elinde varsa sanada yollarım fiyatı 25 ytl idi.

sağlıcakla.

eMRe-81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rx3i Evo , R 1150 Gs
    [QUOTE=kozmiktohum;794003]
    Alıntı eMRe-81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erman cc bara ben talip olurum ama nası bulusucaz bide ben öle kaplamacıyı falan bulamam sen halledersen benim için daha ii olur

selam

ben şişlide çalışıyorum sen nerde oturuyosun döşemeyi yaptırayım bişekilde buluşuruz.
    bende buyukcekmecede oturuyorum işyerimde mahmutbey istoçta yani ikiside ters yerler neyse konusuruz hallederiz bi şekilde
    4 Teker Bedeni 2 Teker Ruhu Taşır ..

Arbetus kardeş merhaba
    Ben bu jant olayını fena takmış durumdayım.Jant işini halledince dişliyi senden rica etsem bana yollarmısın?
    Tabi jant işini nasıl halledicem oda kesin değil.

Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    solmyr sen jantın çifti 265 ytl iken pahalı diyosan bırak bu işi bak bakalım sen araalın jantını alabiliyomusun 265 ytl ye keeway supershadowun jantı bile 300 usd+kdv regalinki 400 lira civarında ben motorumun partizanı değilim aç bak ne arıza verdiğini tek tek yazmışız bura oku tamamını oku forumun daha rodeaj dolmadan vibrasyon dolayısıyla dişli büyütüyosunuz göstergelere su giriyo diyorsunuz kışın hiç mi motora binmeyeceksin konu o dandik şu değil gidip o topcte mctyi yerip burda caracalı översen dost değil düşman kazanırsın git istediğin motoru al ama bırakta bu motorlar hakkında üstüne binenler olarak biz yorum yapalım anlaştık değil mi?

Bu arada dostlar ben cumartesi öğlen gemlik e geçicem sevgili dostum çakabey fıstıklı sahiline gündoğumunu izlemeye davet etti büyük ihtimalle bursa ahalisindende sayıca kişi olacak katılmak isteyen tüm arkadaşların bana msn yoluyla ulaşmalarını bekliyorum cumartesi öğlen Gebse eskihisardan yola çıkıcam.
    sağlıcakla.
    Arbetus kardeş 265 ytl ye bu jantları nerfen bulurum acaba?

Motosikleti
    dostum dişli işi kolay hallederim.

jant içinde mondial servislerine gideceksin denizliden isteyecekler.

sağlıcakla.

Motosikleti
    Mondial MCT 250
    Alıntı JESUS CU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [img=http://img209.imageshack.us/img209/7353/image039jq8.th.jpg]
    egzos yaptırmak istiyenler için alternatif.egzos benim tasarımım ankarada arzu eden arkadaşlar için de yapabilirim.
    Hocam bende ankaradayım bende de mct var.sana ulaşabileceğim e posta adresi verirsen görüşürüz.
    Toplum kökenli pnömoni

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Arbetus arkadaşım, bizim foruma birkaç resim koydum ama "flood koruması" diye eski mesajla birleştirdi. Bilgin olsun. Selamlar.

Motosikleti
    Olacak İnşaalaah Hayallerimde ki MOTOR HONDA VTX 1300S
    Bu motordan alıcam inşallah kafaya koydum elbette kusursuz motor olmaz ama işte bazıları cin motorlarına acayıp gııcığı mı var nedırr anlamadım gitti Bızım paramızda guucumuzde bunaa yetıor neapalım yanı Ama gelde bunu bunlara anlat neyseee neyse arbetus kardes sana özelden msj attım msnde tanısıp konusabılırmıyız tşk ederım
    Ben SADECE Motorlara AŞIĞIMMM

eMRe-81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rx3i Evo , R 1150 Gs
    Alıntı KRAL444 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motordan alıcam inşallah kafaya koydum elbette kusursuz motor olmaz ama işte bazıları cin motorlarına acayıp gııcığı mı var nedırr anlamadım gitti Bızım paramızda guucumuzde bunaa yetıor neapalım yanı Ama gelde bunu bunlara anlat neyseee neyse arbetus kardes sana özelden msj attım msnde tanısıp konusabılırmıyız tşk ederım
    öle tabee sonucta kocaman kocaman paralar baglamıosun ve aynı zamanda bu paraya alabileceğin en ii motor hakkını verio yani ;)
    4 Teker Bedeni 2 Teker Ruhu Taşır ..

Motosikleti
    250 MCT
    Alıntı tatung adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bende ankaradayım bende de mct var.sana ulaşabileceğim e posta adresi verirsen görüşürüz.
    ankaradan bana ulaşmak isteyen arkadaşlar. jesus79@mynet.com

arbetus öncekini beğenmediysen birde buna bak

Motosikleti
    Alıntı Naci63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arbetus arkadaşım, bizim foruma birkaç resim koydum ama "flood koruması" diye eski mesajla birleştirdi. Bilgin olsun. Selamlar.
    abicim çok saol.

jesus bu hd egzosu boyu ve V motor olduğu için buna yakışıyor ama senin yaptığın andırıyor ama bu akdar güzel olmamış tabi bu benim fikrim ben egzozumu tasarladım kışa girmeden yapıcam inş.

sağlıcakla.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler